Trekking - Himalaje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 09:23   #1
KozicaG
Przyczajenie
 
Avatar KozicaG
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Trekking - Himalaje


Cześć dziewczyny!
Orientujecie się może, jak wygląda obecnie sytuacja w Nepalu i okolicach pod względem turystycznym? Zależy mi na informacjach z pierwszej ręki, nie z neta, dlatego pytam gdzie się da Od dawien dawna po głowie chodzi mi myśl o trekkingu w Himalajach (no, może nie Mount Everest od razu, ale np do bazy pod nim to już większość spokojnie da radę ). Chciałabym porwać męża na taką urodzinową wyprawę, żeby dobrze je zapamiętał
Czy waszym zdaniem lepiej wybrać się w taką podróż na własną rękę, czy z jakimś biurem podróży?
Dzięki z góry za każdą odpowiedź - każda porada się przyda!
KozicaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:52   #2
cariniosa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Trekking - Himalaje

Ja byłam w Himalajach w rejonie Annapurny w tym roku. Trochę miałam szczęście, bo wróciłam do Polski tydzień przed trzęsieniem ziemii... Długo to potrwa zanim wszystko wróci do normy, aktualnie domy które się nie rozpadły są rozbierane, ludzie koczują w "domach" tymczasowych (baraki, namioty). Najgorzej jest poza miastem, nie które wioski uległy zniszczeniu w ponad 90%. Poza tym ostatnio słyszałam, ze Indie zablokowały dostarczanie paliwa do Nepalu i ceny transportu wzrosły kilkadziesiąt razy. Radzę sprawdzić wszystko dokładnie przed wyjazdem, albo pojechać z biurem podróży (zawsze bezpieczniej).
cariniosa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 13:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.