Jasne Plamy Na Opalonej Skorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: czy odczulas jakies negatywne skutki z korzystania z solarium???
przebarwienia skory 3 75,00%
bole glowy 1 25,00%
inne 1 25,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 21:08   #1
monique-ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3

Jasne Plamy Na Opalonej Skorze


uczeszczam regularnie na solarium, srednio 2 razy w tyg zeby podtrzymac opalenizne, na moim brzuchu a teraz takze i plecach zaczely pojawiac sie JASNIEJSZE nieregularnych ksztaltow male plamki, co moze byc ich przyczyna???



MONIKA
monique-ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:50   #2
dzikussek
Raczkowanie
 
Avatar dzikussek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 30
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

twoja skóra poprostu nie toleruje zbytniego opalania, też tak mam. uważaj bo te plamki ,przynajmniej mi, jeszcze nie zeszły od lata.
dzikussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 11:25   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

Radze czym predzej ZREZYGNOWAC z solarium!! Chyba, ze chcesz sie nabawic powaznej choroby. Poczytaj dokladniej forum, znajdziesz na pewno watek Solarium & zdrowa cera (jakos tak brzmial) i zobaczysz co moze sie stac z nasza skora pod wplywem duzej ilosci promieni UV.
Radze (!!) przezucic sie na samoopalacz lub balsamy brazujace (jest ich teraz mnostwo na rynku i naprawde dobrych firm!) i skonczyc z solarium

pozdrawiam

aha. dodam, ze te plamy to moga byc poczatki bielactwa. plamy te nie opalaja sie, sa pozbawione barwnika-melaniny.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:41   #4
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

białe plamy to może być łupiez pstry, bardzo łatwo się można nim zarazić na solarium, chociaż nie tylko....
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 16:05   #5
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

też miałam plamki na plecak po solce.. chodze regularnie.. najczęsciej raz w tygodniu.. chociaż zdarza mi sie mnieć dłuższą przerwe... plamki już mi sie zrównały i nie ma po nich śladu wydaje mi sie ze zależy to również od solarium... nie mozna przesadzac... wiem ze nie powinno sie chodzic na solke..ale ja lubie to jest dla mnie relaks..solarium szkodzi tak samo jak cały otaczjacy nas swiat...papierosy..alko.. . itp.tid.
lubie solke i napewno nie zrezygnuje z niej nio chyba ze założe rodzine..zajde w ciaze itp. to wtedy solka usunie sie z mojego życia a teraz chodze na nią razem z moim kochanym serduszkiem
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 17:22   #6
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
białe plamy to może być łupiez pstry, bardzo łatwo się można nim zarazić na solarium, chociaż nie tylko....
właśnie tez chciałam to napisać. Ja dostała tego kiedyś latem, było widac na naturalnej opaleniźnie. Jest to rodzaj łagodnej grzybicy i bardzo łatwo i szybko się to leczy, więc wybierz sie może dermatologa, żeby Ci cos przepisał.
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 17:44   #7
monique-ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

moja plamy na skorze nie sa biale! sa jasniejsze jakby o 2 tony od moje opalenizny, nie rzucaja sie w oczy z daleka bo sa male ale z bliskiej odleglosci dokladnie je widac a to nie wyglada estetycznie, i dlaczego pojawiaja sie tylko na brzuchu i plecach?
monique-ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 17:53   #8
monique-ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jasne Plamy Na Opalonej Skorze

DZIEKUJE SERDECZNIE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI poczytam cos wiecej na temat tego lupiezu , mam nadzieje ze wiecej sie nie pojawi, a elisska ma racje "solarium szkodzi tak samo jak cały otaczjacy nas swiat" a jednak w nim zyjemy i jestesmy szczesliwi, wazne NALEZY NIE PRZESADZAC Z ILOSCIA i chyba tylko tyle, jeszcze raz DZIEKI

pozdrawiam
monique-ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.