Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-22, 02:57   #31
kliskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mam 20 lat w tym roku, i okres spóźnia mi się 2 dzień.
Współżyję z chłopakiem, kilka miesięcy temu straciłam z nim dziewictwo. Nigdy nie zdarzyło nam się uprawiać seksu bez zabezpieczenia, w dodatku sugeruję się, choć nie do końca kalendarzem, by podczas dni płodnych tego nie robić lub uważać jeszcze bardziej, zawsze z gumką ale od wczoraj (21.02) nie mam okresu a zawsze był na czas. Wiem że prezerwatywa nie daje 100% ochrony, taka nie istnieje,
Mam kilka objawów jak we wczesnej ciąży, tj. ucisk żołądka, zgaga, ale choruję też na refluks żołądka więc nie zwracałam wcześniej na to uwagi w kontekście ciąży.
Czy ja mogę być w ciąży?
kliskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 04:42   #32
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kliskowa Pokaż wiadomość
Mam 20 lat w tym roku, i okres spóźnia mi się 2 dzień.
Współżyję z chłopakiem, kilka miesięcy temu straciłam z nim dziewictwo. Nigdy nie zdarzyło nam się uprawiać seksu bez zabezpieczenia, w dodatku sugeruję się, choć nie do końca kalendarzem, by podczas dni płodnych tego nie robić lub uważać jeszcze bardziej, zawsze z gumką ale od wczoraj (21.02) nie mam okresu a zawsze był na czas. Wiem że prezerwatywa nie daje 100% ochrony, taka nie istnieje,
Mam kilka objawów jak we wczesnej ciąży, tj. ucisk żołądka, zgaga, ale choruję też na refluks żołądka więc nie zwracałam wcześniej na to uwagi w kontekście ciąży.
Czy ja mogę być w ciąży?
Drugi dzień spóźnienia to nie jest spóźnienie.
Przechowujesz/stosujesz prezerwatywy zgodnie z instrukcją? Jeśli tak, to nie obawiałabym się ciąży, bo nie wiem skąd by się miała wziąć.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 14:25   #33
kliskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W oryginalnym opakowaniu, ew chłopak w portfelu ale nigdy nie są tam długo.
Dodam, że wszystkie refluksowe objawy niepokoją mnie bo są podobne do ciążowych.
Ostatnio miałam też lekko podniesioną temperaturę przez cały dzień.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

W oryginalnym opakowaniu, ew chłopak w portfelu ale nigdy nie są tam długo.
Dodam, że wszystkie refluksowe objawy niepokoją mnie bo są podobne do ciążowych.
Ostatnio miałam też lekko podniesioną temperaturę przez cały dzień.
kliskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:06   #34
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Przecież chorujesz na refluks żołądka
Jeżeli prawidłowo stosujesz antykoncepcję, to nie szukaj ciąży.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:32   #35
Cebulka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć. Mam poważny problem, otóż dosyć długo spóźnia mi się okres- 17 dni. Nie powiem żeby nie było ryzyka ciąży, chociaż z narzeczonym zawsze się zabezpieczamy czasami robimy "kilka wejść bez gumki", wiem to durne, ale jakoś nie umiemy się powstrzymać, zawsze potem nakładamy prezerwatywę, TŻ nigdy we mnie nie skończył. Gdzieś pod koniec stycznia miałam wysoką temperaturę- ogólnie tygodniowa grypa, przyjmowałam leki- dosyć dużo, blisko 10 tabletek dziennie.
Brałam pod uwagę, że okres może się spóźnić, ale nie aż tyle... Zrobiłam trzy testy ciążowe, wszystkie negatywne, ale popadam już w lekką panikę bo naczytałam się, że niektóre testy mogą przekłamywać (chociaż nigdy mi sie to nie zdarzyło). Zrobiłam dwa PRE-testy i jeden BLUE-test, wszędzie jedna kreska- okresu nie ma. Nie mam nawet żadnych objawów okresu. Najchętniej poszłabym do ginekologa, ale problem jest taki, że mam złamaną nogę- nie mogę w ogóle chodzić. Przyjmuję tabletki Cyclo 3 forte, jakieś wapno na receptę i zastrzyki z heparyną, ale jakoś nie wierze żeby to wpływało na okres. Moje pytanie brzmi- czy wierzyć w 3 negatywne testy i cierpliwie czekać na okres, czy wziąć się w garść i teleportować się do przychodni na badanie krwi?

Dodam jeszcze, że mam 21 lat do tej pory miałam regularne okresy, ale raz na jakiś czas zdarzały mi się takie właśnie wahania- przyjmowałam wówczas luteinę, ale ta mi się niestety skończyła
Cebulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 21:34   #36
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cebulka123 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam poważny problem, otóż dosyć długo spóźnia mi się okres- 17 dni. Nie powiem żeby nie było ryzyka ciąży, chociaż z narzeczonym zawsze się zabezpieczamy czasami robimy "kilka wejść bez gumki", wiem to durne, ale jakoś nie umiemy się powstrzymać, zawsze potem nakładamy prezerwatywę, TŻ nigdy we mnie nie skończył. Gdzieś pod koniec stycznia miałam wysoką temperaturę- ogólnie tygodniowa grypa, przyjmowałam leki- dosyć dużo, blisko 10 tabletek dziennie.
Brałam pod uwagę, że okres może się spóźnić, ale nie aż tyle... Zrobiłam trzy testy ciążowe, wszystkie negatywne, ale popadam już w lekką panikę bo naczytałam się, że niektóre testy mogą przekłamywać (chociaż nigdy mi sie to nie zdarzyło). Zrobiłam dwa PRE-testy i jeden BLUE-test, wszędzie jedna kreska- okresu nie ma. Nie mam nawet żadnych objawów okresu. Najchętniej poszłabym do ginekologa, ale problem jest taki, że mam złamaną nogę- nie mogę w ogóle chodzić. Przyjmuję tabletki Cyclo 3 forte, jakieś wapno na receptę i zastrzyki z heparyną, ale jakoś nie wierze żeby to wpływało na okres. Moje pytanie brzmi- czy wierzyć w 3 negatywne testy i cierpliwie czekać na okres, czy wziąć się w garść i teleportować się do przychodni na badanie krwi?

Dodam jeszcze, że mam 21 lat do tej pory miałam regularne okresy, ale raz na jakiś czas zdarzały mi się takie właśnie wahania- przyjmowałam wówczas luteinę, ale ta mi się niestety skończyła
Przez taka dawke lekow organizm mogl zbzikowac. 17 dni to jednak za duzo i powinnas isc do ginekologa...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Jesli masz swojego gina, to sprobuj zadzwonic i opisac sytuacje (noga, okres itp.).

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 23:50   #37
sandrafronczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, zdążyłam godzinę po stosunku bez zabezpieczenia ellaone, po tygodniu zrobiłam test ciążowy ktory wskazuje ze nie jestem w ciąży czy dla pewności powinnam jeszcze raz powtórzyć test czy moze po tygodniu od zażycia tabletki jest on wiarygodny?
sandrafronczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 10:41   #38
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sandrafronczak Pokaż wiadomość
Witam, zdążyłam godzinę po stosunku bez zabezpieczenia ellaone, po tygodniu zrobiłam test ciążowy ktory wskazuje ze nie jestem w ciąży czy dla pewności powinnam jeszcze raz powtórzyć test czy moze po tygodniu od zażycia tabletki jest on wiarygodny?
Test jest wiarygodny.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 21:04   #39
gargemel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam

A więc tak... 16.02 mieliśmy wpadkę, pękła prezerwatywa. Kupiliśmy tabletke "po", która została przyjęta w ciągu 3-4h od ferelnego stosunku. 19.02 powinna pojawić się miesiączka zgodnie z cyklem. Nie pojawiła się. Od 20 do 25 miało miejsce lekkie tzw. plamienie. 26 pojawiło się 1 dniowe krwawienie i dzisiaj znikło. To normalne, czy raczej mamy zacząć się "bać" ? Oczywiście jutro partnerka rejestruje się do lekarza.
gargemel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 21:16   #40
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez gargemel Pokaż wiadomość
Witam

A więc tak... 16.02 mieliśmy wpadkę, pękła prezerwatywa. Kupiliśmy tabletke "po", która została przyjęta w ciągu 3-4h od ferelnego stosunku. 19.02 powinna pojawić się miesiączka zgodnie z cyklem. Nie pojawiła się. Od 20 do 25 miało miejsce lekkie tzw. plamienie. 26 pojawiło się 1 dniowe krwawienie i dzisiaj znikło. To normalne, czy raczej mamy zacząć się "bać" ? Oczywiście jutro partnerka rejestruje się do lekarza.
Raczej normalne. Tabletka po to bomba hormonalna, ktora moze bardzo zaburzyc cykl.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 10:07   #41
Martyniqe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny

Staramy się z mężem o dziecko. Sypiamy ze sobą codziennie. Od kilku dni mam zawroty glowy, wczoraj wieczorem miałam temp. 37.2, czuje się bardzo polamana, jakbym intensywnie cwiczyla, a najgorsze są bóle głowy i takie "puste" odbijanie. Dziś rano zauważyłam też takie tłuste oczka w moczu. Zrobiłam test wyszedł negatywny. Może za wcześnie by test ja już wykrył?
Martyniqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 11:14   #42
Mamazpowolania
Przyczajenie
 
Avatar Mamazpowolania
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Od zapłodnienia musi upłynąć 7-10 dni, żeby test wykazał ciążę. Ale i tak może wykazać barzo bladą kreskę, więc trzeba się dobrze przyglądnąć i jeśli jest choćby cień, to zrobić za kilka dni. Powodzenia
__________________
http://mamazpowolania.pl
Mamazpowolania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 13:49   #43
Lollygirl90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam mam pytanie chodzi o to że podczas 7 dniowej przerwy brałam przez 5 dni cipropol, po zakończeniu brałam nowe opakowanie tabletek kontracept pytałam lekarza i podobno nie wchodzą one w interakcje ale 5 dni po skończeniu cipropol uprawiałam stosunek, że należę do osób panikujacych po 14 dniach zrobiłam 2 testy i oba negatywne. Od kilku dni bolą mnie lekko jajniki czym może być to spowodowane ?
Lollygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:56   #44
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lollygirl90 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie chodzi o to że podczas 7 dniowej przerwy brałam przez 5 dni cipropol, po zakończeniu brałam nowe opakowanie tabletek kontracept pytałam lekarza i podobno nie wchodzą one w interakcje ale 5 dni po skończeniu cipropol uprawiałam stosunek, że należę do osób panikujacych po 14 dniach zrobiłam 2 testy i oba negatywne. Od kilku dni bolą mnie lekko jajniki czym może być to spowodowane ?
Umm.. Nie wierzysz lekarzowi i pytasz nas? Nie wchodzi, czyli byłaś zabezpieczona. A jajnik mogłaś przewiać, cokolwiek - jeśli ból nie będzie się powtarzał, to nie ma powodu do obaw o zdrowie.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:07   #45
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lollygirl90 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie chodzi o to że podczas 7 dniowej przerwy brałam przez 5 dni cipropol, po zakończeniu brałam nowe opakowanie tabletek kontracept pytałam lekarza i podobno nie wchodzą one w interakcje ale 5 dni po skończeniu cipropol uprawiałam stosunek, że należę do osób panikujacych po 14 dniach zrobiłam 2 testy i oba negatywne. Od kilku dni bolą mnie lekko jajniki czym może być to spowodowane ?
I dlatego zamiast odpuścić stosunek lub użyć prezerwatywy to poszłaś na "żywioł" ;>

Lekarz powiedział, że nie wchodzi i ja tego bym się trzymała.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 11:20   #46
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

hej.. ostatni okres miałam 2 lutego. Mam raczej nieregularnie, czasem co 26 czasem co 29/30 dni.
Współżyłam 19 lutego bez zabezpieczenia aczkolwiek partner nie skończył we mnie.
Okresu nie mam, zrobiłam 2 testy, jeden 1 marca drugi dzisiaj przed chwilą, oba negatywne.
Już od kilku dni czasem boli mnie w dole brzucha, ale okresu brak i nie wiem możliwa ciąża pomimo że oba wyszły negatywnie?
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 12:22   #47
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

ciąża jest możliwa - zrób test z krwi lub zmień firmę testów sikanych (niektóre nie pokazują ciąży mimo, ze ona jest)
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 12:49   #48
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Robilam testy z dwoch roznych firm.
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 20:02   #49
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

dziś 12 dzień więc wydawało mi się że test wykryłby już ewentualną ciąże, zastanawiam sie kiedy mogę zrobić następny?
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 20:46   #50
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blackess1 Pokaż wiadomość
dziś 12 dzień więc wydawało mi się że test wykryłby już ewentualną ciąże, zastanawiam sie kiedy mogę zrobić następny?
Za 2 dni?
Z tego to ciąży nie będzie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 08:24   #51
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

dziewczyny nie mogłam sie powstrzymać i właśnie przed chwilą zrobiłam test (trzeci) , wynik się nie zmienił-jedna kreska.
wszystkie trzy testy robilam o czułości 25, płytkowe.
Dziś specjalnie zrobiłam rano z pierwszego moczu bo poprzednie robiłam o różnej porze dnia. I już nie wiem trochę się stresuję i schizuję 31 dc i 13 dni po stosunku test wiarygodny?
pierwszy test robiłam 1 marca (10 dni po stosunku)

Edytowane przez blackess1
Czas edycji: 2017-03-04 o 08:31
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 09:11   #52
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blackess1 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mogłam sie powstrzymać i właśnie przed chwilą zrobiłam test (trzeci) , wynik się nie zmienił-jedna kreska.
wszystkie trzy testy robilam o czułości 25, płytkowe.
Dziś specjalnie zrobiłam rano z pierwszego moczu bo poprzednie robiłam o różnej porze dnia. I już nie wiem trochę się stresuję i schizuję 31 dc i 13 dni po stosunku test wiarygodny?
pierwszy test robiłam 1 marca (10 dni po stosunku)
Testy ktore kupujesz dzialaja 10 dni po stosunku czy 14?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Eee, po 3h tabletka sie wchlonela. W ciazy nie jestes. Poza tym ty nie masz dni cyklu, bo bierzesz tabletki. Pzdr

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 10:07   #53
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Testy ktore kupujesz dzialaja 10 dni po stosunku czy 14?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Eee, po 3h tabletka sie wchlonela. W ciazy nie jestes. Poza tym ty nie masz dni cyklu, bo bierzesz tabletki. Pzdr

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Ale ona pisała, że było bez zabezpieczenia i nie skończył w środku.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 10:18   #54
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

na teście napisane jest że można go wykonywac od 7 dnia po spodziewanym zapłodnieniu - taki dziś robiłam

Edytowane przez blackess1
Czas edycji: 2017-03-04 o 10:21
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:06   #55
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blackess1 Pokaż wiadomość
na teście napisane jest że można go wykonywac od 7 dnia po spodziewanym zapłodnieniu - taki dziś robiłam
Badanie z krwi da Ci wynik o większej pewności jak nie wierzysz sikanym.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:09   #56
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Badanie z krwi da Ci wynik o większej pewności jak nie wierzysz sikanym.
wiem ale nie mam jak go zrobić, muszę czekać do poniedziałku. Po prostu zastanawiam się czy taki test jaki zrobilam mogłby wykryć już ewentualną ciąże w moim przypadku tak jak pisąłam 13 dni od stosunku.
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:24   #57
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Testy są różne, o różnej czułości. Jak dostosowalas się do instrukcji to wynik powinien być prawidłowy.

Osobiście uważam, że szansa na ciążę jest mała.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:40   #58
blackess1
Przyczajenie
 
Avatar blackess1
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny dzięki za każdą uzyskaną odpowiedź. Pierwszy test robiłam 1 marca i było to 10 dni po zbliżeniu (i taki wlasnie robiłam test, o czułości 25 gdzie napisane było że można go wykonywać juz 10 dni po stosunku), zrobilam teraz jeszcze jeden taki sam i ten sam wynik więc nie pozostaje mi nic tylko czekac
blackess1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 14:55   #59
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Po raz drugi mam problem.
Wczoraj powinnam dostać okres i tak też było, ale.. No właśnie powiedzmy, że było.. Przed wyjściem z domu zauważyłam czerwone ślady na papierze, więc wiele nie myśląc zaaplikowałam tampon i wyszłam z domu. Wróciłam, pora na zmianę i szok.. Z oporem go wyjęłam, a na nim tylko delikatna smuga krwi. Przez całą noc aż do tej pory nie leci ze mnie kompletnie nic. Podbrzusze mam twarde i boli, jest mi również niedobrze po wszystkim co zjem..
I teraz nie wiem.. Czekać jeszcze kilka dni czy miesiączka się pojawi czy lecieć po test? Zabezpieczam się i nawet przedtem ciąża mi nie przeszła przez myśl, dopiero przed chwilą.
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 15:01   #60
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Magnolia0796 Pokaż wiadomość
Po raz drugi mam problem.
Wczoraj powinnam dostać okres i tak też było, ale.. No właśnie powiedzmy, że było.. Przed wyjściem z domu zauważyłam czerwone ślady na papierze, więc wiele nie myśląc zaaplikowałam tampon i wyszłam z domu. Wróciłam, pora na zmianę i szok.. Z oporem go wyjęłam, a na nim tylko delikatna smuga krwi. Przez całą noc aż do tej pory nie leci ze mnie kompletnie nic. Podbrzusze mam twarde i boli, jest mi również niedobrze po wszystkim co zjem..
I teraz nie wiem.. Czekać jeszcze kilka dni czy miesiączka się pojawi czy lecieć po test? Zabezpieczam się i nawet przedtem ciąża mi nie przeszła przez myśl, dopiero przed chwilą.
Zabezpieczasz się i myslisz, że to akurat u Ciebie zawiodło bo okres się jeszcze nie rozkręcił?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.