totalna zmiana koloru włosów?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 20:57   #1
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73

totalna zmiana koloru włosów?!


Witam! Jestem naturalną jasną szatynką lub ciemną blondynką z rudawym przebłyskiem(nie umiem ocenić, zdjęcie w załączniku)..Oprawa oczu ciemna, czarna..skóra raczej blada troche wpada w oliwkową..trudna do opalania..oczy piwne, orzechowe..piegi bywają po dłuższym przebywaniu na słońcu raczej szaro-brązowe..
No i teraz najważniejsze pytanie, bo marzę o blondzie i czy on do mnie pasuje w ogóle? Proszę o opinie bo jestem dość zdesperowana na ten blond a jakaś obiektywna opinia moze mnie uratować od błędu lub tez zmotywować jezeli pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba ciemny brąz.jpg (22,0 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy naturalne.jpg (26,7 KB, 242 załadowań)
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:35   #2
xkasiaczekx
Przyczajenie
 
Avatar xkasiaczekx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

moim zdaniem Twój naturalny kolor włosów do Ciebie pasuje..
szczerze..? blond chyba nie jest za dobrym rozwiązaniem..np dlatego że masz ciemną oprawę oczu..
zależy jeszcze jaki odcień Ci się marzy..platyna na 100% odpada..proponowałabym raczej ciepłe odcienie jeżeli już się zdecydujesz na zmianę
xkasiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:53   #3
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

tyle ze właśnie ten mój naturalny taki bez wyrazu sie wydaje..;/ myślałam o takich co mam w załącznikach? co o nich myślicie dla mnie?
o takich blondach pomyślałam jak zobaczyłam Joannę Koroniewską(ta z M jak miłość), która zamieniała kasztanowe włosy na praktycznie białe..oprawe oczu tez ma ciemną dlatego zobaczyłam światełko w tunelu że dla mnie też moze dobrze to grać..
jeśli nie takie jasne to moze złoty blond+ciemne pasemka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (19,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platynowy blond.jpg (43,1 KB, 21 załadowań)
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 23:21   #4
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
tyle ze właśnie ten mój naturalny taki bez wyrazu sie wydaje..;/ myślałam o takich co mam w załącznikach? co o nich myślicie dla mnie?
o takich blondach pomyślałam jak zobaczyłam Joannę Koroniewską(ta z M jak miłość), która zamieniała kasztanowe włosy na praktycznie białe..oprawe oczu tez ma ciemną dlatego zobaczyłam światełko w tunelu że dla mnie też moze dobrze to grać..
jeśli nie takie jasne to moze złoty blond+ciemne pasemka?
Joanna Koroniewska ma chłodny typ urody, Ty masz ciepły.

Z tego co widzę możesz być jesienią, już trzecią, ostatnio, na forum
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522463
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524070

Tyle, że tamte jesienie mają ciemną karnację, a Ty masz jasną. Z trzech podtypów jesieni też wyglądasz na DEEP AUTUMN. Głęboka jesień może mieć jasną karnację - Ivory w kierunku Olive.

Masz śliczny typ urody, nie psuj go blondem. Niżej wklejam dwa zdjęcia tej samej dziewczyny, jesieni właśnie, jedno w prawidłowo dobranym kolorze, drugie w blondzie. Zwróć uwagę jak ten blond gasi i rozmywa jej urodę.

Jaśniejszy, nawet ciepły blond, sprawi, że staniesz się mniej wyrazista i mdła. Na drugim zdjęciu wyglądasz cudnie tak naturalnie, Twoja uroda jest wyostrzona jak żyleta.

Jeżeli chcesz kombinować, najlepiej z balejażem w rudo-miedzianych tonacjach. W stricte rudym, nie będzie Ci dobrze. Myślę o odcieniach ciemno-rudych, ciemnej miedzi.

Widzisz, ja jestem jasnym latem i mam już dość blondu (w którym a propos wyglądam najkorzystniej). Podobają mi się ciemniejsze, cieple kolory, ale muszę sobie odpuścić bo nie są dla mnie.
Tak to już jest, że chcemy czegoś innego, niż mamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif right-colors-brittany-murphy.gif (29,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrongcolorsbrittanymurphy.jpg (10,2 KB, 40 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 23:51   #5
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

No cóż wygląda na to ze musze sie pozegnać z blondem..stawiać raczej na brąz tak? teraz mam ten ciemny brąz rozjaśniać go do jasnego? czy moze coś takiego(załącznik)?

PS: dziekuje bardzo za wszystkie podpowiedzi jeszcze godzine temu myślałam ze jestem latem..;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee2.jpg (46,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee.jpg (139,7 KB, 38 załadowań)
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 00:01   #6
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
No cóż wygląda na to ze musze sie pozegnać z blondem..stawiać raczej na brąz tak? teraz mam ten ciemny brąz rozjaśniać go do jasnego? czy moze coś takiego(załącznik)?

PS: dziekuje bardzo za wszystkie podpowiedzi jeszcze godzine temu myślałam ze jestem latem..;/
Twoje zdjęcie mówi, że do lata jeszcze daleko....
Lata są przyszarzałe, zimne.

Z tych dwóch fotek, które wkleiłaś, drugi kolor będzie lepszy.

Poczytaj na necie o DEEP AUTUMN, o Twoich kolorach, o palecie ubioru itp.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 09:52   #7
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

no tak po bliższym zapoznaniu się z deep autumn musze przyznać ze faktycznie się zgadza.. kolory w sumie się zgadzają z tymi które nosze wiec niewiedząc nosiłam w miare odpowiednie do mojego typu urody
Teraz nie pozostaje mi nic jak znaleźć jakiś fajny kolor włosów, bo musze sie pozbyć tego dark brown z mojej pacynki

Jeszcze raz mega dziekuje za oświecenie
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 12:27   #8
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

jeszcze zapytam o opinie co do fryzury samej w sobie..obecnie mam cos a'la bob zdjecie 1 w poscie 1...trzymać się tego czy raczej zapuszczać i potem coś ciekawego stworzyć? Twarz raczej okrągła..
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:56   #9
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
jeszcze zapytam o opinie co do fryzury samej w sobie..obecnie mam cos a'la bob zdjecie 1 w poscie 1...trzymać się tego czy raczej zapuszczać i potem coś ciekawego stworzyć? Twarz raczej okrągła..
Jak wrzucisz zdjęcie bez grzywki, na wprost, w dobrym świetle, możemy coś przymierzyć
Zobaczymy w jakim fasonie jest Ci dobrze. Nie lubię doradzać w ciemno, byłoby to nie w porządku.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:24   #10
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

załączam zdjęcia jedną z a drugą bez grzywy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez grzywy.jpg (31,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z grzywą bob.jpg (39,0 KB, 97 załadowań)
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 01:35   #11
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

No to przymierzamy

- pierwsze trzy - ta sama fryzura w ciemnej miedzi, jasnej miedzi i blond (zobacz jaka porażka ten blond)

- najlepsze - 1, 8, 10

- najlepszy kolor - 1

Najlepsza długość tuż za linię żuchwy lub równo z nią. Skośna grzywka lub taka jak w 8 i 10. Generalnie musi powstać kotarka zwężająca buzię. Bardzo korzystne będą ostre cięcia, spełniające rolę odkrąglaczy

Najbardziej pasuje Ci ciemniejsza czerwona szminka, coś w odcieniu kolczyków. Niby lepiej powinno być w mocnych koralach i pomarańczach, a jednak tak nie jest. Jak widać, wszystko to są sprawy indywidualne.
Ciemna czerwień i burgund to chyba jedne z Twoich kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glass_artist.jpg (30,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (1).jpg (29,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (2).jpg (29,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (3).jpg (26,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (4).jpg (28,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (5).jpg (29,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (6).jpg (29,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (7).jpg (30,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (8).jpg (26,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_artist (9).jpg (26,5 KB, 14 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 18:01   #12
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

super! nie spodziewałam się aż takiej analizy..dziekuje bardzo, jesteś wielka czyli zasady dla mnie:
-jestem deep autumn wiec mam trzymać się kolorów odpowiednich dla tego typu urody
-blond..forget about it..
-długość włosów raczej krótka z grzywką do wyszczuplenia okrągłej mordki...ew zapuścić ale pamietać o pazurkach okalających twarz
-jeśli zmieniać kolor to coś w stylu ciemna miedź

Awesome!!

Wiedziałam, że ktoś mi tu pomoże Dzieki!!!
__________________
stay cool
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:02   #13
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Nie. Mam bardzo podobny naturalny kolor włosów, trochę bardziej rudawy. I na moje, w blondzie będziesz wyglądać blado. O ile nie masz różowego odcienia twarzy
(nie widzę takowego u Ciebie ) ani żadnych bardzo widocznych pękniętych naczynek na policzkach, czy szybko czerwieniącej się twarzy - i koniecznie chcesz zmienić kolor włosów - proponuję rudy . Na początek może nie rzucaj się na miedź czy tycjan, o kiedy zobaczysz swoją głowę w ognistej poświacie możesz się przestraszyć. Najlepiej iść do dobrego fryzjera, on najlepiej doradzi, tylko wiadomo, im lepszy - tym więcej trzeba zapłacić (wiem, co mówię, bo sama się na to kiedyś zdecydowałam, za zestaw umycie+wtarcie maseczki+ścięcie tak, by pasowało do twarzy+ pofarbowanie na delikatny rudy odcień+ wymodelowanie zapłaciłam jakieś jakoś 400 zł, ale było warto. Oczywiście, nie stać mnie, by robić tak co dwa miesiące, ale raz było warto, a ja już wiem, czego używać.
W ogóle, jeśli ta opcja odpadnie, to proponuję Ci iść do drogerii , nie spiesząc się przejść i 15 albo i 20 razy obok szamponetek z farbami zmywalnymi, obejrzeć po kolei wszystkie, które wpadną Ci w oko i wyobrazić sobie, jak będziesz wyglądać po ich użyciu. Możesz też to zrobić wcześniej w internecie. Ale wg mnie, lepiej w sklepie. Kiedy wybierzesz, odłóż na półkę i wróć następnego dnia z kimś. Nadal Ci się podoba? Super. A osobie, którą zabrałaś ? Tak? To prawdopodobnie to jest ten kolor. To może i nudne, ale tak robię też z perfumami, bo wtedy wiem, że nie będę płakać następnego dnia . Jeśli efekt Ci się spodoba, to możesz swój kolor co jakiś czas podkręcać tą samą szamponetką, albo poszukać odpowiednika w farbach stałych, często producenci robią tak, że jeden kolor ma kilka wersji , jesli chodzi o stałość. Tylko radzę uważać, bo np. odcień ' Blond złocisty' marki L'Oreal może się różnić od ' Złocistego blondu" marki Palette. I tak samo z numerami. Niby każdy to wie, ale spotkałam sięz paroma dziewczynami, które spytały mnie, jakim kolorem farbuję włosy, a gdy odpowiedziałam [nie wiem, czy można mówić, nie chcę reklamy robić], z błyskiem w oku leciały do drogerii , by następnego dnia zapłakane zwyzywać mnie, bo zamiast idealnego świetlistego rudego koloru na głowie miały odcień koloru pomidora, który najwyraźniej nie był taki świeży.
A stało się tak dlatego, że kupiły farbę o tym samym odcieniu, ale innej marki. No i : nie wzięły pod uwagę, że nasze naturalne odcienie włosów się różnią. Na blondynce kolor wyjdzie inaczej, niż na brunetce, to jasne. Dlatego nie sugeruj się tym, że koleżanka ma ładny kolor. Bo Tobie może wyjść coś zupełnie innego.
Wracając do tematu głównego, nie polecam blondu, jeszcze raz to powiem. Lepiej Ci będzie w delikatnej rudości na moje.
No bo Matka Natura taka głupia w końcu nie jest, prawda ? Daje nam najczęściej taki wygląd, by wszystko ze sobą współgrało. Można nieco się zmienić, ale nie szaleć za bardzo. Bo wątpię, czy np. bladej dziewczynie o platynowych włosach pasował czarny kolor włosów. Chociaż, gdyby zmienić i o brwi i oprawę oczu, to kto wie ? Ale, to nie ten temat.
Mam nadzieję, że pomogłam, jeśli nie tak Tobie, to może jakiejś zbłąkanej duszyczce
I przepraszam za wszelkie offtopy.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:19   #14
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Nie. Mam bardzo podobny naturalny kolor włosów, trochę bardziej rudawy. I na moje, w blondzie będziesz wyglądać blado. O ile nie masz różowego odcienia twarzy
(nie widzę takowego u Ciebie ) ani żadnych bardzo widocznych pękniętych naczynek na policzkach, czy szybko czerwieniącej się twarzy - i koniecznie chcesz zmienić kolor włosów - proponuję rudy . Na początek może nie rzucaj się na miedź czy tycjan, o kiedy zobaczysz swoją głowę w ognistej poświacie możesz się przestraszyć. Najlepiej iść do dobrego fryzjera, on najlepiej doradzi, tylko wiadomo, im lepszy - tym więcej trzeba zapłacić (wiem, co mówię, bo sama się na to kiedyś zdecydowałam, za zestaw umycie+wtarcie maseczki+ścięcie tak, by pasowało do twarzy+ pofarbowanie na delikatny rudy odcień+ wymodelowanie zapłaciłam jakieś jakoś 400 zł, ale było warto. Oczywiście, nie stać mnie, by robić tak co dwa miesiące, ale raz było warto, a ja już wiem, czego używać.
W ogóle, jeśli ta opcja odpadnie, to proponuję Ci iść do drogerii , nie spiesząc się przejść i 15 albo i 20 razy obok szamponetek z farbami zmywalnymi, obejrzeć po kolei wszystkie, które wpadną Ci w oko i wyobrazić sobie, jak będziesz wyglądać po ich użyciu. Możesz też to zrobić wcześniej w internecie. Ale wg mnie, lepiej w sklepie. Kiedy wybierzesz, odłóż na półkę i wróć następnego dnia z kimś. Nadal Ci się podoba? Super. A osobie, którą zabrałaś ? Tak? To prawdopodobnie to jest ten kolor. To może i nudne, ale tak robię też z perfumami, bo wtedy wiem, że nie będę płakać następnego dnia . Jeśli efekt Ci się spodoba, to możesz swój kolor co jakiś czas podkręcać tą samą szamponetką, albo poszukać odpowiednika w farbach stałych, często producenci robią tak, że jeden kolor ma kilka wersji , jesli chodzi o stałość. Tylko radzę uważać, bo np. odcień ' Blond złocisty' marki L'Oreal może się różnić od ' Złocistego blondu" marki Palette. I tak samo z numerami. Niby każdy to wie, ale spotkałam sięz paroma dziewczynami, które spytały mnie, jakim kolorem farbuję włosy, a gdy odpowiedziałam [nie wiem, czy można mówić, nie chcę reklamy robić], z błyskiem w oku leciały do drogerii , by następnego dnia zapłakane zwyzywać mnie, bo zamiast idealnego świetlistego rudego koloru na głowie miały odcień koloru pomidora, który najwyraźniej nie był taki świeży.
A stało się tak dlatego, że kupiły farbę o tym samym odcieniu, ale innej marki. No i : nie wzięły pod uwagę, że nasze naturalne odcienie włosów się różnią. Na blondynce kolor wyjdzie inaczej, niż na brunetce, to jasne. Dlatego nie sugeruj się tym, że koleżanka ma ładny kolor. Bo Tobie może wyjść coś zupełnie innego.
Wracając do tematu głównego, nie polecam blondu, jeszcze raz to powiem. Lepiej Ci będzie w delikatnej rudości na moje.
No bo Matka Natura taka głupia w końcu nie jest, prawda ? Daje nam najczęściej taki wygląd, by wszystko ze sobą współgrało. Można nieco się zmienić, ale nie szaleć za bardzo. Bo wątpię, czy np. bladej dziewczynie o platynowych włosach pasował czarny kolor włosów. Chociaż, gdyby zmienić i o brwi i oprawę oczu, to kto wie ? Ale, to nie ten temat.
Mam nadzieję, że pomogłam, jeśli nie tak Tobie, to może jakiejś zbłąkanej duszyczce
I przepraszam za wszelkie offtopy.

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam co do dobrego fryzjera..Na tym nie ma co oszczędzać nawet jeśli w gre wchodzi 400zł..mam zamiar wybrać się niedługo do fryzjera-stylisty w tej...Mam nadzieje ze umiejetnie dobierze mi kolor włosów, który bedzie współgrał z odcieniem skóry i kolorem moich oczu
__________________
stay cool
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 00:32   #15
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
mam zamiar wybrać się niedługo do fryzjera-stylisty
Niecierpliwie czekam na fotki po zmianie.

Ciekawi mnie też, czy ów stylista potwierdzi moją diagnozę
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:01   #16
alunia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Witam ! mam podobny problem jak koleżanka. Chciałabym zmienić kolor włosów i długość. Czy mogłabym prosić o radę? W załącznikach dodaję swoje zdjęcia- pierwsze farbowane na brąz, drugie naturalne, ale bardzo rozjaśnione przez słońce.
Czekam na odpowiedź, pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1100.jpg (66,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0058.jpg (13,8 KB, 46 załadowań)
alunia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:46   #17
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Mam bardzo długie, przefarbowane na rudy kolor włosy. Myślicie, że jakiś jasny kolor załapie? Chciałabym całkowicie zmienić kolor, już nawet wybrałam farbę, ale trochę się boję. Czy taka nieudana próba farbowania może coś "popsuć", czy po prostu nie zobaczę efektu?
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.