Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 08:57   #601
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach



Ja już po sesji, prawie nie wychodziłam z domu w czasie ostatnich dwóch tygodni i mam ochotę na jakieś zakupy

Po co sięgałyście najczęściej w ciągu ostatniego miesiąca (kosmetycznie ogólnie i z minerałów)? Macie coś fajnego na wishliście?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:12   #602
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pochwalę się, że jestem dzisiaj po wielu, wielu miesiącach z filtrem na twarzy.

Przyszła wczoraj Lirene 50+ i jestem pod wielkim wrażeniem tego kremu. Nie chcę zapeszać, to trochę taka opinia na gorąco, dlatego nie mówię o tym w wątku o bazach pod minerały, ale na plotkowym.

Udało mi się nałożyć dwie warstwy filtra, który wchłonął się całkowicie. Na to poszedł STF Fair z EDM jako primer, na to podkład Lumiere VV Fairly Light Beige i na koniec delikatna warstwa krzemionki. Musiałam oczywiście bardzo uważać z aplikacją minerałów i więcej było stemplowania niż wcierania, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Krycie uzyskałam świetne, zero błyszczenia od rana do teraz i nic się nie zważyło mimo że padał mi na buzie snieg, a potem się nieźle zgrzałam w sklepie.
Jeżeli tak dalej pójdzie (modlę się, żeby Lirenka mnie nie zapchała) to znalazłam idealny filtr i będę mogła pogodzić filtry z minerałami, co dotychczas mi się nie udało.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:18   #603
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pastereczka, kupilam od Ciebie flatiego na allegro, bo juz nie moglam wytrzymac z tymi wszystkimi glupimi firmami i ich przesylkami idacymi 3 tygodnie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:20   #604
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

frantic, cieszę się że 1. wrażenie z lirene masz takie dobre. Ja właściwie od niej zaczęłam i dziwilam się, że dziewczyny tak narzekają na tłustość i ciężkość filtrów.
Mam dni kiedy mnie bieli, ale rzadko. Nakłama ostatnio pod nią olejek z pachnotki z serum SAP i jestem zadowolona.
Oby tak dalej!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:23   #605
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

He, trzeba bylo przez priv napisz czy chcesz cos wyprobowac, moze w moim kufrze skarbow mam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:24   #606
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dostałam dzisiaj przesyłki z Aromaleigh i DreamWorld. Kiedy ja to wszystko przetestuje

Oczywiście zdążyłam się maznąć rano Aromaleigh Voile i jest Świetne krycie(oczywiście flattim) a przy tym niezwykła lekkość, wygładzenie i niesamowity satynowy efekt. Po prostu rewelacja Jest to najlepszy do tej pory przeze mnie testowany podkład. Usłyszałam kilka komplementów na temat swojej cery, pomimo że nie trafiłam z odcieniem. Jestem zaskoczona, bo podkład wzięłam na zasadzie a co mi szkodzi dorzucić do zamówienia

Ja nic nie zmieniłam ani w pielęgnacji ani w minerałach, jedynie co to testuję nowości i kombinuję z Buff'd.



Super Frantic, że Ci podpasował Lirene. Pewnie sama będę zmuszona go kupić, bo nigdzie nie mogę dostać ROC, a nie zrobiłam zapasów
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:28   #607
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Jeju ja mam tyle firm przetestowanych i juz w domu do przetestowania, a tu mi nowymi kusisz Hanneke!
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 16:35   #608
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Taa, a jakie mają cienie. Te cudne maty, satyny i błyszczące, a ile odcieni Oczywiście trochę znalazło się właśnie w moich łapkach. Ja wcale nie kuszę



Ja robię selekcje Przejrzałam kiedyś jak byłam chora wszystkie strony z minerałami, wytypowałam kilkanaście które mnie zainteresowały i powoli testuję. I tylko tego zamierzam się trzymać. Pomaga jeszcze w moim przypadku nieładowanie Paypala (niestety teraz muszę, bo wypatrzyłam Aragona-biustonosz w moim rozmiarze na ebay i się złamałam).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:35   #609
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic, też miałam Lirene 50+ i nie mogę niczego złego powiedzieć na ten filtr. Również bałam się zapchania, taka uroda, ale na szczęście nic się nie stało. Dla mnie był trochę za tłusty, co działało super w zimie, ale latem za szybko się błyszczałam i jakoś tej zimy nie kupiłam, miałam już porobione zapasy. Obecnie używam Pharmaceris Screen- Sensilium, jest lżejszy. Jeśli będziesz miała możliwość, to wypróbuj. Dzisiaj położyłam na niego minerały i wszystko ładnie się trzyma.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:38   #610
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pomaga jeszcze w moim przypadku nieładowanie Paypala (niestety teraz muszę, bo wypatrzyłam Aragona-biustonosz w moim rozmiarze na ebay i się złamałam).
Aragon Ja ostatnio musiałam się powstrzymać od nowych próbek etc bo dorwałam fioletowe Regency
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:42   #611
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Bielizna jest gorsza od minerałków. Się wahałam co do Aragona od kilku miesięcy, ale jak zobaczyłam kremowego to musiałam wziąć
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 16:42   #612
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj przesyłki z Aromaleigh i DreamWorld. Kiedy ja to wszystko przetestuje

Oczywiście zdążyłam się maznąć rano Aromaleigh Voile i jest Świetne krycie(oczywiście flattim) a przy tym niezwykła lekkość, wygładzenie i niesamowity satynowy efekt. Po prostu rewelacja Jest to najlepszy do tej pory przeze mnie testowany podkład. Usłyszałam kilka komplementów na temat swojej cery, pomimo że nie trafiłam z odcieniem. Jestem zaskoczona, bo podkład wzięłam na zasadzie a co mi szkodzi dorzucić do zamówienia

Ja nic nie zmieniłam ani w pielęgnacji ani w minerałach, jedynie co to testuję nowości i kombinuję z Buff'd.



Super Frantic, że Ci podpasował Lirene. Pewnie sama będę zmuszona go kupić, bo nigdzie nie mogę dostać ROC, a nie zrobiłam zapasów
umarł w butach muszę zamówić w takim razie z Aromaleigh skoro Ty, fanka Meow jesteś nimi tak zachwycona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:43   #613
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj przesyłki z Aromaleigh i DreamWorld. Kiedy ja to wszystko przetestuje

Oczywiście zdążyłam się maznąć rano Aromaleigh Voile i jest Świetne krycie(oczywiście flattim) a przy tym niezwykła lekkość, wygładzenie i niesamowity satynowy efekt. Po prostu rewelacja Jest to najlepszy do tej pory przeze mnie testowany podkład. Usłyszałam kilka komplementów na temat swojej cery, pomimo że nie trafiłam z odcieniem. Jestem zaskoczona, bo podkład wzięłam na zasadzie a co mi szkodzi dorzucić do zamówienia

Super Frantic, że Ci podpasował Lirene. Pewnie sama będę zmuszona go kupić, bo nigdzie nie mogę dostać ROC, a nie zrobiłam zapasów
A ktory to Lirene?

Dreamworld juz do Ciebie doszedl? To moze ja tez nie bede jakos strasznie dlugo czekac

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Aragon Ja ostatnio musiałam się powstrzymać od nowych próbek etc bo dorwałam fioletowe Regency
Na szczescie w 28G jest tak maly wybor na ebayu, ze nie musze sie bac naglego wysypu Maskaradek

A poza tym Aragona mialam czerwonego i tak mu sie te wstazki odznaczaly pod bluzkami, ze nie nadawal sie do noszenia

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-02-04 o 16:44
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:51   #614
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja w DreamWorld zamawiałam 06.01, to nic dziwnego że przyszło


Ja mam 32FF i też praktycznie nigdy nic nie ma, ale teraz jakoś trafiłam. A akurat Aragon nadaje się nie tylko do noszenia



Aga, Aromaleigh przypomina mi Meow, ale jest delikatniejsze, jeszcze lepiej mnie wygładziło i nie mam uczucia podsuszenia mam wrażenie, że lepiej też kryje. A dzisiaj zaspałam i nałożyłam tylko na serum. Tylko te odcienie

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-04 o 16:56
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:23   #615
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Nie kusisc mnie tym Lirene, mam kilkadzisiat miniatur LRP

OT. Mialam dzis pierwsza mikrodermabrazje diamentowa Po zabiegu nalozono mi kwas hialuronowy z kolagenem i maseczke kolagenowa, ktora sie calkowicie wchlonela. Skora jest tak wygladzona, ze az nierzeczywista, jak u manekina Pory, zwlaszcza te na czubku nosa znikly jak sen jaki zloty (znaczy obkurczyly sie), efektu wybledzenia starych przebarwien jeszcze nie ma ale nawet tego nie oczekiwalm po jednym zabiegu, zobacze jak bedzie po kolejnych, najwczesniej za 10 dni. Ciekawe jak mi sie beda mineraly trzymac na takiej silikonowej skorze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:31   #616
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Hanneke i poległam muszę zamówić próbki Też lubię meow więc nie mam wyjścia tylko zamawiać

Frantic fajne 1e wrażenie z lirene Ja też wracam z podkulonym ogonem do filtrów bo kwasy jednak zobowiązują.Miałam chwilową przerwę Zdradź gdzie kupiłaś lirenkę w sieci czy realu?

Evelinek_r a to co za filtr?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:53   #617
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pomaga jeszcze w moim przypadku nieładowanie Paypala (niestety teraz muszę, bo wypatrzyłam Aragona-biustonosz w moim rozmiarze na ebay i się złamałam).
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Aragon Ja ostatnio musiałam się powstrzymać od nowych próbek etc bo dorwałam fioletowe Regency
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Bielizna jest gorsza od minerałków. Się wahałam co do Aragona od kilku miesięcy, ale jak zobaczyłam kremowego to musiałam wziąć
mój rozmiar jest dyskryminowany nawet przez pro-biuściaste firmy.
nie ma 60F bez ramiączek, kostiumów kąpielowych, właściwie najładniejsze fasony zaczynają się od obwodu 65

vril, a md robisz sobie ze względu na pory? profilaktycznie?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:58   #618
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mój rozmiar jest dyskryminowany nawet przez pro-biuściaste firmy.
nie ma 60F bez ramiączek, kostiumów kąpielowych, właściwie najładniejsze fasony zaczynają się od obwodu 65
Taaa... 60G to niby lepsze? Mnie nawet La Senza dyskryminuje, bo 65F choc na scislosc dobre, to miseczkowo za male by bylo
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:01   #619
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Po prostu chcialam sprobowac ale licze tez na wyrownanie kolorytu cery Od dluzszego czasu nie mam problemu z niespodziankami (ciekawe w jakim stopniu to zasluga mineralow ale fakt, ze widze roznice) i zostaly mi tylko plamki po starych wyskokach, ktore teraz wygladaja jak blade piegi, moze m-d pomoze Po zabiegu wzrasta tez wchlanialnosc kremow i innych mazidel, wiec i lepiej beda dzialaly na skore, poprawi sie nawilzenie, na czym tez mi zalezy, bo mam czasem problem z przesuszem, zwlaszcza na szyi (robilam twarz-szyja-dekolt).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 18:02   #620
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mój rozmiar jest dyskryminowany nawet przez pro-biuściaste firmy.
nie ma 60F bez ramiączek, kostiumów kąpielowych, właściwie najładniejsze fasony zaczynają się od obwodu 65

vril, a md robisz sobie ze względu na pory? profilaktycznie?
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Taaa... 60G to niby lepsze? Mnie nawet La Senza dyskryminuje, bo 65F choc na scislosc dobre, to miseczkowo za male by bylo
Jakie wy szczuplutkie jesteście
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:05   #621
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Taaa... 60G to niby lepsze? Mnie nawet La Senza dyskryminuje, bo 65F choc na scislosc dobre, to miseczkowo za male by bylo
huhu, nieźle nieźle
w ogóle 60-tki są w mniejszym wyborze...


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Po prostu chcialam sprobowac ale licze tez na wyrownanie kolorytu cery Od dluzszego czasu nie mam problemu z niespodziankami (ciekawe w jakim stopniu to zasluga mineralow ale fakt, ze widze roznice) i zostaly mi tylko plamki po starych wyskokach, ktore teraz wygladaja jak blade piegi, moze m-d pomoze Po zabiegu wzrasta tez wchlanialnosc kremow i innych mazidel, wiec i lepiej beda dzialaly na skore, poprawi sie nawilzenie, na czym tez mi zalezy, bo mam czasem problem z przesuszem, zwlaszcza na szyi (robilam twarz-szyja-dekolt).
brzmi super
a nie staniesz się jeszcze bledsza?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:06   #622
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

kontynuując temat stanikowy- mam 70G i mam nadzieję, że w biuście nie będzie więcej, bo wypadnę z Maskaradek...
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:07   #623
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja mialam 2 miseczki wiekszy biust, ale przestalam brac tabletki. Ech, zycie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:10   #624
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
kontynuując temat stanikowy- mam 70G i mam nadzieję, że w biuście nie będzie więcej, bo wypadnę z Maskaradek...
jakie one są śliczne....i produkowane od 65

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A ja mialam 2 miseczki wiekszy biust, ale przestalam brac tabletki. Ech, zycie

rocki, powinnaś startować w miss mokrego podkoszulka!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:16   #625
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
brzmi super
a nie staniesz się jeszcze bledsza?
Nie Skoro nie mam opalenizny, to i tak nie ma mi jaki kolor zejsc, po "starciu" wierzchniej warstwy to bedzie ta sama moja skora, tylko nowsza
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:16   #626
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jakie one są śliczne....i produkowane od 65
na Bravissimo od 60
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:16   #627
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic, też miałam Lirene 50+ i nie mogę niczego złego powiedzieć na ten filtr. Również bałam się zapchania, taka uroda, ale na szczęście nic się nie stało. Dla mnie był trochę za tłusty, co działało super w zimie, ale latem za szybko się błyszczałam i jakoś tej zimy nie kupiłam, miałam już porobione zapasy. Obecnie używam Pharmaceris Screen- Sensilium, jest lżejszy. Jeśli będziesz miała możliwość, to wypróbuj. Dzisiaj położyłam na niego minerały i wszystko ładnie się trzyma.
evelinek_r dziękuję za radę. Czy mówisz o TYM produkcie? Lirenka teraz jest świetna, ale w upały bardzo możliwe, że zrobi się jednak przyciężka, więc nie omieszkam wypróbować tego polecanego przez Ciebie filtra.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie kusisc mnie tym Lirene, mam kilkadzisiat miniatur LRP

OT. Mialam dzis pierwsza mikrodermabrazje diamentowa Po zabiegu nalozono mi kwas hialuronowy z kolagenem i maseczke kolagenowa, ktora sie calkowicie wchlonela. Skora jest tak wygladzona, ze az nierzeczywista, jak u manekina Pory, zwlaszcza te na czubku nosa znikly jak sen jaki zloty (znaczy obkurczyly sie), efektu wybledzenia starych przebarwien jeszcze nie ma ale nawet tego nie oczekiwalm po jednym zabiegu, zobacze jak bedzie po kolejnych, najwczesniej za 10 dni. Ciekawe jak mi sie beda mineraly trzymac na takiej silikonowej skorze
Vril a jakie masz LRP? Ja mam mleczko dla dzieci 50+ i próbki jakiegoś jeszcze, też 50+. Przyznam, że przy Lirence to tłuściochy jakich mało.

Też od pewnego czasu myślę o tym peelingu, ale brak mi funduszy.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic fajne 1e wrażenie z lirene Ja też wracam z podkulonym ogonem do filtrów bo kwasy jednak zobowiązują.Miałam chwilową przerwę Zdradź gdzie kupiłaś lirenkę w sieci czy realu?
Kupiłam na Allegro w jednej z aptek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:20   #628
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Wchodze na allegro.. wpisuje podklad mineralny i wyskakuje mi to:

PromaPrim - Podklad mineralny .. pod tynki
http://www.allegro.pl/item530966180_..._cena_1kg.html



Nie ma co.. tylko 9zł za kilogram

U mnie sie warzy EDM, a za duzo nie daje, jakbym dala mniej to bym nie miala krycia
Mimo tego nie zaryzykuje buffa jutro bo jeszcze mi wyparuje

Dzis rano nalozylam róz NEW CAR SMELL jeszcze od pastereczki no i nalozylam rowno i wiecie co sie stalo po paru godzinach? Na jednym policzku wyparował (twarzy nie dotykam) a na drugim jakby sie zrobil strasznie czerwony, choc taki nawet nie jest. Czulam sie jakbym walkee talkee nalozyla
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:29   #629
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic, kiedys uzywalam LRP Creme Fondante 50+ ale przestawilam sie na LRP Dermo Pediatrics Lait i Lait Ecran (stara i nowa wersja) jak sie okazalo, ze jednak zawarty w nich alkohol mnie nie podraznia (co mnie dziwi), wchlaniaja sie do matu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16599
http://www.vena-vita.pl/produkt,id,1...i+ciala+100+ml.
http://www.beaute-test.com/lait_ecra...oche_posay.php

Zastanawiam sie, czy nie puscic polowy na all i sprobowac to Lirene

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-02-04 o 18:34
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:38   #630
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic, kiedys uzywalam LRP Creme Fondante 50+ ale przestawilam sie na LRP Dermo Pediatrics Lait i Lait Ecran (stara i nowa wersja) jak sie okazalo, ze jednak zawarty w nich alkohol mnie nie podraznia (co mnie dziwi), wchlaniaja sie do matu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16599
http://www.vena-vita.pl/produkt,id,1...i+ciala+100+ml.
http://www.beaute-test.com/lait_ecra...oche_posay.php
To chyba masz to samo co ja. Mam dużą tubę Anthelios Dermo-Pediatrics Lait (ale tubka wygląda inaczej, tzn. obrazek dzieciaczka jest inny) i próbki Anthelios XL Creme. Ten drugi jeszcze jako tako, ale mleczko dla dzieci jest dla mnie za tłuste. Spróbuję je zużyć latem do ciała.
Jak się Tobie mleczko LRP wchłania do matu to w sumie nie masz czego szukać, ale Lirene według mnie jest o klasę lepsze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.