"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 11:51   #4351
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość

Ilonko
- No to bardzo się cieszę , że nic nie zalało kochana Ja myślę , żebyś na razie została tam gdzie jesteś , bo z tyloma osobami być to też męczarnia Zanim powróci komunikacja to podejrzewam , że też troszkę potrwa Ale na szczęście dobrze się skończyło
chyba bede jednak nocowac na Kozanowie.
Tutaj jest moj domek i mam go za darmo a tam bede musiala placic i spac w pokoju z tyloma osobami.
Wrocila ponoc komunikacja na petle dzis rano-Tz jechal C z pasazu na Kozanów prosto.
Ale na 1 ulicy gdzie Sleza wylała piwnice i partery w domach zalane..szkoda mi tych ludzi..(a mieszkali tam starsi i biedni)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:18   #4352
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Marakuju..aż szkoda słów, bo z tego co piszesz można wnioskować, że oboje się kochacie, ale takjak mówisz nie można czekać w nieskończoność tym bardziej, że facet ma 27 lat..Przykro się czyta o niespełnionej miłości
Nic dodać, nic ująć Wszyscy mi mówią "Olej, jest chory, nie czekaj, znajdziesz sobie kogoś na miejscu"... ale jakoś od trzech lat nie umiem zwrócić uwagi na nikogo innego :/ Ehhh.
Cytat:
Napisane przez fox22 Pokaż wiadomość
Jeśli można się podpiąć w temat-nie zazdroszcze i rozumiem Twoją frustracje przecież to właśnie czyny świadczą o zaangażowaniu,ja najlepiej wiem jak to jest przenieść się do nowego miasta gdzie kompletnie nikogo się nie znasz a nie oszukujmy sie nie jest łatwo wkęcić sie w zaprzyjaznione paczki-każdy ma swoje życie swoje sprawy,nie jest mi z tym łatwo ale przeniosłam się do TZ bez wiekszych problemów-on miał mieszkanie ja nie i temat był oczywisty skoro chcemy być razem; no to takie moje 5 groszy-chyba Cie nie pocieszyłam-ale może jeszcze się Wam poukłada-życze tego jeśli to miłość
Jasne, że można i dziękuję
Nie wiem, czy coś z tego jeszcze da się uratować, z obu stron padły już różne słowa, ciężkie działa... chyba nie umiemy już uwierzyć w swoje uczucia i przekonać się, że jeszcze może być dobrze. On akurat w Poznaniu ma trochę znajomych - ja w BB nikogo. Gdyby to zależało ode mnie i sytuacja była analogiczna - nie wahałabym się ani chwili, bo swoich uczuć byłam pewna a wierzę w siebie na tyle, że wiem, że bym sobie poradziła. Zresztą tysiące młodszych osób wyjeżdża z rodzinnego miasta na studia, nierzadko nawet do innego kraju i jakoś żyją, więc raczej nic go nie usprawiedliwia
Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość

Marakujku- Kochana , kurcze , przykro Mi Smutno się czyta to co piszesz
No Trochę smutno. Dzięki Kochana
Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Wiesz Marakujko, strasznie mi przykro, że coś takiego Cię spotkało... Odległość to chyba jeden z najgorszych wrogów związku. Ale gdy bardzo się chce być z drugą osobą, nie powinno być takiej sytuacji, jaką funduje Ci tż. Poznań jest dużym miastem, myślę, że każdy ma tu wiele możliwości.
Kiedyś mój ex wyjechał ze mną do Krosna. Podjął się tego, mimo, że tam z pracą jest kiepsko, no i mieszkaliśmy u moich rodziców. Nie udało się, ale to sam sobie zawdziecza swoim zachowaniem wobec moich rodziców, no ale próbował. Później ja wróciłam za nim do Poznania.
Mam nadzieję, że może jeszcze dojdziecie do porozumienia Czasem po prostu trzeba coś stracić, żeby to docenić. A jeśli Cię naprawdę kocha, to raczej nie pogodzi się z myślą o całkowitej stracie.
Też tak myślałam i faktycznie - jak się popsuło, to bardzo się starał i widziałam jak mu zależy. No i co z tego, skoro nadal on jest tam, a ja tu i umierałam już dziesiątki razy kiedy wyjeżdżał. Eeehh... szkoda słów, temat rzeka. Lepiej opowiem Ci przy ciachu
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:19   #4353
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
chyba bede jednak nocowac na Kozanowie.
Tutaj jest moj domek i mam go za darmo a tam bede musiala placic i spac w pokoju z tyloma osobami.
Wrocila ponoc komunikacja na petle dzis rano-Tz jechal C z pasazu na Kozanów prosto.
Ale na 1 ulicy gdzie Sleza wylała piwnice i partery w domach zalane..szkoda mi tych ludzi..(a mieszkali tam starsi i biedni)
Tak chyba będzie najlepiej , zawsze w swoim Bo tam nie ma co , w tyle osób . Nic nie powinno się już zdarzyć tam na Kozanowie . Mnie też szkoda tych ludzi , którzy ucierpieli w tej powodzi Już jest komunikacja ? Szybko

Marakujku- Ja Tobie życzę z całego serca , aby się ułożyło . Może chłopak zrozumie prędzej czy później , mam nadzieję jednak , że prędzej . Tak w ogóle fajnie Waam , że się możecie spotkać A i Ja przebijam !! Ja się wożę 19 letnim (Ale jak na te lata , na prawdę się trzyma zadbany i w ogóle )

Edytowane przez oLLeM
Czas edycji: 2010-05-25 o 12:23 Powód: dopisek
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:44   #4354
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Też zazdroszczę tych Waszych spotkań A może któraś jest z Łodzi hm ?
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:17   #4355
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

hej co tam slychac?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:10   #4356
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Nic ciekawego, zaczynam temat sesji, jutro egzamin, a ja w lesie..
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:12   #4357
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Nic ciekawego, zaczynam temat sesji, jutro egzamin, a ja w lesie..
JA sie zawsze na egzaminy ucze najwczesniej tydzien przed.. a najczesciej 2,3 dni przed.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 15:20   #4358
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Nic ciekawego, zaczynam temat sesji, jutro egzamin, a ja w lesie..
no to trzymam kciuki
a ja wzielam mlodego do centrum handlowego, nie znosze tego ale zanosilo sie na deszcz wiec stwierdzilam ze w domu nie bedziemy siedziec, zawsze to jakas odmiana
i kupilam sobie 2 pary butow haha w koncu! poszlam bez zamiaru i jak zwykle cos mi sie spodobalo.. niormalna - jak chodze majac na celu jakis konkretny zakup to nigdy nic nie kupie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 17:04   #4359
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dla zainteresowanych zdjęciami Mehron-wkleiłam je na wątku firmowym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:23   #4360
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Aaaa juz mam synalka w domku
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:26   #4361
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Marakujko i przy piwku


kurcze, moja Mamcia dzwoniła do mnie i jutro wyłączają im prąd... mosty zamykają, ludzi ewakuują z najbardziej zagrożonych terenów, bo wały poszły... woda bardzo szybko przybiera, a fala kulminacyjna dopiero w czwartek ma być... A tam już tyle wody... Będzie więcej niż w 1997.. Moja rodzinka mieszka na piętrze, więc do mieszkania woda się nie wleje, ale będą uziemieni.. i wypad do domku musze odłożyć.

A byłam dzisiaj na zakupach. Wydałam kupę kasy i jak już się spłukałam, to weszłam do normalnego Inglota, nie tam stoisko jakieś, tylko sklep i co - cienie w takich kolorach jakie mi się nie sniły!!! a ja bez kasy... wszystko poszło na oleje kokosowe, Kallosa i witaminki ale sobie już upatrzyłam piękną żółć, turkus i zieleń - będą mooojeeee

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Ewesko pewnie się cieszy synuś, że w domku? tęsknił za Mamusią?
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 18:38   #4362
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Marakujko i przy piwku


kurcze, moja Mamcia dzwoniła do mnie i jutro wyłączają im prąd... mosty zamykają, ludzi ewakuują z najbardziej zagrożonych terenów, bo wały poszły... woda bardzo szybko przybiera, a fala kulminacyjna dopiero w czwartek ma być... A tam już tyle wody... Będzie więcej niż w 1997.. Moja rodzinka mieszka na piętrze, więc do mieszkania woda się nie wleje, ale będą uziemieni.. i wypad do domku musze odłożyć.

A byłam dzisiaj na zakupach. Wydałam kupę kasy i jak już się spłukałam, to weszłam do normalnego Inglota, nie tam stoisko jakieś, tylko sklep i co - cienie w takich kolorach jakie mi się nie sniły!!! a ja bez kasy... wszystko poszło na oleje kokosowe, Kallosa i witaminki ale sobie już upatrzyłam piękną żółć, turkus i zieleń - będą mooojeeee

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Ewesko pewnie się cieszy synuś, że w domku? tęsknił za Mamusią?
Ajć niech ta powódź już się kończy, strasznie szkoda mi tych ludzi

A synal bardzo zadowolony że już w domku, ale też mu trochę żal że już po zielonej szkole, mówi że jeszcze z tydzien by został
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:57   #4363
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Emalio, fotograf nie taki zły Nie znam się wprawdzie na temacie, ale na moje laickie oko () jest bardzo dobrze Poza tym strasznie mi się podoba modelka i maska, którą zmalowałaś na jej oczach Nooo i jak zwykle popisowe, firmowe już usta Jak dla mnie udana sesja, na plus
A jeśli chodzi o nas to... ehhh... no właśnie kocham go nadal, ale rozstaliśmy się chyba ostatecznie Babeczki, idę spać zanim się całkiem rozpiszę i wywalę wszystko z wątroby :/ Na razie lepiej to tam zatrzymać
bardzo Ci współczuję, mogę się tylko domyślić co czujesz ale trzymam kciuki, by się wszystko ułożyło
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:10   #4364
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
JA sie zawsze na egzaminy ucze najwczesniej tydzien przed.. a najczesciej 2,3 dni przed.
Ja z reguły też. Ale tym razem zaczełam na dzień pred, to chyba jednak za późno
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:16   #4365
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Widzę Marakujo że ciężki temat. Pocieszyć Cię mogę tak, że znam parę historii gdzie dziewczyna się męczyła w takim związku, a potem znalazła miłość swojego życia. I wtedy wszystko się rozwiązało.

Co do tych moich zdjęć, to właśnie nie podpisywałam żadnej umowy. Wcześniej zdjęcia były wyeksponowane , ale teraz zrobiony jest sitodruk na całą witrynę więc to raczej na stałe. W sumie nie mam nic przeciwko bo nie mieszkam tam już ale wkurza mnie taka samowolka...
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:32   #4366
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Marakujku- Ja Tobie życzę z całego serca , aby się ułożyło . Może chłopak zrozumie prędzej czy później , mam nadzieję jednak , że prędzej . Tak w ogóle fajnie Waam , że się możecie spotkać A i Ja przebijam !! Ja się wożę 19 letnim (Ale jak na te lata , na prawdę się trzyma zadbany i w ogóle )
Dzięki Kochana raz jeszcze - może zrozumie W kwestii wiekowości auta - no dobra, wygrałaś tym razem Ale moja szkaradna walczyła dzielnie
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
no to trzymam kciuki
a ja wzielam mlodego do centrum handlowego, nie znosze tego ale zanosilo sie na deszcz wiec stwierdzilam ze w domu nie bedziemy siedziec, zawsze to jakas odmiana
i kupilam sobie 2 pary butow haha w koncu! poszlam bez zamiaru i jak zwykle cos mi sie spodobalo.. niormalna - jak chodze majac na celu jakis konkretny zakup to nigdy nic nie kupie
Aaaaaa! Mam dokładnie tak samo Jak nie mam za bardzo kasy i tylko włóczę się po sklepach, to znajduję tuzin rzeczy, które chciałabym mieć A jak już się wyposażę i uzbroję w gotówkę i idę po konkretną rzecz, to zazwyczaj nie mogę za Chiny tego znaleźć i biorę jakieś "mniejsze zło"
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aaaa juz mam synalka w domku
No to super! Teraz będzie Ci raźniej i na pewno humor się polepszy Cieszę się, że chłopak szczęśliwie wrócił do Mamy
Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Marakujko i przy piwku
Oooo! Przy piwku też Właśnie chłopaki nadmuchały mi fotel, co to go zakupiłam w zeszłym tygodniu i dziś do mnie doleciał - fotel na miarę mieszkania za stadionem - fota poniżej Muszę przyznać, że bardzo wygodny
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
bardzo Ci współczuję, mogę się tylko domyślić co czujesz ale trzymam kciuki, by się wszystko ułożyło
Dzięki Moniś Są lepsze i gorsze dni - dziś skupiam się na pisaniu pracy i nie rozpamiętuję, ale kciuków nigdy za wiele i jestem wdzięczna za każdą zaciśniętą dla nas parę
Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ja z reguły też. Ale tym razem zaczełam na dzień pred, to chyba jednak za późno
Ależ skąd! Mój czas przygotowań przed egzaminem tylko raz w całej studenckiej karierze wynosił więcej niż 1 dzień Dasz radę

Paula Dzięki. Też liczę na to, że to się potoczy, w którymś z tych kierunków (albo z nim, albo spotkam miłość swojego życia), bo bardzo nie chciałabym być sama
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:34
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:07   #4367
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:16   #4368
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Hieloł Właśnie z pracy wróciłam... i z piwka Ale jestem styrana...

OE A może jednak? Nigdy nie wiadomo...

Marakujko, Ty się chłopakami nie zajmuj, tylko szkołą!! (odwieczny tekst mojej Babci sprzed X lat )
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:17   #4369
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
OE, ale jak to ?!!??


Marakuju, zobaczymy jutro co będzie
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.







Edytowane przez ch0colate
Czas edycji: 2010-05-25 o 20:18
ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 20:43   #4370
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
nie wiedzą jaki skarb wypuścili z rąk aż się wierzyć nie chce...przekonana byłam (pewnie nie ja jedna tutaj), że się na pewno dostaniesz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
OE, ale jak to ?!!??


Marakuju, zobaczymy jutro co będzie
Czekoladko łączę się z Tobą w bólu i trudzie nauki-też mam jutro przesympatycznego koloska i właśnie zaczęłam się do niego uczyć
tematy na tyle niewdzięczne, że pewnie do rana nad tym posiedzę wrrr... a Ty coś chłonnego przynajmniej kujesz?
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:49   #4371
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
Olu jeśli tak to tylko dlatego, że jesteś dla nich za dobra! Jestem pewna,że za niedługo dostaniesz lepszą pracę ! Tymczasem trzymam kciuki
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:50   #4372
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Olu a może oni tak Cię tylko przetrzymują....? ja nadal trzymam kciuki!!

Maraqjko super fotel moja Zu dostała od chrzestnego taki w kształcie tygrysa z Kubusia Puchatka, ale... boi się go trochę


a tak w ogóle wysmarowałam sobie włosięta olejkiem kokosowym i popijam piweczko ehhh, jak mi dobrze

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-25 o 20:53
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:02   #4373
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

czesc dziewczyny
wpadam w alkoholizm :P


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych zdjęciami Mehron-wkleiłam je na wątku firmowym
ide szukac

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aaaa juz mam synalka w domku
a widzisz super! dobrze, ze bedzie z Toba jutro!

paula, no tak to jest z tymi fotografami zawsze mzesz sie zapytac i prosic o wyjasnienie

Marakujko, ciezki temat ale powiem CI z doswiadczenia tyle, ze szkoda czasu na "glupie" zwiazki. nie twierdze, ze Twoj taki byl ale skoro sie rozstaliscie to cos z nim bylo nietak. jestes mloda i na bank znajdziesz swojego ukochanego

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
jestem rozczarowana ich decyzja... nie trac wiary w siebie bo my tu itak wszystkie wiemy, ze jestes cacuszko
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:02   #4374
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość

Czekoladko łączę się z Tobą w bólu i trudzie nauki-też mam jutro przesympatycznego koloska i właśnie zaczęłam się do niego uczyć
tematy na tyle niewdzięczne, że pewnie do rana nad tym posiedzę wrrr... a Ty coś chłonnego przynajmniej kujesz?
Asiu..kuje biomedyczne podstawy rozwoju człowieka czyli powtórka z biologii z liceum, a że zdawałam nawet rozszerzoną nie jest tak źle, ale takich pierdół się poprostu człowiekowi nie chce uczyć
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:07   #4375
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Asiu..kuje biomedyczne podstawy rozwoju człowieka czyli powtórka z biologii z liceum, a że zdawałam nawet rozszerzoną nie jest tak źle, ale takich pierdół się poprostu człowiekowi nie chce uczyć
hmm...chyba i tak bym się zamieniła...jakoś "budowlany proces inwestycyjny" do mnie nie przemawia ojjj nie chce się nie chce koniecznie daj znać jutro jak poszło ja pewnie posiedzę nad tym godzinę albo dwie i dojdę do wniosku, że nic jeszcze nie umiem a o tej godzinie już nie chłonę wiedzy i pójdę spać
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:11   #4376
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
Ale dzwonili czy po prostu się nie odzywają? Bo jeśli telefon milczy, to nie trać wiary! Może to jeszcze nic nie znaczy A jeśli oddzwonili, że dziękują to znaczy, że nie poznali się na Twoim talencie, który dla nas wszystkich jest oczywisty
Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość

Marakujko, Ty się chłopakami nie zajmuj, tylko szkołą!! (odwieczny tekst mojej Babci sprzed X lat )
Przepraszam, już nie będę! Przypomniałaś mi, że magisterka woła!
Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Marakuju, zobaczymy jutro co będzie
Potrzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Maraqjko super fotel moja Zu dostała od chrzestnego taki w kształcie tygrysa z Kubusia Puchatka, ale... boi się go trochę


a tak w ogóle wysmarowałam sobie włosięta olejkiem kokosowym i popijam piweczko ehhh, jak mi dobrze
Zazdraszczam Ja do poniedziałku mam taki pęd, że i tak nie wiem kiedy się z tym wszystkim wyrobię. Ale za to w poniedziałek zalegnę na kanapie w nowym czyściutkim mieszkaniu i mam zamiar odpoczywać. Z piwkiem też! A fotel całkiem zabawny i wygodny nawet, tylko ciekawe jak ja go przewiozę takiego nadmuchanego A nie mam pompki coby sobie go spłaszczyć i poprawić w mieszkaniu
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
Marakujko, ciezki temat ale powiem CI z doswiadczenia tyle, ze szkoda czasu na "glupie" zwiazki. nie twierdze, ze Twoj taki byl ale skoro sie rozstaliscie to cos z nim bylo nietak. jestes mloda i na bank znajdziesz swojego ukochanego
Dziękuję To jest głupi związek i określenie jak najbardziej pasuje, zwłaszcza, że przed chwilą odbyliśmy godzinną rozmowę telefoniczną 'po staremu' - na wesoło i przyjemnie To się niiiiigdy nie skończy...
Btw, chyba też wpadam w alkoholizm
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:13   #4377
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
hmm...chyba i tak bym się zamieniła...jakoś "budowlany proces inwestycyjny" do mnie nie przemawia ojjj nie chce się nie chce koniecznie daj znać jutro jak poszło ja pewnie posiedzę nad tym godzinę albo dwie i dojdę do wniosku, że nic jeszcze nie umiem a o tej godzinie już nie chłonę wiedzy i pójdę spać
dokładnie, ja dziś od rana obiecuję sobie..jeszcze tylko pozmywam i się uczę..jeszcze tylko obiad i się uczę...później było wyjście z psami na spacer, odwiedziny u mamy, później prysznic, teraz herbata i tak.. wypije herbatę i się uczę.. tjaaaa już to widzę
oczywiście dam znać jak poszło i Ty też koniecznie

Marakuju dziękuję Kochana i ja trzymama kciuki za Ciebie, by coś w końcu ruszyło. Albo żeby poprstu sie ułożyło
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:32   #4378
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Wymuszanie kończy się za każdym razem tak samo:
- Podejmij jakąś DECYZJĘ. Nie mówię, że masz się przeprowadzić. Ale powiedz mi na czym stoję.
- Ehh....
- Albo się przeprowadzasz -i ok, poczekam. Albo wiesz, że nie - i wtedy też ok tylko mi o tym powiedz.
- Dzisiaj, Maju, tego nie ustalimy.
... co wywołuje u mnie potok piany z pyska, dym z uszu, czerwo na twarzy i alergiczną wysypkę całego ciała. Ile można słuchać "Dzisiaj Ci nic konkretnego nie powiem, daj mi iść spać" od faceta, zwłaszcza, jeśli taka odpowiedź nie zmienia się już trzeci rok?
On nie potrafi podjąć żadnych konkretnych kroków Zawsze tak jest. Do kupna auta też zbierał się ponad rok Nawet sobie nie wyobrażam, że zacząłby szukać pracy tutaj - przecież miał na to mnóstwo czasu a nie zrobił nic Nie mam już sił czekać, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że on nie potrafi powiedzieć konkretnie "Nie przeprowadzę się" tylko jęczy i wymiguje się od odpowiedzi, bo jest psem ogrodnika i nie chce mnie stracić, ale prawdopodobnie doskonale wie, że i tak nigdy nie będziemy razem To chyba tyle
Wiesz co to Ty w takim razie podejmij decyzje za Niego- cos w stylu- masz tydzien na konkretna odpowiedz jak jej nie dostane to znaczy ze nie chcesz sie przeprowadzic i to znaczy ze konczymy ta nierówna walke...
Bedzie bolało, ale czasami trzeba faceta postawic pod murem..... a potem rozstrzelac
Ja mam nadzieje ze Ty nie masz mi za złe tego co pisze... Zawsze jak rozmawiam z "moimi" dziewczynami, a One narezkaja na facetów to ja staram sie pokazac Im ta 2 strone medalu, ale widze ze Wy macie obie strony przerobione w te i we wte...
Ciezka sprawa...
Faceci....
Co za fotel

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
A byłam dzisiaj na zakupach. Wydałam kupę kasy i jak już się spłukałam, to weszłam do normalnego Inglota, nie tam stoisko jakieś, tylko sklep i co - cienie w takich kolorach jakie mi się nie sniły!!! a ja bez kasy... wszystko poszło na oleje kokosowe, Kallosa i witaminki ale sobie już upatrzyłam piękną żółć, turkus i zieleń - będą mooojeeee
Wiedziałam ze cos z tamtym stoiskiem musiało byc nie tak
Wpadłas po uszy
A makijaz na Duralinie trzeba bylo pokazac, i co z tego ze znow braz?

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
A synal bardzo zadowolony że już w domku, ale też mu trochę żal że już po zielonej szkole, mówi że jeszcze z tydzien by został
NO to fajnie ze syn w domu, i ciesze sie ze Mu sie podobało

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
No to MAC popełnił bład- ich strata

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Maraqjko super fotel moja Zu dostała od chrzestnego taki w kształcie tygrysa z Kubusia Puchatka, ale... boi się go trochę
Kubus Puchatek to bohater mojego dziecinstwa- kocham go niezmiennie do dzis (i nawet z nim spie, i mam kolekcje DVD z bajami, ale ciiiiiii) wiec jak cora sie boi fotela to mi przyslij
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:49   #4379
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ja z reguły też. Ale tym razem zaczełam na dzień pred, to chyba jednak za późno
Ja zawsze tak robię :P I jeden lic. już mam a jak się uda, to może i drugi zaraz będzie :P

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
No właśnie też jestem ciekawa, czy zadzwonili, czy po prostu jeszcze się nie odezwali? Bo jeśli powiedzieli, że nie - to tylko możemy ich żałować, bo głupi są
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:01   #4380
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Mloda może jutro coś zmaluję, bo dzisiaj się tak spieszyłam, że zdjęć nie zrobiłam. a dawno nic nie wrzucałam, to trza nadrobić aaa ja też mam bajki namiętnieoglądam razem z Zuzą teraz przerabiamy Skok przez płot i jakieś dwa lwwy - od sąsiadów a i Alvina z wiewiórkami 2 ale kubuś jest the best

jejuś, chyba sie upijam

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-25 o 22:03
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.