Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 14:15   #331
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Miłośniczki kosmetyków ekologicznych

Cytat:
Napisane przez katherine_24 Pokaż wiadomość
A macie jakiś sprawdzony eko-kosmetyk przeciwsłoneczny? Z wysokim filtrem - najlepiej 45-50...
ja widziałam jakąs 50 w sklepie eko,a le nie pamietam firmy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:36   #332
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczynki,

jak tam wam idzie filtrowanie?

Czy któraś znalazła ideał lub prawie ideał?
Ja jestem zadowolona ze swojego Avene 50+ mineralnego, ale jego pojemność jest tak mała (15ml), że na długo mi nie starczy, choć używam go tylko w okolice oczu, nie migruje do oczu!
Jednak na pozostałe części twarzy nic jeszcze nie kupiłam :/ i nie mam pojęcia co wybrać... Jest tego trochę na rynku...
Dużo pozytywnych opinii mają Sorayki 30spf, 45spf i są bardzo przystępne cenowo. Tylko rekomendowane są jako balsamy do opalania. Ktoś używał tych produktów na twarzy? Ktoś z wrażliwą, cienką i suchą na policzkach cerą, skłonną do podrażnień? I żeby nie gryzło się z kolorówką... Polecicie coś?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:21   #333
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,

jak tam wam idzie filtrowanie?

Czy któraś znalazła ideał lub prawie ideał?
Ja jestem zadowolona ze swojego Avene 50+ mineralnego, ale jego pojemność jest tak mała (15ml), że na długo mi nie starczy, choć używam go tylko w okolice oczu, nie migruje do oczu!
Jednak na pozostałe części twarzy nic jeszcze nie kupiłam :/ i nie mam pojęcia co wybrać... Jest tego trochę na rynku...
Dużo pozytywnych opinii mają Sorayki 30spf, 45spf i są bardzo przystępne cenowo. Tylko rekomendowane są jako balsamy do opalania. Ktoś używał tych produktów na twarzy? Ktoś z wrażliwą, cienką i suchą na policzkach cerą, skłonną do podrażnień? I żeby nie gryzło się z kolorówką... Polecicie coś?
soraya o ile pamiętam nie gryxie sie z kolorówką
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:05   #334
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,

jak tam wam idzie filtrowanie?

Czy któraś znalazła ideał lub prawie ideał?
Ja jestem zadowolona ze swojego Avene 50+ mineralnego, ale jego pojemność jest tak mała (15ml), że na długo mi nie starczy, choć używam go tylko w okolice oczu, nie migruje do oczu!
Jednak na pozostałe części twarzy nic jeszcze nie kupiłam :/ i nie mam pojęcia co wybrać... Jest tego trochę na rynku...
Dużo pozytywnych opinii mają Sorayki 30spf, 45spf i są bardzo przystępne cenowo. Tylko rekomendowane są jako balsamy do opalania. Ktoś używał tych produktów na twarzy? Ktoś z wrażliwą, cienką i suchą na policzkach cerą, skłonną do podrażnień? I żeby nie gryzło się z kolorówką... Polecicie coś?
Poczytaj trochę postów w tym wątku i ocen na KWC - wiele z nas (np. ja) używa Sorajek do twarzy. Dla mnie cudo. Nie gryzie się z kolorówką, nie ma Parsolu, nie bieli, nie zapycha, dobrze się wchłania i pielęgnuje -
mogę to powiedzieć zarówno o balsamie SPF30 (używałam zimą, zamiennie z kremem do twarzy 30), jak i o balsamie SPF45. Ten ostatni trochę się błyszczy, ale po przypudrowaniu problem znika na wiele godzin. Wiem, to brzmi jak reklama, ale te filtry są niewiarygodnie doskonałe. Tylko pod oczy się nie nadają.
PS. Kupiłam kolejne dwa opakowania 45 w Rossmanie. Mam już 6 w zapasie... data ważności do 2014 roku
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2012-04-28 o 11:06
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 13:43   #335
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Poczytaj trochę postów w tym wątku i ocen na KWC - wiele z nas (np. ja) używa Sorajek do twarzy. Dla mnie cudo. Nie gryzie się z kolorówką, nie ma Parsolu, nie bieli, nie zapycha, dobrze się wchłania i pielęgnuje -
mogę to powiedzieć zarówno o balsamie SPF30 (używałam zimą, zamiennie z kremem do twarzy 30), jak i o balsamie SPF45. Ten ostatni trochę się błyszczy, ale po przypudrowaniu problem znika na wiele godzin. Wiem, to brzmi jak reklama, ale te filtry są niewiarygodnie doskonałe. Tylko pod oczy się nie nadają.
PS. Kupiłam kolejne dwa opakowania 45 w Rossmanie. Mam już 6 w zapasie... data ważności do 2014 roku
Ostatnio byłam w Supherfarmie i nie było tych 45, są teraz 50+ jakaś nowa seria... oj muszę się zdecydować na coś, dziś ok. 30 stopni i słońce świeci, zatem najwyższa pora, żeby się chronić
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 15:26   #336
Kolczatkowa
Raczkowanie
 
Avatar Kolczatkowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 195
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

odnosnie balsamow z firmy soraya uzywanych do twarzy, to jestem na razie w fazie testowania. uzylam raptem kilka razy wersji z spf 45 i poki co nie widze, aby mnie w jakis sposob zapychal. dla mojej dosc problematycznej cery ze sklonnoscia do przesuszania i niespodzianek wydaje sie byc odpowiedni - bez makijazu delikatnie sie swieci (mnie to akurat nie przeszkadza, taki jakby efekt rozswietlenia), natomiast po naniesieniu podkladu nie ma sie do czego przyczepic. uwazalabym tylko z nim w okolicach oczu (dzisiaj sie troche za blisko posmarowalam i lzawilam potem dobre kilka minut).

ponadto nie bieli, nie zauwazylam problemu z wchlanianiem i cena rewelacyjna (kupilam w kauflandzie za 19zl). poki co nie siedzialam zbyt duzo na sloncu, wiec ciezko mi powiedziec cos na temat faktycznego dzialania ochronnego, ale po kilku godzinnych spacerkach w sloncu nie widze, by mnie gdzies przyrumienilo

jesli mnie w najblizszym czasie czyms nie zaskoczy (np. uczuleniem, bo zdarzalo mi sie juz, ze po niektorych kosmetykach sypalo mnie dopiero po kilku tyg uzywania), to ma szanse zostac ze mna na dluzej.
Kolczatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 22:20   #337
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kolczatkowa,

to fajnie trafiłaś w filtr który tobie pasuje.
Ja się zastanawiam nad Avene, tylko, że linia pomarańczowa posiada Parsol. W sumie latem nie używam podkładu, a pudru mogłabym używać jakiegoś mineralnego (planuję zamówić z BU) to może nie będą się gryźć.
Albo nad tym mineralnym z Avene, ale tym razem opakowanie 50ml.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 09:17   #338
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

a avene opiera sie tylko na mineralnych filtrach prawda?

swoją droga musze przyznac że nigdy z tej firmy filtrów nie uzywałam :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:26   #339
HaeIn
Raczkowanie
 
Avatar HaeIn
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 310
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, powiedzcie mi w jakiej kolejności nakładacie filtr i krem? Bo ja już zgłupiałam zupelnie, wszędzie czytałam, że filtr nakładamy na krem nawilżający, a przed chwilą znalazłam na YT kanał jakiegoś dermatologa, który tłumaczy, że filtr trzeba nakładać bezpośrednio na skórę a dopiero potem krem. Wrzucam link do tego filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=i1AsJnehzO8

I już sama nie wiem, jaki jest właściwy sposób i czy kolejność bardzo wpływa na działanie filtrów.
HaeIn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 14:50   #340
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HaeIn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi w jakiej kolejności nakładacie filtr i krem? Bo ja już zgłupiałam zupelnie, wszędzie czytałam, że filtr nakładamy na krem nawilżający, a przed chwilą znalazłam na YT kanał jakiegoś dermatologa, który tłumaczy, że filtr trzeba nakładać bezpośrednio na skórę a dopiero potem krem. Wrzucam link do tego filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=i1AsJnehzO8

I już sama nie wiem, jaki jest właściwy sposób i czy kolejność bardzo wpływa na działanie filtrów.
ja nakładam żel aloesowy a potem filtr i puder bambusowy i tego będe się trzymac, nie wyobrażam sobie kłaśc jakiegoś kremu na filtr

tym bardziej wtedy kiedy uzywamy fizycznych filtrów do takie nakładanie kolejnej warstwy kremów poprostu zminimalizuje nam ochronę bo poprostu zetrzemy ten mineralny filtr

no ale co kto lubi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:04   #341
HaeIn
Raczkowanie
 
Avatar HaeIn
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 310
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja nakładam żel aloesowy a potem filtr i puder bambusowy i tego będe się trzymac, nie wyobrażam sobie kłaśc jakiegoś kremu na filtr
No właśnie ja tak samo i dlatego ten filmik mnie tak zaskoczył i namieszał w głowie Zawsze używam kremu pod filtr i chyba przy tym zostanę.
HaeIn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 22:06   #342
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kupiłam dziś ten filtr:
Soraya - Balsam do opalania, 30uvb/18uva - zobaczymy jak się sprawdzi.
Dostałam kilka saszetek-próbek filtrów Iwostin. Już nie mogę doczekać się ich sprawdzenia.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:33   #343
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

ja przygode z filtrami zaczełam w tamtym roku
oplam sie na solarium wiosną a w lato nie żałuje sobie kapieli słonecznych ( na olejki i przyspieszacze) ale najważniejsze w tym wszystkim jest to ze wogóle nie opalam twarzy, szyi i dekoltu - stosuje tam samoopalacz ( nie widac róznicy)
w tamtym roku stosowałam la roche prosey z filtrem 50 (chyba dobrze napisałam) był super, leciutki, nie bielił nie szczypał w oczy...jedyny minus to cena;/

w tym roku postanowiłam kupic cos dla dzieci sa one tansze i równie dobre
możecie cos polecic - oczywiscie na twarz

aha i moja kosmetyczka poradziła mi aby te ciezkie kremy mieszac z kremem na dzien i nakładac ...mowi ze sama tak robi przez cały rok
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:12   #344
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ja przygode z filtrami zaczełam w tamtym roku
oplam sie na solarium wiosną a w lato nie żałuje sobie kapieli słonecznych ( na olejki i przyspieszacze) ale najważniejsze w tym wszystkim jest to ze wogóle nie opalam twarzy, szyi i dekoltu - stosuje tam samoopalacz ( nie widac róznicy)
w tamtym roku stosowałam la roche prosey z filtrem 50 (chyba dobrze napisałam) był super, leciutki, nie bielił nie szczypał w oczy...jedyny minus to cena;/

w tym roku postanowiłam kupic cos dla dzieci sa one tansze i równie dobre
możecie cos polecic - oczywiscie na twarz

aha i moja kosmetyczka poradziła mi aby te ciezkie kremy mieszac z kremem na dzien i nakładac ...mowi ze sama tak robi przez cały rok
z takich dzieciowych to babydream, tylko on ma parsol, jest tez mleczko klorane dla dzieci.

a i nie słuchaj kosmetyczki... jeśli wymieszasz filrr z kremem jego faktor może spaśc nawet o połowe lub do zera..
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:43   #345
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z takich dzieciowych to babydream, tylko on ma parsol, jest tez mleczko klorane dla dzieci.

a i nie słuchaj kosmetyczki... jeśli wymieszasz filrr z kremem jego faktor może spaśc nawet o połowe lub do zera..
To BabyDream ma parsol? Ten składnik występuje pod jeszcze jakąś nazwą?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:08   #346
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z takich dzieciowych to babydream, tylko on ma parsol, jest tez mleczko klorane dla dzieci.

a i nie słuchaj kosmetyczki... jeśli wymieszasz filrr z kremem jego faktor może spaśc nawet o połowe lub do zera..
własnie myslałam o tym BD
a co do tej kosmetyczki to ona chyba mowiła o podkładzie ( tak teraz pomyslałam) ciekawe czy to tez tak samo działa.....nie wiem czy by tak robiła z mysla ze ochrona jest osłabiona
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:16   #347
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Odnalazłam już parsol w moim BD.
Skoro ten składnik mogą destabilizować pigmenty, to mieszanie z podkładem nie jest dobrym pomysłem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:29   #348
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Żadnym filtrów nie można mieszać ani z podkładem ani z żadnym innym produktem.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 19:43   #349
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
nie wiem czy by tak robiła z mysla ze ochrona jest osłabiona
może jest poprostu w tej sprawie nieuświadomiona.

ineso i lisbeth mają racje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 22:18   #350
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

wiec dobrze ze o tym napisałam to siee chociaz czegos nowego dowiedziałam, dzieki
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 06:50   #351
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Może któraś z Was pomoże... czy ten krem nadaje się dla dziecka (tzn. czy ma wystarczającą ochronę)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la-dzieci.html

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C18-36 Acid Triglyceride, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, VP/Hexadecene Copolymer, BHT, Parfum, CI 42090

Muszę coś koniecznie dzisiaj kupić, zazwyczaj robię to pod wpływem impulsu... a w tym roku chciałabym kupić coś na prawdę skutecznego i dobrego
Jeżeli ten się nie nadaje, to może polecicie jakiś krem dla trzylatka?
__________________
Leżę plackiem na South Beach
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 09:02   #352
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
Może któraś z Was pomoże... czy ten krem nadaje się dla dziecka (tzn. czy ma wystarczającą ochronę)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la-dzieci.html

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C18-36 Acid Triglyceride, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, VP/Hexadecene Copolymer, BHT, Parfum, CI 42090

Muszę coś koniecznie dzisiaj kupić, zazwyczaj robię to pod wpływem impulsu... a w tym roku chciałabym kupić coś na prawdę skutecznego i dobrego
Jeżeli ten się nie nadaje, to może polecicie jakiś krem dla trzylatka?
filtr przenikający - czesc wizażanek go unika, wiadomo ze nic sie nie stanie jesi bedziesz w czasie lata smarować swoje dziecko, ja sama nie unikam jakoś bardzo tego filtra

alkohol może wysuszac skórę, nie jest to odpowiedzi skladnik w kremach dla dzieci

parabeny - najlepiej by było gdby ich nie było

parsol - niestabilny filtr , chociaż mamy trisonorb s któwymu 'pomaga' jest on stabilnym filtrem chemicznym

nie wiem co to

ja bym poszukała inego filtra
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 10:28   #353
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Zachęcona opiniami postanowiłam przetestować filtr Soraya z spf 45. Cóż... na twarzy faktycznie wygląda świetnie i nawilża jak krem, ale niestety zaczęły wyskakiwać mi na policzkach okropne, bolące gule, których już bardzo dawno nie miałam :/ Tak więc jestem załamana, a filtr ten trafia na półkę
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 10:34   #354
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
filtr przenikający - czesc wizażanek go unika, wiadomo ze nic sie nie stanie jesi bedziesz w czasie lata smarować swoje dziecko, ja sama nie unikam jakoś bardzo tego filtra

alkohol może wysuszac skórę, nie jest to odpowiedzi skladnik w kremach dla dzieci

parabeny - najlepiej by było gdby ich nie było

parsol - niestabilny filtr , chociaż mamy trisonorb s któwymu 'pomaga' jest on stabilnym filtrem chemicznym

nie wiem co to

ja bym poszukała inego filtra

oo kurcze, dziękuję ślicznie

A może któraś z Was ma dziecko i poleca szczególnie jakiś krem (minimum 30, bo synek ma jaśniutką karnację)..? Tylko tak do 35zł..


ps. a ta soraya będzie dobra?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html

Widzę, że chwalicie którąś, ale nie mogę znaleźć czy chodzi o mleczko czy o balsam...
Tylko ciekawe czy nadaje się dla trzyletniego dziecka...
__________________
Leżę plackiem na South Beach

Edytowane przez efelineczka
Czas edycji: 2012-05-02 o 10:42
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 12:11   #355
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Witam, zdecydowałam się rozpocząć używanie filtrów do twarzy. Kończę kurację kwasami, więc zależy mi na stabilnej ochronie.
Planuję zamówienie większej ilosci próbek Misshy, gdyż wczoraj skończyła mi się jedna i jestem ciekawa jak sprawdzi się stosowanie tego kremu na dłuższą metę.
Jestem tylko ciekawa, czy filtr ten zapewni dobrą, stabilną ochronę przed promieniowaniem? Będę wdzięczna za odpowiedź
Wklejam znaleziony w internecie skład:
http://4.bp.blogspot.com/-vyoAbK-wlV...0/DSC01996.JPG
Himee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 12:34   #356
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

zdecydowałam sie na ten krem, mam nadzieje ze to dobry wybór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem_ochronny_do_twarzy_SPF_30_50ml.jpg (32,0 KB, 6 załadowań)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:09   #357
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny! Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jestem w ciązy i z racji tego ostrego słońca i wysokich temperatur zaopatrzyłam się w balsam do opalania z SPF30. Tylko nie wiem, czy to był dobry wybór.
Zdecydowałam się na produkt z firmy Dax Cosmetics
Zastanawia mnie, czy będzie on odpowiedni do codziennej pielęgnacji. Unikam ostrego słońca między 11-16. No i nie mam zamiaru leżeć plackiem gdzieś na plaży.

Tylko, czy nie lepsze byłoby coś z SPF50+
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balsam_wodood30_daxsun_d.jpg (16,5 KB, 0 załadowań)
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:21   #358
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

ja uważam ze 30 wystarczy....sama kupiłam z tej samej firmy do twarzy i tez 30
ma intensywny zapach - dla mnie akurat to nie przeszkadza
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:53   #359
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Poczytaj trochę postów w tym wątku i ocen na KWC - wiele z nas (np. ja) używa Sorajek do twarzy. Dla mnie cudo. Nie gryzie się z kolorówką, nie ma Parsolu, nie bieli, nie zapycha, dobrze się wchłania i pielęgnuje -
mogę to powiedzieć zarówno o balsamie SPF30 (używałam zimą, zamiennie z kremem do twarzy 30), jak i o balsamie SPF45. Ten ostatni trochę się błyszczy, ale po przypudrowaniu problem znika na wiele godzin. Wiem, to brzmi jak reklama, ale te filtry są niewiarygodnie doskonałe. Tylko pod oczy się nie nadają.
PS. Kupiłam kolejne dwa opakowania 45 w Rossmanie. Mam już 6 w zapasie... data ważności do 2014 roku
Czyli to potwierdzone że 45-tka Soraya będzie wycofana? chyba też musze porobić zapasy w takim razie. A gdzie go można dostać po najniższej cenie? Dotychczas kupowałam w kauflandzie za ok 18 zł
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 15:56   #360
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

U mnie dziewczyny stała się tragedia. Przedwczoraj pędziłam przez pół miasta żeby kupić soraye tę do twarzy spf30..
Przedtem miałam Bioderme Photoderm 30 mat ale delikatnie mówiąc wkurzała mnie bo bieliła.
Wczoraj wypaćkałam się rano o 7 mej sorayą i ponownie w południe .Byłam może 1, 5 godziny na balkonie ( zjadłam obiadek, pobawiłam się z pieskiem).Wieczorem buźka spalona
Nie mam pojęcia skąd ta reakcja. Dzisiaj zaczyna mi to brązowieć.
Dodam , należę do grona bladolicych przez co wyglądam komicznie.
Szyja ramiona dekolt wszystko białe .Słońce spaliło mi tylko i wyłącznie twarz.
Wyglądam jakbym wysmarowała się za ciemnym podkładem.
Nie mam pojęcia dlaczego skóra tak mi zareagowała.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.