Koordynatorka wesela - co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-01, 18:13   #1
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847

Koordynatorka wesela - co myślicie?


Witajcie! Tydzień temu dołączyłam do szczęśliwego grona narzeczonych chcemy już rozpocząć przygotowania ślubne, jednak jakoś nie bardzo mamy głowy do załatwiania takich spraw. Pomyślałam więc czy nie lepiej skorzystać z usług kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się organizacją wesel? Słyszałyście o tym? Może znacie kogoś, kto korzystał z takich usług? Wiecie jaki jest koszt? Będę wdzięczna za każdą informację

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 23:46   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Koordynatorka wesela - co myślicie?

Korzystalam z uslug takiego biura, gdyz bralam slub za granica i nie mialam pojecia jak to zorganizowac. Jezeli tak jak ja, nie masz pojecia lub czasu, lub obu , to warto skorzystac z uslug koordynatora. Ja mialam dwoch i nie moge narzekac, wybili kilka glupich pomyslow z glowy mojego meza i nienachalnie pomagali podjac decyzje w sprawie kazdej malej dupereli: jak ustawic stol, jakie swieczki itd.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 09:18   #3
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Koordynatorka wesela - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Witajcie! Tydzień temu dołączyłam do szczęśliwego grona narzeczonych chcemy już rozpocząć przygotowania ślubne, jednak jakoś nie bardzo mamy głowy do załatwiania takich spraw. Pomyślałam więc czy nie lepiej skorzystać z usług kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się organizacją wesel? Słyszałyście o tym? Może znacie kogoś, kto korzystał z takich usług? Wiecie jaki jest koszt? Będę wdzięczna za każdą informację
Nie masz głowy ogólnie do takich spraw czy po prostu nie orientujesz się co ogarnąć do wesela? Jeśli pierwsze, to ja bym zatrudniła kogoś, kto to za mnie załatwi. Szkoda nerwów. Nie chciałabym, żeby taki piękny dzień zniszczyły przygotowania. Jesli po prostu nie orientujesz się co i jak załatwić przy ślubie/weselu, to spokojnie wystarczy poczytać w internecie, podpytać znajomych. Świadkowa chyba też powinna w takich sprawach pomagać (jeśli jest na miejscu, oczywiście)
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 12:21   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Koordynatorka wesela - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie masz głowy ogólnie do takich spraw czy po prostu nie orientujesz się co ogarnąć do wesela? Jeśli pierwsze, to ja bym zatrudniła kogoś, kto to za mnie załatwi. Szkoda nerwów. Nie chciałabym, żeby taki piękny dzień zniszczyły przygotowania. Jesli po prostu nie orientujesz się co i jak załatwić przy ślubie/weselu, to spokojnie wystarczy poczytać w internecie, podpytać znajomych. Świadkowa chyba też powinna w takich sprawach pomagać (jeśli jest na miejscu, oczywiście)

Popieram Jeśli sama nie umiesz robić takich rzeczy, to lepiej zaufać komuś, kto dopnie to na ostatni guzik i zrobi Ci wymarzone wesele. Ale jeśli po prostu jeszcze nie wiesz co i jak, to się nie martw. Ja zaczynałam zupełnie od zera. Nawet jako gość nigdy nie byłam na weselu i nie miałam pojęcia, jak to powinno wyglądać. Naczytałam się pełno poradników w internecie i wątków na wizażu, poradziłam się menadżerki w restauracji i pani dekoratorki i to wszystko wystarczyło.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 20:50   #5
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Koordynatorka wesela - co myślicie?

W sumie stanęło na tym, że wszystko zorganizujemy sami będę się "podpierac" plannerem ślubnym zaskoczył mnie też mój tata, który mocno się wkręcił w organizację wesela i typ sposobem mam już nagraną salę, fotografa i DJ-a chyba znalazłam prywatnego koordynatora... dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.