Operacja Kurzej Klatki Piersiowej pyt.Doktora Skupina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 18:53   #1
Xeragon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 32

Operacja Kurzej Klatki Piersiowej pyt.Doktora Skupina


Witam wszystkich użytkowników... bardzo gorąco ,ale przechodzę już do setna.
Zdecydowałem się na operacje z powodu kurzej klatki piersiowej można powiedzieć z przyczyn kosmetycznych i chciałbym więcej dowiedzieć się na temat tej operacji i później ich skutków.
Wiadomo jak każdy mężczyzna nie chciałbym się wstydzić klatki ,w dotyku dla dziewczyny mogło to być nie miłe.Mam lat 16 na operacje jestem zapisany za parę miesięcy.
Wiem ,tylko z forum i stron poświęconej tej wadzie że wada może się rozwijać wraz z wiekiem ,a żadne ćwiczenia nie pomogą mi.
Pierw mam pytanie do tych co się orientują czy lejkowata od kurzej bardziej boli po operacji.Bo czego dowiedziałem się od doktora jest ona bardziej skomplikowaną operacją ,ponieważ trzeba zachować asymetrie.Najgorzej obawiam się blizn ,ponieważ będę je miał z lewej i prawej strony na 2,5cm oraz na środku mostka 8-10 cm.Właśnie jak goją się takie blizny,tak samo jak dla wyrostka.I czy po operacji przez blizny nie będę się gorzej czuł niż przed operacją.Wiem że blizny nie goją się w miesiąc ,ale czy po okresie 2 lat ich już nie będzie.Jeżeli będę miał poźniej wyciągane prenty czy znów będą musieli kroić mój mostek.Bardzo byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia po operacji czy to klatki lejkowatej czy kurzej szczególnie chodzi mi o blizny.Dlatego proszę także doktora o udzieleniu mi porady.I czy pan zajmuje się usuwaniem blizn na mostku.
Xeragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:21   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Operacja Kurzej Klatki Piersiowej pyt.Doktora Skupina

Blizny w okolicy mostka (oraz barku) bardzo często przerastają. Nie powinno sie korygowac ich chirurgicznie. W takiej sytuacji polecam zele silikonowe.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.