Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skręt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 17:19   #1
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9

Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skręt?


Z natury mam kręcone włosy, coś w stylu 2B - http://www.naturallycurly.com/hair-types
Mam dosyć ciągłego prostowania (tak, prostuję, ponieważ nie lubię moich loczków...), dlatego szukam jakiś sposobów, aby nieco ten skręt zmniejszyć. (Najlepiej byłoby, aby z kręconych uzyskać fale )
Próbowałam już zaplatać na noc włosy w warkocz, jednak efekt był okropny. Ciągle szukam jakiś porad w internecie, ale nic konkretnego nie mogę znaleźć, dlatego liczę na Waszą pomoc
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:20   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Też mam 2B, ale uważam, że są za mało kręcone Polecam ci spać w dużym koku - ja robię tak: biorę wszystkie włosy na czubku głowy (głową w dół) i okręcam wokół własnej osi w taki rulon, po czym końcówkę obwijam dookoła koka i nakładam frotkę. Wychodzą wtedy takie grube fale właśnie.

Możesz też spróbować suszyć na dużej okrągłej szczotce.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:39   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Z natury mam kręcone włosy, coś w stylu 2B - http://www.naturallycurly.com/hair-types
Mam dosyć ciągłego prostowania (tak, prostuję, ponieważ nie lubię moich loczków...), dlatego szukam jakiś sposobów, aby nieco ten skręt zmniejszyć. (Najlepiej byłoby, aby z kręconych uzyskać fale )
Próbowałam już zaplatać na noc włosy w warkocz, jednak efekt był okropny. Ciągle szukam jakiś porad w internecie, ale nic konkretnego nie mogę znaleźć, dlatego liczę na Waszą pomoc
tak jak wyzej koczek ,

prostujacy (do fal) efekt daje tez obciecie na prosto bez cieniowania oraz zapuszczenie wlosow (im dluzsze tym sie mniej kreca)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:59   #4
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
tak jak wyzej koczek ,

prostujacy (do fal) efekt daje tez obciecie na prosto bez cieniowania oraz zapuszczenie wlosow (im dluzsze tym sie mniej kreca)

Nie zgodzę się :P Fale mają to do siebie w przeciwieństwie do klasycznego skrętu, że rozwijają skręt na długości, im dłuższe tym mocniejszy i ładniejszy łapią.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:12   #5
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

A może Marion z efektem laminowania? Można kupić w saszetkach za ok. 2, 50zł. Podobno rozluźnia skręt. Albo po prostu laminowanie żelatyną. Z tym że nie powinno się za często korzystać z takiego zabiegu, gdyż można przeproteinować włosy.
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:51   #6
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się :P Fale mają to do siebie w przeciwieństwie do klasycznego skrętu, że rozwijają skręt na długości, im dłuższe tym mocniejszy i ładniejszy łapią.
ja z kolei nie zgodze sie z Tobą - sama mam mocne fale (chyba podobne jak autorka ) -i przy dlugosci za lokcie faluja sie slabiej niz na wycieniowanych wlosach za ramiona
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:52   #7
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Przy następnym myciu wypróbuję metody z koczkiem, zobaczymy jaki będzie u mnie efekt

Jeżeli chodzi o obcięcie na prosto, to również słyszałam, że wtedy włosy są mniej kręcone. Teraz mam włosy wycieniowane, więc raczej na proste cięcie sobie nie pozwolę :P

Postaram się kupić ten Marion, może wtedy zauważę jakąś różnicę

Edytowane przez damningg
Czas edycji: 2014-09-08 o 16:55
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 07:54   #8
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez jakisnick Pokaż wiadomość
A może Marion z efektem laminowania? Można kupić w saszetkach za ok. 2, 50zł. Podobno rozluźnia skręt. Albo po prostu laminowanie żelatyną. Z tym że nie powinno się za często korzystać z takiego zabiegu, gdyż można przeproteinować włosy.
Ja po tym laminowaniu z Mariona miałam jeszcze lepsze i ładniejsze fale niż przed nim. Więc w moim przypadku nieprawdą okazało się, że ten skręt rozluźnia. Zresztą w przypadku kręconowłosych laminowanie może właśnie skręt podkreślić i tak też było u mnie.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:41   #9
KasiaPal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Jaki kosmetyk polecacie do utrwalenia grubszych loków? Mam włosy falowane, średniej długości (do karku). Świetnie byłoby je od czasu do czasu rozpuścić, ale... Niestety nie chcą się dobrze układać, są grube i dość szorstkie. Idę niedługo na wesele i bardzo chciałabym włosy rozpuścić, a nie ciągle męczyć w upięciu. Jak je wymodelować żeby wyglądały dobrze?
http://werelich.pl/
__________________
Pozdrawiam Kasia
<ciach_reklama>

Edytowane przez KasiaPal
Czas edycji: 2014-09-15 o 08:15
KasiaPal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:21   #10
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez KasiaPal Pokaż wiadomość
Jaki kosmetyk polecacie do utrwalenia grubszych loków? Mam włosy falowane, średniej długości (do karku). Świetnie byłoby je od czasu do czasu rozpuścić, ale... Niestety nie chcą się dobrze układać, są grube i dość szorstkie. Idę niedługo na wesele i bardzo chciałabym włosy rozpuścić, a nie ciągle męczyć w upięciu. Jak je wymodelować żeby wyglądały dobrze?
Lista przeanalizowanych produktów do stylizacji: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447103
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:02   #11
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się :P Fale mają to do siebie w przeciwieństwie do klasycznego skrętu, że rozwijają skręt na długości, im dłuższe tym mocniejszy i ładniejszy łapią.
Ja znowuż z Tobą się nie zgodzę. Przy włosach tuż za ramiona miałam skręt 2c/3a, a teraz przy włosach tuż za zapięcie stanika skręt mam 2a, w porywach udaje mi się osiągnąć 2b. I już absolutnie żadnym wyczynem jest osiągnięcie prostych włosów, co przy krótkich było nie do pomyślenia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 12:16   #12
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Aż sobie zrobiłam przegląd i łezka się w oku zakręciła.

1 - maj 2013
2 - październik 2013
3 - czerwiec 2014

Teraz w sumie by mi wystarczyło, jakbym miała skręt z drugiego zdjęcia, ale mogę wojować, a nic z tego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.jpg (95,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0162.jpg (91,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0152.jpg (79,4 KB, 78 załadowań)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:22   #13
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Aż sobie zrobiłam przegląd i łezka się w oku zakręciła.

1 - maj 2013
2 - październik 2013
3 - czerwiec 2014

Teraz w sumie by mi wystarczyło, jakbym miała skręt z drugiego zdjęcia, ale mogę wojować, a nic z tego.
I tak masz piękne włoski

Poza tym zgodzę się z Tobą. U mnie też jest tak, że im krótsze włosy tym miały lepszy i mocniejszy skręt. Teraz, kiedy mam do zapięcia stanika, często się zdarza, że te najdłuższe spodnie partie włosów są całkowicie proste.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:27   #14
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
I tak masz piękne włoski

Poza tym zgodzę się z Tobą. U mnie też jest tak, że im krótsze włosy tym miały lepszy i mocniejszy skręt. Teraz, kiedy mam do zapięcia stanika, często się zdarza, że te najdłuższe spodnie partie włosów są całkowicie proste.
Dziękuję.
Niestety ostatnio noszę się na prawie prosto, bo spaliła mi się suszarka z dyfuzorem i na dodatek mam właśnie remont łazienki, więc dbanie o włosy jest mocno utrudnione.
A co do prostej spodniej warstwy - na ostatnim zdjęciu widać, że taka właśnie jest. Naprawdę przykładam do niej sporo uwagi, ugniatam, nie omijam przy nakładaniu odżywek ani żelu, ale ona uparta i się prostuje kompletnie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:44   #15
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Aż sobie zrobiłam przegląd i łezka się w oku zakręciła.

1 - maj 2013
2 - październik 2013
3 - czerwiec 2014

Teraz w sumie by mi wystarczyło, jakbym miała skręt z drugiego zdjęcia, ale mogę wojować, a nic z tego.
Piękne włoski masz!
I rzeczywiście ja również zauważyłam, że im krótsze mam włosy tym bardziej się kręcą, dlatego teraz je zapuszczam. Niestety po weekendie jestem umówiona do fryzjera na podcinanie końcówek... oby fryzjerka nie podcięła mi ich zbyt mocno. 1 cm i nie więcej!

Mam jeszcze jedno pytanie - Obecnie mam włosy wycieniowane, gdybym obcięła je na prosto nie skręcałyby się tak?
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 14:52   #16
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Piękne włoski masz!
I rzeczywiście ja również zauważyłam, że im krótsze mam włosy tym bardziej się kręcą, dlatego teraz je zapuszczam. Niestety po weekendie jestem umówiona do fryzjera na podcinanie końcówek... oby fryzjerka nie podcięła mi ich zbyt mocno. 1 cm i nie więcej!

Mam jeszcze jedno pytanie - Obecnie mam włosy wycieniowane, gdybym obcięła je na prosto nie skręcałyby się tak?
Dziękuję.
Tak jak mówisz - ścięte na prosto prawdopodobnie mniej by się skręcały albo po prostu niżej by się skręt zaczynał.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 21:59   #17
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Z natury mam kręcone włosy, coś w stylu 2B - http://www.naturallycurly.com/hair-types
Mam dosyć ciągłego prostowania (tak, prostuję, ponieważ nie lubię moich loczków...), dlatego szukam jakiś sposobów, aby nieco ten skręt zmniejszyć. (Najlepiej byłoby, aby z kręconych uzyskać fale )
Próbowałam już zaplatać na noc włosy w warkocz, jednak efekt był okropny. Ciągle szukam jakiś porad w internecie, ale nic konkretnego nie mogę znaleźć, dlatego liczę na Waszą pomoc
A mogłabyś pokazać włosy i opisać pielęgnację? Nie wierzę, że problemem jest zbyt mocny skręt..
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Aż sobie zrobiłam przegląd i łezka się w oku zakręciła.

1 - maj 2013
2 - październik 2013
3 - czerwiec 2014

Teraz w sumie by mi wystarczyło, jakbym miała skręt z drugiego zdjęcia, ale mogę wojować, a nic z tego.
O cholera!

Czemu mnie tak pokarało, że muszę mieć prawie proste włosy?
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:23   #18
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

[QUOTE=versatille;48315469]A mogłabyś pokazać włosy i opisać pielęgnację? Nie wierzę, że problemem jest zbyt mocny skręt..
O cholera!


Przeglądałam moje stare zdjęcia włosów (staram się robić zdjęcia co miesiąc ) i muszę przyznać, że dopiero teraz zauważyłam różnice. Włosy po lewej stronie są z początku lipca 2014, a po prawej z września 2014. Chyba rzeczywiście dłuższe włosy sprawiły, że ten skręt nieco się zmniejszył. (Zdjęcie po prawej stronie było robione wieczorem, dlatego też jest tam gorsza jakość).
Mam jeszcze inne zdjęcie, kiedy to miałam krótsze włosy, ale tego lepiej jest nie publikować :P
A jeżeli chodzi o pielęgnację, to teraz zaczęłam bardziej zwracać uwagę na moje włosy i używam różnych kosmetyków.
Włosy myję dwoma szamponami, tzn. przez jakiś czas używam jednego, a na przykład po dwóch tygodniach drugiego. (Moje włosy lubią taki sposób). Stosuję również metodę OMO, dzięki czemu znacznie poprawił się ich stan. Niekiedy wcieram też kropelkę kryształków do włosów, a także przed rozczesywaniem używam takiego sprayu z Gliss Kura.
Nadal szukam innych kosmetyków, dlatego często eksperymentuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (118,0 KB, 66 załadowań)
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 12:17   #19
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Przeglądałam moje stare zdjęcia włosów (staram się robić zdjęcia co miesiąc ) i muszę przyznać, że dopiero teraz zauważyłam różnice. Włosy po lewej stronie są z początku lipca 2014, a po prawej z września 2014. Chyba rzeczywiście dłuższe włosy sprawiły, że ten skręt nieco się zmniejszył. (Zdjęcie po prawej stronie było robione wieczorem, dlatego też jest tam gorsza jakość).
Mam jeszcze inne zdjęcie, kiedy to miałam krótsze włosy, ale tego lepiej jest nie publikować :P
A jeżeli chodzi o pielęgnację, to teraz zaczęłam bardziej zwracać uwagę na moje włosy i używam różnych kosmetyków.
Włosy myję dwoma szamponami, tzn. przez jakiś czas używam jednego, a na przykład po dwóch tygodniach drugiego. (Moje włosy lubią taki sposób). Stosuję również metodę OMO, dzięki czemu znacznie poprawił się ich stan. Niekiedy wcieram też kropelkę kryształków do włosów, a także przed rozczesywaniem używam takiego sprayu z Gliss Kura.
Nadal szukam innych kosmetyków, dlatego często eksperymentuję
Bardzo ładne

Są po prostu jeszcze niedopieszczone. Popróbuj z jakimiś maskami i koniecznie z olejami.
I pamiętaj, że efekty mogą się długo nie pojawiać, ale w końcu będą
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 12:53   #20
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Bardzo ładne

Są po prostu jeszcze niedopieszczone. Popróbuj z jakimiś maskami i koniecznie z olejami.
I pamiętaj, że efekty mogą się długo nie pojawiać, ale w końcu będą
Nigdy nie używałam żadnych olejów. Może coś polecasz?
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 13:06   #21
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam żadnych olejów. Może coś polecasz?
Osobiście wypróbowałam już migdałowy, sojowy, ryżowy, rycynowy, winogronowy, sezamowy, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z czarnuszki, z orzechów włoskich, Shea. A z typowo włosowych Heenarę, olejek Alterry z limonką, OilMedicę i olejek Green Pharmacy z olejem arganowym.

Moje włosy najbardziej polubiły migdałowy i z orzechów
(Więc jak już mi się inne skończą to kupię znowu orzechowy i będę go używać na zmianę z migdałowym, którego mam duży zapas )


Tutaj masz spis wszystkich: klik. A tutaj kilka mądrych słów: klik.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 14:01   #22
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Osobiście wypróbowałam już migdałowy, sojowy, ryżowy, rycynowy, winogronowy, sezamowy, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z czarnuszki, z orzechów włoskich, Shea. A z typowo włosowych Heenarę, olejek Alterry z limonką, OilMedicę i olejek Green Pharmacy z olejem arganowym.

Moje włosy najbardziej polubiły migdałowy i z orzechów
(Więc jak już mi się inne skończą to kupię znowu orzechowy i będę go używać na zmianę z migdałowym, którego mam duży zapas )


Tutaj masz spis wszystkich: klik. A tutaj kilka mądrych słów: klik.
Dziękuję! Z pewnością któregoś wypróbuję
Możesz mi powiedzieć jakie efekty zauważyłaś po olejowaniu? I jak często używasz olejów?
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:57   #23
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez damningg Pokaż wiadomość
Dziękuję! Z pewnością któregoś wypróbuję
Możesz mi powiedzieć jakie efekty zauważyłaś po olejowaniu? I jak często używasz olejów?
Z beznadziejnej, suchej, spuszonej szopy zamieniły się w to w załączniku. (Na pierwszej fotce skręt jest sztuczny, po rozpuszczeniu fryzury, na drugiej moje włosy na drugi dzień po umyciu. Włosów na sucho w ogóle nie czeszę. Żeby nie było - to ten sam kolor na obu fotkach).

Olejuję raz w tygodniu 3-4 h i raz albo dwa nakładam maskę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jdyhrngjg.jpg (138,4 KB, 62 załadowań)
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 18:28   #24
damningg
Przyczajenie
 
Avatar damningg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Znacie sposoby, aby z kręconych włosów uzyskać fale, bądź zmniejszyć nieco skrę

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Z beznadziejnej, suchej, spuszonej szopy zamieniły się w to w załączniku. (Na pierwszej fotce skręt jest sztuczny, po rozpuszczeniu fryzury, na drugiej moje włosy na drugi dzień po umyciu. Włosów na sucho w ogóle nie czeszę. Żeby nie było - to ten sam kolor na obu fotkach).

Olejuję raz w tygodniu 3-4 h i raz albo dwa nakładam maskę
Jakie piękne włosy!
Jak najszybciej muszę kupić jakiś olej, chyba skuszę się na ten z orzechów włoskich
damningg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 19:28:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.