Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 12:44   #1
bicka
Przyczajenie
 
Avatar bicka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Exclamation

Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?


Cześć
Z góry mówię, że to mój pierwszy wątek n forum, więc jeżeli pomyliłam kategorie albo strzeliłam jakąkolwiek inną gafę to przepraszam.
Mam taki problem, że bardzo potrzebuję kupić pewną rzecz na zagranicznej stronie, wszystko w porządku, jest nawet możliwość wysyłki do Polski za darmo, ale jest możliwość przelewu pieniędzy tylko za pomocą karty bankowej za pośrednictwem strony PayPal, nie bardzo umiem z tego korzystać, założyłam konto na PayPal i nie wiem co dalej. Mam konto z PEKAO, mam też kartę ale teraz nie wiem jak to wszystko połączyć, na prawdę jestem w tym zielona więc prosiłabym o pomoc, nie umiem tego wykombinować. Zawsze gdy była tylko taka możliwość zakupu przez internet kupowała mi koleżanka ale teraz nie mogę nikogo takiego znaleźć kto by mi pomógł, poszłabym nawet na taki układ, że któraś z was kupiłaby mi tą wybraną rzecz na waszą kartę a ja oddałabym pieniądze przelewem pocztowym, ale wiem, że to nie będzie proste bo raczej nikt nie kupi mi za własne pieniądze ubrania i nie zaufa na słowo, że przeleję zaraz pieniądze. Dlatego jak na razie pytam o pomoc z tym kontem PayPal bo bardzo zależy mi na tej rzeczy.

Dziękuje za pomoc z góry.
bicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:13   #2
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?

Wystarczy,że zrobisz przelew.Nazywa się to szybki przelew z Paypal.Wybierasz opcję szybki przelew,wybierasz bank i w ciągu minuty masz pobrane pieniądze z konta bankowego na konto paypal.Przelej troszkę więcej gdyż paypal ma trochę inny przelicznik walut.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:14   #3
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?

Czy masz już aktywne konto Pay Pal? W sensie serwis prosi o aktywację karty bankowej w Twoim przypadku karty z banku PEKAO. To się fachowo nazywa weryfikacja czy coś takiego. Czy dostałaś jakiegoś meila od PP w tym temacie? Żeby Ci pomóc muszę wiedzieć na jakim etapie jesteś .
__________________
Możesz coś z tym zrobić..pytanie czy chcesz?
http://unicef.pl/nmaction/lpage/29?n...eolka7%40o2.pl
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 21:02   #4
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?

wlasnie :P
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:02   #5
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?

Z tego co widzę masz już pomocnika. kreolka7 ci pomoże
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 14:24   #6
bicka
Przyczajenie
 
Avatar bicka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z zakupem za pośrednictwem strony paypal ?

Cytat:
Napisane przez kreolka7 Pokaż wiadomość
Czy masz już aktywne konto Pay Pal? W sensie serwis prosi o aktywację karty bankowej w Twoim przypadku karty z banku PEKAO. To się fachowo nazywa weryfikacja czy coś takiego. Czy dostałaś jakiegoś meila od PP w tym temacie? Żeby Ci pomóc muszę wiedzieć na jakim etapie jesteś .
Dostałam meila od PP z aktywacją konta na tej stronie, a później drugiego o treści "Wprowadzenie do konta PayPal" , wszystko szło dobrze, przelewałam już pieniądze z PEKAO do PayPal ale nagle wyskoczył błąd, że nie posiadam jakichś kodów jednorazowych czy coś takiego, nic kompletnie nie ogarniam z tych przelewów bankowych, niby takie proste..
bicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 14:24:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.