Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 22:38   #2941
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mam nadzieję, ze koncern dobierze im się do tyłka... powinni jednak dbać o legalne żródła Dzisiaj zajrzałam na błyszczyki Addict Diora (bo juz pora na zrobienie zapasu) i są po 102 zł. 2 tygodnie temu były po 92 zł a kilka miesięcy po ok 79 zł. Już ich z pewnością tam nie kupię(
Przykro mi bardzo, bo czuję, ze z wielu powodów przygoda z truskawą się kończy...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 22:54   #2942
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19752101]Kochane, jak to zrobić,żeby sobie wrzucić coś do koszyka i żeby rzeczywiście to tam było przez te x dni? Wczoraj dodałam produkt,dziś chciałam poszukać o nim opinii i kliknąć a już go nie ma i w koszyku też nie ma-myślałam,ze się jakoś IP kompuera zapisuje i strona pamięta, co wrzucałam do koszyka czy coś,a tu klops, koszyk już pusty
Jak dodawać te produkty, nie widzę pola do zalogowania się :|[/QUOTE]
System rozpoznaje dopiero po wpisaniu maila przy przejściu do dalszej części zamówienia i o ile się nie mylę to wtedy siedzi w koszyku, ale nie formalnie bo żeby coś na Ciebie czekało to musisz zapłacić np przez paypall i później ewentualnie odwołać zamówienie-ale ja tak nigdy nie robiłam więc może inne dziewczyny się wypowiedzą

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze koncern dobierze im się do tyłka... powinni jednak dbać o legalne żródła Dzisiaj zajrzałam na błyszczyki Addict Diora (bo juz pora na zrobienie zapasu) i są po 102 zł. 2 tygodnie temu były po 92 zł a kilka miesięcy po ok 79 zł. Już ich z pewnością tam nie kupię(
Przykro mi bardzo, bo czuję, ze z wielu powodów przygoda z truskawą się kończy...
Dokładnie też tak czuję, ale mam jeszcze nadzieje że wrócą dobre czasy, pomyśleć że kiedyś się zastanawiałam czy kupić puder shiseido za 60złi to był bez promocji
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 08:58   #2943
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
babeczki....guerlain odpisał,ze przyślą kuriera po te bobki /kulki meteorkowe do mnie. Trzeba przyznać, porządna firma. Tylko kurcze kulek nie mam!

Super Mam nadzieje, ze Guerlain dobierze sie do Zenkowego odwloku
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:46   #2944
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

http://pl.strawberrynet.com/10OffPromo.aspx

Widziałyście?
Zenek próbuje się wkupić w nasze łaski
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:27   #2945
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/10OffPromo.aspx

Widziałyście?
Zenek próbuje się wkupić w nasze łaski

Aaaa,gdybym wiedziała to bym dzisiaj kliknęła Absoluty,byłyby ze 20 złotych tańsze
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:49   #2946
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/10OffPromo.aspx

Widziałyście?
Zenek próbuje się wkupić w nasze łaski
To jednak sprzedaż im spadła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:55   #2947
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Szkoda tylko, że te 10% to do 9 czerwca tylko Po tym jak podnieśli ceny dla Polski to powinni na stałe znieść te 10 %
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 12:13   #2948
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że te 10% to do 9 czerwca tylko Po tym jak podnieśli ceny dla Polski to powinni na stałe znieść te 10 %
No tak, ale to zawsze lepiej niż kupowanie po tych złodziejskich, zawyzonych cenach
Chyba sobie kliknę Blendend Clinique- z obiema zniżkami wychodzi ok. 80 PLN, patrzylam na Okęciu - 101 PLN, na lotnisku w Brukseli- 24 EUR i w Sephorze - 120 PLN, niestety mimo wszystko Zenek jest bezkonkurencjny, no chyba że mi przyśle podróbę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:13   #2949
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/10OffPromo.aspx

Widziałyście?
Zenek próbuje się wkupić w nasze łaski
To dlatego taniej zapłaciłam za błyszczyk
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:25   #2950
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny, ten feverek w promocji to zimny//ciepły odcień? jakoś nie moge go sobie wyobrazić...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:36   #2951
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten feverek w promocji to zimny//ciepły odcień? jakoś nie moge go sobie wyobrazić...
Dla mnie to on na zimny wygląda, ale sama nie wiem
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=400124583889
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=200477007363
http://www.ecrater.com/product.php?p...Fever+Plumper#
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 12:40   #2952
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kurde, dylemat mam.. Weszłam na truskawę, widze -10% dla fanów z Polski + mój -10% rabat, myślę sobie- sprawdzimy po ile wyjdzie Magik Helenki. I wyszedł za jakieś 86zł... Kurde, kurde, kurde... Mój się już właściwie kończy, powinnam niedługo kupić kolejny korektor... ale sama niewiem . Miał być straj, miałam nic już nie kupować u tego zdziercy ( ) . Grr... No i ten Foreverek ! Za takie pieniądze szkoda niekupić.. Dylemat mam poważny
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:44   #2953
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurde, dylemat mam.. Weszłam na truskawę, widze -10% dla fanów z Polski + mój -10% rabat, myślę sobie- sprawdzimy po ile wyjdzie Magik Helenki. I wyszedł za jakieś 86zł... Kurde, kurde, kurde... Mój się już właściwie kończy, powinnam niedługo kupić kolejny korektor... ale sama niewiem . Miał być straj, miałam nic już nie kupować u tego zdziercy ( ) . Grr... No i ten Foreverek ! Za takie pieniądze szkoda niekupić.. Dylemat mam poważny
Heh, ja właśnie przed chwilą kliknęłam magica m.in. ze względu na ten rabat (bo swojego rabatu "lojalnościowego" jeszcze nie mam ) I tak się na niego czaiłam, bo chcę wypróbować, więc stwierdziłam, że dobra okazja Z tym że 15 minut wcześniej kliknęłam też biotherm forget it na allegro...
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:47   #2954
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No tak, ale to zawsze lepiej niż kupowanie po tych złodziejskich, zawyzonych cenach
No tak, masz rację tylko przy takim kursie dolara jaki jest teraz to mnie nie powalili na kolana.
Ale pewnie też skorzystam skoro jest jednak taniej

PS. Musiałam sobie ponarzekać bo chora jestem, kurde
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2010-06-03 o 12:49 Powód: dopisek
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:48   #2955
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Heh, ja właśnie przed chwilą kliknęłam magica m.in. ze względu na ten rabat (bo swojego rabatu "lojalnościowego" jeszcze nie mam ) I tak się na niego czaiłam, bo chcę wypróbować, więc stwierdziłam, że dobra okazja Z tym że 15 minut wcześniej kliknęłam też biotherm forget it na allegro...
Kurde, też bym zamówiła ale do 10go jeszcze trochę ... i za co ja będę żyła przez ten czas?! (tak wiem, przesadzam ) Kurcze kurcze
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:49   #2956
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurde, dylemat mam.. Weszłam na truskawę, widze -10% dla fanów z Polski + mój -10% rabat, myślę sobie- sprawdzimy po ile wyjdzie Magik Helenki. I wyszedł za jakieś 86zł... Kurde, kurde, kurde... Mój się już właściwie kończy, powinnam niedługo kupić kolejny korektor... ale sama niewiem . Miał być straj, miałam nic już nie kupować u tego zdziercy ( ) . Grr... No i ten Foreverek ! Za takie pieniądze szkoda niekupić.. Dylemat mam poważny
No właśnie ja tak samo, kończy mi się Blendend i wszędzie ceny posprawdzałam żeby nie kupować u Zenka, a tu taki nagły zwrot sytuacji
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:56   #2957
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurde, też bym zamówiła ale do 10go jeszcze trochę ... i za co ja będę żyła przez ten czas?! (tak wiem, przesadzam ) Kurcze kurcze
Kicia no to klikaj i zapłacisz po 10 w czym problem

Dzięki za fotki, Norbicik, tak własnie na tych fotkach na chłodny wygląda, ale na zdjeciu z truskawy mi się średnio podoba, a efektu na ustach nie widze nigdzie. Kurcze kurcze...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:56   #2958
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
No tak, masz rację tylko przy takim kursie dolara jaki jest teraz to mnie nie powalili na kolana.
Ale pewnie też skorzystam skoro jest jednak taniej

PS. Musiałam sobie ponarzekać bo chora jestem, kurde

To koniecznie musisz coś kliknąć na poprawę samopoczucia
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:08   #2959
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki, Norbicik, tak własnie na tych fotkach na chłodny wygląda, ale na zdjeciu z truskawy mi się średnio podoba, a efektu na ustach nie widze nigdzie. Kurcze kurcze...
Ktoś wcześniej napisał że chyba nie daje wyraźnego koloru na ustach, raczej tylko blask, może do Marioli dojdzie przed końcem promocji -10%to go zobaczymy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 13:13   #2960
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że te 10% to do 9 czerwca tylko Po tym jak podnieśli ceny dla Polski to powinni na stałe znieść te 10 %
Może by tak skrobnąć do nich taką propozycję Chyba ich trochę przetrzymałyśmy, skoro zwrócili na nas uwagę warto to wykorzystać
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No tak, ale to zawsze lepiej niż kupowanie po tych złodziejskich, zawyzonych cenach
Chyba sobie kliknę Blendend Clinique- z obiema zniżkami wychodzi ok. 80 PLN, patrzylam na Okęciu - 101 PLN, na lotnisku w Brukseli- 24 EUR i w Sephorze - 120 PLN, niestety mimo wszystko Zenek jest bezkonkurencjny, no chyba że mi przyśle podróbę
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurde, dylemat mam.. Weszłam na truskawę, widze -10% dla fanów z Polski + mój -10% rabat, myślę sobie- sprawdzimy po ile wyjdzie Magik Helenki. I wyszedł za jakieś 86zł... Kurde, kurde, kurde... Mój się już właściwie kończy, powinnam niedługo kupić kolejny korektor... ale sama niewiem . Miał być straj, miałam nic już nie kupować u tego zdziercy ( ) . Grr... No i ten Foreverek ! Za takie pieniądze szkoda niekupić.. Dylemat mam poważny
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

To koniecznie musisz coś kliknąć na poprawę samopoczucia
Rozgrzeszam, bo sama przed chwilą "zgrzeszyłam" 25% zniżki mnie przekonało

1/ Lancome - Róż do policzków Pop N' Cheeks Gentle & Lasting Color Powder Blusher - #01 Coral Flirt
2/ Lancaster - Nabłyszczający samoopalacz do nóg Self Tanning Shimmering Bronze Creamy Gel (For Legs) 125ml/4.2oz
3/ Lancome - Mineralny podkład sypki Ageless Minerale Skin Transforming Mineral Powder Foundation SPF 21 - # Natural Ivory 20 (US Version) 10g/0.35oz

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ktoś wcześniej napisał że chyba nie daje wyraźnego koloru na ustach, raczej tylko blask, może do Marioli dojdzie przed końcem promocji -10%to go zobaczymy
Może Od razu doniosę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:32   #2961
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam, bo sama przed chwilą "zgrzeszyłam" 25% zniżki mnie przekonało

1/ Lancome - Róż do policzków Pop N' Cheeks Gentle & Lasting Color Powder Blusher - #01 Coral Flirt
2/ Lancaster - Nabłyszczający samoopalacz do nóg Self Tanning Shimmering Bronze Creamy Gel (For Legs) 125ml/4.2oz
3/ Lancome - Mineralny podkład sypki Ageless Minerale Skin Transforming Mineral Powder Foundation SPF 21 - # Natural Ivory 20 (US Version) 10g/0.35oz
ojej jakie cuda to koniecznie musisz zdać relacje-szczególnie mnie ciekawi podkład lancome.

A ja sobie chyba kliknę puder shiseido, tylko rano był jeszcze kolor L3 ale za długo się guzdrałam i już go nie ma, więc myślę o L2 http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../68800/#DETAIL
czy ktoś go może ma?

Kliknę też ten korektor http://pl.strawberrynet.com/makeup/t...Id=14446#14446
bo strasznie się już o nim naczytałam jaki wspaniały, tylko nie wiem jaki kolor-może ktoś go gdzieś już widział na żywo?
Tutaj jest jego recenzja http://www.makeupandbeautyblog.com/p...-circles-away/
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:59   #2962
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ojej jakie cuda to koniecznie musisz zdać relacje-szczególnie mnie ciekawi podkład lancome.

A ja sobie chyba kliknę puder shiseido, tylko rano był jeszcze kolor L3 ale za długo się guzdrałam i już go nie ma, więc myślę o L2 http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../68800/#DETAIL
czy ktoś go może ma?

Kliknę też ten korektor http://pl.strawberrynet.com/makeup/t...Id=14446#14446
bo strasznie się już o nim naczytałam jaki wspaniały, tylko nie wiem jaki kolor-może ktoś go gdzieś już widział na żywo?
Tutaj jest jego recenzja http://www.makeupandbeautyblog.com/p...-circles-away/
Ja miałam L2 Jest ładny jaśniutki, daje ładne wykończenie

O! A co to za korektory ? Możesz powiedzieć co wyczytałaś o nim ? Czy nadaje się pod oczy ? Jako, że jest w słoiczku to czy nie podkreśla czasem zmarszczek ?

A ja jeszcze myślę, czy wziąć tę maskę Fekkai czy może odżywkę ? Czy nic nie brać
http://pl.strawberrynet.com/haircare.../87648/#DETAIL
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:00
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:10   #2963
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola, wiem, że już po fakcie, ale jak najbardziej szczerze wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża i kolejnych szczęśliwych lat razem. 1 czerwca ważne wydarzenia mają miejsce. Mój Mąż się 1 urodził

kurcze zachęca mnie ta zniżka dla Polski. Chyba feverka sobie nie odmówię i nad tym prasowańcem shiseido też myślę ale nie mam pojęcia jaki kolor wziąć. (używam DW sand). I z chęcią jakieś inne cuda by mi się przydały

Kupiłam sobei też tę maskarę maybelline w rossmanie i jak za 10zł to naprawdę niczego sobie. Moim faworytem jest taka srebrna z rimmela za 20zł więc jak widać i za niewielkie pieniądze można kupić coś dobrego
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:21   #2964
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Mariola, wiem, że już po fakcie, ale jak najbardziej szczerze wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża i kolejnych szczęśliwych lat razem. 1 czerwca ważne wydarzenia mają miejsce. Mój Mąż się 1 urodził

kurcze zachęca mnie ta zniżka dla Polski. Chyba feverka sobie nie odmówię i nad tym prasowańcem shiseido też myślę ale nie mam pojęcia jaki kolor wziąć. (używam DW sand). I z chęcią jakieś inne cuda by mi się przydały

Kupiłam sobei też tę maskarę maybelline w rossmanie i jak za 10zł to naprawdę niczego sobie. Moim faworytem jest taka srebrna z rimmela za 20zł więc jak widać i za niewielkie pieniądze można kupić coś dobrego
Dziękuję Kochana za życzenia 1 czerwca to fajna data

A jakiego Feverka bierzesz ? Bo też bym chyba jeszcze jakiegoś wzięła One mi jednak najbardziej pasują Nie lepią się itd.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:22   #2965
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

To koniecznie musisz coś kliknąć na poprawę samopoczucia
No właśnie chyba muszę sie jakoś w chorobie pocieszyć

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Może by tak skrobnąć do nich taką propozycję Chyba ich trochę przetrzymałyśmy, skoro zwrócili na nas uwagę warto to wykorzystać



Rozgrzeszam, bo sama przed chwilą "zgrzeszyłam" 25% zniżki mnie przekonało

1/ Lancome - Róż do policzków Pop N' Cheeks Gentle & Lasting Color Powder Blusher - #01 Coral Flirt
2/ Lancaster - Nabłyszczający samoopalacz do nóg Self Tanning Shimmering Bronze Creamy Gel (For Legs) 125ml/4.2oz
3/ Lancome - Mineralny podkład sypki Ageless Minerale Skin Transforming Mineral Powder Foundation SPF 21 - # Natural Ivory 20 (US Version) 10g/0.35oz

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------



Może Od razu doniosę
Wiesz co byłby świetnie gdyby naprawdę przeliczali po kursie dolara (tak jak to było) a nie dodawali sobie jakieś 10 % ekstra. Wolę żeby mi Vatu nie oddawali. Złapią trudno moje ryzyko.


I jak tu w takim towarzystwie nie popełnić grzechu zakupów Jak już zostałam rozgrzeszona
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:32   #2966
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O! A co to za korektory ? Możesz powiedzieć co wyczytałaś o nim ? Czy nadaje się pod oczy ? Jako, że jest w słoiczku to czy nie podkreśla czasem zmarszczek ?
Jest to korektor typowo pod oczy, no i teraz przytoczę co podobno robi:
zakrywa cienie, pozostaje cały dzień-do 12h, nie podkreśla zmarszczek bo jest przeciwzmarszczkowy, tuszuje przebarwienia.
Generalnie opieram się na recenzji wklejonej wcześniej, tam dostał najwyższą ocenę i dziewczyny w komentarzach też pisały że jest świetny i bardzo podoba mi się to zdjęcie http://www.makeupandbeautyblog.com/w...iew-swatch.jpg
gdzie widać że faktycznie ma fajną konsystencję
No nic kupię go na pewno więc zdam relacje czy faktycznie taki fajny, tylko dumam jeszcze nad kolorem


aaaa Mariolu a możesz napisać jaki ten L2 dawał efekt po zmieszaniu, czy to był jasny beż czy taka brzoskwinka jak jeden z kolorów?

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:35
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:49   #2967
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
No właśnie chyba muszę sie jakoś w chorobie pocieszyć



Wiesz co byłby świetnie gdyby naprawdę przeliczali po kursie dolara (tak jak to było) a nie dodawali sobie jakieś 10 % ekstra. Wolę żeby mi Vatu nie oddawali. Złapią trudno moje ryzyko.


I jak tu w takim towarzystwie nie popełnić grzechu zakupów Jak już zostałam rozgrzeszona
Pociesz się w chorobie koniecznie Może pójdą Zenki po rozum do głowy i się poprawią w traktowaniu nas oraz bardziej będą się przyglądać swoim dostawcom Coby podróbek nie serwowali
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Jest to korektor typowo pod oczy, no i teraz przytoczę co podobno robi:
zakrywa cienie, pozostaje cały dzień-do 12h, nie podkreśla zmarszczek bo jest przeciwzmarszczkowy, tuszuje przebarwienia.
Generalnie opieram się na recenzji wklejonej wcześniej, tam dostał najwyższą ocenę i dziewczyny w komentarzach też pisały że jest świetny i bardzo podoba mi się to zdjęcie http://www.makeupandbeautyblog.com/w...iew-swatch.jpg
gdzie widać że faktycznie ma fajną konsystencję
No nic kupię go na pewno więc zdam relacje czy faktycznie taki fajny, tylko dumam jeszcze nad kolorem


aaaa Mariolu a możesz napisać jaki ten L2 dawał efekt po zmieszaniu, czy to był jasny beż czy taka brzoskwinka jak jeden z kolorów?
O kurczę, to ciekawie się zapowiada ten korektor W jaki odcień celujesz ? Jaśniejszy czy ciemniejszy ?
L2 u mnie po zmieszaniu dawał odcień beżowy z kroplą brzoskwini, ale to mega delikatnie Na upartego sam ten trójkącik używałam jako różu Bardzo ładny, dziewczęcy, tylko dla mnie zbyt jasny, a przez to baaardzo słabo widoczny.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:10   #2968
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

chce tego feverka z promocji bo za tę cenę aż grzech nie brać. Mój ulubiony to up in smoke ale warto coś nowego przetestować.
A ten L2 shiseido będzie się nadawał na Dw w kolorze sand? Jestem bladzioch w odcieni żółci

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

a Magic Helenki można nakładać na całą twarz? Ukryje zmiany trądzikowe, krosty , blizny itp?
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:12   #2969
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
chce tego feverka z promocji bo za tę cenę aż grzech nie brać. Mój ulubiony to up in smoke ale warto coś nowego przetestować.
A ten L2 shiseido będzie się nadawał na Dw w kolorze sand? Jestem bladzioch w odcieni żółci
Idę sprawdzić co to za kolor Twojego Feverka

Myślę, że L2 jak najbardziej dla bladolicych Myślę, że dla bladolicych są wszystkie poza L4 Miałam wszystkie

Czy gdzieś można w necie obejrzeć cienie Versace ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:14
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:14   #2970
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
--------

a Magic Helenki można nakładać na całą twarz? Ukryje zmiany trądzikowe, krosty , blizny itp?
można można, super kryje i jest delikatny przy tym. A najpiękniej jest, gdy się go nakłada zwartym płaskim pędzlem do minerałów (przy użyciu pędzla nic się nie marnuje)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.