Zapuszczamy grzywkę - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 10:15   #1951
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cześć. I ja przyłączę się do zapuszczania grzywki.
Od prostej, ściętej rok temu, do kosmyka włosów, który sięga mi za brodę.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:12   #1952
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cześć ja też grzywkę zapuszczam 20 listopada ścięłam na równo z brwiami, teraz całkowicie zasłania oczy. Ciekawe ile wytrzymam i kiedy znów zetnę, oby nie szybko, bo chcę ją zaczesywać na jeden bok
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:20   #1953
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Cześć ja też grzywkę zapuszczam 20 listopada ścięłam na równo z brwiami, teraz całkowicie zasłania oczy. Ciekawe ile wytrzymam i kiedy znów zetnę, oby nie szybko, bo chcę ją zaczesywać na jeden bok
Przecież już możesz, tylko delikatnie. Ja z taką długością już spokojnie brałam na bok.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:30   #1954
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

coś mi franca wolno rośnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0063.jpg (82,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (70,2 KB, 20 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 23:09   #1955
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
coś mi franca wolno rośnie..
Dooobrze jest
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:50   #1956
esperer_
esperer_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

hej ja również zapuszczam grzywkę. I byloby wszystko okej, gdyby nie jeden mały szczegół. Grzywkę miałam dosyć 'gleęboką' to znaczy taką niemal od srodka głowy, wycieniowaną i ulożoną na bok. Teraz mam przedziałek po srodku i włosy z grzywki sa krotsze mniej wiecej do srodka glowy i wyglada to tak, ze siegają do konca ucha a te pod nimi są dużo dluzsze (do lopatek). i tak jest z obydwu stron, wyglada to okropnie, zwlaszcza na prostych wlosach. Moze macie jakieś pomysły co by tu z nimi zrobic ? Te bardziej z przodu są okej, tylko te dalsze psują całą fryzurę :/ Czekam aż odrosną, ale ciezko jest mi coś z nimi zrobić, podpinanie wsuwkami już mi się znudziło.
Ps. Mam nadzieję ze rozumiecie o co mi chodzi
esperer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:49   #1957
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez esperer_ Pokaż wiadomość
hej ja również zapuszczam grzywkę. I byloby wszystko okej, gdyby nie jeden mały szczegół. Grzywkę miałam dosyć 'gleęboką' to znaczy taką niemal od srodka głowy, wycieniowaną i ulożoną na bok. Teraz mam przedziałek po srodku i włosy z grzywki sa krotsze mniej wiecej do srodka glowy i wyglada to tak, ze siegają do konca ucha a te pod nimi są dużo dluzsze (do lopatek). i tak jest z obydwu stron, wyglada to okropnie, zwlaszcza na prostych wlosach. Moze macie jakieś pomysły co by tu z nimi zrobic ? Te bardziej z przodu są okej, tylko te dalsze psują całą fryzurę :/ Czekam aż odrosną, ale ciezko jest mi coś z nimi zrobić, podpinanie wsuwkami już mi się znudziło.
Ps. Mam nadzieję ze rozumiecie o co mi chodzi
Ja rozumiem dokładnie o co chodzi. Sama jakiś dłuższy czas temu z jednej strony obcięłam taki pejs i jak mam przedziałek na prosto to go widać, więc daje przedziałek na bok. W ten sposób też łatwiej mi grzywkę zapuścić, bo ostatnimi czasy znów ścięłam na prosto i bardzo żałuję Teraz układam ją na bok, trochę odrosła, ale i tak jestem bardzo zła na siebie a była już taka długa...
Sama mam też włosy proste jak druty. Ja ten jeden pejs jaki miałam trochę wycieniowałam i nie jest już taki masywny i teraz jest niewidoczny kiedy przedziałek mam na boku głowy.
Może spróbuj jak u Ciebie te zejście jak bardzo widoczne lekko wycieniować, by po obu stronach twarzy były właśnie lżejsze ?
Druga opcja to przemęczyć się z przedziałkiem na boku, wtedy nie powinno to być takie widoczne. A wiem, że przy prostych włosach to jest problem.
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 11:11   #1958
esperer_
esperer_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

nosiłabym grzywkę na bok, ale ona się wogole nie układa i trzeba byloby ją skrócić, a tego nie chcę robić :/ dzięki za pomysł z wycieniowaniem, może sprobuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
esperer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:05   #1959
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

grzywa zmieniła kolor i lekko wyrównana, a juz mysle czy nie zrobic krótszej i wycieniować.. ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop2.jpg (32,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg male.jpg (30,7 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-04-13 o 21:13
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:52   #1960
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
grzywa zmieniła kolor i lekko wyrównana, a juz mysle czy nie zrobic krótszej i wycieniować.. ;/
nic nie psuj jest bardzo dobrze
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:53   #1961
agnieszkaa03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja mam prostą grzywkę od dwóch lat. Czasem mam jej dość, a czasem myślę sobie że chyba już zostanę przy takiej fryzurze. Bez niej jest mi bardzo wygodnie, ale nie wyobrażam sobie wyjścia bez niej na miasto. To chyba kwestia przyzwyczajenia.
Nie potrafię ocenić czy lepiej mi z grzywką czy też nie
agnieszkaa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 17:40   #1962
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez agnieszkaa03 Pokaż wiadomość
Ja mam prostą grzywkę od dwóch lat. Czasem mam jej dość, a czasem myślę sobie że chyba już zostanę przy takiej fryzurze. Bez niej jest mi bardzo wygodnie, ale nie wyobrażam sobie wyjścia bez niej na miasto. To chyba kwestia przyzwyczajenia.
Nie potrafię ocenić czy lepiej mi z grzywką czy też nie
ja miałam prostą grzywkę od zawsze, ścinali mi ją tak od małego... miałam obawy, bo mam gigantyczne czoło i duże zakola, ale teraz po wielu próbach udało mi się zapuścić za obojczyki i wiem, że nigdy w życiu jej już nie zetnę
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 13:37   #1963
LittleFirenze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Chętnie przyłączę się do wątku!
Grzywkę mam całe życie, bo mam dość wysokie i szerokie czoło, ale nie podobam się sobie w niej, więc wiecznie zapuszczam i mniej-więcej po pół roku mam Wielki Kryzys i obcinam. Najgorzej jest, jak ktoś mi jeszcze powie, ze w sumie lepiej mi było w grzywce, co się zdarza, i wtedy dwa dni później ląduję u fryzjera. Albo jak napatrzę się na ładne fryzury z grzywką! Ale mnie samej nie chce się jej układać i podcinać.
W ogóle zapuszczam włosy po nieudanym eksperymencie , to znaczy ścięciu ich na boba z grzywką.
Na razie grzywka ledwo zasłania mi oczy!
LittleFirenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:11   #1964
Daszy
Przyczajenie
 
Avatar Daszy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja również!
Też noszę grzywkę całe życie. Chciałabym ją z ciekawości zapuścić, ale niestety mam wysokie czoło (7 cm :|) i "twarz stworzoną do grzywki" więc pewnie nie wytrzymam długo Wierzę że można mieć wysokie czoło i nie wyglądać bez grzywki jak koczkodan!

To w ogóle mój pierwszy post na forum, jestem nowa, także witam koleżanki
Daszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:25   #1965
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

No dobra, znowu wracam do zapuszczania grzywki. Nie wiem co z nią teraz zrobić. Jest gruba, szeroka (taka jak załączniku). Jakieś rady? Chciałabym ją zmienić ew. w taką lekką a'la Alexa Chung, ale to raczej niemożliwe na ten moment
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 293676_3221326.jpg (89,4 KB, 39 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:31   #1966
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja rowniez opieprzyzłam sobie ledwo za oczy i zaluje;( znowu zapuszczam... ehhhhh tak to jest jak sie człowiekowi nudzia juz miałam za żuchwe.. i schody sobie zrobilam.......

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:34
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:15   #1967
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja rowniez opieprzyzłam sobie ledwo za oczy i zaluje;( znowu zapuszczam... ehhhhh tak to jest jak sie człowiekowi nudzia juz miałam za żuchwe.. i schody sobie zrobilam.......
dokładnie. pomyślałam sobie 'a co mi tam!', jedna pozytywna rzecz: włosy mam obecnie równe lekko przed ramiona, więc nie ma az takiej różnicy między grzywką a długością reszty włosów. Ale i tak.. nie mam co z nią począć, nie mogę jej wycieniować nawet, bo za krótka. Mogę jedynie robić dobierane warkocze i przypinać wsuwkami.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:34   #1968
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
dokładnie. pomyślałam sobie 'a co mi tam!', jedna pozytywna rzecz: włosy mam obecnie równe lekko przed ramiona, więc nie ma az takiej różnicy między grzywką a długością reszty włosów. Ale i tak.. nie mam co z nią począć, nie mogę jej wycieniować nawet, bo za krótka. Mogę jedynie robić dobierane warkocze i przypinać wsuwkami.

a ja zrobiłam i co z tego jak i tak ją spinam, albo opaske zakładam... reszte włosow mam lekko za ramiona.. mam nauczkę, a tak marzyłam o równych wlosach bez grzywki, nie wiem co mi odbiło
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 16:34   #1969
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Nie udzielałam dużo, ale ja się już chyba oficjalnie mogę wymeldować z wątku, zobaczcie (piegi sztuczne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1641.jpg (26,3 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-06-29 o 16:36
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 15:15   #1970
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Odświeżam wątek Wzięło mnie na zapuszczanie grzywki, nie chcę się jej całkowicie pozbyć, bo mam pociągłą twarz, ale chciałabym, żeby była dłuższa i asymetryczna. To, jak mi się teraz układa, to jakiś koszmar Aktualnie na prosto sięga mi do połowy oczu, ale odgarniam ją na bok.

Marzy mi się mniej więcej taki efekt albo niekoniecznie taki wygładzony.

Mam nadzieję, że się nie złamię, dotychczas jak urosła mi już do tego etapu, od razu przycinałam

Ktoś ze mną zapuszcza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (15,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-02-24 o 15:29
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 23:56   #1971
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Mi po wielu latach się udało! Mam teraz grzywkę sięgającą już za brodę Były wzloty i upadki ale sądzę, że było warto - oczywiście do czasu aż się nie znudzi
Polecam wcierkę firmy Jantar
__________________
Zapraszam:

http://www.vinted.pl/members/525209-camila01
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:49   #1972
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
Mi po wielu latach się udało! Mam teraz grzywkę sięgającą już za brodę Były wzloty i upadki ale sądzę, że było warto - oczywiście do czasu aż się nie znudzi
Polecam wcierkę firmy Jantar
Znam, stosowałam Teraz używam innej wcierki, domowej roboty
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 21:50   #1973
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

10 dni nie minęło, a ja już mam dość zapuszczania Mam tę irytującą długość za oczy, z którą nie wiadomo co zrobić... Ze wsuwkami debilnie wyglądam Ale grzywka rośnie mi tak szybko, że jakbym wytrzymała jeszcze miesiąc, już by było coś sensowniejszego z tego...
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:19   #1974
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja już dawno zapuściłam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:36   #1975
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dołączam...
Chciałam zmienić fryzurę, bo uważałam że jest nudna, miałam wszystkie włosy za łopatki, to wymyśliłam grzywkę Przy włosach blond wygląda ona tragicznie, (wyszedł mi słaby kolor), i zamierzam ją zapuścić żeby móc zaczesywać na bok.
Teraz nie wiem czy nie lepiej by było abym ufarbowała włosy na ciemny kolor (choć są mocno zniszczone już), czy czekać po prostu na odrosty...

Obecnie podpinam ją wsuwkami do góry, a jeszcze wczoraj wszystkie ładnie wchodziły do kucyka / koczka
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:10   #1976
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dołączam się. Z grzywką miałam dwa epizody w ostatnim czasie. Najpierw, rok temu, fryzjerka, tak się zapomniała słuchając własnego głosu, jak mnie ścinała, że opitoliła mi grzywkę doookoła głowy, na wysokość oczu, a chciałam taką, jaką miała Ania:

2d25575af5b72e7bdc341efaf991ae85.jpg

Grzywka na szczęście odrosła dość szybko i wychodowałam ją sobie za brodę do czasu... aż wpadłam w amok i sama zrobiłam sobie kuku. Chciałam tylko podciąć... ale tak się zapędziłam, że ucięłam sobie nad brwi cóż, przynajmniej sama jestem sobie winna

Teraz ją zapuszczam znów, ale rośnie wyjątkowo wolno od mojego harakiri na włosach minął miesiąc... staram się ją spinać, nie układa się w ogóle. Mam jej dość, ale muszę z nią żyć... obym wytrwała, bo oczywiście nie układa się, kusi jakieś wyrównanie itd.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 08:04   #1977
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Dołączam się. Z grzywką miałam dwa epizody w ostatnim czasie. Najpierw, rok temu, fryzjerka, tak się zapomniała słuchając własnego głosu, jak mnie ścinała, że opitoliła mi grzywkę doookoła głowy, na wysokość oczu, a chciałam taką, jaką miała Ania:

Załącznik 5934752

Grzywka na szczęście odrosła dość szybko i wychodowałam ją sobie za brodę do czasu... aż wpadłam w amok i sama zrobiłam sobie kuku. Chciałam tylko podciąć... ale tak się zapędziłam, że ucięłam sobie nad brwi cóż, przynajmniej sama jestem sobie winna

Teraz ją zapuszczam znów, ale rośnie wyjątkowo wolno od mojego harakiri na włosach minął miesiąc... staram się ją spinać, nie układa się w ogóle. Mam jej dość, ale muszę z nią żyć... obym wytrwała, bo oczywiście nie układa się, kusi jakieś wyrównanie itd.

Witaj w klubie

Ja wczoraj ją spięłam, a dzisiaj odważyłam się i poszłam do pracy z nią, niestety po otrzymaniu "komplementu" - "Super, wyglądasz jak Maryla Rodowicz!" - od razu zaczesałam ją na bok...
Niestety jest jeszcze za krótka, i odstaje od czoła, co wygląda bardzo dziwnie (jakbym miała 5 lat i dorwała nożyczki), bo reszta włosów jest dłuuuga....Ale myślę że to i tak lepsze niż grzywka, która jest po pierwsze za rzadka, nierówna i ciut za długa, ale nie na tyle aby się dobrze prezentowała na bok

Nie podcinaj i nie wyrównuj!!! Bo w ten sposób jej nie zapuścisz. Niestety musimy przeczekać ten najgorszy moment i póki co ją spinać, zanim się obejrzymy będzie dłuższa, i sama zacznie się układać

Ja jeszcze wcieram Jantar na szybszy porost
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:07   #1978
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie

Ja wczoraj ją spięłam, a dzisiaj odważyłam się i poszłam do pracy z nią, niestety po otrzymaniu "komplementu" - "Super, wyglądasz jak Maryla Rodowicz!" - od razu zaczesałam ją na bok...
Niestety jest jeszcze za krótka, i odstaje od czoła, co wygląda bardzo dziwnie (jakbym miała 5 lat i dorwała nożyczki), bo reszta włosów jest dłuuuga....Ale myślę że to i tak lepsze niż grzywka, która jest po pierwsze za rzadka, nierówna i ciut za długa, ale nie na tyle aby się dobrze prezentowała na bok

Nie podcinaj i nie wyrównuj!!! Bo w ten sposób jej nie zapuścisz. Niestety musimy przeczekać ten najgorszy moment i póki co ją spinać, zanim się obejrzymy będzie dłuższa, i sama zacznie się układać

Ja jeszcze wcieram Jantar na szybszy porost
Postaram się nie podcinać
Maryla Rodowicz mówisz i jak tu pokochać grzywkę, co? podobno można się przyzwyczaić, jasne, szczególnie z takimi komentarzami

Mam tę wcierkę, co prawda nie sprawdziła się u mnie na całej głowie, bo mnie bardzo swędziała, ale wypróbuję ją na samą grzywkę

Dzięki za słowa otuchy i trzymam kciuki za Twoją hodowlę

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-03-12 o 10:09
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:45   #1979
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Zgadzam się, miała piękną grzywkę
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 15:02   #1980
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Oo, fajnie, że ktoś dołączył

A to grzywka Maryli jest taka zła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maryla_rodowicz.jpg (106,9 KB, 14 załadowań)
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.