Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 23:48   #1261
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja mam
sięga do końca nosa jak naciągne a najdłuższe do buzi tzn do ust ale lekko zachodzi za ucho ,chociaż też mnie drażni jak mi po oczach lata

super wyszło
ale szkoda włosków ,że tak wypadaja czyżby wina palette ?

ja juz tez nie mogę się doczekać farbowania a tu jeszcze 10 dni
Nie wiem czemu wypadają. Palette farbuje od ponad roku i było ok. dlatego kwestie wypadania wiąże raczej z odstąpieniem tabletek anty.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:51   #1262
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja już po kąpieli dziś również nie piekło wcale. Mam nadzieję że ta alfa mi też nie da popalić dlatego zastanawiam się czy kłaść jutro czy zaczekać sobie do czwartku co myślicie?

Co do kondycji włosów to jak zwykle po kąpieli bardzo zbite i szorstkie przy myciu ale nałożyłam tą maseczkę co była dołączona do rozjaśniacza na 15 minut pod czepek i czapkę a później Joanne Naturie i Gliss Kura czarnego do spryskiwania - cały czas ich dotykam takie mięciutkie się zrobiły ani pól kołtuna rozczesałam bez problemu palcami i dam im sobie wyschnąć samodzielnie.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 02:18   #1263
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka rower chyba ukradłabym żeby chociaż przejechać się

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Dziewczyny nie ma mnie bo... JEST IMPREZA NA MAXA JEST IMPREZA

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

na zakupy znalazłam troszkę czasu ale chodziłyśmy z mamą w zeszłym tygodniu i w tym i kompletnie nic w tych sklepach nie ma tzn. są ale same szmaty, nie ma w czym wybierać
w albumie parę moich nowości ale niedosyt jest w sumie to zacznę rozglądać się już za rzeczami na jesień niebawem

nadrobię co u Was
i wybywam rano nad jeziorko, opalać się

Caskada
przeraziłaś mnie, że chciałaś codziennie na solarkę latać szok ja raz na tydzień chodziłam i pisałyście, że za często

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Tż i rodzice śmieją się, że zawsze z zakupów przyniosę jakiś z złom czyt. kolczyki koraliki pierścionki bransoletki uwielbiam taką sztuczną biżu biżu zwłaszcza wiosną, latem

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Kitka wielki wow i podziw za wyhodowanie takiego odrostu
i powodzenia przy przyciemnianiu

Casakada też za Twoje przyciemnianie, żebyś była zadowolona z efektu

Agatko kolor sprał się za☠☠☠iście

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Infuś bardzo ładny kolorek masz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:25   #1264
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

witam, bardzo prosze o porade
Mam obecnie włosy farbowane na kolor bardzo jasny blond, poziom 11. Chciałabym przyciemnić troche włosy, tak do poziomu 9. Obecnie mam kolor taki hm... gdzie niegdzie popielaty, gdzie niegdzie troche pożółkły, ostatnio farbowany odrost miesiąc temu już troche porudziały.

I teraz moje pytanie, mam wybrać farbe z poziomu 9 i jakie oxydanty, żeby troche przyciemniło całość włosów + rozjasniło odrost??
Jaki kolor wybierać, żeby mi nie wyszły zielone wlosy??
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:33   #1265
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

też mam pytanie, choć pewnie i tak póki nie wypróbuję, to się nie dowiem

czy na moich naturalnych włosach da się bez rozjasniacza uzyskać jasny blond? Nie żółty, ale chłodny? Może byc niezbyt jasny (nie wiem, jaki mam poziom naturalek - 7? 8? zalezy od oświecenia, czy zdjęcia jest z lampą czy bez itp ale w słońcu sa bardzo jasne), byle nie ciepły.

Myślałam nad palette c9, ale poodbno rozjasnia "tylko" o 2 tony (a wodę ma 9 %?). 12% nie chcę używać.

Jakieś rady? Może londa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 010.jpg (127,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 002.jpg (174,4 KB, 13 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:42   #1266
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć
Caskada już siedzi na fotelu, więc przyszłam czekać na foty i relację
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fotki póki co wstawiam takie o byle jakie poglądowe...bo mam tylko z telefonu i to z przedniego aparatu, jutro bede w domu to porobie dokładniejsze zdjęcia.
Robiłam w różnym świetle zdjęcia więc się różnią. Ale mówie, wstawiam tylko dla ogólnej orientacji, potem wstawie lepsze

I dla przypomnienia - Palette a10 + c10 pół na pół
na ostatniej fotce kolor piękny
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka rower chyba ukradłabym żeby chociaż przejechać się
też o tym myślałam ale dość często stoi tam "zaparkowany", więc może jeszcze będzie okazja

a odrost... nie mogę już na niego patrzeć, dlatego jutro się pakuję i jadę do naszego lasu, tam się zaszyję do sierpnia i wrócę wprost na fryzjerski fotel
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:04   #1267
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja już po kąpieli dziś również nie piekło wcale. Mam nadzieję że ta alfa mi też nie da popalić dlatego zastanawiam się czy kłaść jutro czy zaczekać sobie do czwartku co myślicie?

Co do kondycji włosów to jak zwykle po kąpieli bardzo zbite i szorstkie przy myciu ale nałożyłam tą maseczkę co była dołączona do rozjaśniacza na 15 minut pod czepek i czapkę a później Joanne Naturie i Gliss Kura czarnego do spryskiwania - cały czas ich dotykam takie mięciutkie się zrobiły ani pól kołtuna rozczesałam bez problemu palcami i dam im sobie wyschnąć samodzielnie.
moze zaczekaj bo po co znow masz pieczenie przechodzic...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka rower chyba ukradłabym żeby chociaż przejechać się

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Dziewczyny nie ma mnie bo... JEST IMPREZA NA MAXA JEST IMPREZA

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

na zakupy znalazłam troszkę czasu ale chodziłyśmy z mamą w zeszłym tygodniu i w tym i kompletnie nic w tych sklepach nie ma tzn. są ale same szmaty, nie ma w czym wybierać
w albumie parę moich nowości ale niedosyt jest w sumie to zacznę rozglądać się już za rzeczami na jesień niebawem

nadrobię co u Was
i wybywam rano nad jeziorko, opalać się

Caskada
przeraziłaś mnie, że chciałaś codziennie na solarkę latać szok ja raz na tydzień chodziłam i pisałyście, że za często

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Tż i rodzice śmieją się, że zawsze z zakupów przyniosę jakiś z złom czyt. kolczyki koraliki pierścionki bransoletki uwielbiam taką sztuczną biżu biżu zwłaszcza wiosną, latem

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:11 ----------

Kitka wielki wow i podziw za wyhodowanie takiego odrostu
i powodzenia przy przyciemnianiu

Casakada też za Twoje przyciemnianie, żebyś była zadowolona z efektu

Agatko kolor sprał się za☠☠☠iście

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Infuś bardzo ładny kolorek masz
swietne koturny

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
też mam pytanie, choć pewnie i tak póki nie wypróbuję, to się nie dowiem

czy na moich naturalnych włosach da się bez rozjasniacza uzyskać jasny blond? Nie żółty, ale chłodny? Może byc niezbyt jasny (nie wiem, jaki mam poziom naturalek - 7? 8? zalezy od oświecenia, czy zdjęcia jest z lampą czy bez itp ale w słońcu sa bardzo jasne), byle nie ciepły.

Myślałam nad palette c9, ale poodbno rozjasnia "tylko" o 2 tony (a wodę ma 9 %?). 12% nie chcę używać.

Jakieś rady? Może londa?
wyjdzie jak najbardziej tylko musisz dac dobrze chlodna farbe np. profesjonalna choc mozesz i sklepowymi probowac.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Cascada dasz rade, trzymam kciuki za włosy

Ja dzisiaj przejechałam na rowerze jakieś 15 km. Nie byłoby sensacji w tym gdyby nie to że jechałam pierwszy raz od jakicchś hmmm 15 lat

Ale panika była momentami, zwłaszcza jak jakiś koleś próbował mnie samochodem wyprzedzić i zatrzymał sie tuż za mną. A tam wymijać nie wolno bo to roboty drogowe i ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ale jechał jakiś drechol i tak sie przestraszyłam że nie pytajcie

A no i moje włosy
Z koloru jestem baaardzo zadowolona Wyszło naprawde jasno i chłodno. Chyba z tych wszystkich kombinacji najlepiej. Wiadomo że idealnie równo nie jest jakbym sie przyglądała ale kto na to uwage zwraca I tak sie ciut farbe potem przeciąga. No i nadal mam ten efekt że z wierzchu mam bardzo jasne włosy, spod spodu troche cieplejsze, taki efekt pasemek,refleksów.

Co do pieczenia po c10 na które sie skarżyła większość - u mnie standardowo jak przy a10 czy c12 owszem pojawiło się ale tak naprawde może chwilke po nałożeniu, popiekło z 5 minut maks i przeszło. Także ok. Trzymałam w sumie 50 minut, plus malaks - 1o minut bo po poprzedniej mieszance kolor miałam taki troche zrudziały, pożókły... a tak jest cacy.

Generalnie wszystko na plus aaaaaale... jak spłukałam farbe to myślałam że dotykam mopa a nie moich włosów. Siano straszne, do tego wypadła mi garśc włosów. No masakra... nałożyłam odżywke i w miare ok. Ale w szoku byłam po prostu, dawno takich włosów po żadnej farbie nie miałam... Fakt że jesli chodzi o wypadanie to ostatnio mi troche wypadają mocniej - podejrzewam że przez odstawienie tabletek, ale mówie wam no masakra ile ich mi po farbowaniu wypadło Aż taki kołtun zebrałam.

Fotki póki co wstawiam takie o byle jakie poglądowe...bo mam tylko z telefonu i to z przedniego aparatu, jutro bede w domu to porobie dokładniejsze zdjęcia.
Robiłam w różnym świetle zdjęcia więc się różnią. Ale mówie, wstawiam tylko dla ogólnej orientacji, potem wstawie lepsze

I dla przypomnienia - Palette a10 + c10 pół na pół
czeko jak pieknie ci to wyszlo troche podobnie do mnie, ale jak dla mnie to juz ciutke za chlodno i oczywiscie chce zarabac fotki, moge?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt spac nie moge musialam pogadac az z wrazenia z tz przez skypa bo dojedzie do mnie po niedzielii pewnie ma dosc bo ciagle walkuje mu o jutrzejszym farbowaniu A tak na serio to uciekam juz i dobranoc.
obys choc troche pospala

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dzięki

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



oh to nie widzialem próbników, zaraz obczaje jeśli są na necie. no bierz bierz co popadnie
biere

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja mam
sięga do końca nosa jak naciągne a najdłuższe do buzi tzn do ust ale lekko zachodzi za ucho ,chociaż też mnie drażni jak mi po oczach lata

super wyszło
ale szkoda włosków ,że tak wypadaja czyżby wina palette ?

ja juz tez nie mogę się doczekać farbowania a tu jeszcze 10 dni
kurcze to widze wszystkim te paskudziarskie grzywy leca do oczu ja juz szalu dostaje, w domu podpinam spinka, ale potem mam odgnieciona taka fale nienawidze jej, ale wytrzymam zeby tylko dorosla do wkladania za ucho
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 11:11   #1268
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze to widze wszystkim te paskudziarskie grzywy leca do oczu ja juz szalu dostaje, w domu podpinam spinka, ale potem mam odgnieciona taka fale nienawidze jej, ale wytrzymam zeby tylko dorosla do wkladania za ucho
Nie wszystkim w oczy wchodziła mi stała jak antena, więc nie miałam problemu nigdy więcej grzywki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:19   #1269
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nie wszystkim w oczy wchodziła mi stała jak antena, więc nie miałam problemu nigdy więcej grzywki
dobra bylas wyjatkiem mnie tak sterczy jak sobie podepne albo zaloze opaske zeby mnie nie wkurzala- potem murowane ze z domu nie wyjde
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:23   #1270
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra bylas wyjatkiem mnie tak sterczy jak sobie podepne albo zaloze opaske zeby mnie nie wkurzala- potem murowane ze z domu nie wyjde
jakie to jest wkurzające, że głupie włosy wystarczy spiąć spinką i później już nic nie można z nimi zrobić

ciekawe jak tam u Caskaaady
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:40   #1271
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jakie to jest wkurzające, że głupie włosy wystarczy spiąć spinką i później już nic nie można z nimi zrobić

ciekawe jak tam u Caskaaady
pewnie juz ja zmywaja albo modeluja
ciekawe kiedy odwazy nam sie pokazac.
w sumie nawet jakby kolor byl sredni i tak jej sie zmyje to nie ma strachu.

wredne wlosiska nie ma co

dziewczyny glupie pytanie- ale jaki jest wasz ulubiony antyperspirant? najchetniej w kulce?
bo mam ochote na cos nowego ale zeby bylo dobre z polecenia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 11:41   #1272
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu wypadają. Palette farbuje od ponad roku i było ok. dlatego kwestie wypadania wiąże raczej z odstąpieniem tabletek anty.
a wszystko możliwe
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

kurcze to widze wszystkim te paskudziarskie grzywy leca do oczu ja juz szalu dostaje, w domu podpinam spinka, ale potem mam odgnieciona taka fale nienawidze jej, ale wytrzymam zeby tylko dorosla do wkladania za ucho
mnie jak wkurza to albo podpinam do góry ,albo skręcam i zapinam z boku ładną spineczką o w ten sposób tylko zaczynam od przedziałka http://www.youtube.com/watch?v=yPbzg0IJBpY i też jest ok
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:44   #1273
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pewnie juz ja zmywaja albo modeluja
ciekawe kiedy odwazy nam sie pokazac.
w sumie nawet jakby kolor byl sredni i tak jej sie zmyje to nie ma strachu.

wredne wlosiska nie ma co

dziewczyny glupie pytanie- ale jaki jest wasz ulubiony antyperspirant? najchetniej w kulce?
bo mam ochote na cos nowego ale zeby bylo dobre z polecenia
musi nam pokazać kolor, jakby był kiepski (odpukać, tfu tfu) to przecież będziemy radzić jak zrobić, aby był piękny, ale na pewno będzie zadowolona

ja używam tylko w spray'u, nie lubię kulek. Rexona dla mnie najlepsza
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:46   #1274
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

dziewczyny glupie pytanie- ale jaki jest wasz ulubiony antyperspirant? najchetniej w kulce?
bo mam ochote na cos nowego ale zeby bylo dobre z polecenia
ja używam rexony w sprayu tej srebrnej co niezostawia śladów i jest nawet ok w kulce tez mam ale jakoś nie lubie bo mam wrażenie że mi się pachy kleją
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:28   #1275
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



a wszystko możliwe


mnie jak wkurza to albo podpinam do góry ,albo skręcam i zapinam z boku ładną spineczką o w ten sposób tylko zaczynam od przedziałka http://www.youtube.com/watch?v=yPbzg0IJBpY i też jest ok
no ale jak ja sobie tak zakrece ja to jak pozniej rozpuszcze to nawet nie chce myslec naprawde zdomu nie wyjde

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
musi nam pokazać kolor, jakby był kiepski (odpukać, tfu tfu) to przecież będziemy radzić jak zrobić, aby był piękny, ale na pewno będzie zadowolona

ja używam tylko w spray'u, nie lubię kulek. Rexona dla mnie najlepsza
ktora reksiona? kolor mi powiedz i jak pachnie- kwiatowo, owocowo itp.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja używam rexony w sprayu tej srebrnej co niezostawia śladów i jest nawet ok w kulce tez mam ale jakoś nie lubie bo mam wrażenie że mi się pachy kleją
ale one sa bez talku prawda? bo kiedys nieopatrznie mialam chyba z nivea deo z talkiem i to byl prawdziwy koszmar
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:35   #1276
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale jak ja sobie tak zakrece ja to jak pozniej rozpuszcze to nawet nie chce myslec naprawde zdomu nie wyjde


ktora reksiona? kolor mi powiedz i jak pachnie- kwiatowo, owocowo itp.


ale one sa bez talku prawda? bo kiedys nieopatrznie mialam chyba z nivea deo z talkiem i to byl prawdziwy koszmar
błękitna, wrzucam fotkę
pachnie nie wiem, świeżo


a nivea to naprawdę koszmar, mama mi kupiła z miesiąc temu i wyrzuciłam, po 10 minutach śmierdziałam jakbym się nie myła z tydzień!!! nie wiem co w sobie miała, ale naprawdę koszmar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0243.jpg (80,4 KB, 20 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:50   #1277
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Ja uzywam tez rexony tej co KITKA, na mojej jest napisane fresh chyba...pachnie swiezo dosc, ale subtelnie co dla mnie jest na plus bo antypersp mam po to zeby nie smierdzieć a do pachnienia mam perfumy
nie lubie mocno zapachowych anty bo potem zlewają sie z zapachem perfum...fuj. Lubie jeszcze lady speed stick ALE W ZELU.
I testowałam garniera w kulce takiego zielonego - calkiem ok.
Ale polecam w kolejnosci jak napisałam.

CZEKO

ladnie Ci wyszlo i chlodno.
A powiedz mi kiedy odstawilas tabsy?
Dostalas drugi okres po odstawieniu?

Ja piertwszy dostalam po 33 dniach a teraz juz nie mam ho ho i biore duphaston...

ASIU
ja tez nie moge sie doczekac swojego farbowania
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:50   #1278
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc dziewczyny
ja znowu z doskoku
siedze z mieszanka Bunny 219 i A10 na wodzie 10,5%
przyznam szczerze ze Londy sie jednak u mnie nie sprawdzily, a szkoda,bo farba delikatna.
No cóz, trudno
Kolor rudzial bardzo mocno i byl duzy kontrast.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:55   #1279
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
ja znowu z doskoku
siedze z mieszanka Bunny 219 i A10 na wodzie 10,5%
przyznam szczerze ze Londy sie jednak u mnie nie sprawdzily, a szkoda,bo farba delikatna.
No cóz, trudno
Kolor rudzial bardzo mocno i byl duzy kontrast.
To kciukasy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 12:58   #1280
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale jak ja sobie tak zakrece ja to jak pozniej rozpuszcze to nawet nie chce myslec naprawde zdomu nie wyjde


ktora reksiona? kolor mi powiedz i jak pachnie- kwiatowo, owocowo itp.


ale one sa bez talku prawda? bo kiedys nieopatrznie mialam chyba z nivea deo z talkiem i to byl prawdziwy koszmar
ja uzywam tej kupuje w biedro http://alejka.pl/unilever-rexona-wom...qua-spray.html a nivea dla mnie też koszmarna
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
ja znowu z doskoku
siedze z mieszanka Bunny 219 i A10 na wodzie 10,5%
przyznam szczerze ze Londy sie jednak u mnie nie sprawdzily, a szkoda,bo farba delikatna.
No cóz, trudno
Kolor rudzial bardzo mocno i byl duzy kontrast.
jednak palette górą pochwal się efektem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:12   #1281
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

jednak palette górą pochwal się efektem
chyba zawsze chlodno wychodzi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:26   #1282
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To kciukasy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja uzywam tej kupuje w biedro http://alejka.pl/unilever-rexona-wom...qua-spray.html a nivea dla mnie też koszmarna

jednak palette górą pochwal się efektem
dziekuje
wlasnie zmylam
nalozylam Dolce, posiedze chwile i zmyje maske...ale jestem ciekawa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:28   #1283
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
błękitna, wrzucam fotkę
pachnie nie wiem, świeżo


a nivea to naprawdę koszmar, mama mi kupiła z miesiąc temu i wyrzuciłam, po 10 minutach śmierdziałam jakbym się nie myła z tydzień!!! nie wiem co w sobie miała, ale naprawdę koszmar
to musze kupic jak tak ja polecacie, bedzie na was

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja uzywam tez rexony tej co KITKA, na mojej jest napisane fresh chyba...pachnie swiezo dosc, ale subtelnie co dla mnie jest na plus bo antypersp mam po to zeby nie smierdzieć a do pachnienia mam perfumy
nie lubie mocno zapachowych anty bo potem zlewają sie z zapachem perfum...fuj. Lubie jeszcze lady speed stick ALE W ZELU.
I testowałam garniera w kulce takiego zielonego - calkiem ok.
Ale polecam w kolejnosci jak napisałam.

CZEKO

ladnie Ci wyszlo i chlodno.
A powiedz mi kiedy odstawilas tabsy?
Dostalas drugi okres po odstawieniu?

Ja piertwszy dostalam po 33 dniach a teraz juz nie mam ho ho i biore duphaston...

ASIU
ja tez nie moge sie doczekac swojego farbowania
o to to, wlasnie zeby nie walilo tak ze stlumi moje perfumy
lady spid stick nienawidze przez zapach

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
ja znowu z doskoku
siedze z mieszanka Bunny 219 i A10 na wodzie 10,5%
przyznam szczerze ze Londy sie jednak u mnie nie sprawdzily, a szkoda,bo farba delikatna.
No cóz, trudno
Kolor rudzial bardzo mocno i byl duzy kontrast.
tak czulam ze londa sie wypierze na rudo...
palette jednak kozak pod tym wzgledem ze kolor jasnieje z czasem jak sie wymywa, ale nic mu sie nie dzieje. i dlugo blyszczy
oczywiscie pokaz efekt.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja uzywam tej kupuje w biedro http://alejka.pl/unilever-rexona-wom...qua-spray.html a nivea dla mnie też koszmarna

jednak palette górą pochwal się efektem
u mnie w biedro nie ma rexony

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
chyba zawsze chlodno wychodzi
albo pol cieplo, ale najwazniejsze ze sie nie zmywa do zolto-rudego i kolor nie jest po kilku tyg matowy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:50   #1284
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam się i ja
Paskudna pogoda dziś u mnie leje od samego rana pies mi się załatwić nie chciał cale buty i stopki przemoczyłam obym się tylko nie załatwiła z tą alfą poczekam chyba w takim razie do jutra chociaż kusi mnie już bardzo. Widziałam że odradzacie produkty pod pachę z Nivea a to ciekawe bo miałam się właśnie do jakiegoś przymierzać.. od lat używam Garnierów o tych https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/29831_250.jpg z tym że zmieniałam kolory pasków. Rexona zielona w kulce również mi przypasowała ale spróbuję tym razem chyba coś w sprayu zobaczymy czy będzie mi odpowiadać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:57   #1285
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ale jasno juz nawet na mokro
masakra Bunny to moj miszczu
a Carolajn twoj krem z Olaya mi nie pasuje, robia mi sie od niego podskorne bolace gule
Caskada to mozliwe zeby krem taka reakcje powodowal?
dla przypomnienia skład:
Aqua,glycerin,dimethicone ,hexylene glycol,panthenol,carbomer ,dimethiconol,phenoxyetha nol,imidazolidinyl urea,sodium hydroxide,methylparaben,d isodium EDTA,citric acid.

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-07-25 o 14:01
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:10   #1286
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale jasno juz nawet na mokro
masakra Bunny to moj miszczu
a Carolajn twoj krem z Olaya mi nie pasuje, robia mi sie od niego podskorne bolace gule
Caskada to mozliwe zeby krem taka reakcje powodowal?
dla przypomnienia skład:
Aqua,glycerin,dimethicone ,hexylene glycol,panthenol,carbomer ,dimethiconol,phenoxyetha nol,imidazolidinyl urea,sodium hydroxide,methylparaben,d isodium EDTA,citric acid.
Pokaż włosy a co do kremu kurcze przykro mi.. ciężko jest mi cokolwiek doradzić ponieważ ja ogółem mam problematyczną cerę i choćbym na głowie stawała to nie mam pojęcia czy to jakiś kosmetyk czy problem tkwi gdzie indziej. Ja go lubię ze względu na lekką żelową konsystencję za to że chłodzi i się wchłania do zera co ułatwia mi makijaż i pozostawia go dłużej na mojej buzi.. na składach się kompletnie nie znam więc może Caskada coś więcej o nim powie sama jestem ciekawa. Przymierzałam się do innego ale nie mogłam się zdecydować no i tak trwam przy tym Olayu. Ktoś kto się na tym zna musiałby doradzić mi jakiś fajny lekki krem który nie będzie mnie zapychał a jednocześnie dobrze nawilżał i się wchłaniał ponieważ przetłuszczam się w strefie T znacie takie cudo???

btw. ostatnio pomijam ten krok smarowania buzi czymkolwiek na dzień ponieważ siedzę w domu i nie maluję się na noc nakładam na zmianę raz Alterrę a raz bambino z cynkiem.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-07-25 o 14:13
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:11   #1287
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
ale wlasnie speed pachnie w opakowaniu a nie czuc potem go na skorze, zapach sie ulatnia. A jakies takie zapachowe spraye wyczuwalne sa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:13   #1288
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Paskudna pogoda dziś u mnie leje od samego rana pies mi się załatwić nie chciał cale buty i stopki przemoczyłam obym się tylko nie załatwiła z tą alfą poczekam chyba w takim razie do jutra chociaż kusi mnie już bardzo. Widziałam że odradzacie produkty pod pachę z Nivea a to ciekawe bo miałam się właśnie do jakiegoś przymierzać.. od lat używam Garnierów o tych https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/29831_250.jpg z tym że zmieniałam kolory pasków. Rexona zielona w kulce również mi przypasowała ale spróbuję tym razem chyba coś w sprayu zobaczymy czy będzie mi odpowiadać
to predko goraca herbatka i nogi do miski z ciepla woda i sola i pod kocyk na godzinke moze cie nie wezmie....
nie lubie garnierow- nic mi nie dawaly, mialam uczucie ze smierdze....

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale jasno juz nawet na mokro
masakra Bunny to moj miszczu
a Carolajn twoj krem z Olaya mi nie pasuje, robia mi sie od niego podskorne bolace gule
Caskada to mozliwe zeby krem taka reakcje powodowal?
dla przypomnienia skład:
Aqua,glycerin,dimethicone ,hexylene glycol,panthenol,carbomer ,dimethiconol,phenoxyetha nol,imidazolidinyl urea,sodium hydroxide,methylparaben,d isodium EDTA,citric acid.
ja to sobie gdzies zapisze najlepszy komplement w calym moim zyciu mowilam ze jasno bedzie
nie wiem kiedy ci caskada odpowie bo ma teraz klopot z netem w pl
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:15   #1289
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Pokaż włosy a co do kremu kurcze przykro mi.. ciężko jest mi cokolwiek doradzić ponieważ ja ogółem mam problematyczną cerę i choćbym na głowie stawała to nie mam pojęcia czy to jakiś kosmetyk czy problem tkwi gdzie indziej. Ja go lubię ze względu na lekką żelową konsystencję za to że chłodzi i się wchłania do zera co ułatwia mi makijaż i pozostawia go dłużej na mojej buzi.. na składach się kompletnie nie znam więc może Caskada coś więcej o nim powie sama jestem ciekawa. Przymierzałam się do innego ale nie mogłam się zdecydować no i tak trwam przy tym Olayu. Ktoś kto się na tym zna musiałby doradzić mi jakiś fajny lekki krem który nie będzie mnie zapychał a jednocześnie dobrze nawilżał i się wchłaniał ponieważ przetłuszczam się w strefie T znacie takie cudo???

btw. ostatnio pomijam ten krok smarowania buzi czymkolwiek na dzień ponieważ siedzę w domu i nie maluję się na noc nakładam na zmianę raz Alterrę a raz bambino z cynkiem.
Caskada mi juz analizowala sklad i jest tam jeden "syfny" składnik.
Włoski pokaze dzis wieczorem jak Tz wroci z pracy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:15   #1290
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
ale wlasnie speed pachnie w opakowaniu a nie czuc potem go na skorze, zapach sie ulatnia. A jakies takie zapachowe spraye wyczuwalne sa.
no nie wiem, jak go obwachalam to mnie zebralo na... i podziekowalam na starcie
mnie nie przeszkadza ze pachnie, byle ladnie i delikatnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.