Pink melon - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 18:48   #151
Sasza
Przyczajenie
 
Avatar Sasza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pink melon

No cóż. W czwartek mija moje 14 dni roboczych. Kiedyś kupowałam w tym sklepie i wszystko poszło bez zarzutu. Dlatego nie sprawdzałam wiarygodności tego sklepu. To był błąd jak widać. Obsługa sklepu która nie odpowiada na maile to dno. Jestem nieźle naładowana. W przypadku braku kontaktu lub braku zwrotu kasy jadę w poniedziałek na policję. Radzę pozostałym oszukanym zrobić to samo.
Pozdrawiam
Sasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:32   #152
NOWAW30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Nie polecam tego całego PINK MELON. Zamówienie złożyłam już dawno i już go pewnie nie zobaczę tak samo jak pieniędzy. Pisałam, prosiłam, a "Pani" przez pierwszy miesiąc wymyślała dziwne historie a potem mnie olała - zero odzewu. Zostałam najzwyczajniej w świecie oszukana

Edytowane przez NOWAW30
Czas edycji: 2015-04-15 o 10:36
NOWAW30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:36   #153
rokusan
Raczkowanie
 
Avatar rokusan
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 210
Dot.: Pink melon

Hej!
U mnie niestety to samo. Zamówiłam ponad miesiąc temu i cisza. Przesyłka w "realizacji", a pani na maile nie odpowiada.
Mądry Polak po szkodzie, mogłam najpierw sprawdzić sklep, a nie zamawiać...

Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie?
__________________
Beauty on the dark side.
rokusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:02   #154
I_hate_Pink_Melon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Cześć dziewczyny.
Z tego co widzę, to temat trwa od 2011 roku, mamy 2015 a wszystko u Pani Pauliny działa tak jak działało - czyli po staremu. Dziewczyny są dalej oszukiwane a właścicielka trzepie kasę. Jestem weteranką jeśli chodzi o sklepy internetowe, zamawiam bardzo dużo za ciężkie pieniądze. Niestety w tym całym ferworze kupowania, nie sprawdziłam opinii na temat tego sklepu - zapewne dlatego, że jeszcze nie zdarzyło mi się bym kiedykolwiek nie otrzymała zamówienia w terminie. W czwartek minęło 14 dni roboczych od opłacenia zamówienia i od zmiany statusu przesyłki na "w realizacji". Wtedy również napisałam e-maila z prośbą o jakąkolwiek informację odnośnie towaru. Jak się domyślacie - bez odpowiedzi. Za radą chłopaka zamierzałam tam zadzwonić w poniedziałek z samego rana i wyjaśnić całą sytuację, niestety na stronie nie ma podanego żadnego telefonu kontaktowego, a jedynie adres e-mail. Wtedy też zaczęłam szukać opinii na temat tego sklepu. Powiem Wam... to całkowita porażka. Nie tylko ze strony sklepu, ale również ze strony Nas - klientek. Żeby od 2011 działy się takie rzeczy i tylko nieliczne osoby reagowały?! Oczywiście jutro z samego rana wysyłam wiadomość o zwrot pieniędzy, jeżeli do tego nie dojdzie, to sprawa trafi oczywiście na policję. Bardzo mi przykro, że tak wiele z Was zostało oszukanych, ale nie czarujmy się, na własne życzenie. Bo to już nawet nie chodzi o nie sprawdzenie opinii na temat sklepu przed zakupem, tylko o sam fakt, że sklep z TAK NEGATYWNĄ OPINIĄ od tylu lat dalej funkcjonuje.
I_hate_Pink_Melon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 22:20   #155
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Pink melon

Funkcjonuje bo prawo w tym kraju nie dziala. Co z tego ze ktos zgłosi na Policję jeśli do
430zl to wykroczenie a nie kradzież... Niestety wiele razy w swoim życiu przekonałam sie boleśnie ze ani sady ani prokuratura czy policja w tym kraju nie działa. Jeśli prokuratura potrafi uniewinnić faceta ktory zabił na drodze mojego ojca, to co dopiero kogos kto wyłudza kasę w sklepie internetowym.

Od lat trzymam sie jednej zasady: z nieznanego źrodła kupuje wyłącznie za pobraniem, żadnych przedpłat. Jak na razie ten system sie sprawdza. Poza tym kupuje bezpośrednio z ebay albo gmarket. Konto na paypal wymaga tylko konta w banku polskim, przelicza walutę automatycznie a paypal obejmuje gwarancja zakupu. W razie gdy produkt nie dotrze otwiera sie spór i zawsze odzyska sie pieniądze bądź sprzedawca wysle ponownie produkt.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2015-06-18 o 22:21
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 11:08   #156
al_eksander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Uwaga

Pani Paulina M. oszukuje również na serwisie OLX.
Kupiłem od niej książkę "Biologia na czasie", czekam na nią od 29.12.15, lecz się nie doczekam, ponieważ usunęła konto. Sprzedawała również książki do chemii i biologii w bardzo niskich cenach, miała również wystawionych kilka ubrań. Nick: paula_zyrardow. Tak jak wcześniej dziewczyny pisały odwleka w czasie wysyłkę.
Konto do wpłaty takie samo jak sklepu, czyli:
24 1142 0008 0000 1362 0006 4834
Żeby nie być gołosłownym wklejam zrzuty ekranu:



Standardowo Pani nie odpowiada na maile.

Edytowane przez al_eksander
Czas edycji: 2016-09-01 o 17:41 Powód: e-mail
al_eksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:07   #157
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Pink melon

Naprawdę można nas jawnie okradać bez konsekwencji ???
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 07:06   #158
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Naprawdę można nas jawnie okradać bez konsekwencji ???

Niestety mozna, jak widać w tej dyskusji takie mamy prawo, chroni sprawcę a nie ofiarę ( o czym wiele osób poszkodowanych może poświadczyć). Podziękujmy ekipie rządzącej przez ostatnie lata, nie zrobili NIC.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 07:13   #159
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Niestety mozna, jak widać w tej dyskusji takie mamy prawo, chroni sprawcę a nie ofiarę ( o czym wiele osób poszkodowanych może poświadczyć). Podziękujmy ekipie rządzącej przez ostatnie lata, nie zrobili NIC.
haha, padłam I znowu wina Tuska
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 08:35   #160
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Pink melon

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5435000 1]haha, padłam I znowu wina Tuska [/QUOTE]


Nie ma sie z czego śmiać
Od 89 roku nie zrobiono nic by zmienić prawo na korzyść ofiary ( nie jestem pisowcem ) wiem bo kilkukrotnie występowałam w tej roli i wiem, ze prawo ma mnie centralnie w d****


Jezeli chodzi o nieuczciwy sklep to jedyne co mi przychodzi do głowy to doniesienie do urzędu skarbowego i opis praktyk tej pani. Ciekawe czy pani odprowadza calusi podatek od wszystkich wpływów? Na pewo przydałaby sie jej porządna kontrola. Poza tym kilka doniesień z opisem jej praktyk moze spowodować, ze us zacznie sie jej baczniej przyglądać.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 13:38   #161
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pink melon

no ale to może zamiast jałowo gadać i się tylko wyżalać na forum, trzeba by było jednak wziąć się za to i to zgłoszenie wysłać gdzie potrzeba? Od takiego gadania nic się pani Paulinie nie stanie, jej działalności również.
najprościej ponarzekać że to wina kogośtam, bo nic nie zrobił. Nikt za nas naszych interesów nie będzie pilnował niestety.
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 09:34   #162
fiolka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no ale to może zamiast jałowo gadać i się tylko wyżalać na forum, trzeba by było jednak wziąć się za to i to zgłoszenie wysłać gdzie potrzeba? Od takiego gadania nic się pani Paulinie nie stanie, jej działalności również.
najprościej ponarzekać że to wina kogośtam, bo nic nie zrobił. Nikt za nas naszych interesów nie będzie pilnował niestety.

moniq jak sie okazało jestem kolejną "frajerką", która dała się naciagnąć ale nie zostawiam sprawy, działam od poniedziałku i nie popuszczę.Jak ktoś chce sie podłaczyć piszcie, moze skonczy sie ta odyseja pt"PINKMELON"
fiolka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:44   #163
Niteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pink melon

Witam, czy zna ktoś może numer telefonu do szanownej Pani Złodziejki?
Niteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 21:01   #164
KinuuTheDerp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pink melon

Sklepu już nie ma? Ma ktoś informacje co się stało?
KinuuTheDerp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:03   #165
Niteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pink melon

Babka napisała mi, że z racji zmiany miejsca zamieszkania zamyka sklep.
Niteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 13:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.