Podwójna macica, niedrożność macicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 18:20   #1
misspassat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5

Podwójna macica, niedrożność macicy


Witam serdecznie dziewczyny
Mam taki problem natura zrobiła mi psikusa i obdarowała mnie dwoma macicami i dwoma szyjkami macicy a na domiar złego jedna macica jest nie drożna (zbiera się w niej krew, obecnie ok. 6cm). W przyszłym miesiącu idę do szpitala gdzie albo usuną mi jedna macicę, albo zrekonstruują. Dodam, że już trzy razy miałam laparoskopię i raz histeroskopię. Mam pytanie czy któraś z Was była lub jest w podobnej sytuacji? Co na to lekarze? Ja nie mogę się od lekarzy niczego konkretnego dowiedzieć a chciałabym wiedzieć czym grozi takie zatrzymanie krwi w organizmie, jak będzie wyglądał zabieg i co będzie dalej.
Pozdrawiam
misspassat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:24   #2
agniesia9007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pelplin
Wiadomości: 42
Dot.: Podwójna macica, niedrożność macicy

Cytat:
Napisane przez misspassat Pokaż wiadomość
Witam serdecznie dziewczyny
Mam taki problem natura zrobiła mi psikusa i obdarowała mnie dwoma macicami i dwoma szyjkami macicy a na domiar złego jedna macica jest nie drożna (zbiera się w niej krew, obecnie ok. 6cm). W przyszłym miesiącu idę do szpitala gdzie albo usuną mi jedna macicę, albo zrekonstruują. Dodam, że już trzy razy miałam laparoskopię i raz histeroskopię. Mam pytanie czy któraś z Was była lub jest w podobnej sytuacji? Co na to lekarze? Ja nie mogę się od lekarzy niczego konkretnego dowiedzieć a chciałabym wiedzieć czym grozi takie zatrzymanie krwi w organizmie, jak będzie wyglądał zabieg i co będzie dalej.
Pozdrawiam


Dobrze, że wiesz o taj podwójnej macicy. Przedwczoraj mój tata wyczytał na telegazecie o kobiecie która ma podwójną macice i jest w ciąży podwójnej. Między zapłodnieniami jest tydzień różnicy czy jakoś tak.
Lekarze chyba nie lubią za wiele mówić więc trzeba się wypytać jeśli ma się obawy. Też nie wiedziałam jak będzie wyglądał mój zabieg. Miałam go pod narkozą i dopiero po wybudzeniu dowiedziałam się co mi robili dokładnie. Lepiej, że nie wiedziałam bo chyba bym sie nie podjęła .
agniesia9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:26   #3
misspassat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Podwójna macica, niedrożność macicy

Wita już dawno tu nie zaglądałam, ale byłam w trakcie leczenia które nie przyniosło żadnych rezultatów. Koniec końców zamiast w klinice jutro mam się stawić w szpitalu miejskim gdzie będę operowana metodą Strassamana problem w tym że nie wiem na czym to polega, jeśli ktoś może udzielić informacji na ten temat to będę wdzięczna. Dziś się niczego od lekarza nie dowiedziałam. Mam nadzieję że jutro już mi powiedzą co i jak bo wydaje mi się że to ich obowiązek. Pozdrawiam gorąco
misspassat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.