Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 11:11   #2551
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Douglas powinien nam teraz dołożyć do tych wakacji
Chyba im to zaproponuję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:12   #2552
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oł jes przez naszego kochanego D. nie mam kasiory na wakacje ale trudno, ma kilka pudeł gratisów

Z przykrością musze stwierdzić, że lakier OPI jest do wczoraj wieczorem pomalowałam paznokcie, a dziś rano widzę starte końcówki co za badziew i to jeszcze za tyle pieniędzy do końca życia będę skazana na bezbarwne lakiery
może zmień bazę/lakier nawierzchniowy?
ewentualnie zafunduj sobie hybrydy :p

ja opi niestety też nie darzę wielką miłością, za taką cenę spodziewałam się lepszej jakości, a tutaj taki o sobie lakier. Za to mają piękne kolory
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:12   #2553
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Lakiery OPI są beznadziejne Myślałam, że nie potrafię malować paznokci i dlatego tak mi odpryskuje. Poszłam do salonu w którym pracują na OPI i na następny dzień miałam wielgachne odpryski! Dramat!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:15   #2554
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja mam problem z kazdym lakierem mimo top coatow.. nie probowalam tylko tego z essie jeszcze i z revlonu

A co do zamowien to mega chcialam tonik mgielke i plyn micelarny

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:17   #2555
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Jeszcze mam lakier Anny do testowania, no i skusze sie kiedyś na Essie. Ale i tak nie wierzę, że któryś z nich wytrzyma choć jeden dzień bez niespodzianek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:19   #2556
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Anny jest spoko Kiedyś dostałam w Douglas Boxie ten lakier. Szkoda, że nie ma już tych boxów. Zawsze były ciekawe kosmetyki, dużo lepsze niż w SB i GB.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:28   #2557
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Anny jest spoko Kiedyś dostałam w Douglas Boxie ten lakier. Szkoda, że nie ma już tych boxów. Zawsze były ciekawe kosmetyki, dużo lepsze niż w SB i GB.
Własnie, mogliby wrócić do tych pudełek nie miałam żadnego, ale z opisów wyglądały kusząco

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
może zmień bazę/lakier nawierzchniowy?
ewentualnie zafunduj sobie hybrydy :p

ja opi niestety też nie darzę wielką miłością, za taką cenę spodziewałam się lepszej jakości, a tutaj taki o sobie lakier. Za to mają piękne kolory
Chyba zapoluję na jakieś lepsze bazy i utwardzacze, dotychczas miałam Inglota i Eveline (nie lubię wydawać za dużo na pazury ).
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 11:29   #2558
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Anny jest spoko Kiedyś dostałam w Douglas Boxie ten lakier. Szkoda, że nie ma już tych boxów. Zawsze były ciekawe kosmetyki, dużo lepsze niż w SB i GB.
To prawda, też bardzo lubiłam ichowe pudełka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:32   #2559
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A może zawalimy skrzynkę mailową D. prośbami o przywrócenie tych pudełek?

Wysłali moją paczkę z tołpy, to naprawdę bardzo dobrze zainwestowane 10zł

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-06-27 o 11:34
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:46   #2560
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Właśnie sie obraziłam na Sephore Zamówiłam kilka drobiazgów, czegoś zabrakło i anulowali wszystko...a kasa już poszła W potwierdzeniu zamówienia napisali, że przez 7 dni gwarantują dostępność zamówionych produktów, a tu 2 dni po zamówieniu brak i anulowanie.


Za to kliknęłam w Tołpie co prawda nie załapałam sie na żaden gratis... ale -30zł z newslettera + darmowa wysyłka i też jest dobrze
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:53   #2561
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
stwierdzam, że LOVE ME GREEN to oszuści, 2 tygodnie minęło, nie otrzymałam peelingu ani zwrotu kasy, na e-maile nie odpowiadają. A na stronie nie ma podanego numeru telefonu do kontaktu !!!
Dostałam ten peeling. Poczekaj jeszcze. Kontaktowałam się z nimi z zapytaniem na mail i chyba mają nawał zamówień i jedną osobę do ich obsługi.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dzienmamy
Spóźniłam się z Tołpą u mnie nie działa ten kod, a i do Superpharm nie zdążyłam na -50%.
Douglas z miniwodą Calvin Klein już miałam skompletowane, ale jednak zrezygnowałam. I tak nie miałabym komu oddać tych próbek męskich żeli i perfum.Liczę, że latem będzie jakaś lepsza oferta, wyprzedaż, bo muszę parę rzeczy jednak kupić.

Odbiłam sobie za to na zamówieniach w Yves Rocher i L'Occitane. Teraz myśle na Avon, ale potrzebuję tylko jednej rzeczy.

W Sephora wzięłam waciki w promocji 3 produkt gratis i przysłali pudełko duże.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-06-27 o 12:07
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 11:56   #2562
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nieładnie Ja jakoś nie lubię S., zamawiam tam tylko waciki i pudełka, promocje liche, gratisów brak, no i różne dziwne historie z zamówieniami i dostępnościa produktów

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja dostałam ten peeling. Poczekaj jeszcze. Kontaktowałam się z nimi na mail i chyba mają nawał zamówień i jedną osobę do ich obsługi.
Oszczędzają na personelu niezbyt dobrze to o nich świadczy...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:56   #2563
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ta Sephora on line to już jaja sobie robi. Praktyka rodem z PRLu

ooooj ja też mam wielkie odpryski od OPI, a w ogóle są tak wielkie że chyba nigdy bym ich nie zużyła

miałam kliknąć mini zamówienie z Douglasa i już byłam przy ostatnim etapie i padł mi net - uznałam to za znak z niebios że jednak nie powinnam tego robić
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:02   #2564
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ta Sephora on line to już jaja sobie robi. Praktyka rodem z PRLu

ooooj ja też mam wielkie odpryski od OPI, a w ogóle są tak wielkie że chyba nigdy bym ich nie zużyła

miałam kliknąć mini zamówienie z Douglasa i już byłam przy ostatnim etapie i padł mi net - uznałam to za znak z niebios że jednak nie powinnam tego robić
Mnie by sie przydało więcej takich znaków póki co nie miałam żadnego problemu ze sprzętem podczas zamówień z D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:03   #2565
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oszczędzają na personelu niezbyt dobrze to o nich świadczy...
Jeszcze rozumiem, że taki mały sklep oszczędza na personelu, ale nie jestem w stanie zrozumieć tego, jeśli chodzi o Yves Rocher. Informatycy z Tołpy jednak znacznie szybciej blokują kody.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:05   #2566
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeszcze rozumiem, że taki mały sklep oszczędza na personelu, ale nie jestem w stanie zrozumieć tego, jeśli chodzi o Yves Rocher. Informatycy z Tołpy jednak znacznie szybciej blokują kody.
Takie czasy, każdy stara się wydusić dla siebie ile wlezie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:21   #2567
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
stwierdzam, że LOVE ME GREEN to oszuści, 2 tygodnie minęło, nie otrzymałam peelingu ani zwrotu kasy, na e-maile nie odpowiadają. A na stronie nie ma podanego numeru telefonu do kontaktu !!!
Z tego co znalazłam w necie dystrybutorem kosmetyków jest firma Evolve z Piaseczna, mają podany nr telefonu, może tam spróbuj. 2 tygodnie to już przesada. Nawet jak mają nawał pracy to mogą chociaż odpisać na maila i wyjaśnić, że z tego powodu mogą być opóźnienia.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:48   #2568
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Właśnie się dopsikałam miniaturą Downtown, przypomina mi zapach olejku migdałowego pod prysznic z L'Occitane szkoda tylko, że ta woda nie ma za bardzo trwałości ale buteleczka cudna - małe jest piękne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:52   #2569
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostałam na maila kod do zamówień powyżej 120zł z Douglasa - MINIATURACK - dodaje CK Downtown 15ml

A odnośnie lakierów do paznokci to lubię czerwony Rimmel LycraPro z szerokim pędzelkiem - wygodnie się nim maluje i wytrzymuje mi długo bez odprysków. Natomiast zdecydowanie nie polecam mini Maxfactora...to coś kosztuje ok. 20zł bez promocji a po chwili są odpryski i to nawet na paznokciach stóp gdzie lakier jest u mnie znacznie bardziej trwały.
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 12:55   #2570
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Dostałam na maila kod do zamówień powyżej 120zł z Douglasa - MINIATURACK - dodaje CK Downtown 15ml

A odnośnie lakierów do paznokci to lubię czerwony Rimmel LycraPro z szerokim pędzelkiem - wygodnie się nim maluje i wytrzymuje mi długo bez odprysków. Natomiast zdecydowanie nie polecam mini Maxfactora...to coś kosztuje ok. 20zł bez promocji a po chwili są odpryski i to nawet na paznokciach stóp gdzie lakier jest u mnie znacznie bardziej trwały.
Uff, mam i nie musze mieć drugiej
w kółko te same rzeczy rozdają, to już jest nudne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:01   #2571
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostalam paczuche z Douglasa:
1.Mydlo stara Mydlarnia
2.Intesa -Balsam po golenia 20 ml
gratisy:
mydelko stara Mydlarnia(takie fikusne,rozowe,nawet spore)
dezodorant Intesa(troche jedzie,bardzo mocny zapach,duza pojemnosc)
probki:
probka perfum Guerlain
Sensai niespodzianka-4,6 ml kremu liftingujacego!super
probka niespodzianka-zestaw Bobi Brown-krem pod oczy i dwa korektory pod oczy w formie takich 'tabletek'-nawet fajnetylko po otwarciu jak to przetrzymywac?
calosc za 36 zl
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:06   #2572
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Dostalam paczuche z Douglasa:
1.Mydlo stara Mydlarnia
2.Intesa -Balsam po golenia 20 ml
gratisy:
mydelko stara Mydlarnia(takie fikusne,rozowe,nawet spore)
dezodorant Intesa(troche jedzie,bardzo mocny zapach,duza pojemnosc)
probki:
probka perfum Guerlain
Sensai niespodzianka-4,6 ml kremu liftingujacego!super
probka niespodzianka-zestaw Bobi Brown-krem pod oczy i dwa korektory pod oczy w formie takich 'tabletek'-nawet fajnetylko po otwarciu jak to przetrzymywac?
calosc za 36 zl
Wow! super ta próbka niespodzianka. Widzę, że coraz lepsze dają
Ja bym to wrzuciła w małe słoiczki po miniaturach kremów lub po próbkach z D. (nie wyrzucam takich opakowań, bo są słodkie i mogą się przydać )

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-06-27 o 13:08
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:08   #2573
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Sephorze zmienieli jedna probke....znow jest 5 ml kremu Eisenberga zamiast See by chloe...
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:12   #2574
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Dostalam paczuche z Douglasa:
1.Mydlo stara Mydlarnia
2.Intesa -Balsam po golenia 20 ml
gratisy:
mydelko stara Mydlarnia(takie fikusne,rozowe,nawet spore)
dezodorant Intesa(troche jedzie,bardzo mocny zapach,duza pojemnosc)
probki:
probka perfum Guerlain
Sensai niespodzianka-4,6 ml kremu liftingujacego!super
probka niespodzianka-zestaw Bobi Brown-krem pod oczy i dwa korektory pod oczy w formie takich 'tabletek'-nawet fajnetylko po otwarciu jak to przetrzymywac?
calosc za 36 zl
Super ten Bobbi


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Właśnie się dopsikałam miniaturą Downtown, przypomina mi zapach olejku migdałowego pod prysznic z L'Occitane szkoda tylko, że ta woda nie ma za bardzo trwałości ale buteleczka cudna - małe jest piękne
potwierdzam, słabizna
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:18   #2575
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Mogliby sprzedawać takie mini zestawiki do makijażu różnych marek. Z chęcią bym wypróbowała, mam dużo "bubli" nietrafionych
Fajny był ten zestaw Estee Lauder z korektorem i kremem pod oczy za 39zł, mogliby wrzucić tym podobne wcześniej nie znosiłam miniatur i próbek, a teraz nie podobają mi się pełnowymiarowe opakowania
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:19   #2576
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeszcze mam lakier Anny do testowania, no i skusze sie kiedyś na Essie. Ale i tak nie wierzę, że któryś z nich wytrzyma choć jeden dzień bez niespodzianek
Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Anny jest spoko Kiedyś dostałam w Douglas Boxie ten lakier. Szkoda, że nie ma już tych boxów. Zawsze były ciekawe kosmetyki, dużo lepsze niż w SB i GB.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba zapoluję na jakieś lepsze bazy i utwardzacze, dotychczas miałam Inglota i Eveline (nie lubię wydawać za dużo na pazury ).
U mnie z kolei OPI i Anny bardzo dobrze się sprawują to drugie dorwałam kiedyś na promocji w stacjonarnym Douglasie, że za jedną flaszkę dostawało się drugą gratis do wyboru. Mogłoby to wrócić

Ja używam tylko utwardzaczy z JOKO. Co prawda długo schną, ale trwałość wszystkiego jest fenomenalna bez poprawek ok. tydzień lub nawet ponad.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:23   #2577
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość

Ja używam tylko utwardzaczy z JOKO. Co prawda długo schną, ale trwałość wszystkiego jest fenomenalna bez poprawek ok. tydzień lub nawet ponad.
Też używam tego utwardzacza i uważam, że jest bardo dobry, Essie z nim trzymają mi czasami nawet 7 dni, sprawdzone nawet w ciepłych krajach
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:26   #2578
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dzięki za info o Joko jak będe gdzieś w pobliżu drogerii to nabędę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:37   #2579
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Napisałam, że napiszę co z moim "zaginionym" zamówienie z S. to informuję.
Rano dodzwoniłam sie na infolinię, Pani powiedziała że nie widzi na moim koncie tych zamówień ale powiedziała, żebym przesłała potwierdzenie przelewu z konta. Przesłałam na adres esklep@sephora.pl i dostałam takie coś " Chcieliśmy poinformować, iż z powodu błędów sytsemowych płatność nie została zatwierdzona. W tym momęcie zamówienie oczekuje na przelew bankowy. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany bezposrednio na konto w ciągu 6 dni roboczych."
To jesli nie została zatwierdzona to co chcą mi zwracać? W każdym razie napisłam, że zamiast zwrotu wolę, żeby zrealizowali zamówienie na co odpisano mi, że to z jakiś przyczyn niemozliwe i muszę 2 raz złożyć zamówienie.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:40   #2580
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Napisałam, że napiszę co z moim "zaginionym" zamówienie z S. to informuję.
Rano dodzwoniłam sie na infolinię, Pani powiedziała że nie widzi na moim koncie tych zamówień ale powiedziała, żebym przesłała potwierdzenie przelewu z konta. Przesłałam na adres esklep@sephora.pl i dostałam takie coś " Chcieliśmy poinformować, iż z powodu błędów sytsemowych płatność nie została zatwierdzona. W tym momęcie zamówienie oczekuje na przelew bankowy. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany bezposrednio na konto w ciągu 6 dni roboczych."
To jesli nie została zatwierdzona to co chcą mi zwracać? W każdym razie napisłam, że zamiast zwrotu wolę, żeby zrealizowali zamówienie na co odpisano mi, że to z jakiś przyczyn niemozliwe i muszę 2 raz złożyć zamówienie.
dla S. Nie zamówię tam niczego z płatnością z góry żeby nie wiem, co
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.