Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 19:59   #1441
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Taak, jestem

Tez bylo zdziwienie

Okres powinnam dzis dostac, a tu ani widu ani slychu, takze tez to dziwi ginekolog. Uslyszalam tez ze owulacja mogla sie przesunac, ze bylo to zagniezdzanie, patrzac na ostatnie badania i ciaze, ktora na poczatku stracilam, jest mozliwosc, ze wszystko rozwija sie wolniej. Patrzylismy w ostatnie wyniki, wg okresu powinien byc 6-7 tydz a beta wynosila ok55-+. Ale nie ludze sie juz mimo ze cuda sie zdarzaja tez.. trzeba glowe wysoko i dzialac dalej<3 dziekuje Wam ❤️
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 00:28   #1442
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, około 6 dni temu zaczęły mnie boleć piersi ok.12 dni przed okresem... 4 dni temu kochałam się z moim chłopakiem i po jakimś czasie zorientowaliśmy się, że pękła nam gumka. Oczywiście od razu przerwaliśmy, wytrysku nie było, ale nie wiemy dokładnie kiedy pękła i niewykluczone jest, że został wydzielony preejakulat. Mam około 6 dni teraz do okresu, przestają mnie boleć piersi, boli mnie trochę brzuch/jajniki. 2 dni temu dostałam drobnego zapalenia pęcherza, bolało mnie przy oddawaniu moczu oraz oddawałam go bardzo często. Dzisiaj się uspokoiło. Już raz podobny wypadek mieliśmy, lecz całe szczęście dostałam wtedy okres. Teraz się bardzo stresuje chociażby przez to, że nagle przestają boleć mnie piersi a zawsze bolały do pierwszego dnia okresu... Dzisiaj pojawił mi się biały śluz, co może wskazywać na po prostu dni niepłodne, lecz nie potrafię tego rozpoznać. Szukam pomocy, żeby się uspokoić. Ale jakie są szanse na ewentualną ciążę?
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 13:27   #1443
Katmai
Przyczajenie
 
Avatar Katmai
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie popisałam się chyba inteligencją, ale no cóż, zdarza się.
Kochaliśmy się bez zabezpieczenia dziś w nocy, to był 4 na 5 dzień cyklu. Nie skończył we mnie. Ciągle mam miesiączkę, zwykle trwa u mnie 6 dni, więc dziś mam jeszcze plamienia. Cykle mam od dłuższego czasu dosyć regularne, trwają od 26 do 29 dni.
Czy mam się czego bać?

Zaczynam się trochę stresować i myślę, czy nie pójść do lekarza po tabletkę po... ale kompletnie nie wiem jak to się robi? Do ginekologa jestem zapisana na czwartek, ale to za późno, gdzie przyjmują "na już" w soboty? Jakiś szpital czy coś? Jak to działa, gdzie się zapisać??

Edytowane przez Katmai
Czas edycji: 2018-03-17 o 14:03
Katmai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 15:52   #1444
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katmai Pokaż wiadomość
Nie popisałam się chyba inteligencją, ale no cóż, zdarza się.
Kochaliśmy się bez zabezpieczenia dziś w nocy, to był 4 na 5 dzień cyklu. Nie skończył we mnie. Ciągle mam miesiączkę, zwykle trwa u mnie 6 dni, więc dziś mam jeszcze plamienia. Cykle mam od dłuższego czasu dosyć regularne, trwają od 26 do 29 dni.
Czy mam się czego bać?

Zaczynam się trochę stresować i myślę, czy nie pójść do lekarza po tabletkę po... ale kompletnie nie wiem jak to się robi? Do ginekologa jestem zapisana na czwartek, ale to za późno, gdzie przyjmują "na już" w soboty? Jakiś szpital czy coś? Jak to działa, gdzie się zapisać??
Nie jestem pewna, czy mogę wrzucić link, ale na Lekarze Kobietom może znajdziesz?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 15:56   #1445
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katmai Pokaż wiadomość
Nie popisałam się chyba inteligencją, ale no cóż, zdarza się.
Kochaliśmy się bez zabezpieczenia dziś w nocy, to był 4 na 5 dzień cyklu. Nie skończył we mnie. Ciągle mam miesiączkę, zwykle trwa u mnie 6 dni, więc dziś mam jeszcze plamienia. Cykle mam od dłuższego czasu dosyć regularne, trwają od 26 do 29 dni.
Czy mam się czego bać?

Zaczynam się trochę stresować i myślę, czy nie pójść do lekarza po tabletkę po... ale kompletnie nie wiem jak to się robi? Do ginekologa jestem zapisana na czwartek, ale to za późno, gdzie przyjmują "na już" w soboty? Jakiś szpital czy coś? Jak to działa, gdzie się zapisać??
Jeśli nie doszło do wytrysku, to bym się nie martwiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 15:59   #1446
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

O, faktycznie, ja przeczytałam "skończył we mnie"
Skoro nie, to też bym nie brała tabletki, zwłaszcza że cykle regularne, a jeszcze trwa miesiączka.
Ale nikt nie zadecyduje za Katmai.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:01   #1447
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Coraz bardziej się stresuje, ponieważ cały czas czuje dyskomfort w pochwie, podbrzuszu. Spróbowałam sobie włożyć palca do pochwy gdy go wyjęłam na początku były białe grudki, za drugim razem zobaczyłam lekko czerwony „śluz”. Czy to może być objaw zagnieżdżenia zarodka?
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 16:22   #1448
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Hej, około 6 dni temu zaczęły mnie boleć piersi ok.12 dni przed okresem... 4 dni temu kochałam się z moim chłopakiem i po jakimś czasie zorientowaliśmy się, że pękła nam gumka. Oczywiście od razu przerwaliśmy, wytrysku nie było, ale nie wiemy dokładnie kiedy pękła i niewykluczone jest, że został wydzielony preejakulat. Mam około 6 dni teraz do okresu, przestają mnie boleć piersi, boli mnie trochę brzuch/jajniki. 2 dni temu dostałam drobnego zapalenia pęcherza, bolało mnie przy oddawaniu moczu oraz oddawałam go bardzo często. Dzisiaj się uspokoiło. Już raz podobny wypadek mieliśmy, lecz całe szczęście dostałam wtedy okres. Teraz się bardzo stresuje chociażby przez to, że nagle przestają boleć mnie piersi a zawsze bolały do pierwszego dnia okresu... Dzisiaj pojawił mi się biały śluz, co może wskazywać na po prostu dni niepłodne, lecz nie potrafię tego rozpoznać. Szukam pomocy, żeby się uspokoić. Ale jakie są szanse na ewentualną ciążę?
Skoro nie doszło do wytrysku to bym się zbyt mocno nie przejmowała. Na tabletkę po już jest za późno, więc i tak jedyne co ci pozostaje to czekać. Jeśli okres ci się nie pojawi (pamiętaj, ze zarówno zapalenie pęcherza jak i stres może wpłynąć na jego opóźnienie) to dla uspokojenia po 10 dni od stosunku możesz zrobić betę z krwi, a po 14 test z moczu.

Do implantacji dochodzi około 6-7 dni po zapłodnieniu, więc na to na pewno jest za wcześnie. Taki biały, gęsty, wręcz grudkowaty śluz to może być zwyczajny śluz niepłodny. Albo jeśli towarzyszy mu na przykład świąd to objawem infekcji.

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-03-17 o 16:27
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:27   #1449
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Czy to może być objaw zagnieżdżenia zarodka?
Raczej kończącego się okresu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:41   #1450
klaudiawp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jestem przed okresem kilka dni.
klaudiawp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:43   #1451
Katmai
Przyczajenie
 
Avatar Katmai
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No właśnie mam z tym straszny problem. EllaOne już mam, koleżanka która kupiła awaryjnie gdy były jeszcze bez recepty mi dała. I teraz mam ogromny dylemat, łykać czy nie. Cykle mam regularne i ta tabletka pewnie mi je popsuje, nie wiem czy warto. Ehh brakuje mi profesjonalnej opinii lekarza-ginekologa ale w sobotę chyba żadnego nie znajdę już
Katmai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 16:52   #1452
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Jestem przed okresem kilka dni.
To może to być objaw zbliżającego się okresu. Moim zdaniem nie ma powodu do paniki.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 17:24   #1453
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Coraz bardziej się stresuje, ponieważ cały czas czuje dyskomfort w pochwie, podbrzuszu. Spróbowałam sobie włożyć palca do pochwy gdy go wyjęłam na początku były białe grudki, za drugim razem zobaczyłam lekko czerwony „śluz”. Czy to może być objaw zagnieżdżenia zarodka?
Nie.
Nie było wtrysku.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 19:01   #1454
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Coraz bardziej się stresuje, ponieważ cały czas czuje dyskomfort w pochwie, podbrzuszu. Spróbowałam sobie włożyć palca do pochwy gdy go wyjęłam na początku były białe grudki, za drugim razem zobaczyłam lekko czerwony „śluz”. Czy to może być objaw zagnieżdżenia zarodka?
Białe grudki + dyskomfort w pochwie mogą być oznaką infekcji, a nie zagnieżdżania zarodka...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 21:29   #1455
Katmai
Przyczajenie
 
Avatar Katmai
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dobra, zdecydowaliśmy, że nie wezmę ellaone. Za dużo możliwych skutków ubocznych w stosunku do zbyt małego ryzyka ciąży.
Dodatkowo byłam u lekarki, która potwierdziła, że szansa istnieje zawsze, ale z naukowego punktu widzenia, z moim cyklem i zaistniałą sytuacją nie powinno się nic stać. Dla pewności za 14 dni zrobię test.
Katmai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 12:58   #1456
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny.. pomozecie ? W tamtej sytuacji okazalo sie ze tego 7-8.03 byl to skapy okres. Zawsze go dostawalam po 31 dniach od x lat od kiedy pamietam.. teraz wysZlo ze mialam 11.02 i 7.03 .. jak obliczyc wg tego dni plodne ?
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 15:11   #1457
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. pomozecie ? W tamtej sytuacji okazalo sie ze tego 7-8.03 byl to skapy okres. Zawsze go dostawalam po 31 dniach od x lat od kiedy pamietam.. teraz wysZlo ze mialam 11.02 i 7.03 .. jak obliczyc wg tego dni plodne ?
Dni płodnych się nie wylicza. Prowadzi się obserwację min. rok. Owulację możesz sprawdzić za pomocą testu lub usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:42   #1458
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

hej mam do was jeszcze jedno takie pytanie i nie traktujcie mnie tu jak "intruza" bo ja chce tylko zapytac jak juz wiecie bo tu pisalam juz mialam normalny okres (4 dniowy ale jednak) teraz mam sluz zakladam ze plodny bo jest rozciagliwy, duzo go bardzo, przejrzysty taki lejacy, a od dzisija rana mi jest niedobrze strasznie i mdli mnie ale nie wymiotuje to tylko takie uczucie mam :/ co to moze byc? ! :O
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 21:00   #1459
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
hej mam do was jeszcze jedno takie pytanie i nie traktujcie mnie tu jak "intruza" bo ja chce tylko zapytac jak juz wiecie bo tu pisalam juz mialam normalny okres (4 dniowy ale jednak) teraz mam sluz zakladam ze plodny bo jest rozciagliwy, duzo go bardzo, przejrzysty taki lejacy, a od dzisija rana mi jest niedobrze strasznie i mdli mnie ale nie wymiotuje to tylko takie uczucie mam :/ co to moze byc? ! :O
No na pewno nie ciąża.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 21:06   #1460
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

dziekuje
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 16:02   #1461
tiga_powiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

zabawialiśmy się z narzeczonym mniej więcej w okresie owulacji, nie doszło do penetracji, zrobiłam mu dobrze i skończył na mnie (okolice piersi),
trochę pociekło i myśle że niewielka ilość mogła trafić w okolice intymne. Siedziałam na łóżku, potem się wytarłam.

Okres spóźnia się trzy tygodnie, ale zdarzało mi się tak już wcześniej, póki co objawów ciąży, ale i okresu brak - jest się czego obawiać? Cholernie się stresuje, czy to może być powód braku okresu? Po test nie chcę iść bo mieszkam w małej wiosce i zaraz by było gadanie...
tiga_powiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 16:12   #1462
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiga_powiga Pokaż wiadomość
jest się czego obawiać?
Nie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 18:32   #1463
tiga_powiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie
Krótka odpowiedź a poprawiłaś mi humor
Ale w takim razie co powoduje takie opóźnienie okresu?
Jak juz go dostane to chyba wybiorę sie do lekarza…
tiga_powiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 18:46   #1464
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiga_powiga Pokaż wiadomość
Krótka odpowiedź a poprawiłaś mi humor
Ale w takim razie co powoduje takie opóźnienie okresu?
Jak juz go dostane to chyba wybiorę sie do lekarza…
Stres, choroba, zmiana otoczenia, osłabienie organizmu - prawie wszystko. To się zdarza, i o ile nie jest regularne, nie jest powodem do obaw.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 19:44   #1465
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiga_powiga Pokaż wiadomość
zabawialiśmy się z narzeczonym mniej więcej w okresie owulacji, nie doszło do penetracji, zrobiłam mu dobrze i skończył na mnie (okolice piersi),
trochę pociekło i myśle że niewielka ilość mogła trafić w okolice intymne. Siedziałam na łóżku, potem się wytarłam.

Okres spóźnia się trzy tygodnie, ale zdarzało mi się tak już wcześniej, póki co objawów ciąży, ale i okresu brak - jest się czego obawiać? Cholernie się stresuje, czy to może być powód braku okresu? Po test nie chcę iść bo mieszkam w małej wiosce i zaraz by było gadanie...
Jeśli cykle nieregularne to u Ciebie normalka, to przyczyną są jakieś zaburzenia, które powinnaś leczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:47   #1466
Anonim_2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Brak miesiączki, powiększony brzuch ,czy mam się martwić? ?

Witam, sprawa wygląda tak:

Ok 5 dni temu miałam dostać okres ale do dziś go nie ma niby to tylko 5 dni ale do tej pory miałam regularne cykle do tego od paru dni mam nabrzmiały i okrągły brzuch (ostatnim czasem jest to u mnie normalne przed okresem ale zwykle jest tak przez ok 2 dni przed miesiączka )

Chciała bym rozwiac jakie kolwiek wątpliwości na temat ciąży

Uprawiałam Petting z chłopakiem ok 3-4 miesiące temu (listopad) w listopadzie, grudniu ,styczniu i lutym jak i przed listopadem

cykle były regularne a miesiączka normalna

Wiem ze ciąża może być nie mozliwa ale tyle tego wszystkiego w internecie ze wszystko wydaje się możliwe 😥
Anonim_2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 09:43   #1467
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak miesiączki, powiększony brzuch ,czy mam się martwić? ?

Cytat:
Napisane przez Anonim_2000 Pokaż wiadomość
Witam, sprawa wygląda tak:

Ok 5 dni temu miałam dostać okres ale do dziś go nie ma niby to tylko 5 dni ale do tej pory miałam regularne cykle do tego od paru dni mam nabrzmiały i okrągły brzuch (ostatnim czasem jest to u mnie normalne przed okresem ale zwykle jest tak przez ok 2 dni przed miesiączka )

Chciała bym rozwiac jakie kolwiek wątpliwości na temat ciąży

Uprawiałam Petting z chłopakiem ok 3-4 miesiące temu (listopad) w listopadzie, grudniu ,styczniu i lutym jak i przed listopadem

cykle były regularne a miesiączka normalna

Wiem ze ciąża może być nie mozliwa ale tyle tego wszystkiego w internecie ze wszystko wydaje się możliwe 😥



Ostatnie co Ci dziecinko grozi to ciąża.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:09   #1468
catastrofic
Przyczajenie
 
Avatar catastrofic
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

.

Edytowane przez catastrofic
Czas edycji: 2019-07-06 o 14:44
catastrofic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:18   #1469
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez catastrofic Pokaż wiadomość
Czy mogę być w ciąży, jeśli parę razy spóźniałam się z braniem tabletek około 12 h i dłużej, a uprawiałam w tym czasie seks bez zabezpieczenia i doszło do wytrysku?
Tak
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:12   #1470
Anonim_2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Brak miesiączki, powiększony brzuch ,czy mam się martwić? ?

Rozumiem ze nie mam się o co martwić ��
Anonim_2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.