Pomadkomaniaczki - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 21:38   #1711
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała Balm Stain z Revlonu. Dla mnie pomadki z Rimmela szału nie robią. A ten Balm podobno jest super. Sama się na niego czaję.
o, dzięki za odpowiedz. No właśnie też mam straszną chrapke na ten cały Balm ale planuje zakup czerwieni i zależy mi na trwałości. Rimmel nie trzyma sie zbyt długo?
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:59   #1712
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
o, dzięki za odpowiedz. No właśnie też mam straszną chrapke na ten cały Balm ale planuje zakup czerwieni i zależy mi na trwałości. Rimmel nie trzyma sie zbyt długo?
Rimmel wg mnie tak średnio i nie nawilża, a nawet mam wrażenie,że nieco wysusza (ale każdy ma inne odczucia). Lepiej kupić jeden porządniejszy kosmetyk. Na KWC ma 4,89. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-jednym.html
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:03   #1713
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Rimmel wg mnie tak średnio i nie nawilża, a nawet mam wrażenie,że nieco wysusza (ale każdy ma inne odczucia). Lepiej kupić jeden porządniejszy kosmetyk. Na KWC ma 4,89. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-jednym.html
kuuurde... no i kupie chyba tego Staina, zajefajny sie wydaje. Według tego testu nieźle się trzyma na ustach:
http://www.youtube.com/watch?v=xpnEZGYI53o
Jak do mnie przyjedzie to zdam relacje
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:03   #1714
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała Balm Stain z Revlonu. Dla mnie pomadki z Rimmela szału nie robią. A ten Balm podobno jest super. Sama się na niego czaję.
Też by wybrała Revlona .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:04   #1715
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
o, dzięki za odpowiedz. No właśnie też mam straszną chrapke na ten cały Balm ale planuje zakup czerwieni i zależy mi na trwałości. Rimmel nie trzyma sie zbyt długo?
Jeśli zależy Ci na trwałości to bez namysłu - Revlon. Nie miałem trwalszej pomadki do ust!
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:14   #1716
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dzięki
w takim razie nie ma co wymyślać, tylko decydować sie na Revlona. Trwałość to dla mnie priorytet No i piękny czerwony kolor, Romantic wydaje się idealny.
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:26   #1717
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Dzięki
w takim razie nie ma co wymyślać, tylko decydować sie na Revlona. Trwałość to dla mnie priorytet No i piękny czerwony kolor, Romantic wydaje się idealny.
Romantic jest śliczny. Ale ten różowy też przepiękny. Będę miała chyba problem z wyborem. http://2.bp.blogspot.com/-iZI8Vs_gc4...0/Untitled.png
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 22:38   #1718
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Romantic jest śliczny. Ale ten różowy też przepiękny. Będę miała chyba problem z wyborem. http://2.bp.blogspot.com/-iZI8Vs_gc4...0/Untitled.png
a daj spokój, już wciągnęłam na liste również Honey to taki śliczny dzienniak wydaje mi się, że jest bardzo neutralny i chyba każdy by w nim ładnie wyglądał.
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:43   #1719
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
a daj spokój, już wciągnęłam na liste również Honey to taki śliczny dzienniak wydaje mi się, że jest bardzo neutralny i chyba każdy by w nim ładnie wyglądał.
Rzeczywiście fajna na dzień. Na niektórych zdjęciach przypomina mi Airy Fairy z Rimmela, którą mam uff. Także Honey daruję. Nie zapomnij dać znać i wrzucić fotek.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:48   #1720
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

oj na Revlona trzeba się skusić- choćby żeby przetestować

musze przegladnac te pomadki, ktore mam i zaczac uzywac bo ciagle ich przybywa, a nie ma kiedy zuzyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 00:19   #1721
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
a daj spokój, już wciągnęłam na liste również Honey to taki śliczny dzienniak wydaje mi się, że jest bardzo neutralny i chyba każdy by w nim ładnie wyglądał.
Szkoda, że tak niewiele kolorów w Polsce. Spodobał mi się 035 Charm. A może to i szczęście dla mojego portfela
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 12:39   #1722
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak niewiele kolorów w Polsce. Spodobał mi się 035 Charm. A może to i szczęście dla mojego portfela
No dobra, skoro już o revlonach mowa to zapytam się, ile jest w ogóle odcieni? Na rynek US, bo że w Polszy okrojona paleta to wiem W KWC jest, że dostępnych jest 12 odcieni - ale w Polsce jest 12, czy w ogóle tyle wyprodukowali, a u nas jeszcze mniej?

No i czy to cudo jest wysuwane jak automatyczna konturówka? Bo jak się trochę stępi czubek od używania to trochę niewygodnie chyba malować precyzyjnie usta takim grubasem...

Gdzie można to kupić?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:45   #1723
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No dobra, skoro już o revlonach mowa to zapytam się, ile jest w ogóle odcieni? Na rynek US, bo że w Polszy okrojona paleta to wiem W KWC jest, że dostępnych jest 12 odcieni - ale w Polsce jest 12, czy w ogóle tyle wyprodukowali, a u nas jeszcze mniej?

No i czy to cudo jest wysuwane jak automatyczna konturówka? Bo jak się trochę stępi czubek od używania to trochę niewygodnie chyba malować precyzyjnie usta takim grubasem...

Gdzie można to kupić?
W Polsce jest 8 odcieni (nie znam niestety nazw i numerków). To cudo jest wysuwane jak automatyczna konturówka Można to kupić w Hebe. Nie wiem, czy nie są również dostępne w Douglasie.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:03   #1724
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W Polsce jest 8 odcieni (nie znam niestety nazw i numerków). To cudo jest wysuwane jak automatyczna konturówka Można to kupić w Hebe. Nie wiem, czy nie są również dostępne w Douglasie.
W Hebe - świetnie! Dzięki Klusko Na pewno zbadam je z bliska Myślę, ze cena nie jest aż tak bardzo wygórowana, biorąc pod uwagę iloś produktu - aż 13 g. W standardowych szminkach jest to zwykle ok. 4 g No i jeszcze te właściwości, o których piszecie... Myślę, że warto zainwestować
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:09   #1725
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W Hebe - świetnie! Dzięki Klusko Na pewno zbadam je z bliska Myślę, ze cena nie jest aż tak bardzo wygórowana, biorąc pod uwagę iloś produktu - aż 13 g. W standardowych szminkach jest to zwykle ok. 4 g No i jeszcze te właściwości, o których piszecie... Myślę, że warto zainwestować
Cała przyjemność po mojej stronie Cena nie jest wygórowana, patrząc na jakość tego produktu Polecam zakup wszystkim niezdecydowanym
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:23   #1726
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Są również w Douglasie już do mnie jadą! wieczorem napisze jak wrażenia.
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 17:53   #1727
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W Hebe - świetnie! Dzięki Klusko Na pewno zbadam je z bliska Myślę, ze cena nie jest aż tak bardzo wygórowana, biorąc pod uwagę iloś produktu - aż 13 g. W standardowych szminkach jest to zwykle ok. 4 g No i jeszcze te właściwości, o których piszecie... Myślę, że warto zainwestować
Czy ja mam ten sam produkt? U mnie jak byk jest 2.7 g. Chyba, że to nie są gramy. Zgłupiałem
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 17:55   #1728
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Czy ja mam ten sam produkt? U mnie jak byk jest 2.7 g. Chyba, że to nie są gramy. Zgłupiałem
Ja nie mam w ogóle takiej informacji na produkcie Kupowałam na E-bay'u, ale jest to na pewno oryginalny produkt
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:05   #1729
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Czy ja mam ten sam produkt? U mnie jak byk jest 2.7 g. Chyba, że to nie są gramy. Zgłupiałem
Hmmm... No ja wzięłam tą informację o gramaturze z KWC -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-jednym.html
Tam stoi, że produkt ma 13 g... Ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem, bo nie miałam jeszcze w ręku. Może tam jest jakiś błąd?

Jeśli faktycznie kredka ma niecałe 3 g to... jakoś mniej mnie kusi
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 19:49   #1730
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Niecałe 3 gramy?WTF? Moja pomadka ochronna bebe ma niecałe 5 gram, dokładnie 4,9. Niemożliwe, że 2,7?Przecież to baaardzo mało.

Terve, jak tam, masz już to cudo?Czekamy na relację i foty.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:50
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:41   #1731
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Kolejna nowość: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ka-do-ust.html. Ciekawa jestem jak w realu. Z tego co widziałam to mają już je na allegro.

Już się nie mogę doczekać aż dostanę tą szminkę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-742163 opinie ma bardzo dobre.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:59   #1732
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

Już się nie mogę doczekać aż dostanę tą szminkę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-742163 opinie ma bardzo dobre.
Do mnie właśnie przyszły 2 i jutro je przetestuję w świetle dziennym A na liście must have jest trwała pomadka w kredce Revlon- jeśli jest tak trwała, jak piszą dziewczyny w recenzjach, to muszę ją mieć ^^
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:07   #1733
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kolejna nowość: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ka-do-ust.html. Ciekawa jestem jak w realu. Z tego co widziałam to mają już je na allegro.
Oglądałam jakiś czas temu testery pomadek Virtual i na żywo prezentują się jak pomadko-błyszczyki, czyli półtransparentny kolor (średnio-słabe krycie) + wysoki połysk. Patrzyłam tylko na czerwone odcienie, bo kolory w sztyfcie bardzo mnie zauroczyły, nie wiem jak z odcieniami beżowo-rózowymi. Bardzo spodobały mi się 2-3 czerwienie, to były nie czyste kolory tylko czerwienie z domieszkami, jeden z dodatkiem koralu, drugi ciemnego rózu, taki pąsowy - oba zgaszone, bardzo moje klimaty Nazw nie pamiętam, który to który - Carmen, Mary? Na pewno czysta czerwień miała złoto czerwone drobinki I to była Scarlett. No, ale zachwyt minął po testach naręcznych, bo zamiast pełnego, głębokiego koloru były tylko jego błyszczące ślady...
Myślę, ze fanki delikatnych makijaży będą zadowolone, nawet z tych pozornie mocnych i ciemnych odcieni, bo w rzeczywistości efekt na ustach jest o wiele bardziej subtelny. Z kolei zwolenniczki żywych kolorów (Kluska, to do Ciebie! ) mogą być zawiedzione.
Takie moja opinia.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:09   #1734
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie przyszły 2 i jutro je przetestuję w świetle dziennym A na liście must have jest trwała pomadka w kredce Revlon- jeśli jest tak trwała, jak piszą dziewczyny w recenzjach, to muszę ją mieć ^^
A jaki kolor zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu testery pomadek Virtual i na żywo prezentują się jak pomadko-błyszczyki, czyli półtransparentny kolor (średnio-słabe krycie) + wysoki połysk. Patrzyłam tylko na czerwone odcienie, bo kolory w sztyfcie bardzo mnie zauroczyły, nie wiem jak z odcieniami beżowo-rózowymi. Bardzo spodobały mi się 2-3 czerwienie, to były nie czyste kolory tylko czerwienie z domieszkami, jeden z dodatkiem koralu, drugi ciemnego rózu, taki pąsowy - oba zgaszone, bardzo moje klimaty Nazw nie pamiętam, który to który - Carmen, Mary? Na pewno czysta czerwień miała złoto czerwone drobinki I to była Scarlett. No, ale zachwyt minął po testach naręcznych, bo zamiast pełnego, głębokiego koloru były tylko jego błyszczące ślady...
Myślę, ze fanki delikatnych makijaży będą zadowolone, nawet z tych pozornie mocnych i ciemnych odcieni, bo w rzeczywistości efekt na ustach jest o wiele bardziej subtelny. Z kolei zwolenniczki żywych kolorów (Kluska, to do Ciebie! ) mogą być zawiedzione.
Takie moja opinia.
Ja też wole żywsze kolory na ustach . A masz jakieś porównanie tych szminek do Celia?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:18   #1735
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu testery pomadek Virtual i na żywo prezentują się jak pomadko-błyszczyki, czyli półtransparentny kolor (średnio-słabe krycie) + wysoki połysk. Patrzyłam tylko na czerwone odcienie, bo kolory w sztyfcie bardzo mnie zauroczyły, nie wiem jak z odcieniami beżowo-rózowymi. Bardzo spodobały mi się 2-3 czerwienie, to były nie czyste kolory tylko czerwienie z domieszkami, jeden z dodatkiem koralu, drugi ciemnego rózu, taki pąsowy - oba zgaszone, bardzo moje klimaty Nazw nie pamiętam, który to który - Carmen, Mary? Na pewno czysta czerwień miała złoto czerwone drobinki I to była Scarlett. No, ale zachwyt minął po testach naręcznych, bo zamiast pełnego, głębokiego koloru były tylko jego błyszczące ślady...
Myślę, ze fanki delikatnych makijaży będą zadowolone, nawet z tych pozornie mocnych i ciemnych odcieni, bo w rzeczywistości efekt na ustach jest o wiele bardziej subtelny. Z kolei zwolenniczki żywych kolorów (Kluska, to do Ciebie! ) mogą być zawiedzione.
Takie moja opinia.
Super, że ktoś jeszcze pamięta o mnie i o mojej mani noszenia żywych kolorów na ustach
Co do pomadek Avon, które podlinkowałaś elizka1987 - dzisiaj miałam na ustach odcień smitten red. Przecudowna ciemna czerwień. Na ustach prezentuje się równie ładnie jak w opakowaniu. Po "noszeniu" jej 4 godziny, kolor nadal był obecny, nawilżenie również. Nic w tym czasie nie jadłam, ani nie piłam, więc nie wiem jak to będzie z jej trwałością, ale polubiłam ją.

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:22
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:20   #1736
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Porównanie tylko na podstawie wyglądu na dłoni... Więc raczej niewiele mogę napisać poza tym, że podobny efekt wizualny... Z Celiowych błyszczyków mam tylko 2 nude i 1 care która daje bardzo niewiele koloru, a z virtual sprawdzałam tylko te ciemne, ale jestem przekonana, że beżowo-różowe dają efekt zupełnie jak Celia Nude (oczywiście mam na myśli te bezdrobinkowe, bo w tej serii "say my name" są jakieś ordynarne perły).

Pod innym kątem porównania ze względów oczywistych nie mogę zrobić
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:22
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:21   #1737
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Niecałe 3 gramy?WTF? Moja pomadka ochronna bebe ma niecałe 5 gram, dokładnie 4,9. Niemożliwe, że 2,7?Przecież to baaardzo mało.

Terve, jak tam, masz już to cudo?Czekamy na relację i foty.
nom i musze stwierdzić, że są po prostu boskie i produktu wcale nie jest mało, gabarytowo wyglądają jak standardowe szminki. Może są po prostu lżejsze? w każdym razie kolory są cudowne (Romance i Honey). Bardzo mi się podoba, że można stopniowac intensywność. po pierwszym pociągnięciu usta są delikatnie zabarwione, wyglądają bardzo naturalnie i subtelnie, przy następnych warstwach kolor staje się wyraźny i intensywny. Nie potrzeba konturówki, mozna fajnie sobie obrysować szminkom usta, kontur się nie rozmazuje a jej trwałość mnie naprawde zaskoczyła... pozytywnie ręka maźnięta Romance domyła sie dopiero mydłem. Świetnie sie rozprowadza, nie wygląda tandetnie. Ani nie jest matowa, ani się mocno nie błyszczy. Usta wyglądają po prostu jakby były pociągnięte własnie takim balsamem, wyglądają na baardzo nawilżone i takie... zdowe nie wiem sama co jeszcze napisać. Myśle, że to, iż jeszcze w tym tygodniu lece po nastepną mówi samo za siebie

Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:23
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:35   #1738
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
nom i musze stwierdzić, że są po prostu boskie i produktu wcale nie jest mało, gabarytowo wyglądają jak standardowe szminki. Może są po prostu lżejsze? w każdym razie kolory są cudowne (Romance i Honey). Bardzo mi się podoba, że można stopniowac intensywność. po pierwszym pociągnięciu usta są delikatnie zabarwione, wyglądają bardzo naturalnie i subtelnie, przy następnych warstwach kolor staje się wyraźny i intensywny. Nie potrzeba konturówki, mozna fajnie sobie obrysować szminkom usta, kontur się nie rozmazuje a jej trwałość mnie naprawde zaskoczyła... pozytywnie ręka maźnięta Romance domyła sie dopiero mydłem. Świetnie sie rozprowadza, nie wygląda tandetnie. Ani nie jest matowa, ani się mocno nie błyszczy. Usta wyglądają po prostu jakby były pociągnięte własnie takim balsamem, wyglądają na baardzo nawilżone i takie... zdowe nie wiem sama co jeszcze napisać. Myśle, że to, iż jeszcze w tym tygodniu lece po nastepną mówi samo za siebie
To super, że Ci się podobają. Niedługo skoczę je obczaić. Mam ochotę na Romance i jakąś intensywną różową. A tyle już tych mazideł w zapasach, że naprawdę trzeba się leczyć.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:49   #1739
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
To super, że Ci się podobają. Niedługo skoczę je obczaić. Mam ochotę na Romance i jakąś intensywną różową. A tyle już tych mazideł w zapasach, że naprawdę trzeba się leczyć.
no ja tez właśnie teraz zapragnęłam różowej Romance przetestuj koniecznie. Przy niewielkiej ilości mozna nią uzyskać bardzo naturalny, dzienny look, usta wyglądają na naturalnie zaczerwienione, pociągnięte jedynie ochronnym balsamem. Z drugiej strony przy większej ilości daje efekt seksownego wampa
eeee tam, dla Revlonu warto zrobić wyjątek
Terve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 23:10   #1740
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Podoba mi sie opcja seksownego wampa Fajnie, że daje różne możliwości. Dam znać co i jak.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.