Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 21:19   #361
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Martula, w samouwielbienie popadne

powodzenia na sesji i zaliczeniach, poprawki kosztują wiec lepiej zdac za 1 razem
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:41   #362
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no pfff strona internetowa mwsz jest smieszna...nieraz szare myszy, osoby prywatne mają częściej zaktualizowane www
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:52   #363
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

chemia i biochemia nie może być taka zła,. Ja jestem biologiem i wiem cos o tym Zreszta chcę zrobić podyplomową kosmetologię w Białymstoku. Jeżeli znacie jakieś inne kosmetologie podyplomowe dajcie znać.

dużo przyjemniej i łatwiej się uczyć nawet chemii gdy wiesz że robisz to dla przyszłego zawodu a nie dla pani w liceum
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:22   #364
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Moje drogie..Mam do Was pytanie.

Co sądzicie o Warszawskiej, Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia?
Zastanawiam się nad nią od dłuższego czasu. Jest to bardzo droga szkoła, między innymi dlatego chciałabym poznać Waszą opinię,czy warto.
Jest to studium.

A poza tym czy może ktoras z Was oriętuje się czy są gdzieś STUDIA kosmetyczne,a nie STUDIUM??
Z góry dziękuję..
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:23   #365
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

IMAGINE
Mam pytanie do Ciebie: ile godzin wyrobilas w tamtym roku w aptece? czy poza apteka mialas gdzies jeszcze praktyki? W poniedzialek poszlam do dziekanatu zglosic, ze znalazlam sobie praktyki ( i wlasnie u mnie niedaleko w fajnej aptece), babka spisala dane itd. i zapytala od kiedy je chce robic, wiec ja na to ze te 120h to nie wie w jakim czasie wyrobie, na co ona na mnie z wybaluszonymi oczami: - Co??!! 120h? W aptece mozna nie wiecej niz 40h zrobic! Wiec ja na to: - A dlaczego? to gdzie mam robic reszte? a ta mi na to, ze restze mam zrobic w zakladzie bo to obowiazkowe Wiec ja dalej swoje, ze przciez babka od praktyk mowila, ze ALBO zaklad produkcyjny ALBO apteka a nie to i to,a ta na to, ze musze w zakladzie, bo musze widziec jak sie kosmetyki wyrabia i srata tata, wiec jej mowie, ze to samo w aptece bede miala (a pewnie i tak lepiej bede miec, bo bede widziala produkcje kremow czy masci a w zakladzie to tak jak mowilas, pewnie przy tasmie nas postawia i pakujta!!)...Ehh, myslalam ze rozerwe ta babe!! nie znosze jej!! To ta mala, w okularach w jakichs takich siwo-blond wlosach...wrrrrr, szlag mnie trafia! Kazala mi przyjsc jutro do niej, wiec pojde, ale chcialabym wiedziec od ciebie, czy to co ona gada to prawda? Czy tez moze u nas sie te procedury pozmienialy czy jak?? z gory dzieki za odpowiedz
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:23   #366
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

IMAGINE
Mam pytanie do Ciebie: ile godzin wyrobilas w tamtym roku w aptece? czy poza apteka mialas gdzies jeszcze praktyki? W poniedzialek poszlam do dziekanatu zglosic, ze znalazlam sobie praktyki ( i wlasnie u mnie niedaleko w fajnej aptece), babka spisala dane itd. i zapytala od kiedy je chce robic, wiec ja na to ze te 120h to nie wie w jakim czasie wyrobie, na co ona na mnie z wybaluszonymi oczami: - Co??!! 120h? W aptece mozna nie wiecej niz 40h zrobic! Wiec ja na to: - A dlaczego? to gdzie mam robic reszte? a ta mi na to, ze restze mam zrobic w zakladzie bo to obowiazkowe Wiec ja dalej swoje, ze przciez babka od praktyk mowila, ze ALBO zaklad produkcyjny ALBO apteka a nie to i to,a ta na to, ze musze w zakladzie, bo musze widziec jak sie kosmetyki wyrabia i srata tata, wiec jej mowie, ze to samo w aptece bede miala (a pewnie i tak lepiej bede miec, bo bede widziala produkcje kremow czy masci a w zakladzie to tak jak mowilas, pewnie przy tasmie nas postawia i pakujta!!)...Ehh, myslalam ze rozerwe ta babe!! nie znosze jej!! To ta mala, w okularach w jakichs takich siwo-blond wlosach...wrrrrr, szlag mnie trafia! Kazala mi przyjsc jutro do niej, wiec pojde, ale chcialabym wiedziec od ciebie, czy to co ona gada to prawda? Czy tez moze u nas sie te procedury pozmienialy czy jak?? z gory dzieki za odpowiedz
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 10:45   #367
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Zrobilam w aptece 180 godzin i jest ok, mam zaliczone, nikt mi nie mowił, że nie moge całości tam zrobić..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 12:50   #368
amanda29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mam problem,wybieram się na studium policealne kosmetyczne do Krakowa i zastanawiam się nad wyborem szkoły.Może ktoś poleci mi dobrą szkołę,będę bardzo wdzięczna.
amanda29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:23   #369
Asiaczek19
Przyczajenie
 
Avatar Asiaczek19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do Asiaczek19
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

O rany jak mnie tu dawno nie bylo:p mam takiego pietra przed egzaminami i zaliczeniami ze nie wiem jak ja sie pozbieram;] no stresa mam ;/ Ale musze to zdac , mam motywacje bedzie co świetowac z Martusia:p Prawda? :p
Asiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:53   #370
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dzieki Imagine za odpowiedz dzis cholera mialam isc do tego babsztyla i sobie kurde zapomnialam i juz zapisalam sobie przypomnienie w telefonie na jutro nie wiem kurde o co jej chodzi, ale tak na mnie napadla o te godziny praktyk ze myslalam ze mnie zje tak czy siak ja chce pogadac z babka od praktyk o tym a nie z ta baba, bo ona to kurde nic nie wie...ehh.
Matko! jutro laiczenie z surowcow...ma nas pytac i to juz bedzie zaliczenie, nie mamy biochemii bo goscia przez 2tyg. nie ma i mamy zastepstwo z Janeczko, nie wiem czy to przezyje, choc jak nie bedzie nas maltretowal i bedzie jak zawsze dowciapny, to napewno
To lece sie cos pouczyc
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:02   #371
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez amanda29
Mam problem,wybieram się na studium policealne kosmetyczne do Krakowa i zastanawiam się nad wyborem szkoły.Może ktoś poleci mi dobrą szkołę,będę bardzo wdzięczna.
Czesc
Moja kolezanka chodzi do studium kosmetycznego, ale nie jestemw stanie teraz powiedziec do ktorego. Podaje Ci linki do stron o 3 szkolach z Krakowa, moze cos Cie zainteresuje: http://www.akademieprenier.pl/pl/adresy.php?ids=krakow , http://www.studiumkosmetyczne.strefa.pl/ , http://www.kursy.malopolska.pl/index.html .
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 22:25   #372
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

POMOZCIE!!

bo widze,ze tu wszyscy olali moj temat;P

Co sądzicie o Warszawskiej, Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia?
Zastanawiam się nad nią od dłuższego czasu. Jest to bardzo droga szkoła, między innymi dlatego chciałabym poznać Waszą opinię,czy warto.
Jest to studium.

A poza tym czy może ktoras z Was oriętuje się czy są gdzieś STUDIA kosmetyczne,a nie STUDIUM??
Z góry dziękuję..
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:37   #373
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

My sie nie znamy, mozemy ewentuyalnie polecic albo odradzic MWSZ w krakowie. Do Warszawy moje znajomosci nie sięgają, wiec to chyba zly watek, zaloz nowy to moze odpowiedzą.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:16   #374
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja tez nie olałam, tylko po prostu nie wiem nic na temat tamtej szkoły..
U nas już wszystkie zerówki, narazie jest niezbyt kolorowo
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:40   #375
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

LAWISTO
istnieją studia kosmetologiczne, najczęściej licencjat= uzupałniające

wpisz w google studia kosmetologia a same ci wyskoczą
Dużo ofert mają akademie medyczne np.w Łodzi

osobiście wybieram się do szkoły poleconej przez koleżankę Wyższej Szkoły KOsmetologii w Białymstoku

i jeszcze: http://kosmetologia.uczelnie.pl/
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:26   #376
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziękuję Bardzo!!!
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:26   #377
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No to ja mam jeszcze takie male pytanko do was, studentek II roku
Czy gosc z chemii biomed. jak podawal wam zadania jakie beda na polrocznym zaliczeniu, to pozniej zmienial np. dane, kolejnosc itp.? Czy moze dawal zadania takie same? Nam podal te zadania, nie do wszystkich odpowiedzi i na koniec stwierdzil, ze sam jeszcze nie wie jak to zrobi, ale chyba pozmienia dane itd. No i tak sie zastanawiam czy mu ufac czy uczyc sie zadan i przepisywac je tak jak podal....
no...to tak jakby ktos wiedzial, to mi tu skrobnijcie. Byleby nie pozniej niz we wtorek, bo w srode mam zalioczonko.
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:56   #378
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Nam nie dał wczesniej nzadnych zadan, jezeli juz cos to na wykladzie dał jakies ze 3 przykłady..wiec nie wiem jak bedzie u Was
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:45   #379
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
Nam nie dał wczesniej nzadnych zadan, jezeli juz cos to na wykladzie dał jakies ze 3 przykłady..wiec nie wiem jak bedzie u Was
Nam podal te zadania ktore ponoc maja byc na zaliczeniu....Ma byc ich 30 i tyle tez podal. Wszedl 2tyg. temu do sali pomachal kartkami i mowi "Mam wasze pytania!" i zaczal dyktowac i niektore rozwiazywalismy...No nic to...w takim razie sie okaze jak bedzie
dzieki za odpowiedz
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 14:20   #380
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kurcze ile tu naprodukowanych postów od mojej ostatniej obecności
Ja tez bede robic chyba praktyki w aptece, wszystkie godziny tam chyba zrobie
Co do zaliczen to Agnes pozytywnie mnie nastawila (znowu Cie chwale ) a teraz ja nakręcam Asiaczka
Osobiście to bardziej przejmuję się teraz moją (nieistniejącą)pracą magisterską niż sesją w MWSZ
U babki w dziekanacie też byłam, jest taka zakręcona (ta w okularach)zawsze narzeka, że nie ma czasu i nie wie gdzie co ma Ale nie dałam się jej i powiedziałam grzecznie, acz stanowczo po co przyszłam.

Znalazłam w necie informację że od tego roku powstaje kosmetologia (jako licencjat)w Akademie Prenier (nie wiem czy dobrze nazwę zapisałam) i chodzi mi po głowie pomysł zmiany uczelni-bo bliżej i mimo,że czesne 100zł droższe to podliczając dojazdy i noclegi wyszłoby i tak taniej.Z tym że skoro dopiero zaczynają to musiałabym zrobić przerwę żeby na 2 rok wskoczyć Przyznaję,że wizja studiów na miejscu jest dla mnie bardzo kusząca Może ktoś coś więcej wie,niż na stronie www?
Pozdrowienia
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 13:02   #381
Czarnuleczka
Przyczajenie
 
Avatar Czarnuleczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
GG do Czarnuleczka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Witajcie dziewiszki kochane
przeczytalam caly wasz watek o MWSZ.
Ja to sie chyba minelam w zyciu z powolaniem. Studiuje Administracje na UJ zaocznie, jestem na 1 roku,oprocz tego pracuje ale czuje ze to nie jest to...marzy mi sie kosmetologia, zastawiam sie czy pogodzilabym 2 kierunki zaoczne??jak myslicie?i na czym polegaja te studia eksternistyczne?(szczerze powiedziawszy to na nich chyba nie mozna zbyt wiele sie nauczyc?)Z tego co patrze to zjazdy na UJ i w MWSZ sa w innych terminach takze fajnienie wiem tylko jak to bedzie w przyszlym roku...
Martulkaaa ty z tego co wyczytalam studiujesz tez 2kierunki i pracujesz??dajesz sobie rade??duzo wynosisz z kosmetologii??Bardzo Wam dziekuje za wszytskie odpowiedzi pozdrawiam goraca!!caluski

Czarnulka
Czarnuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:16   #382
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Czarnuleczka
Witajcie dziewiszki kochane
przeczytalam caly wasz watek o MWSZ.
Ja to sie chyba minelam w zyciu z powolaniem. Studiuje Administracje na UJ zaocznie, jestem na 1 roku,oprocz tego pracuje ale czuje ze to nie jest to...marzy mi sie kosmetologia, zastawiam sie czy pogodzilabym 2 kierunki zaoczne??jak myslicie?i na czym polegaja te studia eksternistyczne?(szczerze powiedziawszy to na nich chyba nie mozna zbyt wiele sie nauczyc?)Z tego co patrze to zjazdy na UJ i w MWSZ sa w innych terminach takze fajnienie wiem tylko jak to bedzie w przyszlym roku...
Martulkaaa ty z tego co wyczytalam studiujesz tez 2kierunki i pracujesz??dajesz sobie rade??duzo wynosisz z kosmetologii??Bardzo Wam dziekuje za wszytskie odpowiedzi pozdrawiam goraca!!caluski

Czarnulka
hej Czarnulko Witaj w naszym kosmetologicznym wątku
Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania-tak, myślę, że bez problemu pogodzisz dwa kierunki zaoczne.Ja godzę jak napisałaś-dzienny,zaoczny i pracę Na razie żyję, czasem bywa ciężko, ale jeszcze się trzymam Na kosmetologii mam indywidualny tok studiów, więc z wykładów mam tyle..ile sama zrobię w domu.Myślę,że tak naprawdę czy na studiach dziennych czy zaocznych nauczysz się tyle,ile sama będziesz chciala,bo nikt Cię do nauki nie zmusi i łopata do głowy wiedzy nie włozy Czytam sobie głównie to co mnie interesuje A resztę jakoś się zaliczy z pomocą dobrych koleżanek (również z tego watku-ukłon w stronę dziewczyn,które mi pomagają-Agnes i Asiaczek ). Po napisaniu pracy mgr mam zamiar zrobić jeszcze coś podyplomowego,więc sytuacja będzie podobna jak w tym roku,ale nie martwi mnie to zupełnie Wmawiam sobie,że jestem jeszcze młoda i mam prawo być nie do końca zdecydowana co do swojej przyszłości A tak serio-to interesuje mnie wiele rzeczy i dlatego łapię za ogon te wszystkie sroki
Jesli masz jakieś pytania-to śmiało
Pozdrawiam serdecznie
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:51   #383
Czarnuleczka
Przyczajenie
 
Avatar Czarnuleczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
GG do Czarnuleczka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

MArtulko bardzi bardzo dziekuje za odpowiedz
podam ci swoj nr gg 2606466, a mail kacha_r@op.pl jak bedziesz miec chiwlke to porozmawiamy dluzej, bede bardzio wdzieczna mam jeszcze pytanko odnosnie podrecznikow?ile mniej wiecej kosztuje komplet ksiazek na I rok?+ wdzianko(fartuszek)i co tam jeszcze potrzebne??i czy macie jakies materialy zebym mogla sobie zobaczyc czego mniej wiecej sie uczyciechodzi mi o testy notatki itp ,
Dziekuje dziewuszkipozdrawiam cieplo
Czarnuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:24   #384
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

jaki komplet ksiazek ?? bo jako takiego kompletu nie ma zreszta wystarcza wlasne notatki z wykladow szkola jest wystarczajaco droga, wiec juz nie tracimy kasy na ksiazki
Czarnulko, a co do tego czego sie uczymy na kosmetologi to powiem krotko : wszystkiego co sie w zyciu nie przyda miks chemiczno-biologiczno-dermatologiczno- prawny heheh
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:11   #385
Czarnuleczka
Przyczajenie
 
Avatar Czarnuleczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
GG do Czarnuleczka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

heh)no to kamień spadl mi z serducha studia chce oplacic sama wiec nie usmiecha mi sie wywalic nie wiadomo ile set zlotych na ksiazki
Ciesze sie ze sa bratnie duszyczki ktore zawsze pomoga)
Ag_nes Ty pisalas we wczesnejszych postach, ze masz dostepne jakies materialy.Czy moglabys podeslac mi je na maila|??bylabm bardzo wdzieczna.
Dziobki a mam jeszcze pynako odnoscie literaturki, czy tak na dobry poczatek zeby sie zaznajomic z tematem moge kupic ksiazke "Kosmetyka"Barbary Imke Peters?wiem ze jest droga ale chyba pozniej przyda mi sie w szkole?czy tez korzystacie z czegos innego?
Czarnuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:44   #386
moniabetek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

cze dziewczynki! tak czytam co tu ciekawego piszecie i powiem wam ze ja chodze a raczej koncze juz kosmetologie w Krakowie w KWSPZ i jestem nawet zadowolona!polecam!jedyny problem to studia uzupelniajace?? nie ma za bardzo w tym kierunku!
__________________
moniabetek
moniabetek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:15   #387
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez moniabetek
cze dziewczynki! tak czytam co tu ciekawego piszecie i powiem wam ze ja chodze a raczej koncze juz kosmetologie w Krakowie w KWSPZ i jestem nawet zadowolona!polecam!jedyny problem to studia uzupelniajace?? nie ma za bardzo w tym kierunku!
Moja kolezanka tam chodzi, jest poki co na 1 roku, ale jest tak srednio zadowolona...Ja za nic tej szkoly na inna bym nie zamienila, bo mimo iz pare miesiecy minelo to juz sie zzylam z wszyskim i wieloma osobami rowniez mi sie podoba, choc wiadomo ze jakies "niedociagniecia" sa, jak wszedzie zreszta
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 23:47   #388
smeagol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Założyłem forum www.mwsz.fora.pl - Zapraszam!!
smeagol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 00:23   #389
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez smeagol
Założyłem forum www.mwsz.fora.pl - Zapraszam!!
O kurcze, a to ci dopiero fajnie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:36   #390
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny ale sie ostatnio wqrzylam
Ide sobie do dziekanatu ladnie prosze o karte egzaminacyjna, i co
Kobieta patrzy w kompa, a potem mi bredzi ze mam nieuregulowane platnosci, i ze ponoc place na raty co oczywiscie pierwsze slysze. Karte dostalam - badz co badz z laski bo jak inaczej.
W domu wszystko jeszcze raz sprawdzilam, wiec zadzownilam wsciekla do szkoly. Jak zwykle sie okazalo ze szkola ma burdel w papierach, w ksiegowosci, wszedzie. I oczywiscie bede musiala sie fatygowac na daszynskiego to wyjasniac. Nawet niewiem gdzie jest ta cala daszynskiego eh...
Zaczyna mnie to wqrzac. Szkola przyjmuje kazdego kto tylko chce, kasy maja tyle ze glowa boli. Ale nie moga sobie pozwolic na to zeby zatrudnic jednego ksiegowego wiecej? nie, lepiej miec burdel i wmawiac ludziom sciemy. Studentow jest wiecej niz zapewnionych miejsc i warunkow. Na nastepny zjazd sala na rzezniczej jest zajeta dla pierwszego roku.Wiec nas chcą podzielic na grupy i wcadzic okolo 60 osob do las ktore mieszcza max 30. Nie no Boze ratuj...
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.