Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 18:07   #2071
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No to koniec, przepadlam i zapoluje na wszystkie kolory zapewne, uwielbiam owocowo pachnące blyszczole. Czytałam o nich na Spektrze, dziewczyny szaleją wprost za nimi, a Twoje zdjecia dodatkowo mnie przekonują, ze są fajne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:19   #2072
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to koniec, przepadlam i zapoluje na wszystkie kolory zapewne, uwielbiam owocowo pachnące blyszczole. Czytałam o nich na Spektrze, dziewczyny szaleją wprost za nimi, a Twoje zdjecia dodatkowo mnie przekonują, ze są fajne.
Jeśli chodzi o balsam to w MACu nie ma ''efektowniejszych'' Tendertony są wyjątkowo miękkie, nadają błyszczący kolor jak błyszczyk, skutecznie nawilżają skórę ust, pięknie pachną... nie zauważyłam aby sklejały ust, raczej się nie lepią...a sam zapach jest lekko wyczuwalny nawet już na ustach coś jak po zjedzeniu owocowych żelek
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:09   #2073
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o balsam to w MACu nie ma ''efektowniejszych'' Tendertony są wyjątkowo miękkie, nadają błyszczący kolor jak błyszczyk, skutecznie nawilżają skórę ust, pięknie pachną... nie zauważyłam aby sklejały ust, raczej się nie lepią...a sam zapach jest lekko wyczuwalny nawet już na ustach coś jak po zjedzeniu owocowych żelek
natychmiast przestań
Bo mi się ich zachciewa przez te Twoje zachwyty
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:22   #2074
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
natychmiast przestań
Bo mi się ich zachciewa przez te Twoje zachwyty
Kasia ja myślę, że akurat Ty szczególnie będziesz podatna na uroki tego balsamu Już wyobrażam sobie efekt na Twoich ustach W każdym razie balsamy są naprawdę fajne, a to, że jeszcze się ich nie pozbyłam (pomimo sporej kolekcji i pozbywania się części) tylko to potwierdza Miałam zarówno lip conditionery w płaskim opakowaniu, jak i sztyfcie oraz suntintsy, ale żadne nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Tendertony Z wyżej wymienionych lubię jeszcze Suntintsy, ale Tendertone wymiatają zapachem i konsystencją

edit: A z tej mineralnej linii nic nie chcecie? http://beaut.ie/blog/2012/mac-minera...2012-pictures/

Ja polecam szczególnie te odcienie z kolekcji Style Black. Mam dwa złoty i niebieski, a teraz poluję na upragniony Young Punk.
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2012-02-02 o 19:27
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:33   #2075
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nevada a chcesz się pozbyć tych tendertonów?
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:38   #2076
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kasia ja myślę, że akurat Ty szczególnie będziesz podatna na uroki tego balsamu Już wyobrażam sobie efekt na Twoich ustach W każdym razie balsamy są naprawdę fajne, a to, że jeszcze się ich nie pozbyłam (pomimo sporej kolekcji i pozbywania się części) tylko to potwierdza Miałam zarówno lip conditionery w płaskim opakowaniu, jak i sztyfcie oraz suntintsy, ale żadne nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Tendertony Z wyżej wymienionych lubię jeszcze Suntintsy, ale Tendertone wymiatają zapachem i konsystencją

edit: A z tej mineralnej linii nic nie chcecie? http://beaut.ie/blog/2012/mac-minera...2012-pictures/

Ja polecam szczególnie te odcienie z kolekcji Style Black. Mam dwa złoty i niebieski, a teraz poluję na upragniony Young Punk.
hehe no muuuuuusisz??
zerknę na nie tylko to mazianie paluchem... już lepsza by była tubka...
Young Punk to chętnie obadam )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:59   #2077
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Nevada a chcesz się pozbyć tych tendertonów?
Wiadomo nie od dziś, że jakikolwiek nadmiar szkodzi Ale jak miałabym wybrać tą jedną jedyną galaretkę, którą musiałabym odrzucić? Wszystkie są tak samo fajne i chyba tak już ze mną pozostaną

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe no muuuuuusisz??
zerknę na nie tylko to mazianie paluchem... już lepsza by była tubka...
Young Punk to chętnie obadam )
Też nie lubię paluchem, staram się pędzelkiem, ale nie zawsze wychodzi... W sumie to przez ten właśnie sposób aplikacji mało ich używam, ale jak już dorwę to trudno się oderwać Także kolejne dni będą należeć do Tendertonów... Ostatnio zainspirowana pokazem w MACu używałam Warm Smile do naturalnego mejkapu gdzie głównym akcentem były wyraźne brwi i ''zdrowo'' lśniąca cera oraz zaznaczone tendertonem lśniące usta

A Young Punk piękny, ja w ogóle uwielbiam te ciemne mineralne podbite kolorowym połyskiem... zarówno jako kreska nad rzęsami jak i do rozcierania i akcentowania makijażu, nawet na całą powiekę... o dziwo pasuje mi akurat taki ciemniejszy mejkap tymi cieniami
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 20:08   #2078
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
piękne
Hiehie, dziękuję Moja najnowsza miłość to pierwsza szminka, Dior 777

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kolciu szminki masz piękne . No i koniecznie, przy okazji, przyjrzyj się MAC'owym kolorom w tym typie np. Girl About Town czy Love Forever z serii Pro Longwear - myślę, że byłabyś zadowolona .
A Twoja kolekcja błyszczyków powalająca .
Właśnie muszę, bo fioletowego Pro Longwear'a MAC'owego uwielbiam
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kolciu gratuluję zbioru Ja akurat o jaskrawych różach się nie wypowiem, bo nie preferuję Chyba, że błyszczyk z nowej kolekcji Bobbi Brown, Cosmic Pink To też taki jaskrawy róż, ale efekt a'la żelka Czyli jednolity półtransparentny, fajnie wypełnia usta
No i narobiłaś, muszę go zmacać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:12   #2079
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wiadomo nie od dziś, że jakikolwiek nadmiar szkodzi Ale jak miałabym wybrać tą jedną jedyną galaretkę, którą musiałabym odrzucić? Wszystkie są tak samo fajne i chyba tak już ze mną pozostaną
nie no zartuje, ale gdybys chciala jakis odsprzedac to jestem chetna, bo MAC nie jest mi po drodze :p
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:02   #2080
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tendertony mnie nie interesowały w ogóle ... dotąd ... przez Was to się diametralnie zmieniło .

A Young Punk mam, z poprzedniej kolekcji . Miałam na ten cień straszną fazę, aż ktoś się nade mną zlitował i nastąpił udany deal .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 22:10   #2081
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dziewczyny może i zadam głupie pytanie ale nie orientuję się.. mianowicie dostanę jakiś fajny balsam do ust? polecacie coś?
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 14:31   #2082
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dziewczyny może i zadam głupie pytanie ale nie orientuję się.. mianowicie dostanę jakiś fajny balsam do ust? polecacie coś?
W MAC są bardzo fajne balsamy, do tego nadają ustom kolorek
Tylko ja nie pamiętam, jak się nazywają Ale zaraz poszukam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:10   #2083
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dziewczyny może i zadam głupie pytanie ale nie orientuję się.. mianowicie dostanę jakiś fajny balsam do ust? polecacie coś?
Tendertony, o których mowa dosłownie kilka postów wcześniej

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Filmik z Shop Cook :

http://www.youtube.com/watch?v=o4mTc...re=uploademail

Czy tylko mi się wydaje, czy Hypnoza w tej kolekcji jest jakaś inna niż poprzednia??
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:19   #2084
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Naturally już w naszych Macach!
Przypadkiem przechodziłam przed chwilą obok "mojego" Maca i kątem oka dostrzegłam plakat reklamujący kolekcję. A miała być od poniedziałku!
W moje łapki wpadły: różoroświetlacz Redhead, szminka A Perfect Day i.... Summer Haze, co oznacza, że choć zarzekałam się, że tego więcej nie zrobię, to jednak kupiłam kolejny cień mineralny . Ale musiałam, serio! Okazał się cudnym złotawym beżem, z połyskiem, ale subtelnym. Idealny na całą powiekę, na co dzień, do szybkiego makijażu.
Readhead obłędny, mówię Wam! Daje taką brzoskwiniową poświatę, satynową + gdzieniegdzie rozsiane złotawe drobinki. Na mojej średniojasnej cerze świetnie się sprawdzi jako dyskretny, codzienny róż, albo można do niego dołożyć mocniejszą smugę ciemniejszego różu.
Perfect Day spodoba się ciepłoskórym miłośniczkom nudkowych ust, takich w typie Shy Girl. Czyli nie trupiasty beż, tylko ciepła, rozbielona brzoskwinka, z całkiem wyraźnym kolorem, matowa zupełnie - na pewno będę do tej szminki dokładać jakiś błyszczol.
Ogólnie - miłe zaskoczenie, sądziłam, że wyjdę tylko z Readheadem. Jeśli ktoś na niego poluje, to radzę się pospieszyć - w "moim" Macu zostało ostatnich kilka sztuk, to zdaje się przebój tej kolekcji.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:34   #2085
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Naturally już w naszych Macach!
Przypadkiem przechodziłam przed chwilą obok "mojego" Maca i kątem oka dostrzegłam plakat reklamujący kolekcję. A miała być od poniedziałku!
W moje łapki wpadły: różoroświetlacz Redhead, szminka A Perfect Day i.... Summer Haze, co oznacza, że choć zarzekałam się, że tego więcej nie zrobię, to jednak kupiłam kolejny cień mineralny . Ale musiałam, serio! Okazał się cudnym złotawym beżem, z połyskiem, ale subtelnym. Idealny na całą powiekę, na co dzień, do szybkiego makijażu.
Readhead obłędny, mówię Wam! Daje taką brzoskwiniową poświatę, satynową + gdzieniegdzie rozsiane złotawe drobinki. Na mojej średniojasnej cerze świetnie się sprawdzi jako dyskretny, codzienny róż, albo można do niego dołożyć mocniejszą smugę ciemniejszego różu.
Perfect Day spodoba się ciepłoskórym miłośniczkom nudkowych ust, takich w typie Shy Girl. Czyli nie trupiasty beż, tylko ciepła, rozbielona brzoskwinka, z całkiem wyraźnym kolorem, matowa zupełnie - na pewno będę do tej szminki dokładać jakiś błyszczol.
Ogólnie - miłe zaskoczenie, sądziłam, że wyjdę tylko z Readheadem. Jeśli ktoś na niego poluje, to radzę się pospieszyć - w "moim" Macu zostało ostatnich kilka sztuk, to zdaje się przebój tej kolekcji.
Gdzie dorwałaś kolekcję? Pochwal się
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:37   #2086
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Galmok, rzecz jasna. Widziałam tam przy okazji zapisy na warsztaty makijażowe, na przyszły tydzień. Ktoś się wybiera?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:39   #2087
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Też dziś dopiero wymacałam tą kolekcję, no i nie kupiłam nic Może to się zmieni i szminkę jakąś przygarnę
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:44   #2088
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Też dziś dopiero wymacałam tą kolekcję, no i nie kupiłam nic Może to się zmieni i szminkę jakąś przygarnę
Poza Perfect Day w tej kolekcji jest jeszcze ładniutka, bladoróżowa Sweet Sunrise (dla mnie za jasna jednak) i dwie o dziwnych odcieniach: dość ciemny brąz w odcieniu kakao oraz musztardowa .
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:49   #2089
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kurcze a ja ostatnio w ZT zostawiłam numer telefonu i miały macówki dzwonić jak tylko będą mieć naturally i cisza :/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:54   #2090
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

To jest jakaś superświeża sprawa, dosłownie dziś pewnie przyjęli produkty. Mają znow problemy z dostawami i tym razem brakuje... stojaka na kosmetyki, więc trzeba pytać, bo wszystko mają skitrane w szufladach. Może w Złotych jeszcze nie ruszyła sprzedaż?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:59   #2091
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja o Cook/Shop - Quick Sizzle już podczas eventu rozchodziła się jak ciepłe bułeczki - chyba będzie hitem wśród szminek
A mnie nieoczekiwanie zachciało sie żółtego Tendertona, a miałam się trzymac z daleka od balsamów w słoiczku
Poza tym na stronach maca com już jest kolekcja pokazana.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:00   #2092
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Najadko a mogę mieć prośbę do Ciebie? tak w razie czego? Bo akurat jak jutro wystawią to nic nie kupię bo mnie nie ma w Warszawie od jutra i czy ewentualnie mogłabyś kupić coś dla mnie a ja bym Ci pieniądze przelała na konto? Czy raczej nie będziesz miała czasu?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:03   #2093
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Spoko, pisz na PW - jutro znów będę w Galmoku. A co Ci wpadło w oko?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:23   #2094
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Szminki, błyszczydła i oczywiście msfn ale to bym musiała pomacać bo w sumie za dużo kolorów kusi ale na tego msfn, o którym pisałaś to bym się skusiła
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:33   #2095
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poza Perfect Day w tej kolekcji jest jeszcze ładniutka, bladoróżowa Sweet Sunrise (dla mnie za jasna jednak) i dwie o dziwnych odcieniach: dość ciemny brąz w odcieniu kakao oraz musztardowa .

A ile kosztują pomadki ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:49   #2096
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Po 79 zł są.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:50   #2097
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kobiety znacie juz dokladna date wejscia Shop/Cook? Na temptalii poki co info ze marzec, moze wiecie ktory dokladnie?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:59   #2098
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytałam dziś - nie wiedzieli w Macu. Ponoć poznają daty za ok. 10 dni, na szkoleniu z updatem, to się wtedy dowiemy (czyli koło 13 lutego).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:09   #2099
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Kobiety znacie juz dokladna date wejscia Shop/Cook? Na temptalii poki co info ze marzec, moze wiecie ktory dokladnie?
Myślę, ze pod koniec lutego już w szufladach macowych mogą ja mieć, a na standzie pewno od 1 marca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:23   #2100
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poza Perfect Day w tej kolekcji jest jeszcze ładniutka, bladoróżowa Sweet Sunrise (dla mnie za jasna jednak) i dwie o dziwnych odcieniach: dość ciemny brąz w odcieniu kakao oraz musztardowa .
Pomacam je raz jeszcze, bo dziś nie było warunków- TŻ marudził No te 2 ciemniejsze dziwnawe
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.