Strona- ioffer.com ?! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 12:31   #1
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Wink

Strona- ioffer.com ?! :)


Witam! Wczoraj natknęłam się na bardzo fajną stronę - www.ioffer.com i znalazłam tam dużo tanich ciuszków znanych firm. m.in. aberecrombie itp. i zastanawiam się czy to nie jest jakiś szwindel może ktoś coś więcej wie na temat tej stronki?! Zbytnio nie kumam angielskiego, więc dużo sie nie dowiedziałam.

Znalazłam na wikipedi angielskiej o tej stronce ( przetłumaczone na polski:P) : http://translate.google.pl/translate...ial%26hs%3Dk16

Z Góry Dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:24   #2
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

jakos nie przemawia do mnie ta stronka:/
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:01   #3
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

to jest mekka podróbek wielu sprzedających bez zbędnych ceregieli pisze na aukcji, że towar to replika pozdrawiam
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:13   #4
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

up
Ktoś tam kupował? Napaliłam się na torebeczkę Gucci :P
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 06:10   #5
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

ja tez chce stamtad torebke Gucci, ale boje sie ryzyka ;/
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 11:44   #6
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Nie żartujcie dziewczyny, tak jak pisze kapsel ta strona to jedna wielka hurtownia ohydnych podróbek. Gucci z ceraty,tragedia i obciach w jednym.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:30   #7
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Nie żartujcie dziewczyny, tak jak pisze kapsel ta strona to jedna wielka hurtownia ohydnych podróbek. Gucci z ceraty,tragedia i obciach w jednym.
Dokładnie!! Tam są same tanie podróby!! Może ładnie wyglądają na fotkach, ale nie chciałabym sie przekonać jakiego bubla można dostać zamawiając cokolwiek tam!! Biorąc pod uwagę ze pod kazdą "aukcją" mozna sie targować o cene!! Zenada!!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 01:00   #8
Luflee
Raczkowanie
 
Avatar Luflee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 54
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Właśnie też się zastanawiam. A co z conversami, bo niektóre są za 40zł ale widać po zdjęciu, że nie oryginalne. A inne są po 70-80zł i wyglądają jak oryginalne. Hmm.
Luflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 23:21   #9
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

dziewczyny, ja zamawiałam z tej strony już dość dużo rzeczy. okulary, buty, szaliki, torebki. jedynie torebka jest z nieco innej skóry niż oryginalna, reszta bez zarzutów. dla laika jest totalnie nie do rozpoznania czy to podróbka. wiele rzeczy jest np z kradzionego towaru. ja polecam tą strone.
a i np okulary za 25 zł są odrobinę gorzej wykonane od tych za 50 - ale to logiczne. często trzeba zainwestowac w coś droższego, żeby dobrze wyglądało.
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 23:26   #10
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

a i jeszcze jedno - urząd celny zainteresuje się, kiedy nagle zamówicie na swój adres w jednym czasie kilka przesyłek. ja zamawiam pojedynczo, ew po dwie paczki i nigdy nie miałam problemów' za to moja kuzyna zamówiła kilkanaście rzeczy i w urzędzie celnym kazali jej zapłacić za odebranie wszystkich paczek 5 tys zł..
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 01:18   #11
zmotywowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Hej dziewczyny, zamówiłam ostatnio torebkę LV speedy 30, numer seryjny, ze skóry bydlęcej, idealna. Zapłaciłam za nią 343zł, ale dostałam pismo z urzędu celnego, że mam wysłać potwierdzenie płatności w celu wyceny. Wysłałam im tylko potwierdzenie płatności z PayPala. Myślicie, ze zniszczą mi torebkę? Sprzedawca informował, że to oryginał, ale nie jestem idiotką... Chciałabym tylko wiedzieć, czy mogę mieć jakieś kłopoty i czy miałyście tak samo. Bardzo bym prosiła o odpowiedź, mam sporego stresa.
zmotywowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 15:27   #12
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Cytat:
Napisane przez zmotywowana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zamówiłam ostatnio torebkę LV speedy 30, numer seryjny, ze skóry bydlęcej, idealna. Zapłaciłam za nią 343zł, ale dostałam pismo z urzędu celnego, że mam wysłać potwierdzenie płatności w celu wyceny. Wysłałam im tylko potwierdzenie płatności z PayPala. Myślicie, ze zniszczą mi torebkę? Sprzedawca informował, że to oryginał, ale nie jestem idiotką... Chciałabym tylko wiedzieć, czy mogę mieć jakieś kłopoty i czy miałyście tak samo. Bardzo bym prosiła o odpowiedź, mam sporego stresa.
kuzynka miała podobnie - musiała albo wszytsko odesłać do sprzedawców (prosto z urzędu) albo zapłacić 5 tys.
__________________
'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 00:21   #13
zmotywowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Czyli jeśli zobaczą, że zakup na iOffer to na 100% otworzą paczkę? Chciałam tylko spytać czy kuzynka sama pokrywała koszt odesłania? I czy na 100% nie odeślą paczki? Na wydruku PayPal pisze tylko, że auckja na iOffer i numer, nie ma, że to torebka LV.
zmotywowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:38   #14
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

dziewczyny podnoszę wątek! zainteresowałam się zakupami na tej stronce. Jak to jest z tym urzędem celnym? jak skończyły się wasze historie?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:35   #15
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

też dzis wynalazłam ta stronke zainyteresowana torebkami guess-ceny fantastyczne ale hm te problemy;/
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 03:30   #16
madziulawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

czy ktoras z Was korzystala z uslug tej firmy www.ioffer.pl ? oni posrednicza w tych zakupach, wiec w sumie - skoro jak reklamuja - za taka same kase lub mniejsza, skoro moga to zaaltwic to moze wart sprobowac? ja im wyslalam oferty ktorymi jestem zainteresowana czekam na ich odpowiedz. dajcie zanc czy korzystalyscie
madziulawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:31   #17
mojkotjestrudy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Moje drogie, powiem Wam coś co powinnyście wiedzieć, ale pewnie nie macie w zwyczaju czytać regulaminów. Nikt tego nie robi.. Otóż na IOFFER sprzedawane są podróby, jak już Wam się coś uda kupić to Oni to wysyłają przeważnie z Chin, jako, że sprzedaż podrób jest surowo zabroniona na granicy mogą sprawdzić zawartość przesyłki, jak zobaczą, że jest podrobiona to będziecie mieć niemałe kłopoty. Nikt nie zapyta czy wiedziałyście, że to podróba, zostaniecie pociągnięte do dużych odpowiedzialności ponieważ z momentem zakupu towar jest zaadresowany Waszymi danymi i Wy jesteście za niego odpowiedzialne.
Ja mimo wszystko zaryzykowałam, kupiłam buty od Chińczyka z Ioffer, mimo, że zamawiałam białe w rozmiarze 40, co pisałam mu kilkakrotnie a on potwierdzał, że takie wyśle, po dwóch miesiącach dostałam BIAŁE W ROZMIARZE 37. Oczywiście o reklamacji nie ma mowy, profil, z którego ze mną pisał został usunięty.
mojkotjestrudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:21   #18
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Zgadzam się, że ta strona to szajs, zdjęcia ładne i to wszystko. Moja kuzynka zamówiła tam zegarek Michaela Korsa i przyszło coś strasznego w odcieniu okropnej zółci, a i koszule Ralph Lauren, straszne szmaty...
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:53   #19
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Zadziwia mnie ta polska chciwość. Bo to nie ignorancja, nie nieświadomość, nie naiwność i nie głupota, ale zwykła chciwość- żeby kupić jaguara w cenie tico.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-07, 06:05   #20
oily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: Strona- ioffer.com ?! :)

Ioffer... beznadziejna obsluga klienta - czesto wysylaja to co maja pod reka a nie to sie zamowilo. I nie ma zwrotu kasy - o to trzeba walczyc ze swoim bankiem. Ale jesli chodzi o jakosc to jestem zaskoczona. Kopertowka od Louisa Vuittona zamowiona przez moja kolezanke wygladala identycznie jak moj oryginal - jedyna roznica byla taka, ze ja mialam metke w srodku. Okulary od prady kropka w kropke jak oryginaly za $400. Nie zamawialabym poscieli, perfum i rzeczy do domu, ale cala reszta wydaje sie byc w porzadku.
Jesli kupicie torebke za $50 a nie $5 to nie ma szans na cerate,
oily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 06:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.