Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 16:39   #1591
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziewczyny, pomóżcie. Zamawiałam już jakiś czas temu z ebay z trackingiem i od dwóch dni mam przy obu paczkach: "Unsuccessful delivery Reason : Absence of addressee" rozumiem, że powinno być awizo, a nie ma. Mam iść na pocztę i się upominać czy poczekać?

edit. jednak poszłam i były... jakiś listonosz mało ogarnięty chyba się trafił
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50

Edytowane przez sillke29
Czas edycji: 2014-05-15 o 17:15
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 17:27   #1592
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To krem dla cierpliwych, bo ma bardzo gęstą konsystencję, klejącą, która potrafi bardzo długo wchłaniać się w skórę. Krem ten na pewno porządnie nawilża, nie zapycha, ale nie zauważyłam żadnego efektu "wow". Jeśli masz możliwość zakupu małego opakowania, to się skuś, bo możesz być zadowolona. Moim zdaniem jest lepszy od kremu z Mizona.

Co do ampułki, to też nie wiem czy coś robi z twarzą czy nie, lubię ją jednak kłaść pod BB. Jest lekka i dobrze trzyma.
Mi akurat trudy w aplikacji, dziwne kolory i zapachy nie przeszkadzają o ile są fenomenalne rezultaty na nawilżenie skóry nie narzekam i tylko dla niego bym w życiu nie kupiła takiego kremu-kleju, raczej na efekt wow bym liczyła ale jak piszesz że ni ma to wierzę Może bardziej problematyczne suche skóry bardziej doceniają działanie.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 17:49   #1593
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi akurat trudy w aplikacji, dziwne kolory i zapachy nie przeszkadzają o ile są fenomenalne rezultaty na nawilżenie skóry nie narzekam i tylko dla niego bym w życiu nie kupiła takiego kremu-kleju, raczej na efekt wow bym liczyła ale jak piszesz że ni ma to wierzę Może bardziej problematyczne suche skóry bardziej doceniają działanie.
Jeśli nie potrzebujesz nawilżenia, to daj sobie z nim spokój
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:06   #1594
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć, można dołączyć?
Przekopałam się przez cały ten i poprzedni wątek, zapisałam sobie tysiąc pięćset linków, zdążyłam kliknąć próbki na allegro, złożyć pierwsze zamówienie na e-bay, stresować się, ze po przebojach z ideasellerem nie dojdzie, ucieszyć się, że jednak doszło szybko i cało i... przepadłam, jestem na etapie planowania następnych.

I od razu chciałam zapytać: którą żmijkę najbardziej polecacie? Mizonową, Secret key...? Szukam czegoś na swoje zmarszczone czoło i zastanawiam się, czy to dobry trop. Będę wdzięczna za podpowiedzi
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 20:09   #1595
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Cześć, można dołączyć?
Przekopałam się przez cały ten i poprzedni wątek, zapisałam sobie tysiąc pięćset linków, zdążyłam kliknąć próbki na allegro, złożyć pierwsze zamówienie na e-bay, stresować się, ze po przebojach z ideasellerem nie dojdzie, ucieszyć się, że jednak doszło szybko i cało i... przepadłam, jestem na etapie planowania następnych.

I od razu chciałam zapytać: którą żmijkę najbardziej polecacie? Mizonową, Secret key...? Szukam czegoś na swoje zmarszczone czoło i zastanawiam się, czy to dobry trop. Będę wdzięczna za podpowiedzi
Witaj
Na zmarszczki na czole polecam esencję z Ohui. Chiao polecała także Mizonową ampułkę peptydową (chyba dobrze pamiętam?). Żmijka u mnie nie dawała rady.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 21:17   #1596
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Witaj
Na zmarszczki na czole polecam esencję z Ohui. Chiao polecała także Mizonową ampułkę peptydową (chyba dobrze pamiętam?). Żmijka u mnie nie dawała rady.
dziękuję za wskazówki Ohui kusi bardzo, ale chyba idzie zbankrutować! Skubaniec drogi jest dość... Może skusiłabym się na próbki. Długo używasz?
Ampułka mizonowa to taka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ule-cream.html
A której żmijki używałaś? Wydaje mi się, że było sporo pozytywnych opinii o tym jadzie
Ktoś jeszcze może coś poradzić w sprawie żmijki? Albo zmarszczek w ogóle?
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 22:32   #1597
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Cześć, można dołączyć?
Przekopałam się przez cały ten i poprzedni wątek, zapisałam sobie tysiąc pięćset linków, zdążyłam kliknąć próbki na allegro, złożyć pierwsze zamówienie na e-bay, stresować się, ze po przebojach z ideasellerem nie dojdzie, ucieszyć się, że jednak doszło szybko i cało i... przepadłam, jestem na etapie planowania następnych.

I od razu chciałam zapytać: którą żmijkę najbardziej polecacie? Mizonową, Secret key...? Szukam czegoś na swoje zmarszczone czoło i zastanawiam się, czy to dobry trop. Będę wdzięczna za podpowiedzi
u mnie bardzo daje radę żmijka z Purebess i cena jest całkiem do zniesienia
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 23:44   #1598
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
dziękuję za wskazówki Ohui kusi bardzo, ale chyba idzie zbankrutować! Skubaniec drogi jest dość... Może skusiłabym się na próbki. Długo używasz?
Ampułka mizonowa to taka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ule-cream.html
A której żmijki używałaś? Wydaje mi się, że było sporo pozytywnych opinii o tym jadzie
Ktoś jeszcze może coś poradzić w sprawie żmijki? Albo zmarszczek w ogóle?
Ohui używałam dość długo, kilka miesięcy, ale szybko zauważyłam pierwsze efekty. Oczywiście kupowałam próbki .
Hm... Teraz to nie wiem o której ampułce Chiao pisała . Wydaje mi się, że o tej zielonej, w szklanej butelce, Peptide 500. Może się wypowie, jak się pojawi .
Żmijkę miałam z Purebess, Mizona i SK, ale moich zmarszczek na czole nie ruszyły. Produkty same w sobie są ok, godne polecenia.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 10:33   #1599
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
dziękuję za wskazówki Ohui kusi bardzo, ale chyba idzie zbankrutować! Skubaniec drogi jest dość... Może skusiłabym się na próbki. Długo używasz?
Ampułka mizonowa to taka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ule-cream.html
A której żmijki używałaś? Wydaje mi się, że było sporo pozytywnych opinii o tym jadzie
Ktoś jeszcze może coś poradzić w sprawie żmijki? Albo zmarszczek w ogóle?
Przeciez mozna kupic probki tych wszystkich drogich kosmetykow jak OHUI, na ebay Na allegro tez. Takze luz Ampulka Mizonowa, ktora polecalam to Peptide 500, taka zielona, jak juz Shaz wspomniala . OHUI jest faktycznie dobry na zmarszczki.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 11:15   #1600
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze może coś poradzić w sprawie żmijki? Albo zmarszczek w ogóle?
Ohui chyba będzie najlepszym wyborem, The First Cell Revolution Essence i The First Cell Revolution Ampoule, choć ampułka zawiera Alcohol Denat. na trzecim miejscu w składzie. Ja jeszcze lubię Ohui Age Recovery Super Anti-aging Essence.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:59   #1601
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Ohui chyba będzie najlepszym wyborem, The First Cell Revolution Essence i The First Cell Revolution Ampoule, choć ampułka zawiera Alcohol Denat. na trzecim miejscu w składzie. Ja jeszcze lubię Ohui Age Recovery Super Anti-aging Essence.
nie dla każdego

Mi (i mamie) zdecydowanie bardziej służy Sulwhasoo Innerise Complete. Dodam że saszetek serum OHUI mama zużyła jakieś 70 więc trochę tego było. Każdemu posłuży co innego
zależy też w jakim jest się przedziale wiekowym i czy Twoje zmarszczki nie są jakieś "powierzchowne/nie utrwalone" wynikające po prostu z odwodnienia cery. Ja produkty Sulwhasoo polecam. A z OHUI świetne jest Black Serum.

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-05-16 o 13:01
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 17:13   #1602
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję za wszystkie żmijkowo-zmarszczkowe odpowiedzi!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zależy też w jakim jest się przedziale wiekowym i czy Twoje zmarszczki nie są jakieś "powierzchowne/nie utrwalone" wynikające po prostu z odwodnienia cery. Ja produkty Sulwhasoo polecam. A z OHUI świetne jest Black Serum.
Nie są to nie wiadomo jakie koleiny, tylko zmarszczki raczej niewielkie, takie zmarszczeczki właściwie ale odrobinę jednak widoczne i przez to denerwujące; mam 26 lat

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Przeciez mozna kupic probki tych wszystkich drogich kosmetykow jak OHUI, na ebay Na allegro tez. Takze luz Ampulka Mizonowa, ktora polecalam to Peptide 500, taka zielona, jak juz Shaz wspomniala . OHUI jest faktycznie dobry na zmarszczki.
Ależ ja nie powiedziałam, że nie da się kupić próbek, jak najbardziej się da i na pewno z tego skorzystam Co nie zmienia faktu, że pełnowymiarowa wersja OHUI jak na moje fundusze kosztuje dość sporo, z tym, że jeśli po próbkach okaże się, że warto, to nie będzie wyboru
No i podejrzałam ampułkę Mizonową, o której piszesz, na pewno będę ją klikać, dzięki raz jeszcze!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 20:55   #1603
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jeszcze ja dorzucę coś od siebie - ślimakowa ampułka z Mizona szału nie robi Żałowałam, że ją kupiłam
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:48   #1604
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Jeszcze ja dorzucę coś od siebie - ślimakowa ampułka z Mizona szału nie robi Żałowałam, że ją kupiłam
W ogóle nic z tej serii szału nie robi.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:50   #1605
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
W ogóle nic z tej serii szału nie robi.
W takim razie cieszę się, że na nic więcej się nie skusiłam
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 22:14   #1606
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Jeszcze ja dorzucę coś od siebie - ślimakowa ampułka z Mizona szału nie robi Żałowałam, że ją kupiłam
Ja kończę właśnie drugie opakowanie i też nie widzę jakichś super właściwości.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
W ogóle nic z tej serii szału nie robi.
Serii ampułkowej? Chyba je sobie odpuszczę i pomyślę o innej firmie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 22:15   #1607
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość


Serii ampułkowej? Chyba je sobie odpuszczę i pomyślę o innej firmie.
Serii ślimakowej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 08:29   #1608
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z serii slimakowej lubie tylko rozowy zel

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 11:33   #1609
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Serii ślimakowej.
Ślimakowa rzeczywiście do bani.

Z ampułek miałam jeszcze próbki Placenty, ale też szału nie robiła. Kusi mnie jedynie peptydowa, mam jednak do zużycia soję z Innisfree
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 19:13   #1610
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Witaj
Na zmarszczki na czole polecam esencję z Ohui. Chiao polecała także Mizonową ampułkę peptydową (chyba dobrze pamiętam?). Żmijka u mnie nie dawała rady.
Na tzw. zmarszczki od uśmiechania da radę? Mam dopiero 22 lata, ale ostatnio tak przyglądałam się sobie i zauważyłam, że już mnie to dotknęło
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:09   #1611
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Na tzw. zmarszczki od uśmiechania da radę? Mam dopiero 22 lata, ale ostatnio tak przyglądałam się sobie i zauważyłam, że już mnie to dotknęło
Podepne się. Mam skonczone 23 lata i kurze łapki czy powinnam juz stosowac cos przeciw zmarszczkom? Poza tym mam podskòrna kaszke na buzi i brak pomyslu jak sie za nia zabrać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:28   #1612
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
W ogóle nic z tej serii szału nie robi.
ja tam lubiłam się z kremem w słoiczku moze cudow nie bylo ale na mnie fajnie dzialal
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:28   #1613
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Trochę z opóźnionym zapłonem, ale czuję potrzebę także skomentowania zamieszczonego wcześniej filmiku zrobionego przez te dziewczyny:P
Jak dla mnie to brzmią jak jakaś sekta. Takie gadanie, które ma budować jakieś wyobrażenie, ale na żadnej konkretnej wypowiedzi nie da się skupić:P np. mówienie o kolagenie, który się nie wchłania w głębsze partie skóry. Ale odkrycie. Tylko w tych koreańskich się nie wchłania? Przecież kolagen zastosowany w niekoreańskich kosmetykach będzie zachowywał się tak samo:P i wielka nagonka z tego powodu. Ja nie mogę, przecież wszystkie kosmetyki działają powierzchniowo.
Albo zaprzeczanie samym sobie. Blogerki nie znające się na wykorzystanej technologii, czytanie samych składów nie wystarcza, a potem, że tak żadnej technologii nie ma.
Może nie rozumiem ich przekazu? Bo jak dla mnie one tylko rzucają hasłami. "one tego nie rozumieją!" "nie mogą tego zrozumieć!" "one nie wiedzą na czym polega kosmetyka" a to trzeba się konkretnie edukować, żeby coś stosować?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:38   #1614
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ależ ja nie powiedziałam, że nie da się kupić próbek, jak najbardziej się da i na pewno z tego skorzystam Co nie zmienia faktu, że pełnowymiarowa wersja OHUI jak na moje fundusze kosztuje dość sporo, z tym, że jeśli po próbkach okaże się, że warto, to nie będzie wyboru
No i podejrzałam ampułkę Mizonową, o której piszesz, na pewno będę ją klikać, dzięki raz jeszcze!
Hehe, no problemo Ale w sumie nie ma po co kupować pełnowymiarowego opakowania, ja już kończę moje 25 saszetek OHUI pod oczy, które kupiłam ROK TEMU za jakieś...45zł? Oczywiście, gdybym używała na całą twarz, szybko by zeszły ale stosowałam tylko na noc pod oczy. Zaletą próbek jest to, że używasz ciągle świeżego produktu bo szybko zużywasz po otwarciu

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Na tzw. zmarszczki od uśmiechania da radę? Mam dopiero 22 lata, ale ostatnio tak przyglądałam się sobie i zauważyłam, że już mnie to dotknęło
Powinno dać ale zależy, jak głębokie są...

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Podepne się. Mam skonczone 23 lata i kurze łapki czy powinnam juz stosowac cos przeciw zmarszczkom? Poza tym mam podskòrna kaszke na buzi i brak pomyslu jak sie za nia zabrać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jasne, że tak, i to jak najszybciej! Powinnaś była już wcześniej coś stosować, teraz może być już za poźno, żeby je usunąć - zależy, czy są jeszcze w miarę płytkie, czy nie?
Co do kaszki - nie mam z tym doświadczenia, ani pojęcia, co z tym robić. Może lepiej idź z tym do dermatologa?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:45   #1615
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nie chce ich usunac. Tylko nie chce sie bardziej pomarszczyc :p co do kaszki na początku chce sama cos zadzialac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:57   #1616
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hehe, no problemo Ale w sumie nie ma po co kupować pełnowymiarowego opakowania, ja już kończę moje 25 saszetek OHUI pod oczy, które kupiłam ROK TEMU za jakieś...45zł? Oczywiście, gdybym używała na całą twarz, szybko by zeszły ale stosowałam tylko na noc pod oczy. Zaletą próbek jest to, że używasz ciągle świeżego produktu bo szybko zużywasz po otwarciu
Dzięki! Wow, to niezła wydajność!
Oczywiście masz rację z tą świeżością Fakt jest taki, że ja jakoś nie lubię próbek - dopiero przy azjatyckich zamówieniach zaczęłam się do tego przekonywać. Jakoś mnie odrzucają te małe saszetki (to może trochę dziwne ), podkładem przy próbkach od razu jestem cała usyfiona... Ale teraz, kiedy mam tysiącpińcet próbek z ebaya i od haarajuku, już się jakoś opanowałam Jak najbardziej rozumiem sensowność próbek (i w kwestii testowej, i świeżości, i finansów), ale dopiero uczę się lubić ich używanie.
Może zamówię od razu 20 saszetek
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 13:05   #1617
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzięki! Wow, to niezła wydajność!
Oczywiście masz rację z tą świeżością Fakt jest taki, że ja jakoś nie lubię próbek - dopiero przy azjatyckich zamówieniach zaczęłam się do tego przekonywać. Jakoś mnie odrzucają te małe saszetki (to może trochę dziwne ), podkładem przy próbkach od razu jestem cała usyfiona... Ale teraz, kiedy mam tysiącpińcet próbek z ebaya i od haarajuku, już się jakoś opanowałam Jak najbardziej rozumiem sensowność próbek (i w kwestii testowej, i świeżości, i finansów), ale dopiero uczę się lubić ich używanie.
Może zamówię od razu 20 saszetek
Wydaje mi się ze tez fajnym pomysłem będzie kupno opakowania typu airless i przelać tam wszystkie próbki.
Ja mam taki zamiar bo nie cierpię jak wszystko mi się mazia. Jeżdżę do domu i wrzucam te próbki do kosmetyczki i zawsze musi mi trochę wylać

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 13:52   #1618
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze tez fajnym pomysłem będzie kupno opakowania typu airless i przelać tam wszystkie próbki.
Ja mam taki zamiar bo nie cierpię jak wszystko mi się mazia. Jeżdżę do domu i wrzucam te próbki do kosmetyczki i zawsze musi mi trochę wylać

Wysłane z mojego S4
Właśnie też mi przyszedł do głowy taki mały airless, który by zmieścił kilka próbek, to by rozwiązało problem irytujących saszetek. Dzięki
Jak tylko mi się PayPal zasili, to klikam OHUI mam nadzieję, że to tego czasu nie znajdę miliona innych chciejstw, bo nie chce wylądować z kolejnym azjatyckim zamówieniem za 100 zł z rzędu .
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:24   #1619
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Głębokich zmarszczek to żaden krem nie usunie. Mimiczne i owszem, może znacznie spłycić. A w wieku 23 lat warto już pomyśleć o działaniu przeciwzmarszczkowym
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:31   #1620
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

skarpettahihihihi mimo mojego wieku to chyba juz powinnam znac sie na technologi...no przynajmniej polskiej i zwiedzic te wszytkie fabryczki gdzie produkuja kosmetyki < hmmm przejeżdzanie koło Eris liczy się

Wydzodzi na to ze jestem o milion lat zacofana:brzydal :

Shazney ja walczę ze lwią zmarszczka ale nie ma sie co dziwic ze ją mam bo od dziecka marszczyłam czoło. Sum:37 pod oczy w tej brązowej próbce ładnie mi wypełnia
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.