Clinique - kolorówka - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 11:42   #211
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Joasiak1 , myślę że raczej tak . Ja mam ciepłe oczy
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 11:50   #212
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
Akurat przy Superbalanced nie mam takich problemów. A dużo moja twarz musiała znieść zanim na niego trafiłam... Makijaż nie spływa, ale tak, jak napisałam nie ma też właściwości matujących, za to bardzo ładnie nawilża twarz. Zależy jakiego efektu oczekujesz- jeżeli chcesz mieć "porządnie" zmatowioną twarz, to ten podkład nie jest dla Ciebie. A najlepiej jest poprosić w Sephorze/ Douglasie o próbkę



Ja akurat mam cerę mieszaną i u mnie nie spływa Ani też nie ma żadnych skutków ubocznych, jak smugi, czy ważenie, o których Ty piszesz... to pewnie kwestia indywidualna, najlepsze są próbki, próbki i jeszcze raz próbki Jeżeli chodzi o kolorki, to też nie mogę się przyczepić- 17 odcieni, jest w czym wybierać.


... jasna sprawa,próbki przy doborze podkładów są obowiązkowe i nalegajmy aby Panie w perfumeriach nam je robiły... oczywiście,ze tak jak ze wszystkim odbiór kosmetyku to sprawa bardzo indywidualna,sama jestem zaskoczona jak często moje klientki reaguja na dany produkt<zajmuje się wizażem> dlatego osobiście mysle,ze mozna poszukac i miec lepszy produkt za taką kase
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 12:02   #213
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Joasiak1 , myślę że raczej tak . Ja mam ciepłe oczy
Dziękuje za pomoc
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 12:07   #214
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Cieszę się , jeśli pomogłam
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 14:25   #215
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy te cienie Clinique GWP dostępne na Allegro są takiej samej jakości jak pełnowymiarowe?

Miałam jedne cienie i były malutkie, pojemność dużo dużo mniejsza niż pełnowymiarowych.


Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość

Niedawno ogladając odcienie cieni Clinique w Douglassie, wdałam się w pogawędkę z panią konsultantką. Bardzo miła , życzliwa osoba ( znam ją i nie raz korzystałam z jej naprawdę fachowej pomocy). Zapytała mnie ,dlaczego tak przyczepiłam się do klinikowych cieni , toż to przeciętniaki . Słabo się sprzedają bo i trwałość kiepska i mały wybór kolorów eee.... Kupują je najczęsciej osoby alergiczne , które nie mogą używać innych, tych naprawdę dobrych.


Nie wiedzą, co mają dobrego
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 20:21   #216
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Miałam jedne cienie i były malutkie, pojemność dużo dużo mniejsza niż pełnowymiarowych.
Margaretko, zauważyłam, że są dużo mniejsze, ale chodziło mi bardziej o to, czy jakość jest ta sama.

Pytam, bo kupiłam sobie kiedyś na Allegro cienie GWP z EL i były gorsze niż te, które testowałam w perfumerii
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 21:04   #217
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Wiesz co, sama się zastanawiam. Mam jeden pełnowymiarowy cień i jeden taki GWP. Ten GWP jest jakiś dziwny. Problem w tym, że nie mialam okazji dobrze ich przetestować. Za jakiś czas postaram się to zrobić.
Szkoda byłoby, gdyby cienie GWP były gorszej jakości, bo wtedynie można ich tak naprawdę wypróbować.

Mam też cienie GWP z EL, gdybym miała na podstawie tego GWP kupić pełnowymiarowe opakowanie, to bym nie kupiła.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 21:25   #218
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Mam NFIS z Clinique i EL - pierwsze to paleta szostek Colour Surge, a drugie to poczworna kostka Pure Color - oba produkty sa identyczne jak te pelnowymiarowe. Colour Surge nie roznia sie niczym od standardowych cieni (poza opakowaniem, metal jest zmatowiony, a nie lustrzany). Natomiast paleta EL to polaczone ze soba cztery kostki z pojedynczych cieni serii Pure Color - porownywalam w Sephorze z jedynkami i cienie sa te same.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 21:34   #219
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

vril, jak tam puder? Miałas czas go przetestować?

Czekam dość niecierpliwie, żeby się dowiedzieć i jakby co, to może popędzę na Allegro.
Może, bo ostatnio mam fazę na cienie

Obmacałam dzisiaj czwórki: Choco-latte i Teddy Bear. Choco mi się podobały, Teddy mają 3 (albo nawet4??) kostki matowe, a matowe cienie jakoś nie bardzo wyglądają u mnie na powiekach.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 21:49   #220
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

O pudrze napisze jak przetestuje wszystkie warianty - krem, filtr, podklad, co popadnie. Uzylam go dopiero dwa razy na "gola" twarz (nawet kremu nie mialam - DDMG mi sie skonczyl, a wszystko inne zapycha ) i wyszlo cudnie, wreszcie twarz nie odcinala sie od szyi, znaczy "chyba" bieli Za drugim razem nalozylam na lekki podklad i tez swietnie, tzn. zadnej nadprogramowej produkcji sebum (nic a nic), twarz byla naturalna, czyli ani matowa ani blyszczaca - odbijala swiatlo jak skora bez makeup'u. Drobinki widoczne z bliska, do lustra, dla otoczenia niewidoczne. Podsumowujac - jak na razie jestem zadowolona, wydaje sie byc pudrem dajacym naturalne wykonczenie (nakladam bardzo malo, jak zawsze), zdecydowanie jest jednak dla osob z bardzo jasna karnacja. Ale to tylko wstepny opis, dam znac jak potestuje wiecej, naloze na rozne mazidla i posprawdzam jak sie sprawuje nalozony w wiekszej ilosci.
Aha - pieronsko dymi. Jest niezwykle mialki (najbardziej ze wszystkich posiadanych), z pedzla i pudelka (gdy nim lekko porusze lub stukne stawiajac) leci dym - bardzo lotne cholerstwo i trzeba uwazac, co by cennego nabytku nie poslac droga krzyzowa w swiat. Musze przemyslec nakladanie puszkiem ale nie lubie tego, wole pedzle. Jeden minus - opakowanie nie zawiera zadnej gabeczki ani puszka wlasnie, wiec jak ktos chcialby go nosic ze soba to lepiej zaopatrzyc sie w jakis "przytrzymywacz" miedzy sitkiem, a zakretka, bo wyleci polowa przez dziurki.

Margaretka, a ja wlasnie lubie matowe i mnie Lola zaintrygowala tym, ze High Impact przypominaja Colour Surge Velvet
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 00:20   #221
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Clinique - kolorówka

byłam w perfumerii i pani odradziła mi Superbalanced i pokazała jakieś inne podkłady do cery od normalnej-mieszanej (nie ma takiego t_y_l_k_o do mieszanej :/)
Poniewaz nie mogłam się zdecydować na żaden kolor od razu więc dano mi próbkę
Mam w domku Perfecty Real.. no i kolor chyba ok (nr 24). Pomalowałam się nim dziś na spotkanie w klubie i wytrzymał nawet całkiem nie naruszony 6h Teraz go zmyłam.. cera jest tak fajnie gładka i nawilżona.. taka "inna" fajna w dotyku. Wiecie coś o tym kosmetyku? Fajny..czy raczej dziękujemy koledze
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 09:23   #222
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam NFIS z Clinique i EL - pierwsze to paleta szostek Colour Surge, a drugie to poczworna kostka Pure Color - oba produkty sa identyczne jak te pelnowymiarowe. Colour Surge nie roznia sie niczym od standardowych cieni (poza opakowaniem, metal jest zmatowiony, a nie lustrzany). Natomiast paleta EL to polaczone ze soba cztery kostki z pojedynczych cieni serii Pure Color - porownywalam w Sephorze z jedynkami i cienie sa te same.

Czyli kolory te same, a jakość też?
Dopytuję, bo właśnie mam okazję kupić zielone GWP: Buttermilk + Lilac Truffle. Wolałabym w srebrym opakowaniu, kartoniku itd (bo ja jestem wielką estetką, jeśli chodzi o kosmetyki i opakowania), ale nie mogłam nigdzie obejrzeć tego Lilac Truffle i wolę nie kupować w ciemno pełnowymiarowego opakowania, zwłaszcza, że jest sporo droższe.



Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
O pudrze napisze jak przetestuje wszystkie warianty - krem, filtr, podklad, co popadnie. Uzylam go dopiero dwa razy na "gola" twarz (nawet kremu nie mialam - DDMG mi sie skonczyl, a wszystko inne zapycha ) i wyszlo cudnie, wreszcie twarz nie odcinala sie od szyi, znaczy "chyba" bieli Za drugim razem nalozylam na lekki podklad i tez swietnie, tzn. zadnej nadprogramowej produkcji sebum (nic a nic), twarz byla naturalna, czyli ani matowa ani blyszczaca - odbijala swiatlo jak skora bez makeup'u. Drobinki widoczne z bliska, do lustra, dla otoczenia niewidoczne. Podsumowujac - jak na razie jestem zadowolona, wydaje sie byc pudrem dajacym naturalne wykonczenie (nakladam bardzo malo, jak zawsze), zdecydowanie jest jednak dla osob z bardzo jasna karnacja. Ale to tylko wstepny opis, dam znac jak potestuje wiecej, naloze na rozne mazidla i posprawdzam jak sie sprawuje nalozony w wiekszej ilosci.
Aha - pieronsko dymi. Jest niezwykle mialki (najbardziej ze wszystkich posiadanych), z pedzla i pudelka (gdy nim lekko porusze lub stukne stawiajac) leci dym - bardzo lotne cholerstwo i trzeba uwazac, co by cennego nabytku nie poslac droga krzyzowa w swiat. Musze przemyslec nakladanie puszkiem ale nie lubie tego, wole pedzle. Jeden minus - opakowanie nie zawiera zadnej gabeczki ani puszka wlasnie, wiec jak ktos chcialby go nosic ze soba to lepiej zaopatrzyc sie w jakis "przytrzymywacz" miedzy sitkiem, a zakretka, bo wyleci polowa przez dziurki.

Margaretka, a ja wlasnie lubie matowe i mnie Lola zaintrygowala tym, ze High Impact przypominaja Colour Surge Velvet

Próbuję sobie wmówić że mi jednak nie odpowiada
Ale powaznie mówiąc: jeżeli tak pyli jak mówisz, że na razie go sobie odpuszczę: nie mogę czegoś takiego używać. I tak musiałam ostatnio odpuścić sobie skrobię, ze względu na pylenie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 11:10   #223
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Margaretka z zielakami nie mialam w ogole stycznosci, a te moje w srebrnej kasetce sa takie same jak pelnowymiarowe produkty, czyli Softy odpowiadaja duzym, oryginalnym Softom.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clinique paleta 6.JPG (103,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EL paleta 4.JPG (107,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg El paleta PC.JPG (95,1 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-10-04 o 11:57
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 11:51   #224
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Rozumiem, myślałam, że pisałaś tez o zielonych GWP Clinique.

Klinikomaniaczki z Wrocławia, mam prośbę: gdybyście gdzieś zobaczyły Lilac Truffle, to dajcie znać
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:20   #225
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
byłam w perfumerii i pani odradziła mi Superbalanced i pokazała jakieś inne podkłady do cery od normalnej-mieszanej (nie ma takiego t_y_l_k_o do mieszanej :/)
Poniewaz nie mogłam się zdecydować na żaden kolor od razu więc dano mi próbkę
Mam w domku Perfecty Real.. no i kolor chyba ok (nr 24). Pomalowałam się nim dziś na spotkanie w klubie i wytrzymał nawet całkiem nie naruszony 6h Teraz go zmyłam.. cera jest tak fajnie gładka i nawilżona.. taka "inna" fajna w dotyku. Wiecie coś o tym kosmetyku? Fajny..czy raczej dziękujemy koledze
Cześć Dziewczyny
Przybyłam tu ...hehehe...z "Perfum", ale ostatnio to własnie kolorówka pochałania wszystkie moje myśli a szczególnie clinique

Co do pytania Rei:
- ja zuzyłam 3 tubli tego podkładu (kolory 08, 04 i 02) i powiem tak, jest to baaardzo fajny podkład. Jednak trzeba zaznaczyć, że ma bardzo treściwą konsystencję i kiepsko sie rozsmarowywuje. Jendnak, gdy przy nakładaniu poswięcimy mu troche czasu i cierpliwości efekt będzie super .... trzeba mu trochę czasu poświęcić, bo skubany nie do końca roztarty lubi uwidaczniać pory .
Podkałd bardzo dobrze kryje (dkla mnie to wazne bo mam cere naczynkową na policzkach suchą i wrazliwą a do tego wiecznie świecąca się w strefie t ), ma gęstą/odzywczą konsystencję, doskonale nadaje sie na zimę/jesień dla osób o wrażliwej skórze, nie wysusza skóry, jest nasprawdę przyzwoicie trwały ... a tu mam spore wymagania i jestem dośc surowa w ocenach

Ps. kolor 24...musisz miec baaardzo ciemna karnację ... prawda?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 15:40   #226
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Rozumiem, myślałam, że pisałaś tez o zielonych GWP Clinique.

Klinikomaniaczki z Wrocławia, mam prośbę: gdybyście gdzieś zobaczyły Lilac Truffle, to dajcie znać
Margaretko, nie wiem, czy truffle ale na Zielińskiego babka miała jedynki i dwójki Clinique (oryginały, nie zniszczone itp, jedynki po 40 zł). I fiolety też tam były. Szkoda, że nie spojrzałam jakie...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:36   #227
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Byłam tam niedawno, ale w ogóle nie zwróciłam uwagi na Clinique, tak bardzo szukałam czegoś innego. Na tych samych dwóch stoiskach, gdzie sprzedaję kosmetyki, które spadły z tira?

Dziewczyny, na Allegro pojawiły się cienie Clinique, u tego człowieka:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1446328

Nigdy u niego/niej?nie kupowałam i nie wiem, czy to sprawdzony sprzedawca.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:38   #228
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Przybyłam tu ...hehehe...z "Perfum", ale ostatnio to własnie kolorówka pochałania wszystkie moje myśli a szczególnie clinique

Co do pytania Rei:
- ja zuzyłam 3 tubli tego podkładu (kolory 08, 04 i 02) i powiem tak, jest to baaardzo fajny podkład. Jednak trzeba zaznaczyć, że ma bardzo treściwą konsystencję i kiepsko sie rozsmarowywuje. Jendnak, gdy przy nakładaniu poswięcimy mu troche czasu i cierpliwości efekt będzie super .... trzeba mu trochę czasu poświęcić, bo skubany nie do końca roztarty lubi uwidaczniać pory .
Podkałd bardzo dobrze kryje (dkla mnie to wazne bo mam cere naczynkową na policzkach suchą i wrazliwą a do tego wiecznie świecąca się w strefie t ), ma gęstą/odzywczą konsystencję, doskonale nadaje sie na zimę/jesień dla osób o wrażliwej skórze, nie wysusza skóry, jest nasprawdę przyzwoicie trwały ... a tu mam spore wymagania i jestem dośc surowa w ocenach

Ps. kolor 24...musisz miec baaardzo ciemna karnację ... prawda?
Nie.. to jest taki ciepły (lekko wpadający w brąz) beż.
Dziś pomalowałam się nim na uczelnie.. i kurcze po 4 h świciłam się :/ zapomniałam pudru i dopiero w domu zmatowiłam twarz. Utrzymuje się długo.. ale świece jak latarnia. Jestem w kropce.. Zalezy mi na tej marce.. wiem że te kosmetyki są przyjazne dla skory i tylko jest problem , który jest dla mnie najlepszy - do cery mieszanej.


teraz na KWC znalazłam Superfit nie wiem czy był w perfumerii bo nie zwocilam na niego uwagi Hmmm opinie ma całkiem całkiem
Znacie go? (ale maruudze :p)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2007-10-04 o 20:04
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:07   #229
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Nie.. to jest taki ciepły (lekko wpadający w brąz) beż.
Dziś pomalowałam się nim na uczelnie.. i kurcze po 4 h świciłam się :/ zapomniałam pudru i dopiero w domu zmatowiłam twarz. Utrzymuje się długo.. ale świece jak latarnia. Jestem w kropce.. Zalezy mi na tej marce.. wiem że te kosmetyki są przyjazne dla skory i tylko jest problem , który jest dla mnie najlepszy - do cery mieszanej.


teraz na KWC znalazłam Superfit nie wiem czy był w perfumerii bo nie zwocilam na niego uwagi Hmmm opinie ma całkiem całkiem
Znacie go? (ale maruudze :p)

znamy...ja osobiście nie polecam..po godzinie swiece się jak żarówka,ma taką gumowatą konsystencję..koleżanki używają,ale tez jakoś bez przekonania i między bajki należy włożyc tekst o trwałości tego podkładu..z tego co pamiętam używasz TM Loreala,też uważam,ze to jeden z przyjemniejszych podkładów za w sumie nie za wielką kase.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 21:19   #230
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
znamy...ja osobiście nie polecam..po godzinie swiece się jak żarówka,ma taką gumowatą konsystencję..koleżanki używają,ale tez jakoś bez przekonania i między bajki należy włożyc tekst o trwałości tego podkładu..z tego co pamiętam używasz TM Loreala,też uważam,ze to jeden z przyjemniejszych podkładów za w sumie nie za wielką kase.
True Match i Revlona (mam dwa odcienie i zależy od koloru cery, lub razem oba - modelując twarz) Teraz właśnie chce coś pomiędzy jasnym W3 L'oreala a Natural Tan Revlona hehe no i kombinuje z Clinique
Dziekuję
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 22:44   #231
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Byłam tam niedawno, ale w ogóle nie zwróciłam uwagi na Clinique, tak bardzo szukałam czegoś innego. Na tych samych dwóch stoiskach, gdzie sprzedaję kosmetyki, które spadły z tira?

Dziewczyny, na Allegro pojawiły się cienie Clinique, u tego człowieka:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1446328

Nigdy u niego/niej?nie kupowałam i nie wiem, czy to sprawdzony sprzedawca.
Dokładnie na tym stoisku z Avonem. Ogólnie się bardzo zdziwiłam ponieważ wysokopółkowych produktów nigdy tam nie widziałam. Były też cienie HR, Chanel, mnóstwo kredek do oczu i ust, parę podkładów Lauder i Clinique. Kliniki oryginalne na 100%, kredki też - reszcie sie nie przyglądałam dokładnie ale wyglądały bardzo porządnie (Diory i Chanele podrobione rozróżniam raczej bez problemu). Do wszystkiego były pudełeczka. W każdym razie klinik, którego kupiłam jest w porządku na 100% i zupełnie nietknięty, nowiutki i świeży.

Aż szkoda, że nie mogę bywać w okolicy Z. regularniej, może mają takie produkty częsciej...

U sprzedawcy nic nie kupowałam ale kiedyś byłam bliska zakupienia linera w słoiczku i wydaje mi się, ze jest OK.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 22:50   #232
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Wiesz co, zupełnie nie kojarzę, które to stoisko... Majade pomocy, bo jutro chętnie się tam przejadę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 23:10   #233
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Wiesz co, zupełnie nie kojarzę, które to stoisko... Majade pomocy, bo jutro chętnie się tam przejadę
Margaretko, jest to alejka równoległa do ul. Zielińskiego i najdalej od tej ulicy oddalona, niemal przy ogrodzeniu.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-10-05 o 09:52
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 23:24   #234
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Jeżeli to jest to stoisko, o którym myślę, to znaczy, że ja byłam tam w zeszłym tygodniu i zupełnie nie zauważyłam tych kosmetyków

Dziękuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 09:50   #235
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jeżeli to jest to stoisko, o którym myślę, to znaczy, że ja byłam tam w zeszłym tygodniu i zupełnie nie zauważyłam tych kosmetyków

Dziękuję
Ja byłam we wtorek po południu. Żałuję, że nie dopytałam babki o jakieś szczegóły...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 10:21   #236
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
True Match i Revlona (mam dwa odcienie i zależy od koloru cery, lub razem oba - modelując twarz) Teraz właśnie chce coś pomiędzy jasnym W3 L'oreala a Natural Tan Revlona hehe no i kombinuje z Clinique
Dziekuję
Rei, a może spróbujesz coś z Estee Lauder? To siostrzana marka Clinique, troszeczkę droższa, mogą mieć podobne produkty. Ja ostatnio kupiłam Individualist, ale nie polecam do cery mieszanej, jest zdecydowanie za lekki. Może Double Wear?
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 11:12   #237
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
W każdym razie klinik, którego kupiłam jest w porządku na 100% i zupełnie nietknięty, nowiutki i świeży.
Przyznaj sie - co kupilas I zdjecie, zdjecia, zdjeciuchna prosze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 12:06   #238
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny czy w naszych sephorach/douglasach sa dostępne cienie trio colour surge?
Zastanawiam się, czy tylko moje są takie ubogie czy też w całej PL nie ma?
A, i jeżeli sa dostepne, to w jakiej cenie?
Z góry dziekuję za odpowiedź
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:12   #239
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przyznaj sie - co kupilas I zdjecie, zdjecia, zdjeciuchna prosze

Dołączam się

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w naszych sephorach/douglasach sa dostępne cienie trio colour surge?
Zastanawiam się, czy tylko moje są takie ubogie czy też w całej PL nie ma?
A, i jeżeli sa dostepne, to w jakiej cenie?
Z góry dziekuję za odpowiedź

Ostatnio szukałam we Wrocławiu i nie widziałam. Było sporo jedynek, kilka dwójek, ze 3 czwórki i ani jednej trójki. Byłam we wszystkich Douglasach i większości Sephor.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:57   #240
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w naszych sephorach/douglasach sa dostępne cienie trio colour surge?
Zastanawiam się, czy tylko moje są takie ubogie czy też w całej PL nie ma?
A, i jeżeli sa dostepne, to w jakiej cenie?
Z góry dziekuję za odpowiedź
W moim mieście jest trio 101 i 102 w cenie 120 zł . Dowiedziałam się również , że jesienne nowości Clinique nie dotrą do naszego kraju , szkoda :- (
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.