Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 12:54   #541
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mniam

btw. piękne masz kocięta
mowisz, ze mniam hmmm... bo wlasnie rozwazam decyzje czy moze sie ic pozbyc bo i tak nie uzywam ...

dziekuje w imieniu kociat ...


EDIT: kiedys tu byla mowa o bialych rozswietlaczach (bo trudno tu powiedziec o rozu)... tak mi sie przypomnialo

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-17 o 14:57
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:11   #542
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

znalazłam takie swatche Imperialowej kolekcji chyba jeszcze nie było
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:27   #543
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

O boze! ten Chanel jest obledny !!!!!!
To bedzie moj nowy obiekt pożądania!!!!!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:37   #544
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz Cie lubie [pozdro od mlodej 25 latki ]

u mnie w douglasie mieli imperiale, ale oni jakos tak maja stanowisko guerlainowe scisniete ...

przychodz i zawracaj nam glowe - dzieki wizazowi mozna uniknac wielu wpadek kosmetycznych

ja tez mysle, ze one maja prowizje - tzn jedna panna jest np od shiseido, jedna od mineralow itp i za to ile sprzedadza tego jest prowizja.
latem szukalam brazera. poszlam do sephory i pytam pania czy moze mi jakis polecic. od razu zaciagnela mnie do stanowiska smashboxa. pomacalam pomacalam, tamta pani gdzies zniknela, wiec zlapalam inna, zeby spytac, a ona mi na to, ze lepsze sa diora. nastepnego dnia w ramach testow poszlam znow, do jeszcze innej i teraz z kolei najlepsze mial guerlain
ale douglas nie byl lepszy... po doswiadczeniach w seph obczytalam sie na wizazu, chcialam brazer EL, poszlam do douglasa, a pani mnie zaczela na shiseido namawiac. no i, nieszczesna, zgodzilam sie na wymalowanie tym. pani nalozyla mi to na cala twarz tworzac idealna maske i jeszcze przekonywala mnie, ze sie ladnie stopilo
nastepnym razem poszlam do sephory powiedzialam, ze chce wyprobowac brazer EL, pani mowi, ze moze jakiejs innej firmy, a ja, ze dziekuje, chce EL, po jeszcze kilku wymianach zdan w koncu sie udalo


niekompetencja tych kobiet jest az zdumiewajaca... powinni robic "dzien z ekspertem" i jako gosci specjalnych zapraszac wizazanki

ale dobre strony za to widac na Twojej twarzy

[ja sobie to tlumacze tak, ze wizaz z jednej strony kusi bardzo, czesto nawet rzeczami, o ktorych nie wiedzialysmy, ze nie mozemy bez nich zyc ale za to chroni przed kosmetycznymi wpadkami, przez ktore musialybysmy i tak cos znowu kupic, wiec ostatecznie wydajemy podobnie, ale jestesmy zadowolone z tego, co mamy
jakos trzeba sie pocieszac, nie? ]

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------


o, dop teraz zauwazylam edit
no ja w sumie tez tego nie rozumiem ale teraz jak juz mam mythic, to motyli nawet nie szukam, bo bylaby to juz kulkowa rozpusta

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

WLASNIE WLASNIE, BO MI SIE PRZYPOMNIALO
Immo, jak tam Twoj motor, ktory mialas dostac od TZa [zamiast meteorytow ]?????????????
No przychodzę zawracać głowę

Bo przeczytaniu ponad połowy poprzedniej części wątku i całości tego jestem strasznie napalona na kuleczki
Kuszą mnie pastele, ale jestem prawie pewna, że nie będą się dla mnie nadawać Myślałam też nad motylami, ale trochę się boję zamawiać z Azji i bez testowania... Zatem postanowiłam wykorzystać zniżkę w Sephorze i kupić któreś z dostępnych kulek (pomimo kategorycznego odradzenia mi ich przez Panią Sephorzankę ).
Testowałam tylko na ręce, ale zdecydowana jestem na BC lub Imperiales.
No i które byście wybrały na moim miejscu?
W BC strasznie spodobała mi się piękna, złota, ciepła poświata i wydaje mi się, że by do mojej twarzy pasowała (mam raczej ciepły odcień skóry).
Ale Imperiale też cudownie wyglądały, a jeszcze te swatche Tylko widzę, że dają różową poświatę i wydaje mi się, że przez to mogą mi nie pasować...
Które dają bardziej zauważalny/ładniejszy efekt? Bo mi zależy na rozświetleniu, ożywieniu twarzy, wygładzeniu optycznym, bo ostatnio jest jakaś poszarzała i ponura. Ale nie chcę też nachalnych drobinek, bo chciałabym ich używać na co dzień na całą twarz.
Kurcze, przydałoby się zamieścić zdjęcie, ale aparat padł mi na amen, a w komórce wychodzą przekłamane
Ale może uda Wam się coś poradzić bez zdjęć?
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:45   #545
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
O boze! ten Chanel jest obledny !!!!!!
To bedzie moj nowy obiekt pożądania!!!!!
tak tez myslalam, ze Ci sie spodoba ...

- luna na ebayu -

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:52
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:46   #546
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
O boze! ten Chanel jest obledny !!!!!!
To bedzie moj nowy obiekt pożądania!!!!!
No tak, to jest ta Luna, o której już kiedyś rozmawiałyśmy (chyba w poprzedniej części wątku). Mam ten rozświetlacz i jest faktycznie bardzo fajny. Jest bogaty w maleńkie, srebrzyste drobinki, na skórze tworzy jednolitą, mroźną "taflę". Efekt jest taki... szlachetny...żadna tam bombka. Nie pobiela Ech, dawno go nie używałam...chyba jutro się do niego dobiorę Acha, no i pięknie pachnie różami

W sklepach już nie dostaniesz, bo to limitowanka była. Może na allegro albo ebayu jeszcze się trafi.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:51   #547
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No bede szykac na allegro. Jak bedzie to klikne od razu bez wachania

A jaka moze byc jego cena tak pi razy oko?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 16:00   #548
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No bede szykac na allegro. Jak bedzie to klikne od razu bez wachania

A jaka moze byc jego cena tak pi razy oko?
sprzedający waldek-v6 miał ją za 99 zł jakiś czas temu - tak jest nr tel - jak napiszesz na pewno wystawi

http://allegro.pl/item812446610_chan...e_49_luna.html

tylko jest jakiś błąd w tej aukcji i trzeba wyjaśnić czego dotyczy aukcja
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2009-11-17 o 16:01
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:13   #549
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W sklepach już nie dostaniesz, bo to limitowanka była. Może na allegro albo ebayu jeszcze się trafi.
na ebayu jest... tylko amikowym, link wrzucilam ... i faktycznie pachna niesamowicie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:50   #550
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a tak, zeby bylo jeszcze bardziej w temacie, to.. taram - moje guerlainowe zbiory
Załącznik 2658460Załącznik 2658461Załącznik 2658462
Dziweczyny mozecie mi wytlumaczyc, jak te kolorowe kulki moga dac ladny kolrek na buzi? Nigdy nie uzywalam kosmetykow z tej firmy. Czy moglybyscie w skrocie opisac co polecacie z tej firmy?
i te kulki to jest poprostu puder?on ma zielone kulki.. i jak to na twarzy wyglada?
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:52   #551
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mowisz, ze mniam hmmm... bo wlasnie rozwazam decyzje czy moze sie ic pozbyc bo i tak nie uzywam ...

dziekuje w imieniu kociat ...


EDIT: kiedys tu byla mowa o bialych rozswietlaczach (bo trudno tu powiedziec o rozu)... tak mi sie przypomnialo
ja chętnie przygarnę.... i może jedno kocię dorzucisz? bo mi mało moich 3 rudzielców

aa pisałam o tym rozświetlaczu w wątku chanel. tzn. pytałam czy ktoś używał, bo mnie kusi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 17:03   #552
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a jaką masz drugą?

szczerze mówiąc to mi dwie paletki też by wystarczyły - 1 na dzień, 2 na wieczór, ale ja mam naturę chomika - lubię MIEĆ
Ja tez mam nature chomika i to moje przeklenstwo

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
O matko! One są szkolone w kierunku antyImperiale??? Jak ostatnio, także w sephorze zapytałam: Czy pojemność Imperiali jest taka sama jak linii klasycznej?? A Pani na to, pewnym gestem wskazuje mi opakowanie Pearly Touch Voyage I dopowiada : to jest opakowanie Imperiali Zanim zdołałam z siebie cokolwiek wykrztusić, patrzyłam na nią chyba z pół minuty ...

Dlatego dla mnie także Wizaż jest miejscem zdobywania informacji
To ma dobre i złe strony, te złe doskonale widać na saldzie mojego konta
Mi takze prosze dajcie jakies informacje o tych cudnych kosmetykach.
Tez chce byc piekna
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:04   #553
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja chętnie przygarnę.... i może jedno kocię dorzucisz? bo mi mało moich 3 rudzielców
o nie nie... moje dwa futrzaki nie wymienilabym na nic na swiecie ... a w podpise mam zdjecie co tam jeszcze mam do pozbycia ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:12   #554
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o nie nie... moje dwa futrzaki nie wymienilabym na nic na swiecie ... a w podpise mam zdjecie co tam jeszcze mam do pozbycia ...
a może chciałabyś dużego, rudego kota, który przynosi do domu bażanty i króliki ?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:24   #555
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a może chciałabyś dużego, rudego kota, który przynosi do domu bażanty i króliki ?
o nie dziekuje ... moje monsterki dostarczaja mi wystarczajaco duze rozrywki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:31   #556
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o nie dziekuje ... moje monsterki dostarczaja mi wystarczajaco duze rozrywki ...
wyobrażam sobie z wiekiem będzie tylko gorzej... chyba, że u Ciebie to będą kocięta domowe? moje większość czasu biegają po wiosce, terroryzują inne koty i ciągle jakieś ofiary przynoszą mi w darze
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:36   #557
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wyobrażam sobie z wiekiem będzie tylko gorzej... chyba, że u Ciebie to będą kocięta domowe? moje większość czasu biegają po wiosce, terroryzują inne koty i ciągle jakieś ofiary przynoszą mi w darze
w 100% domowe ... nie dosc, ze przy ulicy mieszkam... to sa rasowe i swoja cene maja wiec w zyciu nie wypuscilabym samopas zawalu bym dostala ... pomiajac, ze maja dopiero 4,5 miesiaca ...

i lepiej nie offtopujmy bo nas pogonia ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:41   #558
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w 100% domowe ... nie dosc, ze przy ulicy mieszkam... to sa rasowe i swoja cene maja wiec w zyciu nie wypuscilabym samopas zawalu bym dostala ... pomiajac, ze maja dopiero 4,5 miesiaca ...

i lepiej nie offtopujmy bo nas pogonia ...
a, no to nie ma się czym martwić
moje kocięta znalezione przy drodze i przygarnięte, bo mam miękkie serducho

a tak żeby nie offtopować, to dostałam kompakt parure white i wcale taki white nie jest
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:48   #559
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

a ja siedize i gapie sie na czworeczki z imperialowej kolekcji ehhhh... myslalam, ze nie dla mnie... ale ostatnio pomacalam no i teraz mnie mecza okrutne ... chyba ulegne ... moze jeszcze puszcze w swiat jakies piatki co rzadko uzywam...


ps. ja mam slabosc do brytkow ... uwielbiam ta rase...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 17:57   #560
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

a ja słabość do śmietnikowych czarnych brzydali

Dziewczęta - wkurza mnie to, że nadal kulek nie mam, ale już się nakręciłam na ten róż guerlaina poczwórny cudny , no już mi się jawi, że bez niego moje życie nie jest pełne
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:09   #561
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Taaaaaa ja tez to sobie zawsze tak tlumacze
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:28   #562
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
O boze! ten Chanel jest obledny !!!!!!
To bedzie moj nowy obiekt pożądania!!!!!
Kiedyś ci już chyba o nim wspomniałam

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No tak, to jest ta Luna, o której już kiedyś rozmawiałyśmy (chyba w poprzedniej części wątku). Mam ten rozświetlacz i jest faktycznie bardzo fajny. Jest bogaty w maleńkie, srebrzyste drobinki, na skórze tworzy jednolitą, mroźną "taflę". Efekt jest taki... szlachetny...żadna tam bombka. Nie pobiela Ech, dawno go nie używałam...chyba jutro się do niego dobiorę Acha, no i pięknie pachnie różami

W sklepach już nie dostaniesz, bo to limitowanka była. Może na allegro albo ebayu jeszcze się trafi.
wszystko to prawda. Ładnie nawet wygląda na jasnej, ale o ciepłym odcieniu cerze.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja chętnie przygarnę.... i może jedno kocię dorzucisz? bo mi mało moich 3 rudzielców

aa pisałam o tym rozświetlaczu w wątku chanel. tzn. pytałam czy ktoś używał, bo mnie kusi
Posiadam, używam, polecam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:00   #563
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
No przychodzę zawracać głowę

Bo przeczytaniu ponad połowy poprzedniej części wątku i całości tego jestem strasznie napalona na kuleczki
Kuszą mnie pastele, ale jestem prawie pewna, że nie będą się dla mnie nadawać Myślałam też nad motylami, ale trochę się boję zamawiać z Azji i bez testowania... Zatem postanowiłam wykorzystać zniżkę w Sephorze i kupić któreś z dostępnych kulek (pomimo kategorycznego odradzenia mi ich przez Panią Sephorzankę ).
Testowałam tylko na ręce, ale zdecydowana jestem na BC lub Imperiales.
No i które byście wybrały na moim miejscu?
W BC strasznie spodobała mi się piękna, złota, ciepła poświata i wydaje mi się, że by do mojej twarzy pasowała (mam raczej ciepły odcień skóry).
Ale Imperiale też cudownie wyglądały, a jeszcze te swatche Tylko widzę, że dają różową poświatę i wydaje mi się, że przez to mogą mi nie pasować...
Które dają bardziej zauważalny/ładniejszy efekt? Bo mi zależy na rozświetleniu, ożywieniu twarzy, wygładzeniu optycznym, bo ostatnio jest jakaś poszarzała i ponura. Ale nie chcę też nachalnych drobinek, bo chciałabym ich używać na co dzień na całą twarz.
Kurcze, przydałoby się zamieścić zdjęcie, ale aparat padł mi na amen, a w komórce wychodzą przekłamane
Ale może uda Wam się coś poradzić bez zdjęć?
ja mysle, ze mimo wszystko idz, jakos sie zmus, NIE SLUCHAJ PAN W SEPHORZE tylko popros o pedzelek i sama sie pomaluj jednymi i drugimi. tak na sucho to ciezko poradzic
imperiale sa limitowane - wiec niedlugo ich juz nie bedzie, BC mozesz dostac zawsze i wszedzie [ale rym ], sa one widoczniejsze na twarzy[imperiale] ale np dla mnie byly za rozowe, za blyszczace i ogolnie "za". choc w watku wiele dziewczyn je lubi

dla wszystkich zainteresowanych kulkami polecam super bloga Nevady - http://beautyicon.pl/ gdzie mozna znalezc opisy, wrazenia i super zdjecia tych cudeniek

aha - pastele nadaja sie tylko do naprawde bladych twarzy - na takich srednich, jak np ja - to nawet za bardzo ich nie widac...
a motyle sa boskie. ja mam prasowane i je kocham. nie maja tyle rozu co imperiale, a co do ilosci drobinek to maja ich tak posrednio miedzy imperialami i bc.

aaa i jeszcze jakbys chciala kupowac imperiale to w seph ze znizka, ale jak bc, to raczej polecam truskawe [ja kupilam mythic za 120 zl, swiezutkie z tego roku ]
Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Dziweczyny mozecie mi wytlumaczyc, jak te kolorowe kulki moga dac ladny kolrek na buzi? Nigdy nie uzywalam kosmetykow z tej firmy. Czy moglybyscie w skrocie opisac co polecacie z tej firmy?
i te kulki to jest poprostu puder?on ma zielone kulki.. i jak to na twarzy wyglada?
z tej firmy polecamy wszystko, bo jak zaczniesz, to juz wpadniesz no ale najbardziej oczywiscie meteoryty poczytaj sobie o nich na kwc
te kulki to nie jest puder kryjacy! ja uzywam DW, potem sypanego clinique, a na koncu meteorytow. bardzo wiele dziewczyn nastawia sie na to, ze to taki normalny puder i potem sie rozczarowuje. meteoryty maja rozswietlic, zmiekczyc rysy, ozywic cere.
[a zielone kulki sa do tuszowania zaczerwienien ]
wiem, ze kolory w mythic sa kosmiczne, ale to polaczenie jakims cudem daje totalnie cudny efekt [a nie twarz w kolorze wymiocin, jak mogloby sie wydawac ]
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wyobrażam sobie z wiekiem będzie tylko gorzej... chyba, że u Ciebie to będą kocięta domowe? moje większość czasu biegają po wiosce, terroryzują inne koty i ciągle jakieś ofiary przynoszą mi w darze
moja kumpela miala czarnego kocura. jak go przygarnela byl jedynym czarnym kotem we wsi. po kilku latach wiekszosc kotow byla juz czarna
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w 100% domowe ... nie dosc, ze przy ulicy mieszkam... to sa rasowe i swoja cene maja wiec w zyciu nie wypuscilabym samopas zawalu bym dostala ... pomiajac, ze maja dopiero 4,5 miesiaca ...

i lepiej nie offtopujmy bo nas pogonia ...
iiii nie pogonia
1. w tym watku czesto sa dygresje lub dygresje od dygresji
2. uwielbiam Twoje kotyyyyy
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a ja siedize i gapie sie na czworeczki z imperialowej kolekcji ehhhh... myslalam, ze nie dla mnie... ale ostatnio pomacalam no i teraz mnie mecza okrutne ... chyba ulegne ... moze jeszcze puszcze w swiat jakies piatki co rzadko uzywam...


ps. ja mam slabosc do brytkow ... uwielbiam ta rase...
no, takie biedne male cienie, a Ty ich nie chcesz

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
a ja słabość do śmietnikowych czarnych brzydali

Dziewczęta - wkurza mnie to, że nadal kulek nie mam, ale już się nakręciłam na ten róż guerlaina poczwórny cudny , no już mi się jawi, że bez niego moje życie nie jest pełne
juz Ci mowilam, ze jestes moim guru cierpliwosci
i doskonale rozumiem Twoje uczucia co do brakow w Twoim zyciu.
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Taaaaaa ja tez to sobie zawsze tak tlumacze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:00   #564
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Blush...%3D4%26ps%3D63
to róż z nowej kolekcji? od kiedy to jest w sklepach?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:00   #565
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

dor6 tak, wspominalas

Musze go upolowac jak bede miec kase
Ale najpierw kolejne opakowanie Pasteli
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:14   #566
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Blush...%3D4%26ps%3D63
to róż z nowej kolekcji? od kiedy to jest w sklepach?
yyyy na wiosne

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

[swoja droga to ten roz mi sie podoba i jesli na zywo bedzie tak piekny, a obawiam sie, ze bedzie, to moze sie okazac, ze jest mi ABSOLUTNIE NIEZBEDNY pomimo tego, ze roz mam i zawsze uwazalam, ze po co mi 2 naraz ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:15   #567
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Blush...%3D4%26ps%3D63
to róż z nowej kolekcji? od kiedy to jest w sklepach?
yyyy... no w sumie od stycznia przyszlego roku ...

Ilios alez ja je bardzo chce... tylko jakies resztki zdrowego rozsadku kolacza mi sie po glowie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:17   #568
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
yyyy na wiosne

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

[swoja droga to ten roz mi sie podoba i jesli na zywo bedzie tak piekny, a obawiam sie, ze bedzie, to moze sie okazac, ze jest mi ABSOLUTNIE NIEZBEDNY pomimo tego, ze roz mam i zawsze uwazalam, ze po co mi 2 naraz ]
no właśmie ja też myślałam, że od stycznia, to dlaczego ten sprzedawca ma je na aukcji?!
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:18   #569
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Wydaje sie byc cieply, wiec dla mnie odpada
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:21   #570
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ilios alez ja je bardzo chce... tylko jakies resztki zdrowego rozsadku kolacza mi sie po glowie ...
mi tez
ale najgorsze jest to, ze to juz sa resztki, a nawet nie widzialysmy go na zywo
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no właśmie ja też myślałam, że od stycznia, to dlaczego ten sprzedawca ma je na aukcji?!

moze kolejny z fabryki guerl, jak ten, co w kieszeni kulki wynosil i je w siatce sprzedawal
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wydaje sie byc cieply, wiec dla mnie odpada
Ty sie tak nie ciesz, bo jak go zobaczysz na zywo to pewnie i tak Ci sie spodoba
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.