Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 15:27   #1
Biala_Lwica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową


Cześć Dziewczyny!

Jestem świeżo po zabiegu powiększenia piersi własną tkanką tłuszczową, czyli Body Jet + Beauli. Chętnie odpowiem na pytania, jeżeli któraś z Was zastanawia się nad taką metodą .
Biala_Lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 05:41   #2
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

I co jak efekty? Ja byłam na kilku konsultacjach i wszędzie mi mówiono ze efekty będą niezadowalajace i nietrwałe. .. dlatego pojutrze mam zabieg powiekszania piersi implantami
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:04   #3
Biala_Lwica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Też kuszą mnie implanty . Jednak stwierdziłam, że najpierw wypróbuję tę metodę i na razie jestem zadowolona. Biust jest większy o jeden rozmiar, czyli zgodnie z oczekiwaniami. Trochę się jednak stresuję tym, ile tego przeszczepionego tłuszczu zostanie. Może to być 70%, ale też 30%... Co chwila sprawdzam, czy jeszcze jest na miejscu :P. To duży minus tej metody, ale zależało mi na naturalnym efekcie. A gdzie będziesz robić emmanuelle89?
Biala_Lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:10   #4
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Tez.chcialam tłuszczem bo to wiadomo.swoj tłuszcz masz a nie implant. Do tego liposukcja.dla gruszki takiej jak ja idealnie.bylam na.konsultacji u dr Kuny. Powiedział ze za mało mam tego tłuszczu i ze jak juz się uda na jeden zabieg go wystarczająco pobrać to połowa i tak się wchłonie. To samo potwierdził drugi chirurg - zajmujący się już stricte rekonstrukcjami.wiec zrezygnowałam chociaż żal mi było strasznie. Zdecydowałam się więc na implanty i nie żałuję bo trochę ciągle bym się bała o ten tluszcz tylko liposukcji żal. Kiedy miałaś zabieg? Samej lipo są juz efekty?
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:22   #5
Biala_Lwica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Ja też jestem gruszką :P. Chociaż znacznie bardziej zależało mi na piersiach i przed zabiegiem nawet o tej liposukcji za bardzo nie myślałam, to bardzo mi przypasowała, haha . Zabieg miałam 1 czerwca i tuż po musiałam założyć specjalne ubranie (taki gorset z nogawkami), który się zapina na haftki, jak stanik. Po zabiegu nosiłam na tej najluźniejszej, a teraz zapinam na maksa, a jeszcze nie zeszła cała opuchlizna. Zresztą tak na oko widzę, że faktycznie, jest lepiej. Miałam liposukcję brzucha, bo to jedyne miejsce, gdzie udało się znaleźć odpowiednią ilość tłuszczu. Minimalna, ale na szczęście wystarczyła . Kurcze, zazdroszczę Ci, że będziesz mieć implanty i spokój. Ja z moim biustem muszę teraz jak z jajkiem się obchodzić . A po Twojej operacji długo będziesz dochodzić do siebie? Bo ja jestem jeszcze nieźle obolała i posiniaczona. Wyglądam jakby mnie ktoś pobił, hehe .
Biala_Lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 15:08   #6
izkass97
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Krasnystaw
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Ja również jestem świeżo po przeszczepie tkanki tłuszczowej w biust przy zabiegu liposukcji. I jestem zadowolona. Wszystko się ładnie zagoiło i wygląda to naturalnie xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-08-20 o 08:07 Powód: reklama
izkass97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 21:28   #7
Ehoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Cytat:
Napisane przez izkass97 Pokaż wiadomość
Ja również jestem świeżo po przeszczepie tkanki tłuszczowej w biust przy zabiegu liposukcji. I jestem zadowolona. Wszystko się ładnie zagoiło i wygląda to naturalnie xxx



Hej,możesz coś więcej napisać? Jak efekty wyglądają po kilku miesiącach?
Ehoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-05, 17:58   #8
Marylift
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

hej

Też bym się z chęcią dowiedziała więcej jak to wygląda po jakimś czasie po przeszczepie, zastanawiam się nad liposukcja i od razu bym sobie przeszczepie w piersi
Marylift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 12:47   #9
Biala_Lwica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Dziewczyny, u mnie zabieg powiększania własną tkanką się nie sprawdził. Efekt tuż po był super i naturalny, ale tłuszcz mi z piersi bardzo szybko uciekł. Ostatecznie powiększyłam piersi implantami dwa lata temu i jestem mega zadowolona i żałuję, że nie zrobiłam tego dużo wcześniej . Wiadomo, każda metoda ma swoje wady i zalety i nie chcę nikogo przekonywać. Piszę tylko o moim doświadczeniu i odczuciach . Pozdrawiam!
Biala_Lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 07:32   #10
Marylift
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

A jakimi implantami powiekszalas? Nie czuć w dotyku że są sztuczne? Mnie też zastanawia jak takie piersi wyglądają jak się leży... bo naturalne się można powiedzieć rozlewiska, a implanty pewnie stercza w tej samej pozycji? Też się zastanawiałam nad implantami zamiast powiększania tłuszczem swoim bo wiadomo, że trwalsze to będzie, ale boję się sztucznosci...
Marylift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 08:27   #11
Ehoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Cytat:
Napisane przez Biala_Lwica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie zabieg powiększania własną tkanką się nie sprawdził. Efekt tuż po był super i naturalny, ale tłuszcz mi z piersi bardzo szybko uciekł. Ostatecznie powiększyłam piersi implantami dwa lata temu i jestem mega zadowolona i żałuję, że nie zrobiłam tego dużo wcześniej . Wiadomo, każda metoda ma swoje wady i zalety i nie chcę nikogo przekonywać. Piszę tylko o moim doświadczeniu i odczuciach . Pozdrawiam!
Bardzo szybko to znaczy po jakim czasie?
Ehoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-19, 09:08   #12
Biala_Lwica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

@Ehoh po trzech miesiącach już znowu były takie, jak przed zabiegiem.

@Marylift Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale zrobiłam anatomicznymi i najmiększymi (czyli też niestety najdroższymi) jakie miał w ofercie lekarz. Jednak cudów nie ma - w dotyku zawsze będzie czuć, że to nie są naturalne piersi. Ja przy rozmiarze C na luzie śpię na brzuchu, chociaż na początku było dziwnie. Jeżeli chodzi o inne pozycje to ani się nie przelewają ani nie sterczą nienaturalnie, coś pomiędzy . Ludzie, którzy nie znali mnie wcześniej i nie wiedzieli jaki miałam mały biust są w szoku, kiedy im mówię, że to nie moje naturalne piersi. Po prostu w ubraniu, nawet w bluzce z głebokim dekoldem lub jak chodzę bez stanika nie da się poznać. Widać dopiero kiedy jestem nago. Ludziom się wydaje, i ja też tak myślałam, że piersi z implantami wyglądają zawsze jak u niektórych celebrytek. Czyli dwie przyklejone półkule gdzieś pod brodą Najlepiej jest popatrzeć na stronie kliniki na fotki "przed" i "po" i ocenić co najbardziej nam się podoba. Dobry lekarz też nam doradzi. Aha, i jeszcze jedno info dziewczyny Wiadomo, że robimy takie rzeczy dla siebie, a nie dla facetów, ale powiem Wam, że każdy mój partner był wręcz zachwycony. Więc to chyba jakaś bujda, że nie lubią implantów .
Biala_Lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 07:06   #13
Marylift
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Ale Twoi faceci co była i zachwyceni biustem, to wiedzieli że to implanty? Wyczuli sami czy mowilas im? Ja właśnie też przez to że wydaje mi się że faceci wola naturalne to się mocno zastanawialam nad wybraniem implantów, ale skoro mówisz że wszyscy byli zachwyceni i jeszcze pytanie, bo obawiam się przesunięcie się ich, okrągłe gdyby się obrocily to nic to nie zmieni a anatomy to wiadomo, jak się obroca to znowu do chirurga...nie zdarzyło Ci się coś takiego?

Ja już tyle zdjęć się naogladalam przed i po, że wiem że wybralalabym anatomy, ale jeszcze najchętniej bym je sama dotknęła i sprawdzila jakie są w dotyku i nigdzie na zdjęciach nie ma właśnie w pozycji leżącej co też mnie bardzo interesuje, ale mówisz że nie stercza nienaturalnie to właśnie dobrze
Marylift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 07:56   #14
Ehoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

[QUOTE=Biala_Lwica;8858707 0]@Ehoh po trzech miesiącach już znowu były takie, jak przed zabiegiem.

Eh, szkoda... Ja też jestem po takim zabiegu, narazie minął miesiąc i różnica jest widoczna choć są mniejsze niż na początku ( po zejściu opuchlizny). Nie jest to spektakularne powiększenie, bardziej zaokrąglenie, wypełnienie ale są ładne i chciałbym, żeby chociaż taki efekt pozostał.
Ehoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 20:31   #15
wakahey
Przyczajenie
 
Avatar wakahey
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Długo trwa taki zabieg?
Jaki jest koszt takiego zabiegu?
Czy przy powiększaniu jest również możliwość podniesienia czy to są już dwa inne zabiegi?
wakahey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 15:53   #16
Ehoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Czas trwania zabiegu u mnie około 2 - 3 godziny , powiększanie tłuszczem to coś innego niż podniesienie, o to trzeba zapytać lekarza czy robi takie rzeczy razem.
Ehoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 09:53   #17
TheRotten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Moja żona również przeszła ten zabieg, operacja nie trwała długo ból był niewielki a efekty znakomite, wszystkie jej kompleksy, które były związane z jej piersiami zniknęły. Inna kobieta, mogę polecić każdemu.
TheRotten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-19 10:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.