Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-08-24, 12:42   #1
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbl±g
Wiadomo¶ci: 39

Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w³osy


Witam
Dorad¼cie mi prosze, bo nie mogê trafiæ na naprawdê w³a¶ciwe dla moich w³osów kosmetyki do stylingu. Mam krótkie w³osy, cienkie delikatne-same w zyciu sie nie u³o¿a, nawet jak sa super obciête-zawsze musze je czym¶ jeszcze po wysuszeniu potraktowaæ.Uk³adaj± siê dosyæ dobrze i latwo, za to efekt trwa krotko-chyba ¿e zrobiê sobie kask na g³owie za pomoc± lakieru-to wtedy owszem, ale mam ju¿ do¶c posklejanych wiecznie w³osów-wygl±daj± owszem, owszem,ale za to strach je dotkn±æ. Chcia³abym aby u³o¿ona fryzura trzymala sie caly dzien, bez psikania co kilka godzin lakierem -ale do tej pory nie udaje mi sie to. Jak u¿yjê oszczêdnie wszelkich stylizatorow-to po przyj¶ciu do pracy muszê siê "dopsikaæ'-bo rozlatuj± siê niemi³osiernie, nie trzymaj± siê kompletnie. Dorad¼cie proszê, jakich kosmetyków uzywaæ do tego typu w³osów-¿eby efekt by³ trwa³y, a jednoczeñnie elastyczny, nie posklejany i zbym nie musiala ci±gle mêczyæ tych w³osow nadmiernymi ilo¶ciami lakieru.
Zwykle myjê g³owê codziennie ( jak to robi± niektorzy, ze wstaj± rano i fryzura im siê trzyma? u mnie to niemo¿liwe-codzinnie nadaje siê moja g³owa jedynie do umycia) szamponem do wlosów delikatnych, farbowanych itp, lekko podsuszam, k³ade pianke ( ostatnio Sunsilk dodaj±c± objêto¶ci), po wysuszeniu ( na szczotkê lub lokówko-suszark± ...biedne te moje wlosy:-( maziam rêce w jakim¶ "sklejaczu"-(pianka z woskiem, ¿el ( raczej ¿adko), brylantyna lub ostatnio pasta Welli taka biala do ukladania wlosow-zawsze jest co¶ tego typu-najchêtniej jakas pasta w³asnie) i nakladam go na wlosy dotykaj±c delikatniê rekoma, uk³adaj±c ostatecznie fryzurê, na to oczywi¶cie spora ilo¶c lakieru i tak do wieczora wytrzymujê z nienagann± fryzrur±-natomiast efekt dotykowy jst nieciekawy-bo wlosy s± owszem ladnie ulozone, trzymaj± siê-ale s± sztywne, klej±ce i nieelastyczne. Dorad¿cie co zmieniæ-jakich u¿yæ kosmetykow, zeby efekt byl równie trwaly-ale za to w³osy zdrowsze, nie wysuszone lakierem i elastyczne?????z góry dziêkujê za rady i propozycje.
A-i jeszcze pytanko-co s±dzicie o kosmetykach -balsamach termoregeneracyjnych -dzialaj±cych pod wplywem ciepla z suszarki? dziala to to? ochroni trochê wlosy przy codziennym suszeniu? ulatwia ukladanie? czy jest to kolejna warstwa kosmetyku na wlosy????
WAgulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-24, 12:50   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w³osy

pianka sunsilk? te¿ mam cienkie w³osy, ale nie trafi³am jeszcze na t± piankê dobra jest? co do uk³adania... ja myjê w³osy codziennie wieczorem (rano nie mogê), a rano karbujê je... s± od tego zniszczone ju¿ trochê... ale fryz mi siê trzyma ca³y dzieñ, czasem trochê przyklapnie, ale i tak nie wygl±da to ¼le. aha, i u¿ywam kosmetyków malizia, po nich w³osy nie s± posklepjane i s± nawet mi³e w dotyku
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-24, 13:23   #3
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbl±g
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w³osy

karbujê> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadaj±ca objêto¶æ-jest taka sobie-pianka jak pianka, ¿adna rewelacja, ale te¿ nie jest z³a. Nie kojarzê kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porz±dnie lakieruj±c itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od pocz±tku-bo wiecej namêcze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i u³ozyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
WAgulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-24, 15:09   #4
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 408
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w³osy

Cytat:
Napisane przez WAgulek
karbujê> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadaj±ca objêto¶æ-jest taka sobie-pianka jak pianka, ¿adna rewelacja, ale te¿ nie jest z³a. Nie kojarzê kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porz±dnie lakieruj±c itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od pocz±tku-bo wiecej namêcze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i u³ozyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
karbowanie to nie to samo co tapirowanie . jest to przeciwienstwo prostowania wlosow . uzywa sie do tego karbownicy lub prostowinicy ze specialna nakladka karbujaca. po karbowaniu wychodza najczesciej fale chociaz jest to tez zalezne od nakladki.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.