Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 13:16   #4501
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
jak się całkiem wnerwie to kupie po prostu DDMG Clinique'a-rewelacji nie ma przy nim, ale z drugiej strony nie szkodzi mi. i wydanie 100zł na 125ml też jakimś strasznym grzechem się nie wydaje
Dobrze mieć taki bezpieczny krem A cena faktycznie niewygórowana, zwłaszcza, że 125 ml to chyba rok bym zużywała

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Ja co prawda mam peeling AA i jest świetny, ale kosmetyki AA są stosunkowo niedrogie w porównaniu z Gatineau, więc łatwiej będzie zawsze kupić w cenie normalnej nawet. Więc może ta maseczka nawilżająca? Sama myślę nad nią coraz bardziej intensywnie, zwłaszcza, że moja kosmetyczka cały czas mi powtarza- nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.
Moja też mi to powtarza Ale niestety samo nawilżanie z zewnątrz dużo nie daje, trzeba nawilżać się też wewnętrznie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:29   #4502
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Macie rację Długo szukałam matowych cieni w dosyć intensywnych kolorach, a te właśnie zdają się takie być. Podobają mi się zwłaszcza te fiolety. I po 10% zniżce aż tak dużo nie wydam.
Przypomniało mi się, że Borghese ma swoje stoiska w Douglasie chyba, tylko nie wiem czy mają tam te własnie cienie. A specjalnie jechać nie bardzo mam jak. Chyba że w weekend mi się uda Tylko czy wytrzymam do tego czasu ?



Moża i trzeba. Ja w wieku tym samym co Ty i teraz dopiero zaczęłam wydawać kolosalne jak dla mnie sumy na pielęgnację. I chyba zwłaszcza na to nie można sobie żałować.
A pomyśl ile musiałabyś np w Sephorze wydać na ten kremik? Także żadnych wyrzutów sumienia

Ja co prawda mam peeling AA i jest świetny, ale kosmetyki AA są stosunkowo niedrogie w porównaniu z Gatineau, więc łatwiej będzie zawsze kupić w cenie normalnej nawet. Więc może ta maseczka nawilżająca? Sama myślę nad nią coraz bardziej intensywnie, zwłaszcza, że moja kosmetyczka cały czas mi powtarza- nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.
no ja właśnie wczoraj byłam w douglasie i nawet widziałam całą szafę borghese ale jakoś kompletnie nie zauważyłam kolorówki - same mazidła...

a co do moich zakupów - tak sobie myślę że jeśli kliknę tą maseczkę z topów i już wydam te 65 zł to potem stwierdzę że 34 za peeling to już pikuś i też klikne
i tym sposobem pójdzie 200 zł precz
ale jeszcze mam taki plan - o ile wtrzymam - że kliknę na wszewlki wypadek gatineau a z płaceniem poczekam do nowych topów - bo może dadzą jakąś inną maseczkę nawilżającą co to będzie super i będzie tańsza
w kazdym razie mam ochotę na krem + peeling + maseczka;
a w przyszłym miesiącu albo w marcu dodatkowo na żel i emulsję że 3 kroków clinique
nic sie nie dzieje w kolorówce to trzeba się zaprzyjaźnić z pielęgnacją

a w ogóle to chętnie bym sobie zrobiła zabieg wybielania zębów
miałą któraś?
niestety po pierwsze potrzebuję na to 1000 zł a po drugie znacznie więcej aby wszystkie zęby doprowadzić najpierw do porządku ( jeszcze mi 4 zostały chyba)

wszystkim po 30 tak odbija??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:35   #4503
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

nie wiem czy ktos widzial, ale dla tych, ktorych interesowal blyszczyk Borghese- dostalam go i opisalam na poprzedniej stronie

potem, zeby nie bylo, ze nie napisalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:40   #4504
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Pewnie się skuszę, oby tylko nie zapchał.
proszę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:54   #4505
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Moja też mi to powtarza Ale niestety samo nawilżanie z zewnątrz dużo nie daje, trzeba nawilżać się też wewnętrznie
Święta prawda Miałam kiedyś nawet taki plan, że dwa 2 litry wody dziennie. Wytrzymałam niestety tylko miesiąc. I nawet nie przeszkadzało mi bieganie do toalety co chwila, bo to się pózniej z czasem normuje, ale miałam cały czas takie uczucie ciężkości w żołądku. I plan poszedł w odstawkę

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no ja właśnie wczoraj byłam w douglasie i nawet widziałam całą szafę borghese ale jakoś kompletnie nie zauważyłam kolorówki - same mazidła...

a co do moich zakupów - tak sobie myślę że jeśli kliknę tą maseczkę z topów i już wydam te 65 zł to potem stwierdzę że 34 za peeling to już pikuś i też klikne
i tym sposobem pójdzie 200 zł precz
ale jeszcze mam taki plan - o ile wtrzymam - że kliknę na wszewlki wypadek gatineau a z płaceniem poczekam do nowych topów - bo może dadzą jakąś inną maseczkę nawilżającą co to będzie super i będzie tańsza
w kazdym razie mam ochotę na krem + peeling + maseczka;
a w przyszłym miesiącu albo w marcu dodatkowo na żel i emulsję że 3 kroków clinique
nic sie nie dzieje w kolorówce to trzeba się zaprzyjaźnić z pielęgnacją

a w ogóle to chętnie bym sobie zrobiła zabieg wybielania zębów
miałą któraś?
niestety po pierwsze potrzebuję na to 1000 zł a po drugie znacznie więcej aby wszystkie zęby doprowadzić najpierw do porządku ( jeszcze mi 4 zostały chyba)

wszystkim po 30 tak odbija??
Odbija Ja mam teraz obsesję na punkcie moich ud i wszystkiego co się wałkuje i ciągnie

No ja chyba niestety nie jestem dobrym "odradzaczem", bo wiesz nawilżających maseczek nigdy nie jest za wiele. W ogóle żadnych maseczek Chyba też ją kupię, bo peeling już mam. A jak będą nowe promocje, to zawsze jakoś wydrapiemy na cowe cudeńko

Co do wybielania zębów, to nie miałam nigdy robionego w gabinecie, ale tak na już mogę polecić preparat Biała Perła. Strasznie uporczywy w używaniu, ale naprawdę działa.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktos widzial, ale dla tych, ktorych interesowal blyszczyk Borghese- dostalam go i opisalam na poprzedniej stronie

potem, zeby nie bylo, ze nie napisalam
Widzieli, widzieli Trochę mnie tylko zmartwiłaś tym brakiem koloru. Chyba jednak wolę jak coś kolorku jest

Aha - truskawa dwa razy przysłała w odpowiedzi na moje zapytanie co do cieni Borghese puste maile. Znaczy się migają z odpowiedzią To jeszcze poszukam jakichś informacji sama.
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:03   #4506
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny co o tym myślicie
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...707/?CatgId=19
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:08   #4507
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Nie, nie i jeszcze raz nie Staroć z 2005 roku. Kupowałam w ostatniej promocji z tą różnicą, że bez jednego błyszczyka, a w zamian balsam. I w dodatku dostałam bez lakieru.
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 14:20   #4508
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dzięki.Co ja bym bym Was zrobiła??
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:21   #4509
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość

Odbija Ja mam teraz obsesję na punkcie moich ud i wszystkiego co się wałkuje i ciągnie

No ja chyba niestety nie jestem dobrym "odradzaczem", bo wiesz nawilżających maseczek nigdy nie jest za wiele. W ogóle żadnych maseczek Chyba też ją kupię, bo peeling już mam. A jak będą nowe promocje, to zawsze jakoś wydrapiemy na cowe cudeńko

Co do wybielania zębów, to nie miałam nigdy robionego w gabinecie, ale tak na już mogę polecić preparat Biała Perła. Strasznie uporczywy w używaniu, ale naprawdę działa.



.
o widzisz
znacznie tańsza perspektywa
jak skończę walkę z leczniem zębów to wtedy sobie to zastosuję - może usatysfakcjonuje mnie na tyle że nie będę płacić dentystce
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:22   #4510
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Czy przypadkiem ktoś nie podjał się sprawdzenia sposobu kodowania kosmetyków BORGHESE??
Mój balsam do ciała tak dziwnie pachnie i zastanawiam sie czy to nie staroć
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:28   #4511
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Dzięki.Co ja bym bym Was zrobiła??


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
o widzisz
znacznie tańsza perspektywa
jak skończę walkę z leczniem zębów to wtedy sobie to zastosuję - może usatysfakcjonuje mnie na tyle że nie będę płacić dentystce
o to to :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-9...y-do-zebow.htm

A jak się okaże, że działa, to będziesz mogła z czystym sumieniem kupić sobie jakąś truskawkę.
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 14:36   #4512
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość




o to to :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-9...y-do-zebow.htm

A jak się okaże, że działa, to będziesz mogła z czystym sumieniem kupić sobie jakąś truskawkę.

Nie polecam. Zabki bola, ze ho ho.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------




Atenszyn

na FragranceX http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-Woman-EDP.htm 50 ml za niecale 50 zl.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-01-14 o 14:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:37   #4513
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no ja właśnie wczoraj byłam w douglasie i nawet widziałam całą szafę borghese ale jakoś kompletnie nie zauważyłam kolorówki - same mazidła...

a co do moich zakupów - tak sobie myślę że jeśli kliknę tą maseczkę z topów i już wydam te 65 zł to potem stwierdzę że 34 za peeling to już pikuś i też klikne
i tym sposobem pójdzie 200 zł precz
ale jeszcze mam taki plan - o ile wtrzymam - że kliknę na wszewlki wypadek gatineau a z płaceniem poczekam do nowych topów - bo może dadzą jakąś inną maseczkę nawilżającą co to będzie super i będzie tańsza
w kazdym razie mam ochotę na krem + peeling + maseczka;
a w przyszłym miesiącu albo w marcu dodatkowo na żel i emulsję że 3 kroków clinique
nic sie nie dzieje w kolorówce to trzeba się zaprzyjaźnić z pielęgnacją

a w ogóle to chętnie bym sobie zrobiła zabieg wybielania zębów
miałą któraś?
niestety po pierwsze potrzebuję na to 1000 zł a po drugie znacznie więcej aby wszystkie zęby doprowadzić najpierw do porządku ( jeszcze mi 4 zostały chyba)

wszystkim po 30 tak odbija??
witaj w klubie mi 30stka w tym roku pyknie ale też mi odbija.
nie jesteś osamotniona

mam jeszcze pytanie
zawsze zamówienia robie pojedynczo bo się boje że mi capnie UC
a jak wy robicie zamówienia?czesto wam łapią towarki?
ja wczoraj sobie kupiłam pianke lancome do mycia twarzy
a dziś dali obniżke na lancome aqua i tez sobie wziełam
a co do wybielania zębów
tani zabieg nie jest u dentysty ale są efekty pod warunkiem że nie palisz ,nie pijesz róznych napojów barwiących,bo gdy wracasz do nawyków to znowu osadza się kamien.
ja używałam tej czarnej pasty,wybiela,ale szału nie ma, i tak mi sie kamien osadza.
i tak na okrągło ,raz są ładne bez kamienia i wybielone,a za chwile robia się zółte z kamieniem
i tak co roku do dentysty czyszczenie,dbanie,chwila nieuwagi i od nowa

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2010-01-14 o 14:46
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:41   #4514
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16459108]Nie polecam. Zabki bola, ze ho ho.[/QUOTE]

Mnie troszkę swędziały No, ale efekt był , więc warto było się troszkę pomęczyć
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:00   #4515
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16459108]

[/COLOR]Atenszyn

na FragranceX http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-Woman-EDP.htm 50 ml za niecale 50 zl.[/QUOTE]

No, Wstreciuchy, ktora ma ochote na butelke z FragranceX? POtrzebuje chetnej/chetnych do darmowej wysylki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:25   #4516
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16459672]No, Wstreciuchy, ktora ma ochote na butelke z FragranceX? POtrzebuje chetnej/chetnych do darmowej wysylki .[/QUOTE]
szukam czegoś dla siebie


jamestown, może ja też wzięłabym tego Guessa 50ml, tylko nigdy go nie wąchałam. nie wiem na ile mogę ufać fragrance finderowi na stronie sephory, ale jeśli faktycznie ma coś z tych zapachów, które niby są do niego podobne, to powinnam go polubić.
miałaś go? jakie odczucia?

Edytowane przez pilina
Czas edycji: 2010-01-14 o 15:48
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:47   #4517
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Nie zrobiłam fotki,bo nie bardzo miałam dziś czas a jak już to jakoś nic mi się nie chciało,mimo wszystko w najbliższym czasie to uczynię.Użyłam dziś pudru tylko na sypki podkład mineralny,zamiast mojego sypańca i meteorytów.Puder jet niewidoczny,to fakt,ale już wiem,że jest na skórze,bo po nim stała się aksamitnie gładka.Ślicznie rozświetla,dyskretnie,bez nachalnych drobinek,są maciupeńkie.Nie nadaje raczej koloru.Matuje całkiem przyzwoicie.Jestem zaldowolona

Ok. Jak będziesz miała kiedyś czas, chęci i siłę, to wrzuć zdjęcia. Opis jest na tyle wieloaspektowy, że może nawet zastąpić fotę. Ja dziś dostałam tę ciemniejszą wersję - Peach Plimetis. Piękne i delikatne maleństwo. Zdecydowanie jaśniejsze od Nacre Guerlaina.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:03   #4518
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
1.
Święta prawda Miałam kiedyś nawet taki plan, że dwa 2 litry wody dziennie. Wytrzymałam niestety tylko miesiąc. I nawet nie przeszkadzało mi bieganie do toalety co chwila, bo to się pózniej z czasem normuje, ale miałam cały czas takie uczucie ciężkości w żołądku. I plan poszedł w odstawkę


2.Odbija Ja mam teraz obsesję na punkcie moich ud i wszystkiego co się wałkuje i ciągnie
Ad 1. Dla mnie 2 litry wody też są nie do przejścia. Zresztą teraz zimą pić wodę jest mi ciężko bo chciałoby się tylko coś rozgrzewającego... Mi ciągle zimno tylko

Ad 2. To ja też mam taką obsesję... Marzę o jędrnej skórze na zawsze

Wklejam w końcu obiecane zdjęcia"gołych" rzęs i tuszu Everlong. Fotki podpisane. Przepraszam za opuchnięte oczy, ale robiłam rano na szybko, po 6 godzinach snu
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:14   #4519
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wszystkim po 30 tak odbija??
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 17:15   #4520
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja tuszy(ów?) YSL nie lubię Ale ostatnio kliknęłam Singuliera dla bratowej to sobie go (bez przekonania i z rezerwą) obejrzę
Najfajniejsze są jednak tusze Max Factor, Heleny i Cliniqua (jak dla mnie).
Ja bardzo lubię YSL i Cliniqua. Parę dni temu znalazłam w domu kupiony w Niemczech chyba 4 albo 5 lat temu High Impact ( myślałam, że go zgubiłam w czasie podróży), otworzyłam, pomalowałam rzęsy i... super.
HR zakupiłam, ale jeszcze nie używałam. Miałam kiedyś dawno temu jej tusz i chyba byłam zadowolona, nie mam złych skojarzeń, więc chyba było dobrze.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:21   #4521
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:35   #4522
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ad 1. Dla mnie 2 litry wody też są nie do przejścia. Zresztą teraz zimą pić wodę jest mi ciężko bo chciałoby się tylko coś rozgrzewającego... Mi ciągle zimno tylko

Ad 2. To ja też mam taką obsesję... Marzę o jędrnej skórze na zawsze

Wklejam w końcu obiecane zdjęcia"gołych" rzęs i tuszu Everlong. Fotki podpisane. Przepraszam za opuchnięte oczy, ale robiłam rano na szybko, po 6 godzinach snu
Ja piję dla przyjemności średnio 3 litry wody mineralnej dziennie +herbatę/kawę i nie zauważyłam poprawy kondycji skóry, a mam bardzo suchą.
Ponoć to kolejny mit, każdy piję ile musi.

Mejkapownia co do wybielania, ja się wybielam systemem nakładkowym i to boli, nie spodziewałam się tego na początku. Nie jest to straszny ból, ale utrzymuje się cały dzień i jest irytujący. A najgorsze jest ściaganie - to juz jest dla mnie wydarzenie traumatyczne. Ale działa - to fakt.
Nakładki można sobie wyrobić u ortodonty a żele kupować na allegro bądź w sklepie dentystycznym.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:38   #4523
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
proszę
Zamówiłam Dołożylam maseczkę Gatineau i słynny peeling AA (skoro na maskę się nie załapałam).

Dołączam do grona zwariowanych po-trzydziestek

Z innej beczki - znacie coś, niekoniecznie truskawkowego, na cellulit i ujędrnienie (tak, tak po 30-tce ta funkcja przydatna, czyż nie?) przy skłonności do pękających naczynek? Na razie wyczaiłam tylko jakiś śmierdzący balsam Flosleku i trochę lepszy Norela... ale szukam dalej.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:06   #4524
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam Dołożylam maseczkę Gatineau i słynny peeling AA (skoro na maskę się nie załapałam).

Dołączam do grona zwariowanych po-trzydziestek

Z innej beczki - znacie coś, niekoniecznie truskawkowego, na cellulit i ujędrnienie (tak, tak po 30-tce ta funkcja przydatna, czyż nie?) przy skłonności do pękających naczynek? Na razie wyczaiłam tylko jakiś śmierdzący balsam Flosleku i trochę lepszy Norela... ale szukam dalej.
no i fajnie

a na cellu polecam sport
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:34   #4525
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ok. Jak będziesz miała kiedyś czas, chęci i siłę, to wrzuć zdjęcia. Opis jest na tyle wieloaspektowy, że może nawet zastąpić fotę. Ja dziś dostałam tę ciemniejszą wersję - Peach Plimetis. Piękne i delikatne maleństwo. Zdecydowanie jaśniejsze od Nacre Guerlaina.
To do jasnej cery się nada?Napisz,czy ten nadaje jakiś kolor czy jest też bardziej transparentny.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:37   #4526
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

wszystkim po 30 tak odbija??
Ja nie mam 30-tki jeszcze, ale tez mi na mozg wali .

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
szukam czegoś dla siebie


jamestown, może ja też wzięłabym tego Guessa 50ml, tylko nigdy go nie wąchałam. nie wiem na ile mogę ufać fragrance finderowi na stronie sephory, ale jeśli faktycznie ma coś z tych zapachów, które niby są do niego podobne, to powinnam go polubić.
miałaś go? jakie odczucia?


Wachalam w Sephorze w wakacje chyba. Takie kwiatki z owocami. Nie jest to jakis wyszukany zapach, ale calkiem przyjemny z tego, co pamietam .

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16459108]



[/COLOR]Atenszyn

na FragranceX http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-Woman-EDP.htm 50 ml za niecale 50 zl.[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16459672]No, Wstreciuchy, ktora ma ochote na butelke z FragranceX? POtrzebuje chetnej/chetnych do darmowej wysylki .[/QUOTE]



Jedna chetna juz jest. Jeszcze ktos sie przyda .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:48   #4527
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczyny jak tam Wasze paczki zagubione w czarnej serii na poczatku grudnia? Ja negocjuję z Zenkiem ponowne wysłanie

I mam problem z Feelunique, paczucha też nie dotarła Najgorsze jest to, że to moje drugie zamówienie i z pierwszym też był problem i wysyłali drugi raz, teraz znowu muszę się upominać, czuję się prawie jak jakaś oszustkama m nadzieję, że nie będą robili problemów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:49   #4528
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To do jasnej cery się nada?Napisz,czy ten nadaje jakiś kolor czy jest też bardziej transparentny.
Nada się. Ja mam jasną, ale ciepłą karnację. Po pierwszych próbach mogę stwierdzić, że koloru nie nadaje, tylko pewien ciepły woal. Zdecydowanie zaliczyłabym go do tych transparentnych. Zdjęcia, które załączałam z ebaya, są zdecydowanie ciemniejsze od rzeczywistego wyglądu.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:55   #4529
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny jadę na narty i wygenerowałam sobie potrzebę zakupu tuszu wodoodpornego (kto to widział bez tuszu na stoku jak ja będę w goglach wyglądać ) no i wynalazłam cuś takiego http://pl.strawberrynet.com/makeup/e.../94029/#DETAIL . Znacie może? Warte to? Niezbyt drogie a praktyczne, bo mam dobre tusze i bym je wykorzystała. Przydałoby mi się, gdyby ... było dobre. Bo miałam coś w tym stylu z oriflame i się do niczego nie nadawało.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:03   #4530
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16464641]

Wachalam w Sephorze w wakacje chyba. Takie kwiatki z owocami. Nie jest to jakis wyszukany zapach, ale calkiem przyjemny z tego, co pamietam .

[/QUOTE]
najwcześniej będę mogła powąchać to na żywo we wtorek, ale za takie pieniądze wezmę w ciemno.
wg fragrance finder'a powinno mieć to coś z Envy me, J'adore, Baby Doll i Be Delicious. w sumie wszystkie z nich lubie, więc może mi podejdzie, bo niestety między mną a Elle miłości nie będzie niestety; źle je znoszę na sobie-od wczoraj się o tym przekonywałam.
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.