po wizycie u ginekologa, poradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 21:05   #1
bakuju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17

po wizycie u ginekologa, poradzcie


dziewczyny pisałam już w którymś wątku, że obawiam się ciąży, bo miał mniej obfity okres, chociaż sytuacja nie była niebezpieczna, ale mnie dziwnie bolało podbrzusze wiec podciągnęłam to pod objawy ciąży. Ale mnie uspokoiłyście za to któraś doradziła żebym poszła do lekarza. Tak też zrobiłam. Ale.. Lekarz moje bóle zupełnie zignorował jak tylko powiedziałam, że obawiam się ciązy i uznał, że to jest przyczyna. Następnie zrobił mi badanie przez wziernik no i palcami.. i zmienił zdanie - powiedział, że o ciąży nie ma mowy... Ale do bóli już nie wrócił i z dobrotliwym uśmiechem odesłał mnie do domu..


I teraz to ja już nic nie wiem, a podbrzusze jak bolało tak dalej boli, a to już 4 tydzień. Co ja mam zrobić? JA już nie chcę chodzić do lekarzy, ja wiem, że to jedyny sposób, ale ja mam uraz od bardzo dawna...

I jeszcze na dodatku mam napięte piersi... A nie mam ani owulacji ani okres mi się nie zbliża, bo dopiero mi się kilka dni temu skończył. Dzisiaj mój 11 dzień cyklu... (cykle mam z reguły ok 28 dni)
bakuju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:13   #2
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

Nie zrobił Ci usg... bez tego się chyba w takiej sytuacji nie obędzie... byłaś już u wielu lekarzy?? może trzeba spróbować do jeszcze innego... niestety o dobrego lekarza ciężko... trzeba się nachodzić
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:40   #3
bakuju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

to pierwszy lekarz u jakiego byłam... ja już nie chcę więcej chociaż wiem, że powinnam. na razie odczekam chyba trochę. Sama nie wiem
bakuju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:51   #4
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

daj spokój trafiłaś na jakąś ciape, a nie ginekologa.
Ja bym Ci radzila go zmienić... poszukaj w internecie najlepszych ginekologów w swoim mieście. Ja mam wspaniałego lekarza i nie narzekam. Z każdym problemem mogę się do niego zwrócić.
Nie gadaj głupot o urazach... poczujesz ulgę jak trafisz na lekarza, który poważnie podchodzi do swojego zawodu. Nie zwlekaj!! To może być coś poważnego, może jakiś mięśniak, gangrion (czy jak to się tam zwie)... a potem już możesz sobie pluć w brodę jeżeli to zlekceważysz.
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:58   #5
bakuju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

nom, chyba macie rację. ja już jestem na siebie zła. Jesli się wybiorę w najbliższym czasie to wtedy zdam relację.
A jeszcze mam jedno pytanie - to, że podbrzusze moze bolec od mnóstwa różnych chorób to wiem, ale czemu bolą mnie piersi? :/
bakuju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:12   #6
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

Zerknij na wątek o dobrych ginekologach tam jest sporo nazwisk z Lublina.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 12:13   #7
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: po wizycie u ginekologa, poradzcie

Myślę, że to nawet może być coś hormonalnego, bo te piersi obrzmiałe i bolesne. Konieczny dobry, troskliwy, delikatny lekarz? Może kobieta?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.