Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 14:34   #2851
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez griz44 Pokaż wiadomość
Stracił, nie straciła

Po prostu w pewnych miejscach pleców mam "wyspy" czarnych włosów, a gdzie indziej być może są, ale takie naturalne, które w niczym nie przeszkadzają. Po prostu boję się, że zrobię zabiegi, usunę włosy, a potem na innej części pleców wyrosną inne. Niby nic nie tracę, ale depilacja laserowa jest dosyć droga (plecy to jakieś pewnie 1500 zł za kilka zabiegów) więc wolałbym, żeby była skuteczna.
przepraszam Pana.
Chodziło mi o to, że idąc na zabieg zrób całe plecy, nie tylko te miejsca gdzie włosów teraz jest za dużo. Może te słabsze włosy też chwycą. Nie chodziło mi o pieniądze, pisząc, że nic nie tracisz.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 16:27   #2852
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a może ktoś z trójmiasta (gdańsk preferowany) poleci jakieś fajne miejsce z rozsądnymi cenami?
po sąsiedzku mam yasumi, ale tam z tego, co się zdążyłam zorientować ipl, a interesowałby mnie jednak trwalszy efekt. przed nadchodzącym sezonem to już pewnie za późno, ale na jesieni - koniecznie, więc będę wdzięczna za sugestie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 20:18   #2853
nniieebbiieesskkaa
Przyczajenie
 
Avatar nniieebbiieesskkaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na przebarwienia po laserze?
Chciałabym je chociaż trochę rozjaśnić.
Miałam od dawna ciemniejsze pachwiny od wieloletniego golenia maszynką, ale teraz po dwóch sesjach laserem na bikini, mam ciemno brązowe plamki w tych miejscach.
Kosmetyczka uspokaja mnie, że to z czasem zejdzie, ale nie widzę tego tak optymistycznie. Poza tym... wygląda to tak źle, że wstyd się rozebrać..
Basen mam już z głowy na najbliższy rok....
nniieebbiieesskkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 20:38   #2854
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nniieebbiieesskkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na przebarwienia po laserze?
Chciałabym je chociaż trochę rozjaśnić.
Miałam od dawna ciemniejsze pachwiny od wieloletniego golenia maszynką, ale teraz po dwóch sesjach laserem na bikini, mam ciemno brązowe plamki w tych miejscach.
Kosmetyczka uspokaja mnie, że to z czasem zejdzie, ale nie widzę tego tak optymistycznie. Poza tym... wygląda to tak źle, że wstyd się rozebrać..
Basen mam już z głowy na najbliższy rok....
Myślę, że za mocno ustawili laser . Też miałam coś podobnego po próbach gdzie strzelali kila razy przy różnych mocach. Zostałam mi po tym brązowa plamka ale za bardzo się nie przejęłam, bo w końcu zeszła ( ogólnie z tygodnia na tydzień widziałam, że znika dlatego podeszłam do tego spokojnie). Trwało to z miesiąc, może dwa ale nie mam po niej śladu.
Na przebarwienia takie zwyczajne, posłoneczne czy po niedoskonałościach najlepiej działają kwasy ale czy po laserze będzie podobnie? No i co z kwestią bólu w tak delikatnym miejscu? Możesz spróbować z jakimś kremem aptecznym z kwasami, Ivostin zdaje się ma coś fajnego. Zapytaj w aptece to Ci doradzą żeby nie był za mocny i aby tego nie podrażnić a złuszczyć szybciej. Kolejna sprawa to powinnaś to często nawilżać, możesz też kupić krem na odparzenia z cynkiem dla dzieci, bo przecież łagodzi podrażnienia.

Jeszcze jedno, koleżanka typowo na przebarwienia słoneczne stosuje punktowo maseczkę z aspiryny . Mówi że nic nie jest tak skuteczne i szybkie w działaniu to może spróbuj.
Musisz rozkruszyć aspirynę i dolać do niej odrobinę mleka albo jogurtu (niesłodzonego oczywiście ) i taką papkę nałożyć punktowo na 15-20 minut. aspiryna zwykła Bayera. Potem normalnie zmyć i nawilżyć kremem.
Nie widziałam jak to wygląda ale wydaje mi się, że z czasem zejdzie. Póki co działaj żeby szybciej się tego pozbyć i nie rób w tym czasie kolejnej depilacji. Moim zdaniem kosmetyczka też nie powinna tak tego zbagatelizować, mogła przynajmniej coś Ci podpowiedzieć
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-04-01 o 20:51
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 05:59   #2855
nniieebbiieesskkaa
Przyczajenie
 
Avatar nniieebbiieesskkaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

scrabble1 dzieki za wyczerpującą odpowiedź. Może spróbuje z tą aspiryną, bo to łatwy, szybki i tani sposób.

Też mi sie wydaje, że mnie przysmażyła i jakiś tydzień po zabiegu, zjawiłam się w salonie pokazać bikini. Problem jest w tym, że te (LICZNE) przebarwienia są tylko w jednej pachwinie, wiec kosmetyczka stwierdziła, że widocznie mialam tam słabsze włosy, bo obie strony mialam robione tą samą mocą.

Przy następnej wizycie poinformowała mnie, że nawet zadzwoniła do swojego szkoleniowca, dopytać i on też stwierdził, że to NORMALKA Jedyna rada jaką dostałam to, żeby nie opalać tych miejsc latem. Też mi news... a ja głupia myslałam, że w ramach rekompensaty, zaproponuje mi jakiś zabieg rozjaśniający.
nniieebbiieesskkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 18:20   #2856
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
one wypadają w nierównym tempie, część Ci już zacznie odrastać, a inne będą nadal wypadać, więc czasem ciężko ocenić skuteczność zabiegu
Tam, gdzie wypadły mi włosy po dwóch tygodniach, nadal jestem łysa, a tam, gdzie były włosy, wciąż są po miesiącu, więc już nie wypadną.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:45   #2857
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 21:26   #2858
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nniieebbiieesskkaa Pokaż wiadomość
scrabble1 dzieki za wyczerpującą odpowiedź. Może spróbuje z tą aspiryną, bo to łatwy, szybki i tani sposób.

Też mi sie wydaje, że mnie przysmażyła i jakiś tydzień po zabiegu, zjawiłam się w salonie pokazać bikini. Problem jest w tym, że te (LICZNE) przebarwienia są tylko w jednej pachwinie, wiec kosmetyczka stwierdziła, że widocznie mialam tam słabsze włosy, bo obie strony mialam robione tą samą mocą.

Przy następnej wizycie poinformowała mnie, że nawet zadzwoniła do swojego szkoleniowca, dopytać i on też stwierdził, że to NORMALKA Jedyna rada jaką dostałam to, żeby nie opalać tych miejsc latem. Też mi news... a ja głupia myslałam, że w ramach rekompensaty, zaproponuje mi jakiś zabieg rozjaśniający.
Przysmażyła jak nic. A jak było z następnym zabiegiem? Robiła w tym samym miejscu?
Moim zdaniem nieładnie się zachowała, powinna albo coś na to poradzić albo chociaż zaproponować jakąś zniżkę na następny zabieg. To tak jakby fryzjer spalił nam np. pasemka włosów, po takim czymś miałby nadzieję, że klientka wróci zadowolona?
No jest jak jest. Przypomniało mi się jeszcze o Pilarixie. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-527051
To krem apteczny, przyspiesza złuszczanie, bo ma dużo mocznika i kwas salicylowy 2%, poza tym panthenol i alantoinę. Jest bardzo dobry i delikatny dla skóry, nie powinien podrażnić, bo też stosowałam na okolice bikini. Pomaga na wrastające włoski i przyspiesza gojenie podrażnień...

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
Myślę, że warto. I tak tylko jakiejś części włosów się pozbędzie a reszta zostanie do załatwienia na jesień
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 07:14   #2859
as1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tydzień temu byłam na depilacji LS brody. Wczoraj wypadły mi wszystkie czarne włosy natomiast te, które były bardzo grube ale jaśniejsze ( białe z odcieniem ciemniejszym patrząc pod innym kątem) dalej mocno tkwią w skórze. Pytałam Panią podczas zabiegu co z nimi - odpowiedziała, ze laser powinien dać sobie z nimi radę.

Czy myślicie, ze jest jeszcze szansa, ze one także wypadną? Są białe ale bardzo widoczne bo bardzo grube od golenia przed zabiegami.
Wiem, że wszędzie jest informacja, ze laser działa tylko na ciemne, grube włosy ale może macie inne doświadczenia? Słyszałam, ze nieraz pod skórą włos ma jednak barwnik, pomimo, że na zewnątrz jest jasny.
as1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:26   #2860
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzisiaj bikini i uda .... ałaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Edytowane przez kajjaa7
Czas edycji: 2015-04-03 o 08:56
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:13   #2861
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak Wy dajecie radę z tym bólem na bikini oO
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 16:29   #2862
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Emla ale i tak boli jak diabli
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:45   #2863
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Jak Wy dajecie radę z tym bólem na bikini oO
Ja mam wysoki prób bólu, więc mało co mnie rusza, leczenie kanałowo zęba tez bez znieczulenia miałam i spoko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:07   #2864
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja nie wiem czy dałabym radę Planuje TO, ale kurde, jestem lekko przerażona, chociaż tez mam wysoki próg bólu
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:15   #2865
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy dałabym radę Planuje TO, ale kurde, jestem lekko przerażona, chociaż tez mam wysoki próg bólu
Dasz rade, ja dałam. W sumie miałam bikini robione 7 razy. A jeszcze by sie przydał 8 raz na pojedyńcze włoski wewnatrz;nuda:
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:44   #2866
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

O to spoko no ja najpierw robię łydki (byłam 2 razy), potem uda... (zacznę na 4 zabiegu łydek) a potem pewnie bikini ^^
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:56   #2867
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
O to spoko no ja najpierw robię łydki (byłam 2 razy), potem uda... (zacznę na 4 zabiegu łydek) a potem pewnie bikini ^^
Ja zaczynałam od bikini i pach razem. Potem wziełam się za łydki, a ostatnio za wasik. Myślę o udach, chociaz mam tam w sumie bardzo delikatne i raczej jasniejsze włoski, wiec nie wiem czy jest sesns, ale skoro usuwam owłosienie wszędzie, to na udach też by wypadało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 20:29   #2868
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja uda narazie jadę depilatorem... ale w sumie też jaśniejsze i jakieś takie łatwiejsze ma tam włoski do golenia/depilowania.. Alee od zawsze moją zmorą były nogi, więc najpierw pozbywam się widoznego owłosienia, co by spokojnie sobie śmigać w lecie
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 11:09   #2869
kajjaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Powiem Wam, że ja też jestem wytrzymała, ale to tak cholernie boli.. że jest tragedia.. chociaż jak zaczynam juz nie wytrzymywać to zaczynam się po prostu śmiać. Wczoraj mojej kosmetyczne prawie w twarz stopą przywaliłam, bo tak mnei zabolało.. no nic .. żeby być piękną trzeba cierpieć.. dzisiaj uda i bikini wygladają jak po bitwie.. no ale nic.. slady znikną ja jeden zabieg mam robiony poltora godziny.. nie wnikajcie jakie czesci ciała jeszcze depiluję
Pozdrawiam
kajjaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 14:56   #2870
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja miałam niektóre obszary robione juz 4 razy z czego za czwartym razem bikini zrobiłam ze znieczuleniem - niesamowita ulga
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 15:33   #2871
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja miałam niektóre obszary robione juz 4 razy z czego za czwartym razem bikini zrobiłam ze znieczuleniem - niesamowita ulga
Ale z jakim? Z Emlą?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:57   #2872
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej hej,

kurcze... robilam sobie tydzien temu laserem aleksandrytowym lydki, po raz pierwszy. I NIC, zero efektu.

Wczesniej bylam/jestem mega zadowolona - robilam strefe bikini laserem diodowym. Wystarczyly 3 sesje i w ogole juz wlosow nie mam...

Dodam, ze jestem blada brunetka i powinnam dobrze zareagowac. Jestem troche zawiedziona... A myslalam, ze aleksandrytowy jest "najlepszy" wsrod laserow
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 15:44   #2873
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam wszystkich
jestem swiezo po depilacji laserowej calego bikini i pach.
szczerze to spodziewalam sie duzo wiekszego bolu, a to tylko uczucie klucia i czasami grzania. w skali od 1-10 jesli woskowanie mialoby byc 10, to laserowi dalabym 4-5.
chwile po zabiegu czerwone plami i delikatnie (naprawde delikatnie) miejscami opuchnieta skora, po godzinie brak widocznych sladow. zero podraznien, zero bolu, no nic. dostalam zel aloesowy na zlagodzenie ewentualnych podraznien ale nawet nie beed uzywac, nie ma potrzeby. i gdyby nie to, ze laser trzeba robic z odstepem czasu, to smialo moglabym od razu robic drugi zabieg

zabieg byl w sobote, trwal moze ze 20min. za kilka dni mam zaczac robic peelingi. w klinice poradzono mi zakup peelingu glikolowego ktory ponoc zwieksza efekt deoilacji o 20% (ale kosztuje jedyne 50 euro wiec odpuscilam sobie). stad tez moje pytanie do wszytskcih po zabiegu: jakiego peelingu wy uzywacie?

dzieki i pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
Hej hej,

kurcze... robilam sobie tydzien temu laserem aleksandrytowym lydki, po raz pierwszy. I NIC, zero efektu.

Wczesniej bylam/jestem mega zadowolona - robilam strefe bikini laserem diodowym. Wystarczyly 3 sesje i w ogole juz wlosow nie mam...

Dodam, ze jestem blada brunetka i powinnam dobrze zareagowac. Jestem troche zawiedziona... A myslalam, ze aleksandrytowy jest "najlepszy" wsrod laserow
a co Ci powiedziano w klinice? wlosy od razu nie wypadaj, zaczna wypadac w przeciagu 2-3 tygodni cierpliwosci
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 19:49   #2874
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No mi też polecono peelingi, z tym, że może być cukrowy nawet właśnej roboty. Mam zamiar robić, a jestem 3 tyg po 2 zabiegu na łydki...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:01   #2875
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 230
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny

Zastanawiam się intensywnie nad depilacją, mam podwyższony androstendion, ale mam nadzieję że się uda. Jak myślicie?

Znalazłam taką ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/dealban...oup-6/37335158
Czy ktoś zna ten salon? Co myślicie o tych dwóch laserach? Czy obydwa usuwają włosy na stałe? A może znacie inne salony na Śląsku godne polecenia? Nie wiem nic o tym...

Dzięki za uwagę
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:49   #2876
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
witam wszystkich
jestem swiezo po depilacji laserowej calego bikini i pach.
szczerze to spodziewalam sie duzo wiekszego bolu, a to tylko uczucie klucia i czasami grzania. w skali od 1-10 jesli woskowanie mialoby byc 10, to laserowi dalabym 4-5.
chwile po zabiegu czerwone plami i delikatnie (naprawde delikatnie) miejscami opuchnieta skora, po godzinie brak widocznych sladow. zero podraznien, zero bolu, no nic. dostalam zel aloesowy na zlagodzenie ewentualnych podraznien ale nawet nie beed uzywac, nie ma potrzeby. i gdyby nie to, ze laser trzeba robic z odstepem czasu, to smialo moglabym od razu robic drugi zabieg

zabieg byl w sobote, trwal moze ze 20min. za kilka dni mam zaczac robic peelingi. w klinice poradzono mi zakup peelingu glikolowego ktory ponoc zwieksza efekt deoilacji o 20% (ale kosztuje jedyne 50 euro wiec odpuscilam sobie). stad tez moje pytanie do wszytskcih po zabiegu: jakiego peelingu wy uzywacie?

dzieki i pozdrawiam
Na jakim laserze byłaś?
[1=93f3798e881f84a2d27604f d91409608e23d92eb;5095576 8]Cześć Dziewczyny

Zastanawiam się intensywnie nad depilacją, mam podwyższony androstendion, ale mam nadzieję że się uda. Jak myślicie?

Znalazłam taką ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/dealban...oup-6/37335158
Czy ktoś zna ten salon? Co myślicie o tych dwóch laserach? Czy obydwa usuwają włosy na stałe? A może znacie inne salony na Śląsku godne polecenia? Nie wiem nic o tym...

Dzięki za uwagę [/QUOTE]
Lasery z tej oferty nie usuwają trwale owłosienia. Poszukaj czegoś z Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:54
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:58   #2877
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 230
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na jakim laserze byłaś?

Lasery z tej oferty nie usuwają trwale owłosienia. Poszukaj czegoś z Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus.
Bardzo dziękuję, dobrze wiedziec!
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:33   #2878
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale z jakim? Z Emlą?
tak, Emla
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:28   #2879
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na jakim laserze byłaś?
Soprano XL BLU
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2015-04-08 o 10:29
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 13:28   #2880
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
Soprano XL BLU
Z tego, co tu dziewczyny piszą, to jedyne skuteczne lasery trwale usuwające owłosienie to Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus. Niektóre pisały też o laserze aleksandrytowym. Ty korzystasz z niego zagranicą, tak? Lepiej poczytaj na forach czy rzeczywiście usuwa owłosienie na stałe, bo to na pewno drogie zabiegi, możesz wyrzucić dużo kasy w błoto. Czy to przypadkiem nie jest IPL? Bo widzę sprzeczne informacje jak próbuję go wygooglować. Nie słyszałam o skutecznej bezbolesnej depilacji, a skoro piszesz, że boli o wiele mniej niż wosk, to nie sądzę, że działa.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.