Bikini dla odważnej kobiety - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 19:16   #31
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Dla mnie to niesmaczne tyle odsłaniać :/. Nawet jak sie ma super figurę ,to po prostu jest w złym guście, bikini i tak już odsłania bardzo dużo ,odsłanianie więcej to po prostu przejaw próżności którje nie uważam za cechę pozytywną.

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2011-05-23 o 19:27
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:20   #32
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Hamuj się trochę koleżanko, nikt tu nikogo nie obraża, takie słownictwo zachowaj dla siebie.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Tak to mozesz do bliskich sobie osob mowic jesli Ci tylko na to pozwola bo my bynajmniej nie wyrazilysmy takiej zody.
Koleżankami nie jesteśmy to raz, dwa ja nikogo nie obrażam, trzy nie używam normalnie takiego słownictwa dlatego jest wzięty w cudzysłowie a użyty celowo by oddać kontekst i wierzcie mi że faceci którym się podoba dziewczyna w takim stroju właśnie myślą w takich słowach...
Swoją drogą, ładna pruderia - wszystko na wierzchu was nie obraża a takie słowo tak.. obłuda i pruderia!
Widzę że wiele z dziewczyn tu piszących myśli podobnie do mnie i się szanuje a te z was które nie .. no cóż przemyślcie i dorośnijcie.
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:13   #33
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Koleżankami nie jesteśmy to raz, dwa ja nikogo nie obrażam, trzy nie używam normalnie takiego słownictwa dlatego jest wzięty w cudzysłowie a użyty celowo by oddać kontekst i wierzcie mi że faceci którym się podoba dziewczyna w takim stroju właśnie myślą w takich słowach...
Swoją drogą, ładna pruderia - wszystko na wierzchu was nie obraża a takie słowo tak.. obłuda i pruderia!
Widzę że wiele z dziewczyn tu piszących myśli podobnie do mnie i się szanuje a te z was które nie .. no cóż przemyślcie i dorośnijcie.
Ktos inny widze musi tu dorosnac a stroj jest piekny ,moj maz rowniez tak twierdzi i kobiety jedzcie sobie do hiszpanii,wloch,paryza i tam popatrzcie na stroje , czemu tylko polki nie lubia pokazywac swojego ciala ja sie swojego nie wstydze i z mila checia bym ten z wieszaka przyodziala a dorosnac nie musze bo jestem wystarczajaco dorosla a szanuje sie jak malo ktora mezatka
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:41   #34
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Koleżankami nie jesteśmy to raz, dwa ja nikogo nie obrażam, trzy nie używam normalnie takiego słownictwa dlatego jest wzięty w cudzysłowie a użyty celowo by oddać kontekst i wierzcie mi że faceci którym się podoba dziewczyna w takim stroju właśnie myślą w takich słowach...
Swoją drogą, ładna pruderia - wszystko na wierzchu was nie obraża a takie słowo tak.. obłuda i pruderia!
Widzę że wiele z dziewczyn tu piszących myśli podobnie do mnie i się szanuje a te z was które nie .. no cóż przemyślcie i dorośnijcie.
Mylisz potępienie chamstwa z obłudą. Bronisz słowa "ruchanie" jak niepodległości - jest tutaj na pewno więcej osób potępiających taką kulturę wypowiedzi od tych oczekujących rynsztokowych wymian "słówek".
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 23:39   #35
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ktos inny widze musi tu dorosnac a stroj jest piekny ,moj maz rowniez tak twierdzi i kobiety jedzcie sobie do hiszpanii,wloch,paryza i tam popatrzcie na stroje , czemu tylko polki nie lubia pokazywac swojego ciala ja sie swojego nie wstydze i z mila checia bym ten z wieszaka przyodziala a dorosnac nie musze bo jestem wystarczajaco dorosla a szanuje sie jak malo ktora mezatka
Przecież Polki nie chodzą na plaży w jakiś kaftanach, zakryte od dołu do góry tak że nic nie widać noszą przecież normalne bikini które już samo w sobie pokazuje dużo ciała, więc nie rozumiem co masz na myśli mówiąc że Polki nie chcą pokazywać ciała. Przecież nie chodzi o to żeby latać z gołym tyłkiem! I tu właśnie leży ta granica między normalnych prezentowaniem ciała w upały na plaży, a totalnym prostactwem z zamiarem ściągnięcia wzroku każdego faceta na prawie gołe dolne intymne części naszego ciała.
No ale, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Każdy ma inne zdanie i nikt tu nikogo nie przekona do jego zmiany. Tak wiec, Ty i reszta koleżanek zakładajcie sobie ten pasek materiału na ciało, a reszta z nas nadal będzie chodzić w 'normalnych' bikini i nadal mieć taką samą opinię na temat tego oto dość nieprzyzwoitego stroju
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 00:18   #36
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
Przecież Polki nie chodzą na plaży w jakiś kaftanach, zakryte od dołu do góry tak że nic nie widać noszą przecież normalne bikini które już samo w sobie pokazuje dużo ciała, więc nie rozumiem co masz na myśli mówiąc że Polki nie chcą pokazywać ciała. Przecież nie chodzi o to żeby latać z gołym tyłkiem! I tu właśnie leży ta granica między normalnych prezentowaniem ciała w upały na plaży, a totalnym prostactwem z zamiarem ściągnięcia wzroku każdego faceta na prawie gołe dolne intymne części naszego ciała.
No ale, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Każdy ma inne zdanie i nikt tu nikogo nie przekona do jego zmiany. Tak wiec, Ty i reszta koleżanek zakładajcie sobie ten pasek materiału na ciało, a reszta z nas nadal będzie chodzić w 'normalnych' bikini i nadal mieć taką samą opinię na temat tego oto dość nieprzyzwoitego stroju
A widzialas co ja wczesniej napisalam ze stroj jest spoko i ladny ....ale.....dol wyglada jakby byl za duzy i gdyby lezal normalnie to bym go ubrala,wiadomym jest aby nie chodzic na golaska zwlaszcza z dolna czescia ciala ale gora lezy calkiem niezle i widac golym okiem,ze to stroj wylacznie do opalania a co do polek to chodzilo mi o to,ze wiekszosc pisze ta jakby opalala sie w ciuszkach
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 11:46   #37
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Haha, a ja mam ubaw, że modelka ma pieprzyk na żebrach-brzuchu w tym samym miejscu co ja *całe życie sie nim przejmowałam, a teraz jakoś wyleczyłam się z tego kompleksu* i tak hm.. przerwę(?) między piersiami też tak jak ja kurcze jedno zdjęcie i 2 kompleksy wyleczone. Teraz tylko muszę się jeszcze tak opalić i zapuścić łosy i może bym w tym gdzieś wyszła ... żartuje, w życiu. Ogólnie nie podoba mi się ten pasek na brzuchu
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 13:35   #38
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Ja opalam się w bikini typu trójkąciki + niskie majtki, nie mam problemów z kompleksami, ale nie ubrałabym takiego stroju. Dlaczego? Pomijając jego zakrywanie/odsłanianie ciała to przecież ani w tym pływać ani się opalać...Przy skakaniu w wodzie wszystko skacze, chyba, że ubierze to kobieta bez biustu, i się przesuwa, a poza tym chciałabym zobaczyć brzuch takiej elegantki po wakacjach na basenie
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 00:00   #39
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Bikini dla odważnej kobiety

Jaki jest sens zakładania czegoś takiego na siebie? bo chcecie być modne? czy co? bo to nawet ładne nie jest, poza tym z ogromnych białym-nieopalonym pasem wzdłuż brzucha- też taka moda?bez sensu
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.