Najlepszy i najgorszy podklad :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 21:42   #61
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Ja bym się mocno zastanawiała co do zakupów MF na Allegro- podróby też się zdażają. W przypływie gotówki kupiłam tydzień temu dwa Lasting Performance. Babka o mało co nie wepchnęła mi jednego podrobionego. Płacę za nie po 36 zł (żadne zdzierstwo) ale moja babka przestała je dla mnie sprowadzać, i poszłam do innej. No i myślała że głupią znalazła- dobrze że odkręciłam tą podejżaną buteleczkę- litery MF były podrobione.A podkład znacznie różnił się konsystencją i kolorem-a brałam dwa opakowania 101...
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:37   #62
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Świetny wątek Dzięki Wam będę mogła dobrać sobie jakiś fajny

cera: trądzikowa/tłusta

Najgorszy: Color Trend Avon- bubel jakich mało, są smugi i jest nietrwały
Najlepszy: Poszukiwania
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 20:38   #63
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

napiszcie mi ktory z odcieni podkladu Maybelline dream matte mousse jest ciemniejszy sand czy fawn,
jesli ktoras wie to niech da znac???
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 10:22   #64
falka20
Przyczajenie
 
Avatar falka20
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Najlepszy podkład według moich kryteriów to: L'oreal True Match, Margaret Astor Antystresowy, Avon Calm Effects

Natomiast najgorsze to podkłady Miss Sporty, któte nie chcą się rozsmarować
__________________
... jeżeli nie wiesz dokąd płyniesz, pomyślne wiatry nie będą Ci służyły...
falka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 10:28   #65
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez monis:-)
napiszcie mi ktory z odcieni podkladu Maybelline dream matte mousse jest ciemniejszy sand czy fawn,
jesli ktoras wie to niech da znac???
Moim zdaniem fawn jest ciemniejszy (zobacz tutaj: http://www.maybelline.co.uk/whats_new/l190l400.htm)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 10:45   #66
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

dzieki za odpowiedz
masz racje odcien fawn jest ciemniejszy
pozdrowka
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 11:31   #67
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Pisałyście o podkładach MF na Allegro. Czy któraś z Was kupowała i ma sprawdzonego Sprzedającego (przeszukałam Wizaż pod kątem kilku nicków, ale nic nie znalazłam)? Będę baaardzo wdzięczna za informacje i z góry za nie dziękuję
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 12:01   #68
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

cera mieszana
najlepszy: eris lirene citty matt
najgorszy: eris under twenty
a tak szczerze to uzywałam tylko tych dwóch
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 13:38   #69
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez elsi
Pisałyście o podkładach MF na Allegro. Czy któraś z Was kupowała i ma sprawdzonego Sprzedającego (przeszukałam Wizaż pod kątem kilku nicków, ale nic nie znalazłam)? Będę baaardzo wdzięczna za informacje i z góry za nie dziękuję
W wątku o Allegro,dziewczyny podawały linki do sprawdzonych sprzedawców.Zapisałam,wię c podaję :http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=4671159

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2720880

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3306643
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:43   #70
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Angi74
W wątku o Allegro,dziewczyny podawały linki do sprawdzonych sprzedawców.Zapisałam,wię c podaję
Dziękuję!
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:14   #71
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Kurde, wiecie co? Tak teraz się zastanawiam, czy ten MF lasting Performance słusznie zaliczyłam do najlepszych Dzis, po dłuzszej przerwie, bo uzywam [beznadziejnego] Givenchy pomalowałam sie MF. No i po godzinie się świeciłam Bez sensu, ciągle musialam odciskac chusteczke na twarzy, zeby zebrać ten blask, bo sam puder nie wystarczal. Przesada. Własnie to mnie w nim wkurza, że tak szybko skóra się przyzwyczaja do niego. Rozsmarowuje się idealnie, dobrze kryje, a taki nietrwały, grrr
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 22:49   #72
misiowa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Badziew stulecia: Eris under twenty, czy jakoś tak. Miał być kryjący i matujący, ale kryje słabo, a twarz szybko zaczyna się świecić
Najlepszy jak do tej pory to Maybelline pure makeup, świetnie kryje, alejest lekki i dobrze sie "nosi".

Cerę mam mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się na nosie, czole i brodzie.
misiowa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:14   #73
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

A do której kategorii zaliczyć Dermablend firmy Vichy?Zużyłam 2 próbki i nie mam jeszcze zdania. Mam też wątpliwości czy jest odpowiedni do suchej skóry.Pytałam w kilku aptekach-panie farmaceutki nie wiedzą (dość dziwne,bo powinny znać produkt,który oferują) .Miłego dnia dziewczęta,miejmy nadzieję,że wiosna tuz,tuż(????)
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:52   #74
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Kiedyś, kiedy to lubiłam bardziej kryjace podkłady moim ulubionym był: Estee Lauder Double Wear - teraz go nie cierpie
Najgorszym:HR Color Clone - wściekłam się, że był taki drogi a po godzinie nie było już nic na buzi.

Obecnie mój ideał to: Guerlain Issima Anti-Aging Fluid : cudeńko
a za najgorsze mam wszelkie ciężkie, trwałe, tępe podkłady jak Colourstay, Unifiance LRP, Infallible, True-Match, Cashmere Perfect, wkurza mnie też to że większość podkładów ma ciemne kolory i ciężko jest wybrać coś dla bledszej karnacji, żeby się nie odcinało od szyi
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:08   #75
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Elfie super wątek. Chętnie się dopiszę.

Cera - mieszana - ostatnio przechył w stronę suchej skóry, naczynkowa, skłonna do krost i przesuszania się.

Nie lubię podkładów lekkich, nie kryjących.

Ze wszystkich podkładów, które do tej pory mialam DMM okazał się być najlepszy. Ładny, matowo-aksamitny efekt, matuję moją cerę na dłuższą część dnia... Nic lepszego nie znalazłam. Jestem bardzo zadowolona z niego. Nawet udało mi się dobrać w miarę odpowieni odcień.
Bardzo lubię też Dermacol, nie tylko jak korektor, ale i jako podkład. Oczywiście umiar w tym przypadku jest wskazany.
Kiedyś, ładnych parę lat temu, byłam zadowolona z Perfect Wear Avonu. Podkład, który ładnie krył i nie brudził(!) ubrań... Dawał matowy efekt długo się trzymał na twarzy, nie spływał. Ciężko się rozprowadzał, bo dość szybko zasychał na skórze.

Najgorsze jakie miałam to: Erisy, Soraya, Palomy.
Rozczarowałam się trochę MF. Próbowałam Lasting PERFORMANCE i SEAMLESS. LP średni, S. oprony szkoda 1,oo zł na niego.
Fresh Matt Maybelline też kiepski, Wonder Finish taki średniak, nie zachwycił mnie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:58   #76
ewelinka_4u
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka_4u
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

hm... Nie znalazłam jeszcze idealnego podkładu, ale obecnie używam Chanel Double Perfection Fluide i bardzo go sobie chwalę Miałam Max Factor Lasting Performance, w zasadzie dalej go mam, ale nie jestem jakoś specjalnie zachwycona... Tak samo Maybelline Dream Matte - tragedia... Aha - CERA MIESZANA
__________________
7 rok na wizażu





ewelinka_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:05   #77
margośka
Raczkowanie
 
Avatar margośka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 94
GG do margośka
Post Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

WitamHmm...najgorszy??N ie znam. Najlepszy:Powder Mat MANHATTAN.Jest bardzo trwały,ładnie matuje,pokrywa niedoskonałosciNie jest drogi ale za to bardzo wydajny
__________________
Ho voglia di ...

margośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:29   #78
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mocno przetłuszczająca się

Najlepszy- Revlon Colorstay, jako jedyny z tych które miałam nie spływa.
Nieodpowiednie- wszystkie moje poprzednie: MF Colour Adapt, Seamless, Manhattan Cover Anti Shine, L'oreal Translicitude, raz użyłam La Roche-Posay Unifiance wersji korygującej i po kilkudziesięciu minutach wyglądałam jak po całym dniu z poprzednimi złymi. Nie trzymają się i znikają.
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:37   #79
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez starsza pani
A do której kategorii zaliczyć Dermablend firmy Vichy?Zużyłam 2 próbki i nie mam jeszcze zdania. Mam też wątpliwości czy jest odpowiedni do suchej skóry.Pytałam w kilku aptekach-panie farmaceutki nie wiedzą (dość dziwne,bo powinny znać produkt,który oferują) .Miłego dnia dziewczęta,miejmy nadzieję,że wiosna tuz,tuż(????)
Używam Dermablendu codziennie od ok 2 miesięcy i moim zdaniem to zdecydowanie pierwsza grupa Mam ( a raczej miałam) skórę bardzo problemową, podrażnioną kwasami (20 tygodni leczyłam się antybiotykiem) z wieloma zaciekami, przebarwieniami, wypryskami, nierównym kolorytem. Używam Dermablendu na filtr 50+ Avenki- więc na raczej tłusty krem. Spisuje się wzorowo- cudownie ujednolica koloryt, maskuje wypryski, nie wysusza i nie zatyka porów. Odpowiednio nałożony (dosłownie pół kropelki na całą buzię) jest praktycznie niewidoczny. W moim przypadku podkład nic nie matowił, ale kłade zawsze dużo filtra na buzię, więc się nie czaruję, że jakikolwiek podkład zniweluje "efekt lusterka"

Do tego jest bardzo trwały (przynajmniej na mojej buzi).

Najgorszy podkład to dla mnie True Match i Dream Matt Mousse- na mojej facjacie zachowują się jak istne koszmarki
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 18:04   #80
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Najlepszy: Rimmel Recover
Najgorszy: Under Twenty antybakteryjny (bleh... nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić to badziewie!) i też kijowy (ale nie jakiś najgorszy, powiedzmy że piąte miejsce w tych najgorszych by zajął) jest Maybelline Fresh Matte o ile się nie mylę.


No i BARDZO SUCHA skóra
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 23:01   #81
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Voodia
. Używam Dermablendu na filtr 50+ Avenki- więc na raczej tłusty krem.
Używam dokładnie tego samego zestawu . Początkowo byłam zachwycona tym podkładem, dalej uważam, że jest nienajgorszy ale jednak nie doskonały. Po pewnym czasie zauważam, że nie stapia się tak do końca ze skórą. Szukam więc dalej. Natomiast avene 50+ to rewelacja. Uważam, że to najmniej tłusty krem z filtrem jaki kiedykolwiek miałam.

Moja cera: raczej sucha

Najlepszy podkład: nie znalazłam jeszcze takiego, który w 100% by mnie zachwycił, ale najwyżej notowane u mnie to: HR Illumination, Guerlain Divinora Silky-Smooth Foundation, Clinique dewy smooth, niezły był również LRP Unifiance (pod koniec trochę wysuszał mi skórę)

Najgorszy podkład: Bourjois en toute legerete, Chanel teint fluide universel (może bym aż tak nie narzekała na Chanelka ale w obliczu ceny..., eh szkoda gadać, szkoda kasy )
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 17:20   #82
iva0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Witam Panie
NAJLEPSZY to liftingujący podkład firmy SOTHYS nr 4. Do kupienia tylko w wybranych salonach kosmetycznych.Duży wybór kolorów, świetnie nawilża policzki, nie powoduje podrażnień, nie tworzy maski, mimo, ze dobrze kryje. Podkład ten, jest dla dojrzałej cery, młoda dziewczyna na pewno nie musi używać p. liftingujących. Mam cere skłonną do wyprysków, zaskórników i innych "cudów" Na policzkach suchą, a w strefie T "błyszczącą" Namówiłam do używania tego podkładu kilka koleżanek i.... każda kupiła lub kupi go kolejny raz.30 ml za 154,00 ale wystarcza na rok codziennego używania. Na drugim miejscu jest E. Laudera Double Wear, ale on już bardziej wysusza i nie ma właściwości anty-starzeniowych, raczej wskazanych dla pań po 40-tce. ZŁYCH podkładów miałam tak dużo, że nawet nie będę ich wymieniać.
iva0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:40   #83
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana, z rozszerzonymi naczynkami, na której zawsze widnieje przynajmniej jeden pryszcz-gigant :/

Najlepszy (chociaż ciągle szukam lepszego): Lasting Performance MF

Najgorsze: Lirene Nature Matte Foundation, Lirene Complete Coverage Founadion oraz podkłady Maybelline - swego czasu testowałam niemal każdą ich nowość i byłam zawiedziona
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 13:31   #84
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana


Najlepszy - Lasting Perfomance MF to na jakieś wyjścia a na codzien - Stay Perfect Founsation z Oriflame. W sumie nie jest doceniany nigdzie, a jest naprawde rewelacyjny Utrzymuje się przez około 10 h bez najmniejszego trudu, daje naturalny efekt a przy tym doskonale kryje to co powienien. Naprawde polecam tymbardziej ze cena nie jest jakas przerażająca

Najgorszy - tu rządzi Avon i True Match no i niestety Dream Matt Mousse - strasznie wysusza .... to nie dla mnie
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 13:31   #85
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana,obecnie po zimie bardziej wysuszona, latem za to nos i czoło barrrrdzo się świecą... Niedoskonałosci się pojawiają i znikają, róznie to bywa.
Najlepszy: (jak narazie) na wykończeniu Rimmel Recover
Najgorszy: DMM, którego próbka mi przypadła do gustu ale sam podkład po paru dniach strasznie wysuszył i dostałam wysypki na czole Wrrr straszne wspomnienia...
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:07   #86
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

z dwoch ostatnio wyprobowanych, wrzucam do najlepszych
Vichy Dermablend i Alcina Ultra-mat
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:22   #87
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera trądzikowa , przetłuszczająca się, naczynkowa z sincami pod oczami :P duzo tego

Najlepszy : MF Lasting Performance
Najgorszy : Nivea Visage Krem tonujący - nie liczylam na maskowanie ale to to juz przesada! ochyda !
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:27   #88
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

mi bardzo pasuje z firmy Oceanic - nizsza polka a dobrze kryje i jest ok, lekki bardzo (kolor kosc sloniowa).

przyznam ze to moj pierwszy podklad, bo nie potrzebuje podkladu raczej. niech zyje cera prawie idealna

Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2006-04-14 o 21:38
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:12   #89
marta.885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 112
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera - mieszana, ostatnio ze skłonnością do cery tłustej dosyć .. wypryski itp juz mniej niż kiedyś ale nadal są oraz naczynka moja zgroza ..

Najgorszy: tak jak prawie każda tutaj wizażanka heh Miss Sporty .. w ogóle jakbym białą mączną maske nałozyła na twarz .. juz nie pamietam serii bo to było z jakies 2 lata temu ale tragedia wyrzuciłam do kosza po jednym uzyciu :|

Najlepszy: jak do tej pory (mam 17 lat;p) chyba nie odkryłam takiego w chociaz 95% fajnego;p może być Maybelline Fresh Matte
marta.885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:20   #90
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

a ja do swoich ulubionych podkładów chciałam zaliczyć Colour Adapt MF - nie wiem dlaczego tak się stało (mam cerę bardzo problemową - mocno wysuszoną, podrażnioną z czasem pojawiającym się, a czasem "drzemiącym w ukryciu" AZS ) ale :
* nie podrażnił mnie :O:O:O
* nie pozostawił wielu suchych skórek (po większości wyglądam jak bym miała rybie łuski na twarzy)
* nie przesuszył mi bardziej twarzy
* nie pozostawil maski

Trzeba przyznać, że nie kryje jakoś zadziwiająco - raczej wyrównuje koloryt - ale ja nie mam wiele do ukrycia poza ciągle zaczerwienionymi policzkami i czasem małymi zmianami AZS (chyba, że wkroczę w jakiś krytyczny stan, ale to bardzo rzadko)

Mój ulubiony La Roche Unifiance niestety traci swój tytuł. Ostatnio do niego wróciłam i wyglądałam jak koszmar :[ chyba wtesy kiedy go uzywałam mialam "inną" cerę. Wtedy miałam więcej do ukrycia - ale cerę miałam mniej przesuszoną. Teraz mam bardzo wysuszoną, ale mniej do ukrycia, wiec wyglądam w nim jak w łuszczącej się masce .....
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.