kwasy glikolowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-29, 11:34   #1
justyna***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do justyna*** GG do justyna***

kwasy glikolowe


Na czym polega złuszczanie twarzy kwasami glikolowymi?Ile to kosztuje?
justyna*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:58   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kwasy glikolowe

no coz pewie ci za duzo nie pomoge bo nie zluszczalam sbie buzki u kosmetyczki. Uzywalam, tzn testowalam nowa serie z Vichy Normaderm. Seria ta zawiera kwas glikolowy i bardzo ladnie przebarwienia po syfkach mi z buzi schodzilo, nawet zaskorniki sie zmniejszyly i teraz planuje zakupienie zelu do myci w normarnym wymiarze. Tylko mam problem bo nie wiem czy ten z peelingiem czy ten zwykly? Chodz bardziej przymierzem sie do pelingujacego. Zwykly zel do mycia mam a zamiast peelingu uzywac bede tego zelu. Na poczatku pare dni pod rzad zeby nosek oczyscis a potem tylko wedlug potrzeby ok. 2 razy na tydzien. Pewnie ci za duzo nie pomoglam ale moze i ty masz takie problemy jak ja wiec chyba by wystarczylo zwykly kosmetyk zakupic.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 09:41   #3
justyna***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do justyna*** GG do justyna***
Re: kwasy glikolowe

Ja byłam u dermatologa bo leczę się na trądzik.Już od 3 miesięcy smaruję się antybiotykiem Aknemyzin i na razie nie ma efektów.No i pani dermatolog poleciła mi właśnie złuszczyć sobie twarz kwasami glikolowymi.Mówi że bardzo by mi to pomogło.Niestety ona nie wykonuje takich zabiegów i musze sama poszukać jakiejś dobrej kosmetyczki,a niestety do kosmetyczek nie mam większego zaufania,więc chciałam na własną rękę czegoś poszukać na ten temat nim wybiorę sie do gabinetu.
justyna*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 11:25   #4
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: kwasy glikolowe

Witam
Co do tego zluszczania to ja bym osobiscie bardzo odradzala kosmetyczke!!!!! Najlepiej znalezc lekarza dermatologa ktory taki zabieg przeprowadzi.ja tez stosowalam wiele roznych preparatow do smarowania buzki i niestety nie pomoglo.I moja lekarka zaproponowala mi taki zabieg.jeszcze sie nie zdecydowalam bo slyszalam o roznych skutkach tego zabiegu!troche sie obawiam.Takie zluszczanie przeprowadza sie gdy na buzi nie ma ostrego stanu zapalnego.Wiec najpierw nalezaloby stosowac jakis antybiotyk aby buzialka troszke wyleczyc i potem dopiero zluszczanie.Przede wszystkim to trzeba sie oddac w rece osoby doswiadczonej i do ktorej sie ma zaufanie.

pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 11:27   #5
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: kwasy glikolowe

Jesli jestes z Warszawy to podaj mi e-mail i napisze ci adres i numer telefonu tej mojej lekarki ktora przeprowadza takie zabiegi.
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 15:06   #6
justyna***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do justyna*** GG do justyna***
Re: kwasy glikolowe

Niestety nie jestem z Warszawy tylko z Kołobrzegu.W moim mieście nie ma wogóle wyboru jeśli chodzi o dermatologów.Jest ich tylko dwóch i nawet nie robią tych zabiegów.Co mam robić?????Do kosmetyczki raczej nie pójde bo mie mam zaufania.
justyna*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.