ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 11:31   #61
*irenka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kłodzko
Dr Pawłów - prywatnie zdziera pieniądze i jest sympatyczny ale jak się pójdzie na Fundusz to wtedy jest niemiły, nie bada i w ogóle wszystko robi na odwal się. o mało się nie przekręciłam , miałam straszne bóle podbrzusza, krwawiłam a on mnie nawet nie zbadał. ledwo siedział na stołku - albo był po imprezie albo sama juz nie wiem po czym. odradzam
*irenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 22:59   #62
Youtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Katowice

Nigdy nie idźcie do lek. med. JANUSZA OBWIOSłO - przyjmuje on w poradni K w poliklinice przy ulicy Głowackiego. Gdy trafiłam do niego jako PIERWSZEGO ginekologa w wieku 18 lat po przygodach z pogotowiem, które w związku z potwornymi bólami i zemdleniami przyjeżdzało wzywane do domu, szkoły... wyszłam od niego z płaczem i w szoku!!
Przebieg wizyty - zapytał mnie po co przyszłam, nie do końca wysłuchał. Powiedział, że mam się rozebrać, bo zbada. Zbadał wyraźnie od niechcenia, boleśnie, niedelikatnie itp. Powiedział, że wymyślam i zapytał, czy chcę tabletki antykoncepcyjne. Gdy zaczęłam odpowiadać na zadane pytanie, że owszem, jeśli to ma uregulować miesiączki i pomóc to chcę, wtedy nakrzyczał na mnie, że "SKORO PRZYSZłAM TYLKO PO TABLETKI, TO TRZEBA BYłO MóWIć OD RAZU, TO BY NAWET NIE BADAł !!". Wypisał mi receptę na harmonet i tyle go widziałam. Następnym razem, gdy przyjechało pogotowie, zabrali mnie od razu na oddział i okazało się, że mam 54mm cystę na jajniku, która nie chce zmaleć.
Drugi pan doktor, którego nie polecam to dr Spyra. Może człowiek ma wiedzę, może ma podejście, może wszystko ładnie tłumaczy, może ma renomę i nagrody od Kwaśniewskiej (bodajże). Pierwsze co powinno mi dać do myślenia, to odpowiedź jego jak poskarżyłam się, że mam za gęstą krew i czy to ma związek z tabletkami antykoncepcyjnymi - powiedział, że ABSOLUTNIE JEDNO Z DRUGIM NIE MA ZWIąZKU I NIE MAM ROBIć BADAń KRWI (badania zrobiłam po skończeniu z nim u innej pani dr, krzepnięcie było tak szybkie, że miałam zrobić przerwę od razu, po czym tabletki zostały zmienione). Potem zalecił wykonanie badania - biopsji z torbieli, która pojawiła się, aby wiedzieć jakimi lekami ją zwalczyć. Badanie wykonywał osobiście - zapomniał tylko dodać, że nie trafił w torbiel i leczył na chybił-trafił Po badaniu miałam ogromne siniaki na udach - nie wiem skąd się wzieły, bo personel medyczny na oddziale nie raczył mnie uświadomić. Pan doktor powiedział mi tylko, że "to nie on". Pani anestesjolog dała mi za dużą dawkę usypiacza i nie mogła mnie dobudzić, przez co bolał mnie mostek potwornie przy każdym oddechu - po drastycznym budzeniu oczywiście. Co pan doktor skomentował - no nie chciała nam Pani wstać. Ale wszystko przed Wami - dr przepisał mi leki, po wynikach badań
biopsji - gdyby nie znajoma aptekarka, nie wiem co by było - leki na serce i krążenie bardzo inwazyjne dla 80 letnich babć na zejściu, że się brzydko wyrażę. Jak pobiegłam zapytać dlaczego mi to przepisał, uniósł się, że go nie słuchałam i że on PODEJRZEWA u mnie żylakowatość pochewek (czy czegoś takiego) i SPRóBUJE czy ten lek zadziała i czy to rzeczywiście to, a jak nie to - to będziemy próbować innych leków (tego mi wcześniej nie mówił). Dodam, że ostatnio jak się dowiedziałam pan doktor przyjmował w ośmiu różnych punktach między innymi w Feminie przy ul. Różanej.
Poszłam do tego lekarza z polecenia, nasłuchałam się hymnów pochwalnych - moje zdanie jest takie, że może jest dobry, póki nie zachorujesz!! A i dodam, że lekarz ten miał zwyczaj odbierania rozmów prywatnych na telefon komórkowy przy mnie w gabinecie i przerwy na drobne ploteczki Oprócz powyższego bardzo miły i sympatyczny

Pozdrawiam
Youtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:44   #63
Olesia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA

Nie polecam wizyt u pani Sterny-Butrym przyjmuje na ul.Rostworowskiego, bo wyciąga kase i wymyśla choroby, które nie występują u pacjętki. Nie polecam również pani Żak przyjmuje na ul.Kondratowicza w Profimedzie, też wyciąga kasę, nie wyjasnia, nie tłumaczy i stiwerdziła, ze mam zamałe jajniki, po zrobieniu usg, któe albo było zepsute albo stare. Po wizycie u innego lekarza i usg jajniki wyszly 3 razy większe.I nie polecam pani Łęckiej z przychodni na ul.Remiszewskie, wizyta trwa dosłownie od 2-5min. Wogóle nie bada.
Olesia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 23:15   #64
Olimpia83
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

słupsk

dr Markiewicz ze Słupska!!!!!! (nie pamiętam imienia, bo na szczęście było to dość dawno temu) Miałam "przyjemność" go poznać.
Przepisał mi Diane 35 - bez badań, nawet podstawowych- tylko dlatego, że tak chciałam. Po kilku miesiącach wróciłam do niego ze zmianami skórnymi itp. więc stwierdził (bez badań), że skoro jestem pełnoletnia moge zacząć przyjmować Harmonet co było ............."traumą".

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-23 o 16:04
Olimpia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:42   #65
55ff8d5dbec04623312de1a12d29170a421c357a_6190518357ca6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 357
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Stanowczo nie polecam dr Adamskiej w Poliklinice przy ul. Żelaznej. Nie mam zastrzeżeń co do jakości badań. Zawsze było OK. Nie robila mi zadnych pretensji. Niestety przepisała pigułki bez badań. Potem miałam nadżerkę - II stopień. Zaproponowała zastosowanie Solco-gyn, ALE W SWOIM PRYWATNYM GABINECIE!!!!!!! trzy wizyty, każda po 130 zł plus lek (dwie ampułki) ponad 100 zł. Podobno w przychodni się tego nie robi bo to zabieg.

Dobrze, że rozsądek podpowiedział mi wizytę u innego ginekologa, który jest na prawde świetny, okazało się, że wystarczy jedno "smarowanie" i to w ramach normalnej wizyty, ale o tym napiszę w innym wątku
55ff8d5dbec04623312de1a12d29170a421c357a_6190518357ca6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 17:53   #66
Absynthia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 152
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Płock

Dr GRZEGORZ Kruczyński (zwracam uwagę na imię, gdyż w Płocku jest dwóch ginekologów i tym samym nazwisku, z tym że jeden jest zły, a drugi dobry). Nie ważne z czym się do niego przyjdzie, pierwsze pytanie w wywiadzie brzmi: "czy pali pani papierosy?". Jeśli tak, wysłuchuje sie wykładu na temat szkodliwości palenia, należy podać dokładna datę odstawienia używki, którą pan doktor gdzieś tam sobie zapisuje. Badanie ginekologiczne, które nie powinno boleć - boli, bo pan doktor najwyraźniej nie ma wyczucia i wgniata pacjentkę w fotel. Podczas badania i po nim, nie udziela żadnych informacji na temat stanu zdrowia, za to mi na przykład powiedział, że musi się co do czegoś tam upewnić i wykonać badanie USG, ale w swoim prywatnym gabinecie, bo w przychodni nie ma sprzętu. To jest takie naciaganie, bo wizyta w prywatnym gabinecie kosztowała wtedy (kilka lat temu) 50 zł, a nie było się o co martwić (odpuściłam sobie a po jakimś czasie poszłam do innego lekarza, który mi powiedział, że to była próba naciagnięcia mnie na koszty, bo nic złego się nie działo i nie dzieje). Po dwóch latach od tamtej wizyty, poszłam do niego, ponieważ lekarz rodzinny polecił mi wykonanie badania poziomu hormonów. Pan doktor stwierdził, że takie badanie mi nic nie da, za to bez badania ginekologicznego (z tego co mi wiadomo, badanie kontrolne powinno się wykonywać raz do roku) przepisał mi Diane 35 na uregulowanie, po której czułam się koszmarnie.
Nie wiem gdzie ten pan teraz przyjmuje i jak jest urządzony jego prywatny gabinet, ale kiedy jeszcze w przychodni na ul. Reja w Płocku, funkcjonowała poradnia K, do badania pacjentka przebierała się w specjalnym małym pomieszczeniu z bidetem, a potem musiała przeparadować przez cały gabinet (przed biurkiem pana doktora) bez majtek, żeby dotrzeć do fotela.
I to tyle.
Jeszcze chciałam powiedzieć, że wizyta u tego pana, była pierwszą w moim życiu wizytą u ginekologa. Traumatyczne przeżycie.

A w przychodni Orlen Medica na Otolińskiej, do ginekologa się trzeba zapisać z dużym wyprzedzeniem czasowym - bezsens. Ginekologów jest dwóch - podobno facet i kobieta. O facecie nic nie słyszałam, ale moja przyjaciółka była u kobiety. Podobno baba jest strasznie nieprzyjemna, nie udziela informacji i straszy. Niestety, nie pamiętam jak się nazywa.
Absynthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:53   #67
Ewunia4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

wrocław

W pełni zgadzam się z opinią,że dr Dubiel nie należy do grona dobrych i miłych ginekologów.Chodziłam do niej na początku ciąży i szybko z niej zrezygnowałam.Potem zaczęłam chodzić do Corfamedu do Dr Zabielskiej,i bardzo jestem zadowolona do dzisiaj.Pozdrawiam.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-28 o 09:51
Ewunia4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 20:28   #68
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Rzeczywiście to prawda byłam tam parę razy i z ta przebieralnia to przegięcie.Najgorsze jet to ,że po zbadaniu mnie lekarka nic do mnie nie raczyła powiedziec tylko sobie cos notowała dopiero ja sama musiałam ja o wszystko wypytać.Ogólnie niemiłe oschłe Panie tam pracują takze nie polecam również
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:05   #69
adabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Zielona Góra

lek. med. Wiesław Soroczyński

brak zainteresowania z jego strony pacjentką, liczy się tylko ilość. Nie ma w gabinecie USG i trzeba czekać ok 4tyg. na USG w innym gabinecie. Zmienia decyzje dotyczące badania co wizyte, więc chyba sam nie ma pojęcia jak się leczy
adabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:52   #70
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

warszawa

odradzam jak nie wiem co FORWALKSA warszawa ul jagiellonska
a fuj stara niemila i wogule wychodzisz czujac sie jak szmata
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-31 o 16:05
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:36   #71
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

no comment
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 22:17   #72
Biały miś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa,
jeszcze raz dr Jacek Woźniakowski, przychodnia studencka waryńskiego
Propaguje politykę antyrodzinną. Przyszłam do niego po wizycie u innej ginekolog, która mnie z lekka zdenerwowała proponując dla wygody usunięcie ciąży. Nie chcący podzieliąłm się kąśliwą uwagą na temat wcześniej propozycji. Pan Dr stwierdził niz dziwnego mi coś takiego zaproponowała skoro ja brałam tyle leków antydepresyjnych wcześniej - leczyłam się na depresje ale w 3 tygodniu ciązy przerwałam. Kazał podpisać mi jakieś bezwartościowe oświadczenie. Stwierdził że skoro jestem taka chętna do urodzenia dziecka , więc niepotzrebne mi jest badanie na toksoplazmoze - stanadrdowe badanie jezeli ciężarna przebywa ze zwierzętami. Powiedział również z tego samego powodu że badanie prenatalne jest niepotrzebne. Na koniec skomentował " Ale mi się pacjentka trafiła - nie dość że w ciąży to jezscze z depresją".
I to jest ginekolog-położnik??
Biały miś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 11:09   #73
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gliwice

dr Burchaciński - nie wiem co temu człowiekowi się stało Parę lat temu każdej znajomej go polecałam a teraz... Przez jego niedopatrzenia o mało nie straciłam córki przy porodzie (stwierdzona hipotrofia i ciągle spadające tętno, po porodzie również). Mimo licznych usg olewał sprawę zbyt małych wymiarów dziecka, nie badał tętna. Znajomi stracili przy porodzie córeczkę przez jego niedopatrzenie przy usg (gdyby zauważył wadę dziecko miałoby szansę żyć).
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 10:03   #74
Polesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LESZNO

Mysle ze nieladnie zle "reklamowac" nikogo ale bardzo nieladnie jak lekarze patrza na nas przez pryzmat banktontow i dlatego zdecydowalam ze jednak napisze.

Odradzam wszystkim obdarzenie zaufaniem dr Lisowskiego :-( Mimo ze ma dosc dobra opinie w miasteczku dziewczynt badzcie ostrozne.

Staramy sie z mezem o dzidziusia od ponad 3 lat. Po 1,5 roku udalalismy sie na konsultacje. Pan doktor karmil mnie lekami po ktorych mialam miec piekne jajeczkowanie, ktore ogladal we wtorki, srody i pitaki bo akurat tak przyjmowal a potem zadawal "prace domowe" w terminie okreslonym mniej wiecej. Po pierwsze nie sprawdzil mi calego jajeczkowania przed podniaem leku - teraz wiem ze prawdopodobnie wszystko bylo ok, po drugie nigdy nie ocenil calego jajeczkowania do konca bo akurat nie przyjmowal :-( wiec nie wiedzialam nigdy czy pecherzyki rzeczywiscie dojrzewaja :-( z miesiaca na miesiac dawka zalecango leku byla wieksza az do maksa a efekt w moim jajeczkowaniu ten sam :-( zalecil badanie mezowi, wynikalo z niego ze jest tak sobie :-( zaporponowal inseminacje - poszlismy razem dowiedziec sie o szczegoly i wiecej nam powiedzial o przepalonej zarowce w gabinecie niz na temat zabiegu. Chyba zapomnialam wspomniec ze inseminacja nie byla poprzedzona badaniem droznosci ....

Wniosek: sporo kasy, ponad rok stracony, rozlegulowany dosc duza dawka lekow organizm, wieczna nadzieja i brak zaufania do specjalistow :-(

Na szczescie koleznka zrobila wywiad w Poznaniu i trafilam do kliniki Dr Zaka. Trafilam tam rok temu ale potrzebowalam kilku miesiacy zeby moj organizm zaczal sam sobie jajeczkowac, okazalo sie ze ocena jajeczkowania bez lekow wykazala prawidlowy przebieg (badania robiona sa w kazdy dzien tygodnia jesli zainstanieje taka potrzeba), jestem po badaniu droznosci, maz po 2 kolejnych badaniach nasienia. W marcu pierwsze podejcie do in vitro ze wzgledu na niezbyt zadawalajace wyniki maza. Wierze ze ten specjalista pozwoli mi ponownie zaufac specjalistom. Goraco polecam kazdemu z problemami. Lekarz kompetentny, sympatyczny, przychodnia bardzo przyjemna. Juz teraz mu dziekuje za odzyskane nadzieje a niedlugo mysle ze bede mu dziekowac za upragnionego dzidziusia )
Polesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:07   #75
Rose
Przyczajenie
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Dr Kurach, przedstawiany w topiku dot. lekarzy, których polecamy.
Bardzo się zdziwiłam widząc go tam bo mam po nim jak najgorsze wspomnienia.
Jeżeli komuś nie przeszkadza, że będzie czekał na wizytę przynajmniej
1 godz. więcej, a zdarza się, że nawet 2 godziny, to ok. Pan dr ma zwyczaj zapisywania pacjentek w częstotliwości 1 na 10 min!!! Kiedy poszłam tam pierwszy raz byłam bardzo zdziwiona, że opóźnienie w przyjmowaniu wynosiło ok 1 godziny, ale pomyślałam, że to może wyjątkowa sytuacja. Następnym razem było jeszcze lepiej. Zapytałam czekające panie która wchodzi następna i na którą godzinę. Było ok. 17.45, ja byłam na 18.00 Usłyszałam: "jeszcze nie weszły osoby zapisane na 16.00. Zszokowałam się. Ponieważ wszystkie panie siedziały grzecznie i nikt nie usiłował się dowiedzieć o co chodzi, ja poszlam do pani zapisującej na wizyty. Ona mi uświadomiła, że u tego lekarza zawsze tak jest, że się tyle czasu czeka i wszyscy się na to godzą. Po prostu dr każe jej zapisywać tyle osób ile się da, nawet jeśli to spowoduje ogromne przesunięcia w czasie. Oczywiście potem nawet nie raczą zadzwonić, że jest tak duże opóźnienie i żeby się przyszło później. Ale tam jest to normą. Dla mnie to skandal i bardzo nieetyczne postępowanie tego pana. Chodzi mu tylko o kasę, bo im więcej osób tym więcej pieniędzy. A to, że czekają godzinami to już nie jego problem.

Druga sprawa. Przedstawiciele handlowi są wpuszczani przez dr do gabinetu przed pacjentkami, co jeszcze bardziej opóźnia moment wizyty. Od razu widać jaka grupa osób w tym gabinecie jest traktowana priorytetowo. Żenada. Po prostu jak za komuny, czekanie w kolejce godzinami aż łaskawie będzie się przyjętym.

A na koniec: podejście tego lekarza do pacjenta jest mniej więcej takie jak naukowca do preparatu. "Proszę się położyć, musimy zrobić USG bo z badań wynika, że ma pani raka jajnika"-usłyszałam od lekarza. Wypowiedziane to było totalnie bez emocji, tak jakby mówił o tym co zjadł rano na śniadanie. Przez ten czas badania przeżyłam chwile grozy, myśląc o tej strasznej diagnozie. A potem: "no, jednak nie ma pani raka, proszę się ubrać". No comments.

DZIEWCZYNY, WSZYSTKIM WAM ODRADZAM WIZYTĘ U TEGO LEKARZA!!!
__________________
Rose
Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 17:12   #76
majkaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KRAKÓW
dr waligora
ona wszystkim kobitkom przepisuje harmonet a ostatnio jak sie okazalo ze harmonet ma cos zlego w skladzie to teraz nagminnie wszystkie kobitki namawia na plasrty CIEKAWE CZEMU!!!nie polecam

Edytowane przez majkaza
Czas edycji: 2006-02-20 o 17:14 Powód: nie bylo podane miasto ani do ktorego watku sie to ma
majkaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:43   #77
wyszynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław

Za tekstem Stypy. Różańska-Zalewska z Kamieńskiego we Wrocławiu prowadziła też moją pierwszą ciążę i miała czuwać nad porodem. Poród był przeciągany, wycofywano mnie z kroplówki naskórczowej, choć było już 12 dni po terminie, i skutek był taki, że łożysko było już wówczas mało wydolne, doszło do niedotlenienia i pojawiły się zielone wody płodowe. Zauważyła to jedna położna, lekarze zignorowali i dziecko po 13 godzinach w zielonych wodach urodziło się zachłyśnięte smółką (Nie wiem na co lekarka czekała w tej sytuacji, czy limit cesarek był na wyczerpaniu, bo robią tylko odpłatnie czy była jakaś inna przyczyna?). Smółka zalała płuca i i zaczęła się walka o życie. Z Kamieńskiego w stanie skrajnie krytycznym, po 4 najstraszniejszych dobach w moim życiu, zabrał moją córeczkę lekarz z Opolskiego OIOMu dla Dzieci i odratował. Ale minęły dwa lata i trwa nieustanna walka o sprawność dziecka. Cytowana pani dr powiedziała, że takiej wpadki nie miała od 20 lat, ale widzę po tych wypowiedziach na forum, że jednak częściej jej się to zdarza...Przeklinam dzień w którym zaufałam tej kobiecie, gdy patrzę na to ile moje dziecko wycierpiało i ile jeszcze przed nią. Przeczytałam tekst na tym forum o zmarłym dziecku i mnie zmroziło. Powinno się lekarzy po takich "wpadkach" kierować do ośrodków rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych (połowa przypadków to dzieci potencjalnie zdrowe, ofiary niedouczonych lub nonszalanckich położników). Może to uchroniło by ich przed powtórną niefrasobliwością i dało trochę do myślenia. Aśka

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-15 o 17:59
wyszynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:05   #78
margeritka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

STALOWA WOLA
dr Piotr Pacański- dzięki jego niekompetencji usunięto mi macicę ( powikłania po cesarce),prwdopodobnie jest nosicielem gronkowca(wszyscy go kryją i dalej pracuje)
margeritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:21   #79
odkiedy
Raczkowanie
 
Avatar odkiedy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź


Kuleszczyk---okropny gościu, ciągle naburmuszony a na dodatek sam nie wie co komu jest. Podczas badania sama musiałąm mu powiedzieć co mi jest bo według niego wszystko było ok....
a Moja przyjaciółka przez gościa ma nowotwora bo myślał że to nadżerka...............



no comment
odkiedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 18:55   #80
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ostróda

LEGUCKI

nie interesuje go zbytnio po co do niego przyszlismy, pigulki antykoncepcyjne wypisal nawet bez przeprowadzenia rozmowy nie mowiac nic o badaniach, postanowilam, ze chce je zmienic na inne, zmienil bez wahania, bez rozmowy i bez badan...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:24   #81
stypa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
Do Wyszynek
Jest ich niestety więcej. Nienawidzę tej kobiety. Kilka lat temu myślałam tylko o zemście. Nawet do sądu nie bardzo mogłam iść, bo wyniki sekcji zwłok były spreparowane i maczał w tym ręce cały personel. Słyszałam o pielęgniarce, która przez nią urodziła dwoje martwych dzieci, bo jej się ciąża bliźniacza jakoś dziwnie kojarzy z naturalnym porodem, niezależnie, co się dzieje.
stypa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:05   #82
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław

Zdziwily mnie opinie o doktor Dubiel. Bylam u niej dzis pierwszy raz w zyciu i wydala mi sie mila, a co najwazniejsze kompetentna... Tylko wkurzyla sie troche, ze nie pamietam kiedy ostatni raz mialam miesiaczke...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:42   #83
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez ewcialinka
ŁÓDŹ
Dr OPINC !!!! odradzam dużo mogłabym pisac na jego temat.niby taki milutki ale do d..lekarz odradzam
ja się mogę pod tym podpisać, niestety...
miałam problem, krwawienie pomiędzy okresem, wtedy, kiedy nie powinno być krwawienia. brałam wtedy logest, myślałam... już sama nie wiem co wtedy myślałam, chciałam, zeby mi powiedział co mi jest. fakt, była to wizyta awaryjna - załatwiana przez znajomą, ale zawsze, pacjentka to pacjentka, prawda? na NFZ zaznaczę. podobno wielki specjalista...
aha... podczas wizyty zbadał mnie "ręcznie", zapytał co biorę, po czym bez badań, bez niczego zapisał mi inne tabletki - mercilon chyba, nie istotne... tak ni z gruchy ni z pietruchy! oczywiście tabletek nie zmieniłam, tylko zadzwoniłam do swojej lekarki z Wa-wy, u niej co prawda na wizytę się czeka dosyć długo, ale przynajmniej potraktuje mnie jak człowieka, a nie jakąś rozchisteryzowaną małolatę... oczywiście u niej płacę, więc wymagam, ale czy nie mogłoby być tak dobrze i u lekarzy leczących na NFZ? ech...
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:04   #84
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LEGNICA
dr Kazimierz Hercuń

bardzo nie polecam!!!!!!!
nie robi zadnych badań,wypisuje tabletki(oczywiscie bez badan)te najdrozsze,wszystkim dziewczynom te same,w zaawansowanej ciazy dopiero zaklada karte,moja kolezanka poronila przez niego:/ oby jak najmniej takich lekarzy(wcale)
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:03   #85
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

wrocław

stanowczo nie polecam doktora Brejnaka,z przychodni na ul.Braniborskiej

jest strasznie niemiły,krzyczy,nie robi badan,wiecznie naburmuszony...tragedia !
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:26   #86
!studentka!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 28
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

jejku...ale sie nazbieralo tych lekarzy...:/ a to podobno zawod z powolania... ja odradzam DR Elzbiete Winiarska - Zalewska z przychodni Vita-Med w warszawie na ulicy Meissnera. Baba koszmar!!!!!!!
!studentka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:07   #87
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA

Szczerze nie polecam dr Sadowskiego z Przychodni Politechniki na Mochnackiego.
Przyznaję, że jest uprzejmy i "delikatny" jednak ma w zwyczaju namawiać pacjentki na badania w prywatnym gabinecie, dosyć drogim. Wymyśla choroby, których z rzeczywistości nie ma. U mnie wykrył nadżerkę i namawiał, żebym ją usunęła laserowo w jego prywatnym gabinecie. Wybrałam się na konsultacje do innego lekarza, który stwierdził, że nie mam żadnej nadżerki i w ogóle jestem idealnie zdrowa. Kolejny lekarz (tak dla pewności wybrałm się jeszcze do jednego) był oburzony tym co powiedział mi dr Sadowski i powiedział, że tacy ludzie nie powinni mieć prawa do leczenia, a mi absolutnie nic nie dolega.
Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście zrobiłby mi ten zabieg czy tylko udawał, że coś robi. Przeraziłam się strasznie.
W dalszym ciągu chodzę do niego, ale tylko po to recepty na tabletki anty i nie zwracam uwagi na gadki o nadżerce.
Radzę unikać tego Pana lub sceptycznie podchodzić do tego co mówi.

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:06   #88
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

OŚWIĘCIM !


Szczerze nie polecam dr Barbary niestety nie pamietam nazwiska zbyt sie dzis zdenerwowalam zeby zapamietac. Przyjmuje ona obecnie na ulicy ŻWIRKI I WIGURY w przychodni- w poradni.

Pani doktor byla w stosunku mnie bardzo nieuprzejma. Straszyla mnie i nie chciała wykonac badania. Nawymyślala mi od nieodpowiedzialnych i kpiła ze nie bedzie mnie stać na drogi lek. Poprostu zachwowywała sie nieetycznie i wprost mnie obrażałA! Niestety moja 1 wizyta była nieprzyjemna

NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:58   #89
TomJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa
Stanowczo nie polecam pani dr Ślusarskiej-Sioło oraz syna sławetnego Roszkowskiego

Uskarżałam się na ostre napadowe bóle w dole brzucha, na początku raz na kilka dni, po 10 miesiącach kilkadziesiąt razy dziennie - o to jej diagnozy:
- najpierw poorodzie zwijała mi się macica 6 miesięcy;
- po 6 miesiącach od porodu zrobiła mi cytologię (badania nie widziałam na oczy) powiedziała że mam parę drożdży- lekarstwo - 45 raz Clotrimazolum,
Pomyślałam może to tak czasami jest po porodzie, może coś mam z głową.
4 dni po wizycie u "dr" Ślusarskiej poszłam do Instytu Matki i Dziecka tam trafiłam na ginekologa z Naturalnego Planowania Rodziny dr Lis, po badaniach (które tym razem nawet dostałam do domu) wyszło że mam gangrenę, dostałam natychmiastowe skierowanie do szpitala
W dalszym leczeniu wyszło że sławetny Roszkowski spieprzył mi łyżeczkowanie po porodzie i mam przeciętą szyjkę macicy i wypuścił mnie ze szpitala ze stanem zapalnym. Po za tym mam kilka znajomych którzy też nie wyszli obronną ręką z pod rąk tego rzeźnika.
Po 15 latach, w wyniku fantasycznego leczenia (moim zdaniem), naszych polskich lekarzy mam narazie słowne skierowanie na oparecyjne usunięcie szyjki, macicy i chyba jajników.
Mam 35 lat i kim ja po tej operacji będę? Kobietą? Nie
TomJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 14:56   #90
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Zdecydowanie odradzam dr Śliwińską z Bełchatowa. Leczyłam u niej grzybicę (prywatnie) i poszło to dosyć gładko więc kiedy 2 miesiące pózniej zaszłam w ciążę także postanowiłam chodzic do niej ale jakoś nie bardzo mogłysmy sie dogadać. Przychodziłam do niej na kolejne wizyty a ona chciała ode mnie jakieś wyniki badać na ktore mnie nie kierowała w ogóle bo zapominało sie jej po prostu. Pózniej znowu miałam małą infekcję, szybko ją wyleczyłam ale z usług pani Ś. postanowiłam zrezygnować kiedy przepisała mi profilaktycznie globulki gdzie na ulotce w przeciwskazaniach pisało: ciąza i karmienie piersią. Moj obecny lekarz na pierwszej wizycie u niego była bardzo zdziwiony ze do tej pory nie zrobiłam cytologii i badania na grupę krwi a podczas badania pierwsze co usłyszałam to ze mam "olbrzymią"(!!!!!) nadżerkę. No myślałam ze mnie szlag trafi, ja nie wiem gdzie tamta baba miała oczy. A mogłam to wyleczyć jeszcze przed ciażą. Teraz musze czekać na rozwiazanko i isc na zabieg laserowy.......wiedźma:ma d:
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.