doradca finansowy, ubezpieczzeia itt NORDEA, czy warto się w to pchać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 18:12   #1
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169

NORDEA -doradca finansowy, ubezpieczenia itd, czy warto się w to pchać?


witam, wysłałam w internecie aplikacje na to stanowisko, od razu odpowiedź, spotkanie, umowa do ręki i zaproszenie na szkolenie. Już biorąc to pod uwagę jestem sceptyczna...

na spotkaniu facet bardzo rozentuzjazmowany, mówi mi i 2 innym kobietom, które też zaprosił na tą "rozmowę kwalifikacyjną" ,że pracuje tu już wiele lat i może sobie pozwolić na dużo, super samochody, wypady w spa ( właśnie był tam zeszłego weekendu), i jeśli będziemy mieć dużo umów to z nami będzie tak samo, tyle kasy że uuu.

no wiem że ludzie jakoś pracują w tym i zarabiają ale jednak z złote góry ja nie wierzę.

*Czy miał ktoś z was doświadczenia z tą firmą lub inną tego typu?
* Czy opłaca się w tym pracować?
* Jak zdobywać klientów? chodzić po domach, dzwonić w blokach w domofon z góry na dół cz jak?


Jestem przed szkoleniem, na razie nic nie podpisałam, muszę jeszcze zdobyć zaświadczenie o niekaralności, czyli 50 zł zainwestować.
Niby nie dużo, ale mam złe wspomnienia z pracą tego typu. Otóż byłam w PROVIDENCIE pod wdzięczną nazwą przedstawiciel, praca sama w sobie przyjemna nie licząc tej całej biurokracji na spotkaniach ale to tylko godz. raz lub 2 w tygodniu więc dało się przeżyć. Jednak zarobki to była porażka. Ledwo mi się zwróciło za to zaświadczenie o niekaralności! na początek dali mi bazę najgorszych klientów którzy im nie płacą, więc stare wyjadaczki dały to mi - najmłodszej i niedoświadczonej. więc zarabialam ok 20-30 zł w tygodniu, jak miałąm swojego klienta chętnego wziąć pożyczkę to im nigdy nie pasowało - ten za młody, ta za stara, ten za mały dochód.. więcej tego było, ponad rok temu już więc nie pamiętam dokładnie wszystkiego. zrezygnowałam po ok 1,5 miesiąca.

Stąd też moje wątpliwości, matka się tylko śmiała ze mnie - a ty co do providenta znów wracasz?

Generalnie studiuję zaocznie, wielu pracodawcom to nie odpowiada, i jestem bezrobotna od niedawna, więc myślę by tego spróbować.
Ale byłabym wdzięczna za każdą elokwentną wypowiedź mogącą mi pomóc w życiu,

Edytowane przez malutka666
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:19
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.