Narty W³ochy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla mi³o¶ników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz siê wszystkiego o tym jak przygotowaæ siê do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-25, 20:56   #1
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 342

Narty W³ochy


Zbli¿a siê ju¿ sezon narciarski I my¶lê aby w tym roku wybraæ siê na narty do W³och. Jaki region polecacie? Szukam stoków nas³onecznionych, tras o ¶redniej trudno¶ci. My¶la³am o Alta Badii. Czekam na Wasze typy.
Ania843 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-30, 11:11   #2
201610041047
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 416
Dot.: Narty W³ochy

Livigno-polecam
201610041047 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-07, 14:29   #3
Birmana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Narty W³ochy

Hej Dziewczynki!
Dolaczam sie do pytania. W styczniu po raz pierwszy wybieram sie do Wloch. Jade wraz ze znajomymi ktorzy dopiero zaczynaja przygode z nartami.
Interesuje mnie miejsce w poblizu zielonych i niebieskich tras ale tez z latwym dostepem do czegos trudniejszego gdybym chciala troche "poszalec" sama.
Zalezy mi tez zeby miejscowosc oferowala inne rozrywki typu lodowisko, knajpki itp. Generalnie chodzi o to, ze oni jako poczatkujacy pewnie wymiekna po paru godzinach jazdy, no i co tu robic z reszta dnia.
Przegladam oferty hoteli min w dolomitach, wybor jest przeogromny i oczywiscie wszystkie opisane w samych superlatywach. A mi chodzi o wasze opinie i doswiadczenia.
Moze ktoras z was cos poradzi?
Pozdrawiam cieplutko wszystkie fanki zimy
Birmana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:22   #4
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 8 485
Dot.: Narty W³ochy

Te¿ polecam Livigno

W samym miasteczku jest mnóstwo hoteli i pensjonatów, wiêc w ka¿dej chwili mo¿na zej¶æ ze stoku. Jest te¿ mnóstwo knajpek, s± jakie¶ dyskoteki, wiêc i wieczorami jest co robiæ.
S± trasy ³atwiejsze i trudniejsze.

A do tego wolnoc³owe ceny w perfumeriach
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:29   #5
JacekC
Raczkowanie
 
Avatar JacekC
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Narty W³ochy

Cytat:
Napisane przez Ania843 Poka¿ wiadomo¶æ
Zbli¿a siê ju¿ sezon narciarski I my¶lê aby w tym roku wybraæ siê na narty do W³och. Jaki region polecacie? Szukam stoków nas³onecznionych, tras o ¶redniej trudno¶ci. My¶la³am o Alta Badii. Czekam na Wasze typy.
W³ochy bardzo Ci polecam! Szczególnie regiony po³o¿one najbli¿ej naszego kraju: Trentino i Po³udniowego Tyrolu.

Osobi¶cie polecam Ci kilka o¶rodków:
Alta Badia
Val Gardena
Val di Fassa
Val di Fiemme

Pierwsze trzy s± ze sob± po³±czone systemem wyci±gów!
JacekC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-24, 20:00   #6
BarwyOczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Narty W³ochy

Tydzieñ temu by³am w TreValli w Passo San Pellegrino i w Alpe Lusia. Trasy bardzo nas³onecznione i widoki bajkowe, a¿ nie chcia³o siê wracaæ. Sporo tam tras w sam raz do nauki, ale narciarze zaawansowani te¿ znajd± co¶ dla siebie np trasa Col Margherita w Passo oraz Piavac i Dirretissima w Alpe Lusia. Zakwaterowanie mia³am w hotelu Cristallo w Passo San Pellegrino. Ca³kiem przyjemny, warunki dobre, mega wygodne ³ó¿ko. Jedzenia du¿o, a¿ trudno przeje¶æ, ogólnie super.
BarwyOczu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-26, 14:24   #7
kasik_smile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Narty W³ochy

wlochy... peweni bajka.... jezdzicie z biourami turystycznymi czy na wlasna reke? jak ksztaltuja sie srednie ceny skipassu i zakwaterowania (nie mysle o 5gwiazdkjowych hotelach?
kasik_smile jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 14:42   #8
BarwyOczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Narty W³ochy

Cytat:
Napisane przez kasik_smile Poka¿ wiadomo¶æ
wlochy... peweni bajka.... jezdzicie z biourami turystycznymi czy na wlasna reke? jak ksztaltuja sie srednie ceny skipassu i zakwaterowania (nie mysle o 5gwiazdkjowych hotelach?
By³am z takim ma³ym krakowskim biurem. Karnet 6-dniowy na Trevalii kosztowa³ 116 euro, teraz w wysokim sezonie pewnie bêdzie dro¿szy o jakie¶ 40-50 euro. Je¶li chodzi o zakwaterowanie to by³ hotel 3* - liczmy ok. 100euro z wy¿ywieniem (¶niadanie plus obiadokolacja).
BarwyOczu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:57   #9
walt
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 3
Arrow Dot.: Narty W³ochy

Narty-Poludniowy Tyrol (Alto Adige) -Dolomity-Wlochy
Polecam region Alta Badia, ktory lezy na trasie Sella Ronad, mozna stad przejechac na nartach m.in. do regionu Val Gardena, Arabba i wjechac na najwyzszy szczyt Dolomitow- Marmolada (3342m), zas skibusem mozna odwiedzic Kronplatz i Cortina d´Ampezzo.
Wspaniale nasloneczniony jest takze region Alpe di Siusi ( majacy rowniez polaczenie z Sella Ronda) i Kronplatz. Malo znana perelka jest region Valle Aurina. Wszystkie te regiony leza w Poludniowym Tyrolu ( Alte Adige), gdzie - moim zdaniem- panuje nieporownywalna z innymi regionami atmosfera. Dodatkowa atrakcja jest to, ze posiadajac karnet DolomitiSuperSki mozna praktycznie kazdego dnia szusowac w innym regionie narciarskim, poniewaz leza one stosunkowo w niewielkich odleglosciach od sibeie. Ciekawostka jest to, ze w regionach Alta Badia, Val Gardena i czesciowo Kronplatz ( Plan de Corones) miejscowa ludnosc mowi jezykiem ladynskim (retoromanskim), wszyscy znaja jednak wloski i niemiecki, oraz bardzo czesto angielski.
Polecam prwatne mieszkania wakacyjne /apartamenty i pokoje w tych regionach: http://holiday-home24.com/ , mozliwy kontakt tel. (po polsku) 0049-151-5185-4664
walt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:16   #10
andrew1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Narty W³ochy

Hej, ja te¿ polecam tamte rejony. Osobiscie najbardziej w Alpach lubiê Livigno. Naprawdê fajna sprawa, na rozpoczêcie ski free maj±, podobnie zakoñczenie a w sezonie przystepne ceny jak na to czego mozna spodziewac sie na miejscu- a czeka tam du¿o dobrej zabawy.
Ja jadê 3 raz z biurem OIS bo maja bardzo przystêpne ceny (nawet wyjazdy na ferie maja tanie a normalnie ceny s± tam wtedy wy¿sze). Polecam, ja ju¿ siêszykujê na bia³e szaleñstwo
andrew1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:38   #11
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 296
Dot.: Narty W³ochy

a to dziwne , bo o biurze OIS s³ysza³am duuuu¿o negatywnych opinii ...
Cashmeere jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 12:54   #12
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk :)
Wiadomo¶ci: 2 910
Dot.: Narty W³ochy

ja w tym roku ju¿ 2 raz jade do Val di Sole
__________________



angelkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:56   #13
kuleczka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Narty W³ochy

Hej, ja ze znajomymi wybieram siê do Livigno. Zorganizowali¶my sobie wszystko na w³asn± rêke. Domek zarezerwowali¶my sobie na stronce http://www.casamundo.pl , w zesz³ym roku rezerwowali¶my na http://www.activehotels.com/1/pl/1/3...a-livigno.html , tam te¿ by³y ciekawe oferty. Je¿eli chodzi o skipassy to tutaj stronka http://www.schneehoehen.de/skigebiete/preise/livigno/ z cennikiem.

Edytowane przez kuleczka28
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:33
kuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:53   #14
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 296
Dot.: Narty W³ochy

zazdroszcze Alp







a mo¿na wiedzieæ w jakiej cenie siê zamknê³a¶ i jak wygl±da rezerwacja?

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-10-20 o 23:59
Cashmeere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-24, 18:13   #15
Agniecha0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Narty W³ochy

Livingo posiada naprawdê niesamowity klimat czyni±c jazdê na nartach naprawdê przyjemn±
__________________
http://www.stronazpromocjami.pl
Agniecha0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:28   #16
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 15 709
Dot.: Narty W³ochy

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Poka¿ wiadomo¶æ
zazdroszcze Alp

a mo¿na wiedzieæ w jakiej cenie siê zamknê³a¶ i jak wygl±da rezerwacja?
Nie do mnie pytanie, ale jako zapalona narciarka- je¿d¿±ca tylko w Alpy mogê odpowiedzieæ
Cena zale¿y od terminu wyjazdu. Na pewno najtaniej wychodzi oferta free ski ..wtedy w cenie hotelu, czy apartamentu jest ski pas. Spokojnie mo¿na znale¼æ ofertê za 800/1000 z³ za osobê w apartamentach Do tego dochodzi wy¿ywienie na miejscu i dojazd.
Kiedy z kasa u mnie by³o krucho mie¶cia³am siê spokojnie w 2 tysi±cach na osobê..teraz potrafiê wydaæ du¿o wiêcej dlatego ¿e jadam obiady na stokach, a nie kanapki z plecaka

Generalnie dla chc±cego nic trudnego..mo¿na poszukaæ wyjazdów studenckich, autokarem, w okresie free ski...i mo¿e siê okazac ¿e taki wyjazd w Alpy jest w cenie wyjazdu do Zakopca

Rezerwacje robi sie normalnie..wchodzi na stronê, wpisuje dane i rezerwuje
W razie zapytañ i problemów zawsze mo¿na zadzwoniæ na infoliniê
hania811 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-27, 23:42   #17
hanko
Raczkowanie
 
Avatar hanko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 219
GG do hanko
Dot.: Narty W³ochy

Dobr± ofertê mo¿na wyszukaæ w biurze Allpe, ( nie robiê tu darmowej reklamy ale polecam sprawdzone ma³o znane biuro) s± dopiero 3 rok na rynku ,tak zwane dziecko niemieckiej firmy, ale polecam z rêk± na sercu w tamtym sezonie by³am z "nimi" w Tyrolu po³udniowym i muszê przyznaæ, ¿e organizacja super. Codziennie zawozili nas pod stok ( ka¿dego dnia inny), wieczorem po kolacji mo¿na by³o jednego dnia jechaæ na basem, dyskotekê, zjazd saneczkowy, wieczór tyrolski etc.

Spokojnie mo¿na zamkn±æ siê w 2 tys z wy¿ywieniem karnetem dojazdem od nich ale w styczniu bo pó¼niej jest dro¿ej, a pkt 2 ferie kochani zaczynaj± siê w lutym co samo za siebie mówi.

Niektórzy mówi±, ¿e w marcu warto je¼dziæ bo tanio pogoda ³adna etc a ja odradza, bo czasem mo¿e siê okazaæ, ¿e zamiast ¶niegu bêdzie chlapa.
__________________
W monosylabach ukryty sens
Mikro – objawieñ tre¶æ
Be³kotu potok – ca³± noc
.

Katarzyna Nosowska

(:
hanko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:11   #18
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 296
Dot.: Narty W³ochy

dziêkujê Dziewczyny za odp.
w tym roku niestety nie ma szans na Alpy, ale juz teraz zaczynê siê orientowaæ co i jak , a za rok kto wie mo¿e uda siê uzbieraæ kasê
i nie mogê siê doczekaæ ju¿ ¶niegu w PL...
Cashmeere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:32   #19
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 15 709
Dot.: Narty W³ochy

Cytat:
Napisane przez hanko Poka¿ wiadomo¶æ

Niektórzy mówi±, ¿e w marcu warto je¼dziæ bo tanio pogoda ³adna etc a ja odradza, bo czasem mo¿e siê okazaæ, ¿e zamiast ¶niegu bêdzie chlapa.
Pogody nie przewidzisz, ja mam bardzo ró¿ne do¶wiadczenia w tym temacie.
W marcu w Livigno pe³ne s³oñce i -20 C, w styczniu w Val Gardenie -1 w dzieñ i pelne s³oñce, w Val di Fiemme w lutym + 2 w dzieñ i deszcz ze ¶niegiem- co by³o totaln± masakr±.
hania811 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 11:50   #20
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Narty W³ochy

Ja polecam Livigno. Jadê tam drugi raz w terminie 04.12-11.12.
Rezerwacja kwatery przez internet, za 1 od wychodzi ok 220 E. W cenie skipass. Kwatera pod wyci±giem Carosello.
Po szaleñstwie na stoku, zaczyna siê szaleñstwo w sklepach, bo Livigno to strefa wolnoc³owa, czyli markowe kosmetyki za pó³ ceny. Co do cen w knajpkach, s± tañsze i dro¿sze. Za pyszn± pizzê p³aci³am ok 8 E. Warto wybraæ kwaterê z aneksem kuchennym, bo mo¿na samemu gotowaæ obiadki. W mie¶cie s± markety spo¿ywcze z cenami tañszymi ni¿ w Polsce. A w tamtym roku temperatura w grudniu na stoku ok -22*. W dzieñ piêkne s³oñce. Livigno jest nazywane "W³oskim Tybetem", ze wzglêdu na najwiêksz± ¶redni± s³onecznych dni w roku. Na s³onecznym tarasie na stoku wypicie Bombardinio bezcenne :-D
DIDA22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-18, 18:52   #21
Marble287
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Narty W³ochy

Znajomi byli w zesz³ym roku w Livigno i sobie chwalili
Marble287 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:24   #22
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Narty W³ochy

Polecam równie¿ miejscowo¶æ Fusch, jest tam dosyæ tanio, a warunki dobre. Przyk³ad --> http://www.wlochy-narty.pl/austria-a...767-60654.html
bonifacy34 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:35   #23
ulagula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gorlice
Wiadomo¶ci: 10
GG do ulagula1
Dot.: Narty W³ochy

Od 10 lat ze znajomymi je¿d¿ê do W³och, dolina Val di Fiemme (4 o¶rodki narciarskie, 140km tras). Zazwyczaj mieszkamy w dolinie Val di Fiemme ale z regu³y staramy siê po¶wiêciæ 2-3 dni te¿ na dolinê Val di Fassa (s±siednia dolina). Znam te doliny dobrze. Je¿eli kto¶ chcia³by pomocy w dziedzinie tych dolin, s³u¿ê pomoc±.
Pozdrawiam
Ula
ulagula1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:44   #24
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Narty W³ochy

podpiszê siê pod polecajk± val di sole - to tam w zasadzie uczy³am siê je¼dziæ, mam do tej lokalizacji przeogromny sentyment a w tej chwili dolina ¶wietnie siê rozwija, bo wiele biur rozszerza tam swoje oferty, wiêc ka¿dy znajdzie tam co¶ dla siebie.

w sumie, chyba by³by na mnie teraz czas, by tam wróciæ, jest to jaki¶ projekt... zamiast do francji, pojechaæ w miejsce, gdzie wszystko siê zaczê³o
pluskiewka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:28   #25
karmala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Narty W³ochy

Ja równie¿ mogê spokojnie poleciæ Livigno
__________________

karmala jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:50   #26
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 390
Dot.: Narty W³ochy

Osobi¶cie nie by³am, ale moja przyjació³ka jest zakochana w takich miejscówkach jak Madonna di Campiglio i Civetta
I poleca bardzo serdecznie
Ona zazwyczaj je¼dzi na w³asn± rêkê, samochodem, z ekip± znajomych do apartamentów i sobie mocno chwali tak± formê. Do tego stopnia, ¿e je¼dzi tam ze dwa razy w sezonie. A ja tylko zieleniejê z zazdro¶ci
__________________
...:::bez planów ¿ycie - to ca³y mój plan:::...

by³am kiedy¶ "aparatk±"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:03   #27
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: Narty W³ochy

Równie¿ polecam Val di sole zw³aszcza miejscowo¶æ Dimaro.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 00:13   #28
p_a_u_l_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Narty W³ochy

tak jak poprzedniczki polecam Val di Sole. je¿eli jedziesz po to, ¿eby oprócz jazdy na nartach imprezowaæ w klubach to faktycznie mo¿e i Livigno, ale o wiele wiêcej stoków i zdecydowanie lepszych znajdziesz na Madonnie di Campiglio. Livigno jest bardzo przereklamowane (trochê jak Miêdzyzdroje).
lepiej jechaæ na w³asn± rêkê, poniewa¿ w biurach podró¿y zap³acisz zdecydowanie wiêcej. osobi¶cie ju¿ 4lat je¿d¿ê do Marillevy. hotele s± na stoku, wiêc wychodzisz i zje¿d¿asz od razu. apartamenty kilkuosobowe, niskie ceny.
zdecydowanie nie polecam biura OIS!!!
najtañszy wyjazd bêdzie teraz (listopad) lub marzec-kwiecieñ - kiedy jest pocz±tek i koniec sezonu. wtedy masz tak± opcjê jak free-skipass. p³acisz tylko za wynajêty apartament a skipass masz za darmo czyli oszczêdzasz ponad 200 euro! wyjazd wychodzi w granicach 1000z³ - taniej ni¿ w Polsce a warunki genialne!
p_a_u_l_i jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:09   #29
biala_bula
Wtajemniczenie
 
Avatar biala_bula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 797
Dot.: Narty W³ochy

ja tez polecam Livigno moja kumpela juz byla tam dwa razy. Snieg dlugo sie tam utrzymuje i do kwietnia mozna tam jezdzic. Poza tym dolina z hotelikami znajduje sie pomiedzy dwoma szczytami, dlatego mozna urozmaicic sobie troche wyjazd i pozjezdzac i tu troche i po drugiej stronie. Jest troche snowparkow. Fajne tez jest to, ze jest bezclowka wiecie o co cho

a ja w tamtym roku bylam na Marillevie dobre trasy, duza ich ilosc, zawsze odsniezone. Mozna tez pokombinowac i pojechac na Madonne tak wiec na stokach w Marillevie tez jest co robic
biala_bula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-06, 07:58   #30
stokowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Narty W³ochy

Mamy wrzesieñ, czyli kolejny sezon narciarski tu¿-tu¿ Dok±d Wy wybieracie siê poszaleæ na stokach? Jedzie kto¶ mo¿e w Dolomity?
Ja po niezwykle udanym ubieg³orocznym urlopie we W³oszech, w tym roku planujê pojechaæ ponownie do Val di Fiemme. Mam wypróbowany hotel niedaleko centrum, ¶wietne warunki, blisko na stok - czego narciarz mo¿e chcieæ wiêcej?
Teraz czekam na Wasze opowie¶ci, plany. Musimy sobie jako¶ umiliæ czas oczekiwania na zimê, prawda?
stokowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-12-09 21:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.