przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 06:57   #1
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213

przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć


moze zaczne od tego, że ważę obecnie 84kg od ponad miesiaca ćwiczę dywanówki (ewa chodakowska, jillian michaels). idzie super. zrzuciłam 6kg ale pojawił się problem. kilka dni temu zarwało mnie kolano...zrobiłam przerwe i pomału pomału dokonczyłam cwiczenia ale wyraźnie odciazajac tę nogę. wczoraj powtorzyło się. kolano tak zarwało, ze upadłam. nie mogłam już nic zaradzić. nie pomagało lekkie rozciąganie...nawet cwiczeń na plecach z ruchami nóg nie byłam w stanie zrobić. dziś kolano odzywa się gdy zginam nogę. nawet nie próbuję kucnąć.

co zrobić? proszę doradźcie, bo pierwszy raz w życiu polubiłam ćwiczenia i boję się, że przerwa wszystko zniweczy. niestety te dywanówki w duzym stopniu oparte sa na cwiczeniach obciazajacych kolana. oprócz brzuszków niewiele zostaje jesli mam oszczędzać zupełnie to kolano.

czy stosować jakieś maści (mam naproxen tylko). rozgrzewac, a może przykładać lód??? kiedy to minie?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:14   #2
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Podstawowe pytanie - czy Ty te ćwiczenia wykonujesz dobrze? Bo one obciążają kolana w momencie, gdy np. w przysiadzie wychodzisz nimi poza linię stóp, co jest nieprawidłowe. Przyjrzyj się przed lustrem, jak je robisz.
Po drugie - jeśli tak bardzo boli kolano że upadasz, to bezwzględnie musisz zrobić sobie przerwę. Smaruj kolano maściami typu Fastum, Ketonal, Diabelski Pazur (mi te wszystkie pomagały na bolące kolano) i delikatnie próbuj wracać do ćwiczeń. Żeby nie wybić się z rytmu rób jakieś rozciąganie, albo ćwiczenia z ciężarkami na leżąco, lub ćwiczenia na mięśnie brzucha na leżąco.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:37   #3
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

wiem o co pytasz. właśnie zawsze staram się, zeby kolana były nad stopami. bardziej wypinam tyłek myslę, ze kolano załatwiło ćwiczenie, w ktorym robi sie taki jakby wyskok (jedna noga zgieta do góry, potem daleko do tyłu) E. Chodakowskiej.

dziękuję za twoje rady będę starałam się nadal "działać" jak to tylko możliwe.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:49   #4
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

No cóż, ćwiczenia Chodakowskiej są bardzo kontuzjogenne Ta pani ma naprawdę nikłą wiedzę o sporcie, dlatego nawet robiąc jej ćwiczenia prawidłowo można się nabawić bólu kolan czy pleców. Lepiej zrezygnuj z niej na rzecz Jillian Michaels albo Zuzki Light (jej kanał znajdziesz na yt)
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 18:56   #5
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

ja też mam z tym problem. o wypychaniu kolan już wiesz przenoś też ciężar ciała na piętę (nie na stopę) podczas np wykroków. do odżywiania powinno dodać galaretki a jeżeli na diecie żelatynę poprawia to "smarowanie".
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:16   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

na ja twoim miejscu rozważyłabym wizytę u ortopedy, kontuzja kolana może uprzykrzyć życie nawet kilka lat po fakcie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:51   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
na ja twoim miejscu rozważyłabym wizytę u ortopedy, kontuzja kolana może uprzykrzyć życie nawet kilka lat po fakcie
Koniecznie. Jak dojedziesz kontuzję, to możesz wpakować się w najlepszym wypadku w długą rehabilitację
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 17:43   #8
Trelemorelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Do tej pory kazde moje cwiczenia konczyly sie niemal identycznie. Bol w kolanie, tydzien przerwy, kilka dni cwiczen i tak w kolko. Dopiero cwiczac z Jillian dowiedzialam sie co bylo nie tak! Od tej pory spokoj dodatkowym obciazeniem bylo u mnie brak maty, cwiczenia w samych skarpetkach na panelach. Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie problemu!
Trelemorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:27   #9
zacheconadotego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

ja natomiast przesadziłam na fitnessie i jednocześnie zaczęłam szaleć z bieganiem po parku i zaczęły mnie boleć kolana, i pod stopą coś,nie mogłam kucać i jak chodziłam kolana też bolały, ortopeda nic strasznego nie wynalazł po usg, więc zalecił odpoczynek. Na odbudowę chrząstki i na zabezpieczenie stawów na przyszłość biorę kolagen (normaflex), jest ponoć lepszy niż glukozamina, biorę też witaminki (falvit, albo olimpu dla kobiet), oczywiście co 2 dzień galaretka - to jedyna słodycz jaką jem.
Tak więc sport to zdrowie, ale zrzucanie kilogramów róbmy powoli nie forsując się, przyzwyczajajmy nasze ciało stopniowo do wysiłku a nie na hura!!!
:-D
zacheconadotego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 08:37   #10
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

przyczyn bólów kolana może być bardzo wiele, ale z tego co piszesz najwyraźniej spowodowane zbyt obciążającym treningiem. a jako początkująca (?) chyba zarzuciłaś sobie zbyt duże obciążenia i biedne kolana nie podołały. radze odpoczynek bo ćwicząc dalej możesz tylko doprowadzić do gorszego stanu. Może wizyta u fizjoterapeuty? Pokażesz mu kiedy boli , które ćwiczenia wywołują ból i czy ćwiczysz poprawnie.. możesz też przerzucić się narazie na basen, dasz odpocząć stawom
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:00   #11
KKarol2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Pewnie trochę po czasie, ale będzie "ku potomności". Stara prawda mówi że należy poczekać aż przestanie boleć, potem poczekać jeszcze drugie tyle, i delikatnie zacząć znowu ćwiczyć. Jeśli po tygodniu nie przestaje pobolewać, to zaczynamy szukać lekarza. Oczywiście nie dotyczy to dużych urazów i bardzo mocnego bólu, wtedy idziemy od razu. Ja raz miałem nadciągnięte ścięgno w palcu (tak zwany troczek), i raz wypadek na nartach - (dogonił mnie snowboardzista). I o ile za pierwszym razem starczyło obchodzić się jak z jajkiem przez prawie 2 miesiące, to z kolanem miałem od razu operację artroskopową i magicy z CKRu składali mi je w jedną działającą całość.
KKarol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 19:02   #12
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

dziewczyny czy to możliwe, że niecałe dwa tygodnie ćwiczeń z chodakowską rozwaliły mi kolana? od pięciu dni nie ćwiczę, żeby się nie dobijać, i ból minął. wcześniej bolały mnie kolana, nie jakoś strasznie, ale było to zdecydowanie niekomfortowe.
dodam, że jestem dość wysportowana, w miarę regularnie chodzę na fitness i biegam i wcześniej nie miałam nigdy takich problemów. zaczęłam ćwiczyć skalpel żeby ładnie wyrzeźbić ciało, a tu taka porażka...
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 19:07   #13
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

mialam podobny problem czy ćwiczeniach z mel b nogi i cardio. tak bolało, że lepiej nie mówić;-/ Tydzień przerwy i jest dobrze oczywiście zrezygnowałam z tych ćwiczeń, szkoda zdrowia. Polecam maść na stłuczenia i opaskę na kolano.
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 19:33   #14
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
mialam podobny problem czy ćwiczeniach z mel b nogi i cardio. tak bolało, że lepiej nie mówić;-/ Tydzień przerwy i jest dobrze oczywiście zrezygnowałam z tych ćwiczeń, szkoda zdrowia. Polecam maść na stłuczenia i opaskę na kolano.
no to mnie kochanieńka zmartwiłaś - właśnie chciałam się przerzucić na ćwiczenia z mel b
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:02   #15
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez OrangeBlossom Pokaż wiadomość
no to mnie kochanieńka zmartwiłaś - właśnie chciałam się przerzucić na ćwiczenia z mel b
Przykro mi ;-/ Może u Ciebie będzie inaczej, możesz spróbować. Ja zrezygnowałam dla własnego dobra, robię teraz tylko te ćwiczenia na pośladki Mel (nie licząc brzucha), polecam pilates dużo jest filmików z tego rodzajami ćwiczeń, i co najważniejsze niektóre nie obciążają kolan. Ćwiczenia to ma być przyjemność, a nie tortury i ból, który w przyszłości może wywałać gorsze problemy z kolanami.
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:19   #16
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez OrangeBlossom Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to możliwe, że niecałe dwa tygodnie ćwiczeń z chodakowską rozwaliły mi kolana? od pięciu dni nie ćwiczę, żeby się nie dobijać, i ból minął. wcześniej bolały mnie kolana, nie jakoś strasznie, ale było to zdecydowanie niekomfortowe.
dodam, że jestem dość wysportowana, w miarę regularnie chodzę na fitness i biegam i wcześniej nie miałam nigdy takich problemów. zaczęłam ćwiczyć skalpel żeby ładnie wyrzeźbić ciało, a tu taka porażka...
Możliwe
Chodakowska nie ma najmniejszego pojęcia o technice wykonywania ćwiczeń i wiele osób ćwiczących z nią ma problemy z kolanami.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 09:48   #17
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Możliwe
Chodakowska nie ma najmniejszego pojęcia o technice wykonywania ćwiczeń i wiele osób ćwiczących z nią ma problemy z kolanami.
tja... trochę poczytałam i szokiem jest dla mnie jak ta babka jest przereklamowana... ktoś powinien założyć tu wątek "wszystkie błędy chodakowskiej"
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 12:26   #18
niagha
Raczkowanie
 
Avatar niagha
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 148
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Po 6 dniach ćwiczeń z panią Chodakowską zaczęło mnie strasznie boleć prawe kolano. Już od 2 tygodni nie ćwiczę, ale dyskomfort nie ustępuje. Byłam u lekarza, ale polecił tylko opaskę uciskową. No i oczywiście zakazał ćwiczeń, co trochę mnie martwi,ale wiadomo zdrowie ważniejsze Bardzo mnie to martwi, bo żeby około 3 godziny treningu spowodowały uraz w kolanie aż na ponad 2 tygodnie?
niagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 14:01   #19
Alisonka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez niagha Pokaż wiadomość
Po 6 dniach ćwiczeń z panią Chodakowską zaczęło mnie strasznie boleć prawe kolano. Już od 2 tygodni nie ćwiczę, ale dyskomfort nie ustępuje. Byłam u lekarza, ale polecił tylko opaskę uciskową. No i oczywiście zakazał ćwiczeń, co trochę mnie martwi,ale wiadomo zdrowie ważniejsze Bardzo mnie to martwi, bo żeby około 3 godziny treningu spowodowały uraz w kolanie aż na ponad 2 tygodnie?
Miałam podobny problem - przeciążenie kolana. Bolało tak, że siadanie na krześle było wyzwaniem. Zakaz mocnych treningów, biegania i roweru (którym poruszałam się po mieście) a nawet niewysokie obcasy były problematyczne... Ortopeda stwierdził wytarcie płynu maziowego w stawie, stan zapalny. Przepisał coś na odbudowanie i po 2 tygodniach jest lepiej, powoli wracam do treningów, ale z głową, bo po każdym zbyt dużym wysiłku czuję to kolano.
Nie ma co się szarpać, trzeba czasem odpuścić, żeby nie było kontuzji i poważniejszego problemu, który może zakończyć się operacyjnie a jak wiadomo po takiej ingerencji kolano nigdy już nie będzie jak wcześniej.
__________________
"Wszystko cię boli, nie czujesz nóg i rąk, jest zimno i masz ciemno przed oczami - nigdy nie czułaś się lepiej. Płyń dalej, pooddychasz sobie później!"
Alisonka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 21:07   #20
Gitbasistka
Raczkowanie
 
Avatar Gitbasistka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Wiem, że odświeżam stary temat, ale nie chcę zakładać nowego. Problem mam taki, że od roku z przerwami bolą mnie kolana (przeciążyłam je sobie na tańcach) przy przysiadach, wykrokach, siadaniu, ogólnie, gdy osiągnę pewien kąt nachylanie ud do łydek. Piszę, że z przerwami, bo raz się pojawia, raz znika, miałam takie okresy, że bez problemu mogłam zrobić wszystkie ćwiczenia. I tu się pojawia problem, bo właśnie chcę ćwiczyć, a ten ból się odezwał w całym swoim apogeum. Byłam u internistki, skierowała mnie na badanie krwi i do ortopedy. Wyniki krwi mam w porządku, a ortopedę dopiero w listopadzie. Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie ponad dwóch miesięcy bez ruchu. Pytanie mam takie, co mogę ćwiczyć? Czy ćwiczenia podobne do pilatesu, przy których czuję, że tych kolan nie obciążam, mogą być? Poleciłybyście coś konkretnego? Jestem w trakcie odchudzania i bardzo mnie boli, że nie mogę kontynuować normalnych treningów.
Gitbasistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 23:32   #21
beatka1985a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Z kolanami mam problem już od wielu lat mi pomagają jak w dużej ilości wezmę różne witaminy. Często piję rozpuszczone wapno tylko taką większą dawkę 4-5 szt. Tylko że wypijam je rano i wieczorem. Tak przez 4-7 dni.
beatka1985a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 18:46   #22
natalaa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Tak, spotykałam się z opiniami fizjoterapeutów, że niektórych ćwiczeń w niektórych przypadkach nie powinno się wykonywać. Dlatego moja rada jest taka, jeśli chcecie ćwiczyć pod kątem odchudzania się, warto skorzystać z porady fachowca - fizjoterapeuty. Błędnie wykonywane ćwiczenia mogą zrobić więcej szkody niż pożytku (myślę tu o nadmiernym obciążeniu stawów). Przykładowo, całkiem niedawno dowiedziałam się, iż w przypadku takich problemów z kolanem jakie mam - stepper jest zakazany, rower (z umiarem) może być. A póki co leczę swoje kolano różnymi metodami, odstawiłam stabilizator (na polecenie lekarza) i teraz zastanawiam się nad tym nakolannikiem http://xeniapolska.com/produkty-xenia-nakolannik/ (podczerwień). Może ktoś z Was się z tym zetknął?
Apropo przyjmowania wapna - sposób dobry tylko trzeba pamiętać, by to wapno przyjmować w czasie posiłków. Inaczej to co spożyjemy - wydalimy z powrotem.

Edytowane przez natalaa33
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:01
natalaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 19:05   #23
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Również mam problemy z bólem kolana, ale jest to związane z wypadkiem, i operacją więzadeł jaką miałam. Czekam na jeszcze jedną operację, mam nadzieję, że po niej nie będę miała już tych bólów. Jak na razie są one jednak bardzo uciążliwe. Ja mogę np jeździć na rowerku stacjonarnym i biegać na bieżni, ale już na rowerze po lesie czy biegać gdzieś nie mogę, grozi mi to upadkiem i zerwaniem zcieńczonego więzadła. Co do opaski na kolano to nie byłby to głupi pomysł, czytałam gdzieś o podczerwieni, która pomaga na ból. Może warto spróbować. Czy są osoby, które miały takie opaski?
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:17   #24
milkyjelly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Zafascynowana metamorfozami na fanpage'u Chodakowskiej skusiłam się na jej aeroby. Nie oczekiwałam cudów, bo generalnie mam hormonalne problemy i tyję-chudnę na zmianę odkąd skończyłam 12 lat. Jednak efekty były zaskakujące. Tydzień regularnych rozgrzewek i skalpela zaowocował skręceniem kolana. Problem ze wstawaniem, ból przy prostowaniu nogi, 2 tygodnie w stabilizatorze. To było 3 miesiące temu, a nadal nie mam sprawnej nogi i przy wstawaniu muszę powoli i delikatnie prostować nogę, bo boli. Co zabawniejsze, że 12 lat spędziłam na końskim grzbiecie i problemów z kolanami nigdy nie miałam.
Wniosek? Ćwicząc na własną rękę można dużo ryzykować. Szczególnie jeżeli porywamy się od razu na 30minutowy wycisk aerobowy.
milkyjelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 10:04   #25
Musia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 30
Dot.: przeszywający ból kolana...nadal chcę ćwiczyć

Są opaski na kolana, może one trochę pomogą. Czytałam o knee active plus, może coś takiego?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Musia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 11:04:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.