Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 17:40   #1651
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, które masło lub olej polecacie do bardzo wysuszonych dłoni? W tym momencie mam je tak wysuszone, że aż mi skóra na kostkach pęka
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:00   #1652
madeline10
Raczkowanie
 
Avatar madeline10
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 214
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

W końcu się doczekałam! Olej kokosowy, masło jojoba, hydrolat oczarowy i puder bambusowy
Cóż, z pierwszych obserwacji muszę przyznać, że ciężko mi się użyło pudru-oczywiście musiałam nawdychać się tych "oparów".
madeline10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:09   #1653
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Jaki jest Twój? Sama go robisz?
Jeszcze nie robiła, ale skoro ten na BU taki drogi, a z tego co słyszałam jest średnio wydajny to mam zamiar zamówić bromelainę i zrobić go sama

Myślałam, że tylko mi tak przeszkadzają te opary bambusa. Normalnie aż mnie dusi pod czas nakładania Ale dla idealnego matu trzeba cierpieć. Chociaż na początku przez pierwszych kilka użyć po jakiś czasie buzia się błyszczała, teraz już jest ok. Nie wiem od czego to zależy, może cera mi się jakoś uregulowała?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:13   #1654
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Trochę mały offtop. Mi podpasowało Lucy Minerals w formule Orginal na zimę, a na lato - Meow Cosmetics w Flawless Feline.
Podziękowała
Trzeba się wgryźć w jakiś mineralny wątek, to może nauczycie mnie tego lub owego
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:35   #1655
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

macie porównanie masła ze skrzypem i jojoba? które lepsze?
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:13   #1656
madeline10
Raczkowanie
 
Avatar madeline10
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 214
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko mi tak przeszkadzają te opary bambusa. Normalnie aż mnie dusi pod czas nakładania Ale dla idealnego matu trzeba cierpieć. Chociaż na początku przez pierwszych kilka użyć po jakiś czasie buzia się błyszczała, teraz już jest ok. Nie wiem od czego to zależy, może cera mi się jakoś uregulowała?
A nie używałaś czegoś jeszcze? Ja zauważyłam dzisiaj mniejsze świecenie,a el to myślę bardziej zasługa masła jojoba.
madeline10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:35   #1657
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez madeline10 Pokaż wiadomość
A nie używałaś czegoś jeszcze? Ja zauważyłam dzisiaj mniejsze świecenie,a el to myślę bardziej zasługa masła jojoba.
Wprowadziłam wtedy też hydrolat oczarowy. Ogólnie odkąd używam tych produktów to cera mi się poprawiła. Już się nie przetłuszcza tak jak kiedyś
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 17:44   #1658
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
macie porównanie masła ze skrzypem i jojoba? które lepsze?
Niestety nie mam porownania,bo jojoba mam tylko normalny olej nie w formie masla. Natomiast maslo ze skrzypem posiadam i jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim ma cudowna konsystencje, latwo sie rozrowadza a twarz pozostawia gladka. Sadze,ze zbyt czeste uzywanie moze doprowadzic do zapychania,wiec uzywam go od "swieta".Maselko jest godne uwagi zarowno do twarzy jak i do wlosow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:57   #1659
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja poluje znowu na zel HA , byam zadowolona bo fajnie uspakajal mi cere i cierpie na brak hydrolatu... mialam oczarowy, jakis polecicie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:24   #1660
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam pytanie do stosujacych serum migdalowe: mniej wiecej jak dlugi mialyscie wysyp- jesli takowy byl - po jakim czasie od pierwszej aplikacji serum sie pojawil i po jakim czasie mozna zauwazyc poprawe w wygladzie cery?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 06:54   #1661
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja również mam do Was pytanie odnośnie serum migdałowego.
A mianowicie: stosuje je co drugi dzień wieczorem,wcześniej zmywam filtr mydełkiem makowym,a po zastosowaniu po jakimś czasie pojawia mi się na twarzy taka biała ''mączka''. I nie bardzo wiem czy mam się czym martwić....Może źle domywam filtr? Albo serum wchodzi w jakaś reakcje z tą resztą osadu mydlanego który chyba jednak zawsze nieco na twarzy pozostaje. Jak myślicie?
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 08:23   #1662
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dwa dni temu przyszła moja pierwsza paczuszka z BU.

Zamówiłam
-puder bambusowy z jedwabiem- pierwsze testy super, nie bieli, długo matuje, nie uwidacznia zmarszczek.
-olejek myjący z drzewka herbacianego, myje fajnie, troche mi zapach nie odpowiada ale jest do przeżycia. Nie mam niespodzianek na buzi, raczej stosuje go profilaktycznie.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:58   #1663
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam szybkie pytanie.
Stosuję codziennie na noc Glyco-A 12%. Czy mogę ten krem stosować na noc zamiennie z serum flavoC z BU (albo np na dzień serum, a nocą glyco??) ? Czy najpierw wykończy glyco, a potem się zająć serum?

Cera mieszana, nie mam podrażnień po kwasach "domowych" i po większych procentach u kosmetyczki- efekty są, ale bez etapu skóry schodzącej płatami, zaczerwienień, pieczenia.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:54   #1664
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ja poluje znowu na zel HA , byam zadowolona bo fajnie uspakajal mi cere i cierpie na brak hydrolatu... mialam oczarowy, jakis polecicie?
W momencie gdy skonczyly mi sie zele HA to uznalam,ze dam sobie z nimi spokoj i juz nie bede zamawiac. Jednak po chwili doszlam do wniosku,ze w polaczeniu z olejami powoduje swietny efekt. Wczesniej kladlam oleje solo,bez zelu HA i przyznam szczerze,ze cos sie zaczelo dziwnego dziac z moja cera, wygladala gorzej,mimo,ze nie zaychalo mnie nic itd. Po prostu jakas taka brzydsza sie zrobila...

Tym razem zlozylam zamowienie na mazidlach i wybralam potrojny zel hialuronowy i moim zdaniem jest rewelacyjny. I tak jak napisalas rzeczywiscie te zele HA maja cos takiego w sobie,ze ladnie uspokajaja cere, wygladzaja i w przypadku tego potrojnego to taki efekt photoshoa troche jest

Odnosnie hydrolatu to ja jestem bardzo zadowolona z rozy damarscenskiej. Z tym ze moja pierwsza buteleczka byla z EcoSpa i dla mnie ten hydrolat byl rewelacyjny,delikatny zapach,ladnie nawilzal,nie sciagal,nie wysuszal. Od kilku dni uzywam z mazidel i coz...zapach mocno rozany,ale te roze to nie takie ogrodowe,ale takie dzikorosnace, dosc mocniej sciaga i troche wysusza... Wiec nie wiem sama. Co firma to innny hyfrolat. Ale i tak ten uwazam za lepszy niz oczarowy.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do stosujacych serum migdalowe: mniej wiecej jak dlugi mialyscie wysyp- jesli takowy byl - po jakim czasie od pierwszej aplikacji serum sie pojawil i po jakim czasie mozna zauwazyc poprawe w wygladzie cery?
Wygladzenie twarzy to ja zauwazylam praktycznie po pierwszym uzyciu. W moim przyadku efekt byl natychmiastowy. Natomiast mialam wysyp ale ten wysy nastapil gdzies po ok. 5-ciu aplikacjach i dlugo sie nie utrzymywal ,bo potraktowalam je tonikiem BHA 2 % i na drugi dzien wiekszosc mialam zdredukowana,ale u mnie ten tonik tak dziala,wiec nie wiem ile "normalnie" taki wysyp moglby sie utrzymywac.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Ja również mam do Was pytanie odnośnie serum migdałowego.
A mianowicie: stosuje je co drugi dzień wieczorem,wcześniej zmywam filtr mydełkiem makowym,a po zastosowaniu po jakimś czasie pojawia mi się na twarzy taka biała ''mączka''. I nie bardzo wiem czy mam się czym martwić....Może źle domywam filtr? Albo serum wchodzi w jakaś reakcje z tą resztą osadu mydlanego który chyba jednak zawsze nieco na twarzy pozostaje. Jak myślicie?
Tj. masz taka biala kaszke? Z tego co wiem i co sie tutaj dziewczyny wyowiadaly to prawdopodobnie jest to reakcja alergiczna na jakis skladnik w kosmetyku,ale co dalej i co z czym i jak to musi wyowiedziec sie osoba bardziej doswiadczona w tej materii.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:06   #1665
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do stosujacych serum migdalowe: mniej wiecej jak dlugi mialyscie wysyp- jesli takowy byl - po jakim czasie od pierwszej aplikacji serum sie pojawil i po jakim czasie mozna zauwazyc poprawe w wygladzie cery?
U mnie poprawa stanu skóry była natychmiastowa, pamiętam, że po 2 tygodniach stosowania miałam piękną cerę (używałam co drugi dzień). Obecnie ostawiłam to serum, bo robię sobie peelingi kwasowe, a to by było za dużo szczęścia dla mojej skóry.

Pseudofeministko też mam hydrolat z róży damasceńskiej z mazideł i jak dla mnie to on śmierdzi Jeszcze go nie używałam więc o działaniu nic nie mogę powiedzieć.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:50   #1666
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pseudofeministko to nie jest żaden ''wysyp'' kaszek czy niczego podobnego. Ta mączka znika po umyciu twarzy. Tylko że po umyciu buzi gdy nałożę serum po chwili twarz wygląda jakby była oprószona mąką,jak u gejszy I tak się zastanawiam cóż to takiego może być...
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 17:18   #1667
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy puder perłowy da sie nałożyć na twarz bez użycia odpowiedniego pędzla do pudrów/minerałów? Czym Wy nakładacie? Jesli na noc, to nakładacie na np. olej/serum?

Zamówiłam kolejne serum z witamina C olejkowe-uwielbiam je, nic tak nie uspokaja naczynek jak to serum, rozświetla juz po paru dniach używania Jestem w ciąży i zawsze to serum pomagało mi przejść cięzkie okresy przesuszu i różnych ciążowych skórnych problemów Ciekawe ile będę czekać na paczuszkę, mam nadzieję, że do mnie tez szybko przyleci.

Używała któraś z was nowy hydrolat z drzewa oliwkowego?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:51
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 17:23   #1668
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Pseudofeministko to nie jest żaden ''wysyp'' kaszek czy niczego podobnego. Ta mączka znika po umyciu twarzy. Tylko że po umyciu buzi gdy nałożę serum po chwili twarz wygląda jakby była oprószona mąką,jak u gejszy I tak się zastanawiam cóż to takiego może być...
Jak umyjesz twarzy i nie nakładasz serum to jest ok? Nie przecierasz niczym twarzy po umyciu (tonik, hydrolat, płyn micelarny)? Umyj twarz czymś innym i zobacz jak będzie.
Moim zdaniem to musi być związane z mydłem skoro nikt inny na wątku tego nie doświadczył, a serum kilka z nas używa/używało.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:14   #1669
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziewczyny czy któraś może dopomóc co najlepsze na odwodnienie? ten kwas hiauronowy odżywczy plus skwalen troszkę działa ale to wciąż mało
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 19:34   #1670
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może dopomóc co najlepsze na odwodnienie? ten kwas hiauronowy odżywczy plus skwalen troszkę działa ale to wciąż mało
Ja polecam krem anty-oksydacyjny.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:43   #1671
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może dopomóc co najlepsze na odwodnienie? ten kwas hiauronowy odżywczy plus skwalen troszkę działa ale to wciąż mało
A może za mało NNKT w skórze?Ja polecam picie oleju lnianego co najmniej łyżkę dziennie mnie było podobnie i nagle po odwodnieniu wspomnienie zostało..a pomógł właśnie olej lniany wewnętrznie

Z zewnętrznych specyfików najszybciej pomagał jojoba na mokrą skórę (termalka, hydrolat)-on ma spore powinowactwo do naszego sebum..po żadnym oleju nie miałam tak natychmiastowego wygładzenia i supernawilżenia, a ja z tych suchoskórychAle obowiązkowo na mokra skórę. Inne oleje nawet na mokra skore nie pomagały (nawet róża rdzawa)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:42   #1672
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
A może za mało NNKT w skórze?Ja polecam picie oleju lnianego co najmniej łyżkę dziennie mnie było podobnie i nagle po odwodnieniu wspomnienie zostało..a pomógł właśnie olej lniany wewnętrznie

Z zewnętrznych specyfików najszybciej pomagał jojoba na mokrą skórę (termalka, hydrolat)-on ma spore powinowactwo do naszego sebum..po żadnym oleju nie miałam tak natychmiastowego wygładzenia i supernawilżenia, a ja z tych suchoskórychAle obowiązkowo na mokra skórę. Inne oleje nawet na mokra skore nie pomagały (nawet róża rdzawa)
Do oleju lnianego do picia warto dodać trochę soku z malin, ponieważ sam ponoć jest paskudny

U mnie wszelkie oleje lepiej działają na suchą skórę. Na mokrej tylko się 'mażą'. Już w ogóle cudnie odrobina żelu HA+olej, więcej oleju niż żelu. Oj tak jojoba to niezastąpiony jest, super natłuszcza i zmiękcza. Olej z Awokado ładnie nawilża twarz. Moja mama ma 45 i go sobie chwali


Robię kolejne chyba już 3 podejście do toniku BHA2%, przekonam się czy to on mnie uczula czy nie (tzn. podejrzewam hydrolat lawendowy, nigdy nie używałam nic z lawendą ponieważ dla mnie po prostu śmierdzi ). Liczę jednak na to, że to nie on, bo bardzo na niego liczę
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:39   #1673
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Czy puder perłowy da sie nałożyć na twarz bez użycia odpowiedniego pędzla do pudrów/minerałów? Czym Wy nakładacie? Jesli na noc, to nakładacie na np. olej/serum?

Zamówiłam kolejne serum z wit.C olejkowe-uwielbiam je, nic tak nie uspokaja naczynek jak to serum, rozświetla juz po paru dniach używania Jestem w ciąży i zawsze to serum pomagało mi przejść cięzkie okresy przesuszu i różnych ciążowych skórnych problemów Ciekawe ile będę czekać na paczuszkę, mam nadzieję, że do mnie tez szybko przyleci.

Używała któraś z was nowy hydrolat z drzewa oliwkowego?
Puder nakładałam pędzlem, chociaż niektórym za bardzo pylił i woleli wklepywać, więc można zastosować oba sposoby i sprawdzić, który bardziej nam odpowiada . Stosowałam go zawsze na suchą skórę.

Hydrolat z drzewa oliwkowego - stosuję już od dłuższego czasu. Przyjemny, odświeżający, nie pozostawia ciężkiej warstwy (jak mi się zdarzało przy innych). Jakichś super właściwości nie zauważyłam...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:15   #1674
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Puder nakładałam pędzlem, chociaż niektórym za bardzo pylił i woleli wklepywać, więc można zastosować oba sposoby i sprawdzić, który bardziej nam odpowiada . Stosowałam go zawsze na suchą skórę.

Hydrolat z drzewa oliwkowego - stosuję już od dłuższego czasu. Przyjemny, odświeżający, nie pozostawia ciężkiej warstwy (jak mi się zdarzało przy innych). Jakichś super właściwości nie zauważyłam...
Dziekuję
Szukam następcy oczarowego i różanego ( z damasceńskiej róży)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:14   #1675
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może dopomóc co najlepsze na odwodnienie? ten kwas hiauronowy odżywczy plus skwalen troszkę działa ale to wciąż mało
niestety wg mnie BU nie ma nic na odwodnienie wszystko działa super, ale w zimie i tak dotłuszczam sie jakims prostym kremem drogeryjnym
(co ja poradze, ze olej + żel hialuronowy nie wystarcza )

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Dziekuję
Szukam następcy oczarowego i różanego ( z damasceńskiej róży)
ja wlasnie koncze oczarowy i zaczynam oliwkowy, dam znac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:40   #1676
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Pseudofeministko to nie jest żaden ''wysyp'' kaszek czy niczego podobnego. Ta mączka znika po umyciu twarzy. Tylko że po umyciu buzi gdy nałożę serum po chwili twarz wygląda jakby była oprószona mąką,jak u gejszy I tak się zastanawiam cóż to takiego może być...
Moze to wynika z tego,ze zle zmywasz olejek myjacy? Podczas mycia twarzy tym olejkiem wytwarza sie taka biala substancja,wiec moze nie zmywasz jej do konca, a ona przysycha ? A po uzyciu olejku tonizujesz twarz czyms jeszcze (tonik,hydrolat)? I jakiego serum uzywasz?
Najlepiej by bylo jakbys mogla wstawic zdjecie z tym co masz na twarzy;d

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może dopomóc co najlepsze na odwodnienie? ten kwas hiauronowy odżywczy plus skwalen troszkę działa ale to wciąż mało
Kochana ja Ci polecam zel hialuronowy ALE! ktorys z podwojnych. CUdownie na mnie zadzialal pod tym wzgledem zel kwiatowy,ale cene ma wysoka,wiec musisz przemyslec sprawe.

Peptydowy tez dziala calkiem niezle ( i ma w skladzie ten maloczasteczkowy zel). Podwojny sam bez dodatow odradzam, dosc mocno sciaga.

Oleje dosc dobrze nawilzajace to avocado do twarzy, z rodzy rdzawej, truskawka. Natomiast jojob a moze byc za lekki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:24   #1677
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość

ja wlasnie koncze oczarowy i zaczynam oliwkowy, dam znac
Super!Czekam na wieści!

Kuszą mnie kremy z BU..tylko, że ja od dobrych ...7-8 lat nie używałam kremów, tylko oleje..ale widzę, że czasem skóra potrzebuje odpocząć od olei solo. Kremy z BU ciekawie wyglądają i mają proste składy, ale nie wiem, który byłby najłagodniejszy na początek-najmniej potencjalnie uczulających składników ( do tej pory na buzię kładłam tylko czyste oleje z HA, ewentualnie hydrolaty-pachnące nawet eko kosmetyki bardzo mnie uczulały. Myślę o kremie sojowym..ale poczekam na wasze opinie, który krem sprawdza sie najlepiej na skórze skłonnej do alergii i często zanieczyszczającej się (niestety raczej suchej).

Może mogłaby któraś z was podzielić się choć z 5 ml/ próbką kremu z BU:

-sojowego!
-regenerującego z kwasem liponowym
-antyoksydacyjnego


Odwdzięczę się czym chata bogata (biochemia, perfumy, olejki i oleje)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-01-21 o 13:35
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:09   #1678
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pseudofeministko nie używam przed nakładaniem serum żadnego oleju. Myje tylko twarz wcześniej wspomnianym mydłem makowym. Dziś spróbuje użyć żelu micelarnego i zobaczę czy mączka nadal będzie.
Ze zdj. będzie kiepsko ponieważ serum używam po zmroku :P A efekt 'bielenia' jest dość subtelny. No nic,dziękuje za rady. Zdam relacje później
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 18:37   #1679
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Pseudofeministko nie używam przed nakładaniem serum żadnego oleju. Myje tylko twarz wcześniej wspomnianym mydłem makowym. Dziś spróbuje użyć żelu micelarnego i zobaczę czy mączka nadal będzie.
Ze zdj. będzie kiepsko ponieważ serum używam po zmroku :P A efekt 'bielenia' jest dość subtelny. No nic,dziękuje za rady. Zdam relacje później
Już wiem od czego to chyba!! Nie tonizujesz twarzy prawda? Mydło jest zasadowe, a serum to kwas i dlatego powstaje ta mączka
U mnie się tak dzieje gdy neutralizuje twarz po kwasie zasadą. Tylko, że na mokrej skórze to inaczej wygląda
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:18   #1680
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

O,eureka! ;D
Dzięki plineczko. ;*
No dobrze,a co z tym fantem zrobić? Muszę zainwestować w jakiś tonik czy to niekonieczne? Bo to bielenie w niczym mi nie przeszkadza...
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.