Akryle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 19:16   #1
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327

Akryle


Witam drogie Wizazanki. Mam mały problem z wyszukiwarka i od razu przepraszam jesli istnieje juz taki watek.
Mam do was dziewczyny pytanie odnosnie akryli czy firma top choice jest dobra firma? W poniedzialek zaczynam kurs i kolezanka doradzila mi zebym na poczatek sprobowala z ta firma. Doradzcie mi prosze co o tej firmie myslicie, niechcialabym wydac pieniedzy na cos z czego nie bede zadowolona. Pozdrawiam was cieplutko i prosze o porady
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 19:34   #2
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Akryle

ale kochana... jaki problem z wyszukiwarką.. skoro identyczny wątek, o identycznej nazwie w tym momencie jest na samej górze spisu wątków?????
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:00   #3
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Akryle

Naprawde jestem roztrzepana poprostu nie zauwazylam tego watku z gory przepraszam. A tak na marginesie wlasnie szukam na forach jakichkolwiek opinii o akrylach top choice i nie ma o nich zadnych opinii czy kiedykolwiek slyszalyscie o akrylach z tej firmy? Jeszcze raz przepraszam za dubla, mam nadzieje ze zostanie mi to wybaczone
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:20   #4
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Akryle

up
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:25   #5
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Akryle

Jeśli zaczynasz kurs jutro, to zapytaj instruktorki co poleca. Ja używałam zestawiku z Top choica kupionego w markecie, bo spotkałam przypadkiem i postanowiłam spróbować sama ulepić pazurki, bo bardzo mi się podobało to, jak robiła to moja koleżanka- kosmetyczka. Tak zaczęła się moja przygoda. Szybko skończył mi się ten zestawik i zaczęłam szukać czegoś profesjonalnego. Widzę teraz w sklepach zestawy do fiberglassu i "żelu bez utwardzania" z jakimiś dziwacznymi króciutkimi tipsikami z taka łopateczką (chyba do trzymania ). Nie sądze jednak, żeby to były odpowiednie produkty dla osoby zaczynającej kurs. W końcu dążysz do tego, żeby być profesjonalistką...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.