Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:16   #1861
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

najlepiej ? wyrzuc ją z okna zeby sie roztrzasła, albo odetnij kabel
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:51   #1862
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no co za pomysły z wyrzucaniem przez okno ... Lepiej wrzuc do jakiegos kartonu i na dno szafy moze kiedys sie komus przyda albo nawet Tobie w jakiejs kiepskiej sytuacji Mnie narazie prostownica nie kusi moze tez dlatego ze zapuszczam odrosty a na prostych sa one cholernie widoczne wiec wole swoje krecone w jakims koku ...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:14   #1863
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

przyłączam się !
kurcze czemu prostownica tak uzależnia o.O też postanowiłam się ogarnąć i nie prostować włosów.No może tylko trochę grzywkę i czasem na jakieś wyjątkowe okazje, bo tak zupełnie przestać prostować to bym nie umiała :/ jakaś masakra;p ciągle próbuje zapuścić włosy, ale nie mogę, bo co jakiś czas muszę obcinać włosy przez tą prostownice, bo niszczy końcówki, ale mam nadzieję, że teraz jakoś się uda ;d trzymajcie kciuki ! ostatnim razem wyprostowałam całe włosy na sylwestra o.O
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...

Edytowane przez anna1718
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:16
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:19   #1864
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

362/ 10
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:02   #1865
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

10 ;-)
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:21   #1866
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Chyba jednak wybiorę opcję z szafą, nigdy nie wiadomo, może mi się jeszcze przydać, a jak nie mi to mojej mamie
5 dzień bez prostownicy, jestem dobrej myśli
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:39   #1867
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja powracam do gumy. to i prostownica chwile wypoczywa
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 14:52   #1868
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

11 ;-)
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:45   #1869
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

363 / 11

bez suszarki , bez prostowania
zimna woda

szałwia zdecydowanie wygładza !!!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:40   #1870
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Gratulacje
ja dopiero tydzień
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:57   #1871
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja od jutra zaczynam moj odwyk od prostownicy ,szuszarki zobaczymy czy mi sie uda
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 17:26   #1872
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
ja od jutra zaczynam moj odwyk od prostownicy ,szuszarki zobaczymy czy mi sie uda
Trzymam kciuki za Ciebie Limetko
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16419789


Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
Gratulacje
ja dopiero tydzień
A dziękuję ślicznie...Hmm z tego co pamiętam pierwszy tydzień to horror - przynajmniej dla mnie Jeśli będziesz chciała się poradzić o cokolwiek pisz Na punkcie włosów mam hopla Zwłaszcza, co zrobić, żeby wyglądały jakoś bez prostownicy - ponoć opanowałam to do perfekcji i Siostra śmieje się ze mnie, bo wg niej ja nadal prostuję Bo niby dlaczego te włosy wyglądają nadal jakby były wyprostowane???

364 / 12
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:40   #1873
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nie nadal odstają :/
12
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:45   #1874
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Ciebie Limetko
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16419789




A dziękuję ślicznie...Hmm z tego co pamiętam pierwszy tydzień to horror - przynajmniej dla mnie Jeśli będziesz chciała się poradzić o cokolwiek pisz Na punkcie włosów mam hopla Zwłaszcza, co zrobić, żeby wyglądały jakoś bez prostownicy - ponoć opanowałam to do perfekcji i Siostra śmieje się ze mnie, bo wg niej ja nadal prostuję Bo niby dlaczego te włosy wyglądają nadal jakby były wyprostowane???

364 / 12
haha ostatnio powiedziałam koleżance, że już nie prostuje włosów to stwierdziła, że się niczym nie różnią (nakładka na suszarkę ;D )

ah wyprostowałam włosy ALE to tak w prezencie na jutrzejsze urodziny
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:19   #1875
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no to wszystkiego najlepszego ;-* i nie prostowania

13
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:10   #1876
aneeet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
GG do aneeet
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Staram się nie dać, ale bywa ciężko :< to przez to, że mam falowane włos, takie ni w pin.de, ni w oko...
moje też takie nijakie chociaż musze przyznać, że czasem nawet je lubie
__________________

"- ale to pan jest mężczyzną i na pana spada obowiązek podjęcia inicjatywy.
- podjęcie inicjatywy? ja?
- a co pan chciał? nabycie prawa szczania na stojąco musi swoje kosztować."
aneeet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:29   #1877
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

pierwszy
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:15   #1878
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
no to wszystkiego najlepszego ;-* i nie prostowania

13
dziękuję mam nadzieję, że się uda mało prostować
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...

Edytowane przez anna1718
Czas edycji: 2010-01-13 o 22:16
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:39   #1879
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
A dziękuję ślicznie...Hmm z tego co pamiętam pierwszy tydzień to horror - przynajmniej dla mnie Jeśli będziesz chciała się poradzić o cokolwiek pisz Na punkcie włosów mam hopla Zwłaszcza, co zrobić, żeby wyglądały jakoś bez prostownicy - ponoć opanowałam to do perfekcji i Siostra śmieje się ze mnie, bo wg niej ja nadal prostuję Bo niby dlaczego te włosy wyglądają nadal jakby były wyprostowane???

364 / 12
Aż takiego horroru nie ma, bo na razie związuję je gumką, w rozpuszczonych niewyprostowanych nie pokazałabym się światu
Ale kiedyś będzie trzeba to zrobić, więc wyjaw mi proszę swoją cudowną receptę na ładne nieprostowane włosy
______

9 dzień bez prostowania !
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 11:25   #1880
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
Aż takiego horroru nie ma, bo na razie związuję je gumką, w rozpuszczonych niewyprostowanych nie pokazałabym się światu
Ale kiedyś będzie trzeba to zrobić, więc wyjaw mi proszę swoją cudowną receptę na ładne nieprostowane włosy
Hmmm Zacznę od tego, iż moje włoski są z natury cienkie , lekko kręcone, suche i delikatnie napuszone, a do tego od ponad 9 lat rozjaśniane i przez 8 lat niemalże codziennie prostowane...Tragedia...D okładnie rok temu zdjęłam wspaniałe, doczepiane pasma (było ich grubo ponad 60) i prawie padłam trupem, jak zobaczyłam co z nich zostało...Wystrzępione piórka, połamane końcówki, a jakieś 15% fryzjerka wyszarpnęła mi ze zgrzewami. Wyobraź sobie Jak wychodziłam z salonu, w którym doczepiałam włosy miałam łzy w oczach i postanowiłam,że od tego dnia nie wyprostuję włosów...Dokładnie moje postanowienie brzmiało tak " przez 3 miesiące będę suszyła letnim i zimnym powietrzem włosy, a w razie czego daje sobie trzy zapasowe koła ratunkowe w postaci prostowania, na wypadek , gdybym miała jakieś wyjście, albo ważne spotkanie..." W efekcie nie musiałam z nich korzystać (od czasu do czasu podprostowałam kosmyki po boku imitujące grzywkę. Następnego dnia po mojej przysiędze zaopatrzyłam się w serię Kerastase (kąpiel cementową, odżywkę cementową do spłukiwania, cement termiczny do stosowania z suszarką - tu ze względu na zimę- nie chciałam się zaziębić, trzy ampułki vita ciment i age recharge, no i świetną maskę age recharge) i zaczęłam walkę ...Myje włosy co drugi dzień, więc na początku ze względu na tą dewastację spowodowana doczepionymi pasmami robiłam co mycie na przemian - raz maskę (min. 40 minut w foliowym czepku i ręczniku ogrzewanym suszarką), albo mieszałam maskę z połową ampułki i również robiłam kompres.Po kilku myciach zaczęłam kurację odzywką cementową i tylko raz w tygodniu robiłam sobie ampułkę z maską. Tą odzywkę cementową także zawijałam w kompres na ok. 20 minutek. Włosy zaczęly mi rosnąć i co potwierdziło tylko moje domysły, że prostownica niszczy systematycznie końcówki w sposób bardzo dyskretny, tak że nawet nie miałam ich specjalnie rozdwojonych, ale jak prostowałam nie chciały rosnąć - tzn. odrost był, ale nie robiły się dłuższe...Oczywiście na początku było bardzo trudno, bo ja nie znoszę upiętych włosów, ale jeśli ja (maniaczka , uzależniona od prostownicy) pokonałam to ...to chyba każdy może??
Bardzo ważne jest by na początku nie odstawiać wszystkiego, bo można zwariować Ja szczęśliwym trafem dostałam wtedy w prezencie zestaw (o ironio ) ga.ma suszarkę i prostownicę z jonizacją i regulacją nawiewu - świetny , profesjonalny sprzęt i dzięki tej suszarce przetrwałam najtrudniejszy okres - po umyciu włosków nie rozczesywałam ich , tylko palcami dzieliłam na warstwy i suszyłam z góry z nasadką koncentrującą nawiew letniego , a później zimnego powietrza, aby zamknąć łuskę włosa i ją wygładzić. Ważne jest suszenie z góry bo włosy pod naporem powietrza prostują się, dopiero na końcu je rozczesywałam. A i przed suszeniem używałam odrobinkę mieszaniny cementu termicznego i kropelki serum wygładzająco - nabłyszczającego L'oreal Pro. Używam również koncentrat na rozdwojone końcówki, bo mam bardzo delikatne włosy i jednak muszę je smarować. Po okresie tych trzech miesięcy już nie wróciłam do codziennego prostowania. Nie powiem, są dni, kiedy mam doła i chciałabym wyprostować włosy, ale wtedy przypominam sobie, jak wyglądały kiedyś, a jak dziś. Jeszcze daleka droga przede mną, aby odpracować te 8 lat prostowania i katowania włosów, ale jest coraz lepiej
Teraz mam najdłuższe włosy za łopatki i zmierzam do tego, żeby się wyrównały wszystkie .Odkryłam też kilka fajnych kosmetyków, które wygładzają bardzo skutecznie włoski, nie obciążając ich (oleo relax maska i kapiel, liss nuit L'oreal Pro). Dodatkowo łykam codziennie cynk, witaminkę c i piję skrzyp polny (ostatni miesiąc urosły mi 2 cm!!!). Ostatnio odkryłam, że ostatnie płukanie z szałwii wygładza bardzoooo włosy.
Podam Ci stronkę http://www.naturalne-kosmetyki.net/ , tu znalazłam kilka fajnych pomysłów na domowe maseczki - świetne, wypróbowałam już kilka

O ja, ale się rozpisałaaaam Ale mam nadzieję, że pomoże Ci to choć troszeczkę
Trzymam mocniutko kciuki za Ciebie i wszystkie Dziewczyny, które chcą odstawić prostownicę.
Pozdrawiam i czekam na wiadomości , jak Ci idzie

366 / 14

DZIŚ MIJA ROCZEK ODKĄD NIE PROSTUJĘ CODZIENNIE WŁOSÓW Z TEJ OKAZJI POSTANOWIŁAM ZAMÓWIĆ SOBIE SAUNĘ Z OZONEM I ROBIĆ KURACJĘ NAWILŻAJĄCE SOBIE I MOIM WSPANIAŁYM KOLEŻANKOM, KTÓRE MNIE DOPINGOWAŁY PRZEZ TEN ROK !!!!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?

Edytowane przez starsmakeup
Czas edycji: 2010-01-14 o 11:28
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:27   #1881
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

14 ;-)
też je czasem lubię chociaż chciałabym żeby były gładkie i tylko na końcach troszkę podkręcone.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:23   #1882
Alatka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hej
wow poczytałam sobie troszkę i jestem pod wrażeniem
Chciałabym przestać prostować, by móc zregenerować moje włosy, ale nie wiem czy mi starczy sił????
Poradźcie mi coś...
Alatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:05   #1883
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

starsmakeup, ale się rozpisałaś ale dziękuję Ci bardzo za to wszystko na pewno z czegoś skorzystam. Powiem tylko tyle, że też mam cienkie włosy, wiele lat rozjaśniane, ale z natury proste, wywijać zaczęły mi się dopiero, gdy zaczęłam używać codziennie prostownicy ;/ Do tego doszła zrobiona pod koniec wakacji trwała, dodam, że bardzo nieudana - zamiast ładnych loków, na głowie zostało mi siano Nie dość, że musiałam obciąć kilka dobrych centymetrów popalonych końcówek to wyglądam jak strach na wróble, od góry są gładkie, bo już odrosły nowe, a dół - szopa ;/ Najgorsze, że żadne kremy, ani odżywki wygładzające nie dają temu rady i jedyne zbawienie widziałam w prostownicy, ale nie ma co się oszukiwać, efekt jest chwilowy, wilgotne powietrze robi swoje Wymyśliłam sobie, że póki włosy nie rozprostują się zupełnie będę związywać je w kucyka plus jedna gumka na końcach, żeby nie pozwijały mi się w rurki. Nie chcę ich męczyć prostowaniem, bo i tak są w opłakanym stanie. Podziwiam cię naprawdę, ja nie wiem ile tak wytrzymam. Też nienawidzę u siebie upiętych włosów, w kucyku z moją kwadratową głową wyglądam strasznie ;( ale o rozpuszczonych w tej chwili nie ma mowy, eh czego się nie robi dla dobra włosków Też miałam doczepiane pasemka, i tak jak Tobie, podczas ich zdejmowania wiele moich włosów się skruszyło lub wyrwało. Pomógł mi Wax, teraz są w miarę równe. Od góry są śliczne, gładkie, tylko ten dół mi się tak strasznie puszy, a z włosów robią się strąki dlatego stop prostownicy !
Chyba wypróbuję te twoje maski, może one zadziałają.
Też piłam skrzyp polny, całe wakacje, ale przedobrzyłam, bo skrzyp wypłukuję wit. B z organizmu i miałam niedobór. Cynk łykam nadal, bo również mam niedobór (jestem wege, a cynk wyst. głównie w rybach i mięsie :p ). O szałwi słyszałam, ale nigdy nie próbowałam. Chyba czas zacząć

Ojej to już rok ! zuch dziewczyna

ps. właśnie zobaczyłam awatar - heh alan jest faaajny

Alatka89, poczytaj sobie cały wątek i przekonaj się, że nie ma sensu dłużej męczyć swoich kłaczków prostownicą. Dasz radę, bez prostowania też można żyć. Ja dopiero zaczynam, ale są tu dziewczyny, które nie prostują włosów już kawał czasu, chociażby starsmakeup
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce

Edytowane przez anomaly
Czas edycji: 2010-01-14 o 16:08 Powód: dodaję mały PS :)
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:30   #1884
Alatka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość

Ojej to już rok ! zuch dziewczyna

ps. właśnie zobaczyłam awatar - heh alan jest faaajny

Alatka89, poczytaj sobie cały wątek i przekonaj się, że nie ma sensu dłużej męczyć swoich kłaczków prostownicą. Dasz radę, bez prostowania też można żyć. Ja dopiero zaczynam, ale są tu dziewczyny, które nie prostują włosów już kawał czasu, chociażby starsmakeup
Przeczytałam wypowiedzi Twoje i Starsmakeup...Boże rok...Masakra!!!!
Poważnie się zastanowie nad moim postepowaniem w stosunku co do moich włosów.To jest wyzwanie! Najgorsze są te pasemka toffii, i czarne pod spodem...Ale na razie zacznę je regenerować i zobaczymy, jak będzie?
Tak AVATAR starsmakeup jest obłedny...Tzn Alan jest obłędny! Bosskijak to napisała kolezanka

A jeszcze coś Gdzie ten avatar ALANA dorwałaś ? Też bym chciała? Z myspece?Czy z netu?

Edytowane przez Alatka89
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:33 Powód: Gdzie ten avatar można dostać:)
Alatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:37   #1885
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Alatka89 Pokaż wiadomość
Przeczytałam wypowiedzi Twoje i Starsmakeup...Boże rok...Masakra!!!!
Poważnie się zastanowie nad moim postepowaniem w stosunku co do moich włosów.To jest wyzwanie! Najgorsze są te pasemka toffii, i czarne pod spodem...Ale na razie zacznę je regenerować i zobaczymy, jak będzie?
Tak AVATAR starsmakeup jest obłedny...Tzn Alan jest obłędny! Bosskijak to napisała kolezanka

A jeszcze coś Gdzie ten avatar ALANA dorwałaś ? Też bym chciała? Z myspece?Czy z netu?


Alatko dasz radę!!!!Najgorsze pierwsze dni Poczytaj sobie o tym, jak dziewczyny radzą sobie z problemem prostowania i regeneracji. Będzie dobrze
A co do Alana i jego zdjęć to znalazłam w necie i na myspace (na myspace jest ten avatar , a w necie trochę zdjęć)...Też go lubicie? Taaaaki fajniutkiii jest...I jaki głos !!Mogę słuchać go godzinami
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:24   #1886
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja nie dość, że mam postanowienie żeby nie prostować i staram się tego nie robić to od maja nie farbuje już włosów, bo stwierdziłam, że jestem za młoda na farbowanie i bez sensu w tak młodym wieku sobie niszczyć. Niestety obecnie mam takie odrosty :/ i ogólnie trochę kolorowe mam włosy ^^ ale już jak wytrzymałam tyle miesięcy więc na pewno już wytrzymam do końca. Eh, ale jak czytam wasze posty....rok bez prostowania czy nawet dłużej....niesamowite i gratulację za wytrzymałość ja od 6 lat prostuje :/ co jakieś 3 dni czasem rzadziej, ale jednak to wystarcza aby mieć poniszczone końcówki . Zawsze się kończy to na fryzjerze i na podcięciu kilku cm. Tak więc ciągle włosy mam trochę za ramiona i jakoś nie mogę ich zapuścić ale teraz mam mocne postanowienia i mam nadzieję, że się uda;d tak więc zero prostowania i farbowania !
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:22   #1887
InnocentEyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 231
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Starsmakeup gratulacje! Podziwiam za wytrwałość
Anna1718 nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba prostownicę rzucić w kąt Dasz radę jak każda z nas
A mi kolejny tydzień bez prostowania minął
__________________
Wakacje!

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:01   #1888
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja ograniczyam prostownice . Codzienie ( a nawet 2 razy dziennie) przez rok prostowalam .teraz tylko okazyjnie ( sylwester , studniowka, jakiees wyjscie) ale na codzie nie;D super , od 1,5 miesiaca juz wyleczylam sie z uzaleznienia. Wlosy mam niesamowicie dojechane.sa straszne, fryzierka sie przestraszyla;(
Marze o dlugim wlosach a nie rosną.Czy porzucenie prostownicy duzo daje ? wiadomo, ze prostowane wlosy sie krusza. Susze wlosy ,tylko tyle.
A zjadlam 2 opakowanie belissy , nafte nakladalam z zoltkiem , olej rycynowy ,. Teraz uzywam samponu i odzywki do znisczzonyc wlosow jak wczesniej, Loton -plyn do ukladania wlosow ( tez regeneruje) i jedwab.Zamierzam zakupic WAX . Ale niech te wlosy rosna!
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:35   #1889
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

367 / 15

dziś wypróbowałam nową saunę z ozonem
(na początek 15 minutek z kompresem z maski i ampułki)
efekt mega Włoski są lejące, sprężyste, bardzo wygładzone -
zauważam dużą różnicę pomiędzy tradycyjnym kompresem a tym
dzisiejszym...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:24   #1890
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a rosna Wam wlosy jak nie prostujecie???zobaczylysc ie jakies radykalne zmiany np .po 3 miesiacach odstawienia prostownicy?;P
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.