Brak Stylu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 20:54   #1
Caramella05
Przyczajenie
 
Avatar Caramella05
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3

Brak Stylu.


Cześć dziewczyny potrzebuję pomocy. Zupełnie nie mam stylu, nie mam pomysłu na siebie, na swój ubiór Ubieram się tzw. bezpiecznie. Wygodnie bo wygodnie ale mając 20 lat chciałabym wyglądać bardziej kobieco. Mam duży biust i to pewnie ze strachu że źle będę wyglądać nie eksperymentuję z ciuchami. Ratujcie!
Caramella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 04:27   #2
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Brak Stylu.

Witaj!

Jako że tematyka bliska moim doświadczeniom i bardzo przeze mnie lubiana, chętnie mogę coś doradzić.
Ogólnie rzecz ujmując, wszystko zależy od tego jak Ty sama wyobrażasz zmianę siebie. To Ty wiesz w jakich ubraniach czujesz się dobrze, a w jakich nie, w jakich kolorach Ci do twarzy. To samo tyczy się doboru odpowiedniej fryzury, makijażu, biżuterii, obuwia. Nie każda z nas kobiet lubi chodzić w szpilkach czy butach na obcasie, wciskać się w kuse spódniczki, sukienki odkrywające plecy czy też legginsy. Każda z nas jest inna, lubi co innego i tego należy się trzymać. Własny styl to po prostu charakter, bo o to tu przede wszystkim chodzi. To sposób na wyrażenie siebie, swojej osobowości. Nosisz ubrania, w których czujesz się sobą i tyle. Napisałaś, że chciałabyś ubierać się bardziej kobieco. Nic trudnego. Jeśli do tej pory unikałaś sukienek i butów na obcasie mimo, że chciałabyś widzieć się takim zestawie, zafunduj sobie jedno i drugie. I nie ograniczaj się do podstawowych, neutralnych kolorów, ale zaszalej z nimi. Wybieraj sukienki soczyste, kolorowe, kwiatowe o długości jakiej chcesz, czy to maxi czy midi. Wszystko zależy od tego jak ty chcesz siebie widzieć danej chwili. Duży biust nie jest wcale przeszkodą, wręcz przeciwnie, pięknie możesz go podkreślać dekoltami w kształcie litery V czy to w bluzkach czy sukienkach, przy czym pamiętaj o podkreślaniu talii dla wyrównania proporcji Pomalutku idzie wiosna, a z wiosną nadejdą coraz cieplejsze dni. Warto więc ubierać się barwnie, na wesoło. Nie należy sobie nigdy niczego żałować, jeśli będziesz miała ochotę nałożyć na siebie bardzo pstrokatą koszulę, śmieszny t shirt lub rażące po oczach szorty, śmiało,zrób to. Moda jest od tego żeby się nią bawić i koniec kropka. Jeśli chcesz możemy popisać na gg, z chęcią poradzę jeszcze i podam Ci więcej możliwości, tylko napisz mi wtedy w wiadomości numer.
Spadam teraz spać
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-10 04:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.