powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 20:27   #31
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Justynka

Bardzo Dziekuje za informacje
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 13:17   #32
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja płaciłam 11.400 ale teraz kosztuja 13.600 ja rpbiłam 1,5 roku temu sa drogir bo to anatomiczne okrągłe sa tańsze o 3000 tyś, z tego co wiem i mam taki certyfikat w domu ze te wkładki sa dozywotnie nie trzeba ich wymieniać a jak by cos sie działo z nimi z winy producenta to z2wacaja kase za wkładki i operacje.
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 09:28   #33
85_aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 36
GG do 85_aga
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jak jestem z Radomia to gdzie moge zrobic, zebym nie miala za daleko??
85_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:06   #34
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Nie znam żadnych plastyków z Radomia, ale masz całkiem blisko zarówno do Warszawy jak i do Łodzi.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:34   #35
kalypso83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć dziewczyny, w celu poprawy image i samopoczucia zapraszam do salonu fryzjersko-kosmetycznego "U Edyty" w Darłowie

Edytowane przez kalypso83
Czas edycji: 2008-10-24 o 22:25
kalypso83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:05   #36
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam

Czy orientujecie sie czy na blizny jest wskazany ,,kwas borkowy''?zamiast spirytusu,wody utlenionej...
Chcialam uzyskac informacje od mojego lekarza ale juz mi nie odpisuje na maile.

Pozdrawiam Serdecznie
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:43   #37
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

A u kogo robiłaś i jak dawno? Ja w ogóle blizn nie przemywałam wodą utlenioną. Po zdjęciu szwów tylko Linomagiem smarowałam.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 13:45   #38
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mialam zabieg 5 grudnia u Zdzitowieckiego.Zrobil mi bardzo ladnie ale jest troszeczke zakrecony...
W sumie to pozniej sama zmienialam sobie opatrunki bo wyjechalam do anglii.Doktor kazal mi przemywac spirytusem.
Teraz smaruje mascia ,,Veraderm''.Zastanawiam sie nad przemywaniem blizn tym kwasem borkowym.Podobno jest typowy na blizny?
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:05   #39
Beataita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam Serdecznie!
Chciałabym dołączyć do szczęśliwych posiadaczek pięknych piersi i zdecydowałam sie na operację, mieszkam na Śląsku i znalazłam w Katowicach klinikę doktora Mazana, ale jak do tej pory nie spotkałam się z opinią na temat wykonanych przez doktora operacji, czy ktos ma jakieś informacje na ten temat, byłabym wdzięczna!
Beataita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:49   #40
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Hey mam pytanie , od którego roku zycia m ozna podjąc się operacji piersi??
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-28, 13:27   #41
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez eveline01 Pokaż wiadomość
Hey mam pytanie , od którego roku zycia m ozna podjąc się operacji piersi??
Wiem ze jest tu na forum lekarz Skupin .Napisz do niego i on spewnoscia udzieli Ci wszelkich informacji.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 07:27   #42
kalypso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Hej, na operację przyjmowane są dziewczyny od 18 roku życia, choć słyszałam, że niektórzy lekarze przyjmują dopiero od 21.

Pozdrawiam
kalypso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:46   #43
plazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej - ja jestem zdecydowana na operacje plastyczna piersi w Warszawie tylko nie wiem gdzie sie najlepiej udac - mysle o dokorze Potockim ktory przyjmuje w enel-med , czy ktos byl u niego? robil operacje?jest tez doktor Potocki w centrum medycznym Damiana - ale to starszy pan nie wiem gdzie lepiej i u kogo? moze ktos z was mi doradzi?
plazma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 10:10   #44
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej, jeżeli chodzi o cięcie pod pacha to czytałam, że dr Paweł Niemkiewicz z Wrocławia specjalizuje się w tego rodzaju cięciu. W przyszłym tygodniu jestem z Nim umówiona na konsultacje , a operacja za miesiąc
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 14:54   #45
kalypso83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Nie lepiej troche przytyc i kupic odpowiednio dobrana bielizne?

Edytowane przez kalypso83
Czas edycji: 2008-10-24 o 22:27
kalypso83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 20:08   #46
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dziewczyny mam do weas pytanie.Mialam op.piersi niecale 9 miesiecy temu.Nad lewa piersia mam taki "maly" dyskomfort.Jak mocniej sie dotkne pod pacha-najezdzajac lekko na piers odczuwam maly bol.Na poczatku myslalam ze to moze powiekszone wezly chlonne ale bylam u lekarza i niczego takieo badanie nie wykazalo.Kiedys-na poczatku jak mialam robione USG to ten "bol"juz troche byl ale doktor pow.ze wszystko ejst w pozadku.Ale ja to odczuwam .Albo jak leze na plecach i wezme reke za glowe i jak sie dotkne to wtedy czuje to BARDZIEJ. Nie wiem moze to sa miesnie -mam wkladki pod miesniem.Jak myslicie.Miala lub ma ktoras z was to samo?
Bardzo bede wdzieczna za wszelkie wypowiedzi
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 00:02   #47
filipina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Czesc dziewczyny
jestem tu pierwszy raz, jestem tez w ciazy. od dawna jestem zdecydowana na operacje [mam marne b] na poczatku myslalam ze wezme sie za swoje piersi po drugim dziecku ale mam juz ich dosc i nie wiem czy wytrzymam. wiec zastanawiam sie czy po pierwszym malcu tego nie zrobic? pytanie czy jak urodze drugiego misia to nie bede musiala tego robic od nowa? a na dwie operacje mnie chyba nie stac, no i jak jest z karmieniem z implantami?
pozdrawiam wszystkie ktore sa juz zadowolone z siebie i te ktore zaraz beda, ja jeszcze musze poczekac
filipina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 00:28   #48
filipina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

to znowu ja
wyczytalam ze na stronie http://www.beautywpolsce.com/ sa foty, no mi sie nie udalo ich znalezc. oczywiscie chodzi o zdjecia przed i po operacji. wiec prosze o link
pozdrawiam.
filipina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:28   #49
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Julka wiec ja jestem półtora roku po operacji i do niedawna tez odczuwałam dyskonfort w jednej piersi teraz jak za długo na niej pospie to rano tez jakby mnie tak pobolewa mówiłam lekarzowi powiedział ze wszystko ok mysle ze z czasem przejdzie do końca miałam podobnie jak ty jak brałam reke po głowe to tak jakby mnie cos trzymało w środku ale teraz pusciło nie martw sie mysle ze wszystko bedzie ok.

Filipinka nie wiem jak sie wkleja link ale wejdz na forum www.beautywpolsce.pl zaloguj sie trzeba załozyc sobie konto i potem wejsc do galeri zdjec przed i po tylko do otwartej bo do zamknietej maja wejscie osoby te która daja zdjecia.
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 20:20   #50
isaemail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez fiszka Pokaż wiadomość
Ja powiększałam biust w lutym, operacja była w piątek, w niedzielę wróciłam do domu, potem tydzień urlopu i w następny poniedziałek spokojnie poszłam do pracy. Jestem z Warszawy, ale na zabieg pojechałam do Poznania - zapłaciłam 8 tys, za zabieg u takiego znakomitego specjalisty w Wawie zapłaciłabym min. 11 tys. Wielkość implantów zależy od indywidualnej budowy, doktor ma świetne oko i za dużych po prostu nie zrobi. I nie ma co się upierać, bo chyba nikt nie chce, żeby potem boki implantów były widoczne? Ja przed zabiegiem miałam 87 cm w biuście, teraz 94. Piersi są super, pełne i wyglądają naturalnie w ubraniu i bez). Przed zabiegiem musiałam zrobić morfologię, krzepnięcie krwi i USG piersi. Wszystkie badania zrobiłam w tygodniu poprzedzającym zabieg. Specjalny stanik trzeba nosić przez miesiąc, na solarium nie wolno przez dwa miesiące.
u kogo robilas?

Isae
isaemail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 15:07   #51
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

contratubex to nic innego jak zachodnia wersja polskiego cepanu!!!sklad i wlasciwosci identyczne.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:59   #52
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Akwarela Pokaż wiadomość
contratubex to nic innego jak zachodnia wersja polskiego cepanu!!!sklad i wlasciwosci identyczne.

Slyszalam ze cepan nie jest zbytnio polecany przez lekarzy.Ja jestem 2.5 miesiaca po operacji i tak okolo 1.5 stosuje ,,Veraderm''.Nakladam go raz dziennie po kapieli na noc i efekty sa rewelacyjne .Pozostaly mi zaledwie cienie.Jestem sama zdziwiona ze tak szybko sie goi Przemywam tez kwasem borowym.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:34   #53
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[quote=Megan75;3701334]Julka wiec ja jestem półtora roku po operacji i do niedawna tez odczuwałam dyskonfort w jednej piersi teraz jak za długo na niej pospie to rano tez jakby mnie tak pobolewa mówiłam lekarzowi powiedział ze wszystko ok mysle ze z czasem przejdzie do końca miałam podobnie jak ty jak brałam reke po głowe to tak jakby mnie cos trzymało w środku ale teraz pusciło nie martw sie mysle ze wszystko bedzie ok.

Dzieki mam nadzieje ze masz racje ale i tak dla pewnosci pojade zrobic sobie USG-100% pewnosc nie zaszkodzi
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 23:31   #54
shankai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do shankai
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam ! Czy któraś z Was robiła może zabieg u dr. Pawła Niemkiewicza z Wrocławia ? Mam 17 lat, w sierpniu skończę 18 i wtedy chyba będe chciała powiekszyć swoje marne 75B [...marne w porównaniu do reszty ciała]
Jaki w tej chwili jest średni koszt operacji ? I czy w większości przypadków nie trzeba po paru latach wymieniac wkładek czy jest to raczej wskazane ?! Bardzo prosze o odpowiedź Pozdrawiam serdecznie !
shankai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 09:57   #55
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Droga Megan.Napisalas ze gdyby cos nie wyszlo z winy producenta to zwracaja kase za implanty i operacje...Bylam operowana 4 lata temu ale nie wytrzymaly nawet rok a teraz zbieram pieniadze na nastepna operacje bo jak sie okazuje-musze zaplacic znow za nowe implanty,za operacje i narkoze!Spytalam co z dozywotnia gwarancja to profesor ktory mnie operowal powiedzial ze wysle stare implanty,a jesli "ONI" zdecyduja ze to z winy producenta to zwroca za implanty ale o zwrotach za operacje nie ma mowy!Jaka jest szansa ze zwroca za implanty???Moga zawsze powiedziec ze to nie jest wina producenta...Jestem realistka i mysle ze to nabijanie ludzi w butelke.Jak cos sie wydarzy to mozna liczyc na podwojny koszt.Pozdrawiam
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:26   #56
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ofiaralosu Pokaż wiadomość
Moga zawsze powiedziec ze to nie jest wina producenta...Jestem realistka i mysle ze to nabijanie ludzi w butelke.
No właśnie. A czyja może to być wina, jeśli nie producenta? Przecież nie pacjentki!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:57   #57
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

ofairolosu ! jak to NIE WYTRZYMALY NAWET ROK ... co sie znimi stalo??? odp
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 15:33   #58
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Pewnego ranka obudzilam sie i jak wstalam z lozka poczulam jak cos mi splywa pod skora...Spojrzalam do lustra i zobaczylam jak mi piersi zmalaly...Bylam w szoku...Jednak teraz jestem jeszcze bardziej bo lewa piers bardzo mi sie zdeformowala i mam ochote wyc..Nie mialam okazji wymienic wczesniej bo to wiaze sie z kolejnym wydatkiemno i nie ma mnie w kraju wiec musze zgrac to z czasem bo pracuje a wiem ze po operacji jakis czas nie bede pracowac wiec to nie takie proste.Moje szczescie polega na tym ze wybralam z sola fizjologiczna...Pozdrawia m
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 15:41   #59
ofiaralosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 54
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

"No właśnie. A czyja może to być wina, jeśli nie producenta? Przecież nie pacjentki!" Droga Goniu-"ONI" aby nie placic zawsze moga cos wymyslic... Jestem realistka i sceptycznie podchodze do takich obietnic i gwarancji i jedno jest pewne ze jak chce poprawic swoje piersi to musze normalnie za wszystko zaplacic i to bez zadnej taryfy ulgowej a potem moze cos kiedys mi zwroca...Bo nawet jesli nie to do kogo pojde na skarge?
__________________
Ofiaralosu-to dlatego ze mam PECHA cale zycie
ofiaralosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 03:15   #60
isaemail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hey dziewczyny,
ja tez chcialam miec robiony ten zabieg i rozmawialam juz z kilkoma lekarzami. wszyscy zgodnie swierdzili, ze implantow z solanka nie bardzo lubia robic. chyba ze na wylaczne i zdecydowane zadanie pacjentki, bo podobno one latwiej sie psuja i te firmy, ktore je produkuja nie daja na nie gwarancji....
a ja i tak myslalam , ze jesli , to tylko solanka, no ale teraz, szczegolnie jak przeczytalam wasze ostatnie posty, jestem troche podlamana..., no bo z tego wynika, ze trzeba myslec raczej o silikonach. no ale jesli i one pekna....?
czy ktoras z was slyszla lub zna kogos, komu sie to przytrafilo?
isaemail jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.