Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-13, 21:48   #3061
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ nawet za³o¿y³am w±tek jaki kolor mi pasuje, mo¿ecie mi doradziæ w jakim najlepiej, bo ka¿da opinia jest dla mnie cenna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=495701
meeedzik
zdecydowanie lepiej wygl±dasz w blondzie (fot nr.1), kolor bardzo ciê odmienia, wydaje mi siê ¿e rudy trochê dodaje ci lat.[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

No widzisz Kathy ile osób tyle opinii moim znajomym i w ogóle rodzinie te¿ bardziej podobam siê jako blondynka no i du¿o osób mówi, ¿e rudy mnie postarza.
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:10   #3062
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie, zdecydowa³am sie na rude w³osy :P obecnie mam ciemny braz ale wybieram sie na dekoloryzacje...Nie wiem tylko jaka farbe ruda wybrac zeby uzyskac taki kolor jak na zdj.Minge..Nie znam sie na odcieniach rudego Czy ma to byc
Feria - Mango? lub Pure paprica
Czy np.Loreal majirel 7.44?
Czy to jest moze odcien jakiejs miedzi czerwonej?

Czy mozecie mi pomoc w wyborze koloru? Nie chcia³abym zeby wysz³a mi jakas typowa marchewka mam ciemna karnacje, ciemne oczy i marzy mi sie taki stonowany rudy Dziekuje za pomoc.....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ewaminge.jpg (42,6 KB, 89 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:13   #3063
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, zdecydowa³am sie na rude w³osy :P obecnie mam ciemny braz ale wybieram sie na dekoloryzacje...Nie wiem tylko jaka farbe ruda wybrac zeby uzyskac taki kolor jak na zdj.Minge..Nie znam sie na odcieniach rudego Czy ma to byc
Feria - Mango? lub Pure paprica
Czy np.Loreal majirel 7.44?
Czy to jest moze odcien jakiejs miedzi czerwonej?

Czy mozecie mi pomoc w wyborze koloru? Nie chcia³abym zeby wysz³a mi jakas typowa marchewka mam ciemna karnacje, ciemne oczy i marzy mi sie taki stonowany rudy Dziekuje za pomoc.....
Majirel 7.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:49   #3064
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a co sadzicie o tej sesji?? bo mnie jakos ona nie szokuje, ja widze atrakcyjnego rudzielca w reklami zmslowej bielizny, nie wiem czy moj gust tak odbiega od normy czy autorki tekstu to "swiete"
http://www.figa.pl/Odwazna-kampania-...vocateur-a1937
Mnie nie szokuje, choæ mo¿e niektóre zdjêcia s± zbyt oczywiste, ale nie..nie czepiam siê. Natomiast ca³o¶æ kojarzy mi siê z podrzêdnym, nêdznym burdelem z lat dwudziestych, potarganymi, przepitymi pracownicami ww., w zniszczonej brudnej bieli¼nie. Mo¿e twórcy reklamy postanowili nawi±zaæ do tych klimatów, st±d te pozy, ale przez to skojarzenie bielizna mi siê nie podoba. No i mnie, jako biu¶ciast± kobietê, która zwraca uwagê na porz±dnie dopasowane staniki, coby trzyma³y, upiêksza³y biust, zêby bol± gdy widzê niedopasowane miseczki... bod bluzk± niez³e bu³y wychodzi³yby gór±, cztery piersi jak nic Nie wiem dlaczego dla niektórych seksi jest wtedy gdy jest tak za ma³e, ¿e siê wylewa i zniekszta³ca? Modelka ¶liczna
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:18   #3065
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie nie szokuje, choæ mo¿e niektóre zdjêcia s± zbyt oczywiste, ale nie..nie czepiam siê. Natomiast ca³o¶æ kojarzy mi siê z podrzêdnym, nêdznym burdelem z lat dwudziestych, potarganymi, przepitymi pracownicami ww., w zniszczonej brudnej bieli¼nie. Mo¿e twórcy reklamy postanowili nawi±zaæ do tych klimatów, st±d te pozy, ale przez to skojarzenie bielizna mi siê nie podoba. No i mnie, jako biu¶ciast± kobietê, która zwraca uwagê na porz±dnie dopasowane staniki, coby trzyma³y, upiêksza³y biust, zêby bol± gdy widzê niedopasowane miseczki... bod bluzk± niez³e bu³y wychodzi³yby gór±, cztery piersi jak nic Nie wiem dlaczego dla niektórych seksi jest wtedy gdy jest tak za ma³e, ¿e siê wylewa i zniekszta³ca? Modelka ¶liczna
kasiu, a jakiej firmy staniki polecasz? zawsze mam problem z dopasowaniem i w³a¶nie wylewanie, a jak ju¿ sobie dobra³am fajny z którego nic siê nie wylewa to okaza³ siê niewygodny zostawiam czerwone ¶lady na skórze od rami±czek. Nie cierpiê wylewani bu³ek.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:25   #3066
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel 7.44
Dziekuje pieknie Wiec zamawiam na allegro farbe i jak wszystko pojdzie dpbrze wkleje fotki.
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:31   #3067
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje pieknie Wiec zamawiam na allegro farbe i jak wszystko pojdzie dpbrze wkleje fotki.
+utleniacz 6% nie zapomnij
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 19:19   #3068
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Odno¶nie tej "rudej" sesji, to powiem Wam, ¿e mnie siê bardzo podoba. Jaka bielizna, taka poza, no

je¶li chodzi o staniki, to prosz: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Odradzam staniki z Triumpha... Nie wiem, co kobiety widz± w tej marce... Jak mi panie dobra³y stanik, tak mam 95D... i co siê gdzie¶ ruszê to zapiêcie stanika mam na karku... :|
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 20:29   #3069
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

heksacyjanek tiak niektore kobiety jak dobior to masakra, mi kiedys "ekspertka" dobrala "duze A" bo jestem szczupla - nosilam dwa maks trzy tygodnie ( codziennie, mialam na zmiane 3) i piersi tak mi sie zgniotly, ze wyladowalam u lekarze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 20:41   #3070
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³a¶nie ja siê nosi³am z zamiarem kupna Triumpha bo mi siê wydaje ¿e s± najdelikatniejsze a zarazem solidne. Parê razy kupowa³am Kingê - bo bardzo fajne fasony, ale niestety nie sprawdzi³a siê La senza te¿ nie za bardzo, kiedy¶ te¿ kupi³am z kolekcji Calvina Kleina i te¿ nie pasowa³...dodam ¿e mam bardzo delikatn± skórê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:07   #3071
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy mi paradoksalnie duzo lepiej od takowych sprawdzily sie zwykle atlantici mimo, ze nie maja tej rozbudowanej rozmiarowki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 21:14   #3072
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Jakby mi Majirel wysz³o tak jak na pokazywanym zdjêciu Minge to bym siê wykolei³a ze szczê¶cia Ju¿ mnie tak odrzuca od tego spierania siê na z³oto

Btw, mnie "specjalistki" w Triumphie te¿ usilnie wmawia³y A, bo przecie¿ jak siê jest wa¿y 50 kg i ma asteniczn± budowê to nie ma bola ¿eby mieæ "co¶ wiêkszego". I oczywi¶cie 70 A, bo "to jest najmniejszy obwód jaki panie kupuj±". Niezale¿nie od obwodów bli¿ej nieokre¶lonych pañ ja noszê zazwyczaj 65B. Osobi¶cie lubiê i polecam Esotiq, ostatnimi czasy bardzo poszerzyli rozmiarówkê i np. obwody 65 maj± ju¿ do miseczek F. I nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie spotka³am siê z bardzo mi³± i fachow± obs³ug±.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:27   #3073
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby mi Majirel wysz³o tak jak na pokazywanym zdjêciu Minge to bym siê wykolei³a ze szczê¶cia Ju¿ mnie tak odrzuca od tego spierania siê na z³oto

Btw, mnie "specjalistki" w Triumphie te¿ usilnie wmawia³y A, bo przecie¿ jak siê jest wa¿y 50 kg i ma asteniczn± budowê to nie ma bola ¿eby mieæ "co¶ wiêkszego". I oczywi¶cie 70 A, bo "to jest najmniejszy obwód jaki panie kupuj±". Niezale¿nie od obwodów bli¿ej nieokre¶lonych pañ ja noszê zazwyczaj 65B. Osobi¶cie lubiê i polecam Esotiq, ostatnimi czasy bardzo poszerzyli rozmiarówkê i np. obwody 65 maj± ju¿ do miseczek F. I nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie spotka³am siê z bardzo mi³± i fachow± obs³ug±.
Jest weekend, wiêc nie marnuj czasu i jurto z rana farbuj (a potem z piêknym kolorem ruszaj na bal) - ja te¿ tak ostatnio zwleka³am, mêczy³am siê a¿ wreszcie po 3 tygodniach siê zdecydowa³am, wymyj w³osy szamponem z slsem mo¿e jeszcze dzisiaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

W sumie te profesjonalne farby -którymi drêczymy nasze w³osy, s± naprawdê delikatne

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

julianna
jak brwi?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:36   #3074
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy na razie podkreslam kredka z inglota i szukam pomyslu, jutro musze sie zdecydowac wiec czas sie konczy , milo ze pamietalas

melina ja nosze rozmiar 65 DD albo E w tej chwili (zalezy od wagi), przez "fachowosc ekspertek" zrobily mi sie wtedy "guzki", po takim nastraszeniu nie ma mow o sluchaniuu takich zdolnych. hmm powiadasz, ze to dobra firma?? poszukam w poznaniu
ostatnio TK MAXX kupilam stanik z wondebry(zaznaczam, ze na firmach nie znam sie zbytnio), rozmiar 70 DD i prawie idealnie lezy a dodatkowo ma wyminny paseczek pod obwod (nie wiem jak to sie nazywa) i dwa komplety ramiaczek no i pasuje do koszulowych bluzek z dekoltem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:38   #3075
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest weekend, wiêc nie marnuj czasu i jurto z rana farbuj (a potem z piêknym kolorem ruszaj na bal) - ja te¿ tak ostatnio zwleka³am, mêczy³am siê a¿ wreszcie po 3 tygodniach siê zdecydowa³am, wymyj w³osy szamponem z slsem mo¿e jeszcze dzisiaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

W sumie te profesjonalne farby -którymi drêczymy nasze w³osy, s± naprawdê delikatne

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

julianna
jak brwi?
Ale ja dopiero wczoraj zamówi³am farbkê na allegro i czekam narazie, my¶lê ¿e w nastêpny weekend siê dokona nieuniknione! (zreszt± wtedy TZ ma wolne i bêdzie móg³ uzewnêtrzniaæ swoje cierpienie farbuj±c mnie i jêcz±c "6 lat studiów, 6 lat specjalizacji i co teraz robiê? CO ROBIÊ?!" )
Aha i kupi³am dzisiaj ocet celem zrobienia p³ukanki po farbowaniu. Czy to jest tak, ze po farbie normalnie myjê ³eb szamponem a potem p³uczê w tej octowej?

julianna No ja Esotiq lubiê. Kiedy¶ mieli raczej ubog± rozmiarówkê, wiêc kupowa³am figi i koszulki (uwa¿am, ¿e jako¶æ jest bardzo dobra przy ich cenach i czêstych promocjach), a kilka tygodni temu ku mojemu zaskoczeniu zobaczy³am, ¿e bardzo rozbudowali rozmiarówkê. My¶lê, ¿e warto spróbowaæ

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:42
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:48   #3076
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja dopiero wczoraj zamówi³am farbkê na allegro i czekam narazie, my¶lê ¿e w nastêpny weekend siê dokona nieuniknione! (zreszt± wtedy TZ ma wolne i bêdzie móg³ uzewnêtrzniaæ swoje cierpienie farbuj±c mnie i jêcz±c "6 lat studiów, 6 lat specjalizacji i co teraz robiê? CO ROBIÊ?!" )
Aha i kupi³am dzisiaj ocet celem zrobienia p³ukanki po farbowaniu. Czy to jest tak, ze po farbie normalnie myjê ³eb szamponem a potem p³uczê w tej octowej?
Na szklankê ugotowanej wody 2 ³y¿ki octu -wymieszaj i studzisz - potem jak dok³adnie sp³uczesz od¿ywkê polewasz w³osy t± p³ukank±i jest git...
T¯ maj± siê z nami z tymi farbowaniami he he mój to ju¿ móg³ by sobie w CV wpisaæ kilku letnia praktyka jako ,,kolorysta,,
Najgorzej wspominam farbowanie ok 4 miesiêcy temu, jak nie mia³am rozczesanych w³osów i farbowa³ po ca³o¶ci - noc± po ciê¿kim dniu w pracy:hah aha::haha haa w³osy krêcone) matko jak siê ch³opina poci³, mêczy³ i wyzywa³ moje w³osy od najgorszych:hahah a:
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:49
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:36   #3077
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
T¯ maj± siê z nami z tymi farbowaniami he he mój to ju¿ móg³ by sobie w CV wpisaæ kilku letnia praktyka jako ,,kolorysta,,
Najgorzej wspominam farbowanie ok 4 miesiêcy temu, jak nie mia³am rozczesanych w³osów i farbowa³ po ca³o¶ci - noc± po ciê¿kim dniu w pracy:hah aha::haha haa w³osy krêcone) matko jak siê ch³opina poci³, mêczy³ i wyzywa³ moje w³osy od najgorszych:hahah a:
farbowanie moich wlosow (pierwsze dwa lata) bylo chyba jedna z niewielu zalet mojego bylego TZ, chociaz zuzywal za duzo farby i robil to za wolno

melina patrzylam na ceny i przezylam szok, naprawde sa baardzo ok
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:34   #3078
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A'propos staników, to dobr± firm± jest Julianne - moim zdaniem. Staników tanich nie maj±, ale kobiety naprawdê znaj± siê na rzeczy. Dla pañ z mniejszymi piersiami super jest Koemi. Moja przyjació³ka zawsze narzeka³a, ¿e ma ma³e piersi, ale jak jej babeczka stanik dobra³a, tak ju¿ potem nie narzeka³a

Ech, dziewczyny, no i jest problem... Wysypa³o mnie po umyciu od¿ywk±... Kupi³am tê bia³± z czerwon± nakrêtk± i nie wiem, czy to jej wina, czy nie... Kupi³am nizoral, spiorê g³owê dzisiaj, jak nie bêdzie pomaga³o, to dermatolog... :<
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:42   #3079
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
kasiu, a jakiej firmy staniki polecasz? zawsze mam problem z dopasowaniem i w³a¶nie wylewanie, a jak ju¿ sobie dobra³am fajny z którego nic siê nie wylewa to okaza³ siê niewygodny zostawiam czerwone ¶lady na skórze od rami±czek. Nie cierpiê wylewani bu³ek.
Nie czujê siê na si³ach by polecaæ jakie¶ staniki, za ma³o ich przetestowa³am, ¿eby siê wypowiadaæ. Ja z racji tego, ¿e jestem szczup³a ale mam spory biust jestem skazana na angielskie marki, dro¿sze, bo dla naszych producentów, ani nawet dla znanego Triumpha takie kobiety jak ja nie istniej± wiêc przetestowa³am trzy na krzy¿.
Z tych, które posiadam uwielbiam Panache Tango II balkonetkê, chodze w niej chyba trzeci rok i ci±gle wygl±da dobrze, a ¿eby by³o ¶mieszniej to ju¿ model Tango II plunge uwiera mnie tak pod pachami jak i na mostku.
A tak w ogóle znacie ten blog? http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?3 Bardzo lubiê ca³y dzia³ 'biust na ¿ywo', tutaj wiadaæ o co chodzi ze stanikami i rozmiarami.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 10:40   #3080
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka¿ wiadomo¶æ
A'propos staników, to dobr± firm± jest Julianne - moim zdaniem. Staników tanich nie maj±, ale kobiety naprawdê znaj± siê na rzeczy. Dla pañ z mniejszymi piersiami super jest Koemi. Moja przyjació³ka zawsze narzeka³a, ¿e ma ma³e piersi, ale jak jej babeczka stanik dobra³a, tak ju¿ potem nie narzeka³a

Ech, dziewczyny, no i jest problem... Wysypa³o mnie po umyciu od¿ywk±... Kupi³am tê bia³± z czerwon± nakrêtk± i nie wiem, czy to jej wina, czy nie... Kupi³am nizoral, spiorê g³owê dzisiaj, jak nie bêdzie pomaga³o, to dermatolog... :<
O mamo!! biedakuale to nie by³a Issana Babassu bo tamta jest ró¿owawspó³czuj ê, uwa¿aj na siebie i napsz ku przestrodze co to za od¿ywka - jak by co to lec do lekarza

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
farbowanie moich wlosow (pierwsze dwa lata) bylo chyba jedna z niewielu zalet mojego bylego TZ, chociaz zuzywal za duzo farby i robil to za wolno
Mój za to uwielbia wcieraæ farbê we w³osywiêc muszê go szkolic co miesi±c, ¿e farbê nak³adamy pasmo po pa¶mie nie wcieramy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:54   #3081
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dzieki kathy579 z pewno¶cia nie zapomne o 6% utleniaczu kupie go razem z farba na aukcji

Boje sie tego koloru jak nie wiem, bo jestem brunetk± i mam ciemn± karnacje...ale mysle ze nie tylko jasnoskórym pasuje rudy....
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:37   #3082
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ

Boje sie tego koloru jak nie wiem, bo jestem brunetk± i mam ciemn± karnacje...ale mysle ze nie tylko jasnoskórym pasuje rudy....
Nie tylko jasnym To kwestia dobrania odcienia i prawie ka¿dy mo¿e mieæ jak±¶ rudo¶æ. Mnie te¿ ten Marijel 7.44 kusi, ale po dekoloryzacji farby mi siê tak krótko trzymaj±, ¿e wydanie 30 z³ na tydzieñ efektu jest nieop³acalne.
Ja ci±gle nie mogê siê zdecydowaæ, co chcê i co mi pasuje. Farba mi spiera siê jak szalona. P³omienny rudy Joanny chyba jest niewypa³em, przebija siê ¿ó³æ a mnie ona totalnie nie pasuje, wstawiam fotkê, ¿eby pokazaæ jak u mnie to wysz³o, kolor jest nieco przek³amany, bo fotka zrobiona w hali przy bardzo ostrym sztucznym ¶wietle, ale ziarno prawdy w nim tkwi. Dzi¶ po³o¿y³am sobie na w³osy owoc granatu Marion i jestem bardziej zadowolona. Taki pomarañczowo-czerwony ciemniejszy bardziej mi pasuje...szkoda, bo jasna pomarañczka jest taka ³adna, ale ja w jasno¶ciach ¼le wygl±dam
Wstawiam fotki dla potomnych, bo bardzo ma³o tych, obrazuj±cych kolory, zdjêæ na forum.
P³omienny rudy Joanny po lewej, owoc granatu Marion po prawej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg p³omienna.jpg (24,3 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg owoc gran.jpg (23,0 KB, 54 za³adowañ)
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:00   #3083
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
owoc granatu Marion po prawej
¦liczny kolorek
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:23   #3084
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie tylko jasnym To kwestia dobrania odcienia i prawie ka¿dy mo¿e mieæ jak±¶ rudo¶æ. Mnie te¿ ten Marijel 7.44 kusi, ale po dekoloryzacji farby mi siê tak krótko trzymaj±, ¿e wydanie 30 z³ na tydzieñ efektu jest nieop³acalne.

owoc granatu Marion po prawej
Ja w³asnie boje sie rudego ktorego nie znam..widze go tylko na zdjeciach, jak przegl±dam fotki..Nigdy nie mia³am rudego, no raz- kilka dni temu jak zrobilam dekoloryzacje Elgonem i mia³am cudo rudy i mi sie spodoba³, ale cos mnie podkusilo by nalozyc na to Palette Shampoo "Rozgrzewaj±cy Imbir" i co mam na g³owie? czern o ile ja ³ez wyp³aka³am jak to zobaczy³am.... kupilam znow Elgon i bede odbarwiac. Podoba mi sie bardzo rudy Ewy Minge, Albo L.Lohan...
Boje sie rudego takiego jak peruki nieraz s±..takie swiecace sztuczne...

Kasia1433 - ³adny ten kolor Gratantu zdecydowanie ³adniejszy niz poprzedni...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:03   #3085
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³asnie boje sie rudego ktorego nie znam..widze go tylko na zdjeciach, jak przegl±dam fotki..Nigdy nie mia³am rudego, no raz- kilka dni temu jak zrobilam dekoloryzacje Elgonem i mia³am cudo rudy i mi sie spodoba³, ale cos mnie podkusilo by nalozyc na to Palette Shampoo "Rozgrzewaj±cy Imbir" i co mam na g³owie? czern o ile ja ³ez wyp³aka³am jak to zobaczy³am.... kupilam znow Elgon i bede odbarwiac. Podoba mi sie bardzo rudy Ewy Minge, Albo L.Lohan...
Boje sie rudego takiego jak peruki nieraz s±..takie swiecace sztuczne...

Kasia1433 - ³adny ten kolor Gratantu zdecydowanie ³adniejszy niz poprzedni...
Oj, oj. Podstawowa zasada dekoloryzacji samodzielnej przy u¿yciu dekoloryzatorów typu Elgon, Chantal etc brzmi: nak³adaæ farbê przynajmniej dwa tony ja¶niejsz± ni¿ kolor, który chcemy uzyskaæ. Zerknê³am na ten "Imbir" no i niestety wcale siê nie dziwiê, ¿e wyszed³ taki ciemny, we¼ to pod uwagê nastêpnym razem Po takim zabiegu nawet odcienie z poziomu 7 mog± daæ piêkny ciemny br±z, lub czerñ Trzymam kciuki!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:14   #3086
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kasia dzieki za przypomnienie tego blogu, najgorsze jak jestes szczupla i masz wiekszy biust, ze w klasycznym sklepie nawet z drozszymi popularnymi markami z reguly wciskaja na sile male miseczki i za duze obwody; sama od niedawna czytam o wlasciwych rozmairach, zanim do tego doszlam nosilam 75 d, ale obwod byl tak luzny, ze praktycznie draznil cialo ciaglym przesuwaniem; niestety wciaz nie trafilam na ideal
owoc granatu zdecydowanie bardziej mi sie podoba i rozumiem niechec do zolci , tez jej nie znoszcz

moni@ no to niestety bylo przewidywalne, ze wyjdzie tak ciemno; odzyw wlosy a potem zacznij sie bawic w kolejne dekoloryzacje

kathy no tak, przeciez wcieranie to lepsza metoda na farbowanie; tak w ogole dlaczego faceci sadza, ze farby jest nieskonczenie duzo??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:21   #3087
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki kathy579 z pewno¶cia nie zapomne o 6% utleniaczu kupie go razem z farba na aukcji

Boje sie tego koloru jak nie wiem, bo jestem brunetk± i mam ciemn± karnacje...ale mysle ze nie tylko jasnoskórym pasuje rudy....

To bardzo fajny kolor - który wyp³ukuje siê w bardzo ³adny rudy, farbowa³am tym kolorem 3 lata. Teraz przesz³am na tañsz± i ³agodniejsz± wersjê - farbê Vitalitys której w tubce jest 2 x wiêcej a¿ 100ml, mam d³ugie w³osy i kolorami 8.44+7.44 osi±gam w³a¶nie podobny kolor jak Majirel 7.44.
Je¶li masz jakie¶ obiekcje to ufarbuj na pocz±tku jeden ma³y kosmyk.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie tylko jasnym To kwestia dobrania odcienia i prawie ka¿dy mo¿e mieæ jak±¶ rudo¶æ. Mnie te¿ ten Marijel 7.44 kusi, ale po dekoloryzacji farby mi siê tak krótko trzymaj±, ¿e wydanie 30 z³ na tydzieñ efektu jest nieop³acalne.
Ja ci±gle nie mogê siê zdecydowaæ, co chcê i co mi pasuje. Farba mi spiera siê jak szalona.
Znam ten ból wymywania siê farby po tygodniu, przechodzi³am przez to - bardziej zwracam uwagê na sk³ady kosmetyków, w³osy myjê ³agodnym szamponem i od¿ywk± na zmianê wiem dok³adnie co oblepia w³os a co nie, oraz pamiêtam aby dzieñ przed farbowaniem bardzo dobrze oczy¶ciæ w³osy z wszelkich oblepiaczy. Odk±d stosuje t± metodê farba nie wyp³ukuje siê prawie wcale. W sierpniu te¿ podciê³am sporo w³osy - ja¶niejsze koñce.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Julianna

Kolor w³osów w sztucznym ¶wietle te¿ jest super
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:32   #3088
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

O w³a¶nie, a jaki jest jaki¶ tani i ogólnodostêpny szampon, który mi dobrze oczy¶ci ³eb przed farbowaniem? Bo kole¿anka mi poleca³a kilka profesjonalnych, ale s³abo mi siê widzi p³aciæ trzy dychy za szampon, którego u¿yjê raz na miesi±c
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:56   #3089
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ten owoc granatu w rzeczywisto¶ci jest bardziej soczysty, do¶æ ciemny fajny dla kogo¶ kto chce rudo¶æ na poziomie 7. Kupi³am te¿ tycjan, jak trafiê to mied¼ i deliê i planujê siê pobawiæ szamponetkami by je porównaæ, sfotografowaæ i wybraæ najlepszy dla mnie od¶wie¿acz koloru.
Od tygodnia czekam na piankê

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Znam ten ból wymywania siê farby po tygodniu, przechodzi³am przez to - bardziej zwracam uwagê na sk³ady kosmetyków, w³osy myjê ³agodnym szamponem i od¿ywk± na zmianê wiem dok³adnie co oblepia w³os a co nie, oraz pamiêtam aby dzieñ przed farbowaniem bardzo dobrze oczy¶ciæ w³osy z wszelkich oblepiaczy. Odk±d stosuje t± metodê farba nie wyp³ukuje siê prawie wcale. W sierpniu te¿ podciê³am sporo w³osy - ja¶niejsze koñce.
Ja bêdê pilnowaæ tych sprawdzonych zasad gdy trafiê wreszcie na ulubiony kolor, w tej chwili nie zale¿y mi a¿ tak bardzo na utrzymaniu kolorku, mam na oku kilka farb do przetestowania
Po wyborze najlepszej zastosujê siê
Swoj± drog± mia³am wra¿enie, ¿e po dekoloryzacji w³osy mi ja¶nia³y nawet bez mycia, tzn pomiêdzy myciami Mo¿e to subiektywne odczucie a mo¿e nie...

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kasia dzieki za przypomnienie tego blogu, najgorsze jak jestes szczupla i masz wiekszy biust, ze w klasycznym sklepie nawet z drozszymi popularnymi markami z reguly wciskaja na sile male miseczki i za duze obwody; sama od niedawna czytam o wlasciwych rozmairach, zanim do tego doszlam nosilam 75 d, ale obwod byl tak luzny, ze praktycznie draznil cialo ciaglym przesuwaniem; niestety wciaz nie trafilam na ideal
owoc granatu zdecydowanie bardziej mi sie podoba i rozumiem niechec do zolci , tez jej nie znoszcz
Dla mnie najgorsze by³y czasy komuny, by³am zakompleksion± nastolatk± i kupno stanika wtedy by³o dla mnie gehenn±. Miseczki na oko, obwód 90 albo wiêcej, robi³o siê zaszywki po kilkana¶cie cm i najgorsze te komentarze pañ, ¿e takie du¿e niemo¿liwe, bo przecie¿ jeste¶ chuda...umiera³am ze wstydu. A wcale nie mam tak wielkiego biustu. Potem pojawi³y siê staniki 75D upycha³am siê w nie na si³ê, by³y bu³y, trochê to luzem lata³o, ale juz nie trzeba by³o szyæ. Teraz noszê 65G i jest super wreszcie, ale nie trafi³am jeszcze na idea³, droga sprawa niestety. A o blogu te¿ juz nie pamiêta³am, nie zagl±da³am tam rok albo i d³u¿ej
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:30   #3090
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ta od¿ywka to colorglanz spulung... Kto¶ mi napisa³ w innym w±tku, ¿e ta jest dobra, a ta Babassu ma proteiny pszenicy, a to niedobrze... no i siê skusi³am... W tygodniu, miêdzy myciami Nizoralem, umyjê jeszcze raz tylko t± od¿ywk± i zobaczê, co bêdzie... Wysypuje mnie tak praktycznie zawsze, jak zmieniam szampon :/ a tak byæ nie powinno i trochê mnie to mêczy... czas poka¿e, ale powoli przygotowujê siê na wizytê u dermatologa...

A co do staników, to wg tego kalkulatora, który poda³am wy¿ej i wg polskiej rozmiarówki powinnam nosiæ... 85 N Jezu, co za rozmiar Na szczê¶cie rozmiarówka angielska wygl±da ju¿ nieco przystêpniej, bo 38/85 HH
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.