Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 16:43   #3541
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Robienie zamówień w bardzo krótkich odstępach czasu, a także płacanie tą samą kartą za zamówienia na różne nazwiska i adresy wzbudza czujność centrów rozliczeniowych. I obawiam się, że stąd biorą się prośby o podanie CVV2. Tylko nie wiem co potem Truskawa robi z tym CVV2 - przekazuje centrum rozliczeniowemu a ono ponownie łączy się z systemem bankowym?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:48   #3542
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Robienie zamówień w bardzo krótkich odstępach czasu, a także płacanie tą samą kartą za zamówienia na różne nazwiska i adresy wzbudza czujność centrów rozliczeniowych. I obawiam się, że stąd biorą się prośby o podanie CVV2. Tylko nie wiem co potem Truskawa robi z tym CVV2 - przekazuje centrum rozliczeniowemu a ono ponownie łączy się z systemem bankowym?
A skąd o tym wiesz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:08   #3543
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
dokladnie to samo ja mam w skrzynce i to w 3 mailach, na kazdy moj, równiez ta sama odpowiedź....
A moge sama anulowac zamowienie, czy czekac do tych 7 dni? tylko ja chce swoje pieniadze z powrotem !!!!!
Ja tez je anuluje jeśli dzisiaj nie dostane odpowiedzi na mojego porannego maila-cały dzień cisza w eterze ze strony tru
Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Czyli Truskawa potrzebuje tego kodu, by przekazać go bankowi?
Myślę, że bank zna te kody, skoro sie je sprawdza w necie. Chodzi o to, że gdyby ktoś jakoś poznał numer Twojej karty to nie kupi nic, bo musi jeszcze znac ten kod i podac go na zaszyfrowanej części strony przy potwierdzaniu płatności.
Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
jeśli w końcu ta kasa zeszła mi z karty (wczoraj tego nie było) to po co do cholery był im potrzebny ten kod
Tez sobie zadaję to pytanie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mój Bamboo też dotarł mam awizo na paczkę z Hong Kongu jutro rano odbiorę bo dziś zbyt jestem zmęczona po pracy by iśc kawał drogi na pocztę.
Ja tez mam awizo, zaraz lecę na pocztę
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super Aguś. Cieszę się.

Z moim niestety nic się nie ruszyło.
Przyleci w koncu
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
inu, nie przejmuj się.. mi odpisali, że nie zwrócą mi za 6 anulownych transakcji, bo... nie dostali pieniędzy no ciekawe jak to możliwe, skoro płaciłam na ich stronie
Jak na nich ryknęłam to dwie się od razu znalazły
Trzymaj się
To już bezczelne z ich strony, wypierać się dokonanych przez klientów płatności
Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Robienie zamówień w bardzo krótkich odstępach czasu, a także płacanie tą samą kartą za zamówienia na różne nazwiska i adresy wzbudza czujność centrów rozliczeniowych. I obawiam się, że stąd biorą się prośby o podanie CVV2. Tylko nie wiem co potem Truskawa robi z tym CVV2 - przekazuje centrum rozliczeniowemu a ono ponownie łączy się z systemem bankowym?
To muszę zburzyć tę teorię-ja robiłam raptem 4 zamówienie na mój adres, wartości nieduże i też ode mnie chcą kodu
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:11   #3544
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Robienie zamówień w bardzo krótkich odstępach czasu, a także płacanie tą samą kartą za zamówienia na różne nazwiska i adresy wzbudza czujność centrów rozliczeniowych.
Praktykowałam wszystko, co w/w i żadnych próśb o kody i dziwnych maili póki co nie doświadczyłam.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:35   #3545
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Do mnie też dotarł bambusek.....a raczej bambus.....rety jaki on wielki
Do tego szampon Tigi i błyszczyk Chanel- wszystko cudne.

martwi mie jednak kolejne zamówienie, za które już ściągnęli kase, a nie chcą wysłac , tylko żadaja kodu

Czy któraś z Was mimo tych dziwnych maili dostała jednak paczkę? Proszę mnie uspokoić
Geoniu, który błyszczyk chanel zamówiłaś?Chciałam dzis naocznie poogladać błyszczyki chanelki nr 12bonbon, 13tutti fritti, 15sorbet i 17Pink candy, byłam w 2 douglasach i nigdzie ich nie mieli No i jak tu którys zamówić?
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:35   #3546
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja tez mam awizo, zaraz lecę na pocztę

Przyleci w koncu

Super. To czekamy na relację i pierwsze wrażenia.

Dziękuję za wsparcie. Przy moim bambusie w końcu coś drgnęło. Jest "processing".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:40   #3547
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny jaki adres mailowy Truskawki wpisujecie płacac przez Paypal?
Sprobuje tej metody, bo boje sie znow historii z kodem karty
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 17:46   #3548
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Witajcie Tru-maniaczki nie pisałam w tym wątku jeszcze ale chyba już doktorat z Truskawy mogłabym napisać po codziennej lekturze Piszę aby sie pochwalić ze mój pierwszy truskawkowy łup - maczek almond blossom już do mnie przyleciał (zamówienie poszło w niedzielę, wiec całkiem szybko ) gdyby nie to ze pocztę zamykają za 20 minut już bym po niego pobiegła ale jakoś wytrzymam do jutra, chyba....
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:46   #3549
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No - bambusiątko już się zadomowiło w moim kuferku
Dzisiaj się nim tylko lekko musnęłam i stwierdzam, ze nie wiem kiedy dokopię się pod piękny rysunek, ponieważ zawiera on strasznie dużo drobinek i trzeba nakładac go bardzo oszczędnie. Ale ogólnie jest cudny i cieszę się, ze go wzięłam (nawet za te głupie 90zł...)
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:11   #3550
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

nie wiem, czemu tak jest, ale na kartę w mbanku trzeba czekać łącznie miesiąc. i jak tu człowiek ma wytrzymać? 77 się wczoraj pojawiły i równie nagle zniknęły.
Ogólnie dość sporo wrzucili cieni z Chanela, także tych pojedynczych, bo były duże braki Są też blue notes, najnowsze granaciki, ale widziałam na żywo i ten granacik jest bardzo brudnym, szaroburym granacikiem i chyba nie byłby dobry. Z Diora wrzucili susnet cafe, najbardziej rozchwytywany zestawik 5 ostatnimi czasy, bardzo perłowy, ale ja mam i jakoś nie pieję na ich widok - starość.. no i mam wielką nadzieję na błyszczyk w moim ulubionym kolorze 002 z plastic, czyli żarówiasty różowy długo nie było boję się tylko trochę, że jak ta karta doleci w końcu, to będę musiała ją gdzieś zgubić niby przypadkiem, bo mogłabym wykupić wszystkie limitowanki, jakie tylko są na Tru. Widziałyście promocyjny zestaw Chanel za 86 zł, uprzednio za 130? oczywiście zdjęcie usunęli, ale pamiętam, że były fajne brąziki, o ile to brąziki oczywiście.
widziałam też wspaniałe balsamy do ciała z jakiejś nieznanej mi firmy creme brulee i inne smakołyki.

jak człowiek się odchudza, to przynajmniej krem do ciała zostaje smakowity

Mariola, gdzie Twój biotherm?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:27   #3551
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ja się musze pożalić
UC Bytom złapał mi paczkę, wysłałam im potwierdzenie złożenia zamówienia 2,5 tygodnia temu i do tej pory nie ma tej paczki. Dodzwonić się też tradycyjnie nie mogę Denerwuje się czy w ogóle tą paczke dostanę...
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 18:32   #3552
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie wiem, czemu tak jest, ale na kartę w mbanku trzeba czekać łącznie miesiąc. i jak tu człowiek ma wytrzymać? 77 się wczoraj pojawiły i równie nagle zniknęły.
Ogólnie dość sporo wrzucili cieni z Chanela, także tych pojedynczych, bo były duże braki Są też blue notes, najnowsze granaciki, ale widziałam na żywo i ten granacik jest bardzo brudnym, szaroburym granacikiem i chyba nie byłby dobry. Z Diora wrzucili susnet cafe, najbardziej rozchwytywany zestawik 5 ostatnimi czasy, bardzo perłowy, ale ja mam i jakoś nie pieję na ich widok - starość.. no i mam wielką nadzieję na błyszczyk w moim ulubionym kolorze 002 z plastic, czyli żarówiasty różowy długo nie było boję się tylko trochę, że jak ta karta doleci w końcu, to będę musiała ją gdzieś zgubić niby przypadkiem, bo mogłabym wykupić wszystkie limitowanki, jakie tylko są na Tru. Widziałyście promocyjny zestaw Chanel za 86 zł, uprzednio za 130? oczywiście zdjęcie usunęli, ale pamiętam, że były fajne brąziki, o ile to brąziki oczywiście.
widziałam też wspaniałe balsamy do ciała z jakiejś nieznanej mi firmy creme brulee i inne smakołyki.

jak człowiek się odchudza, to przynajmniej krem do ciała zostaje smakowity

Mariola, gdzie Twój biotherm?

chodzi o tego chanela: Travel Collection Multi Use Colour Palette?
ja mialam na niego chec juz wczesniej, jak byl w promocji przed gwiazdka..
ma juz ktos ta paletke?ciekawa jestem czy warto, bo jednak troche kosztuje (nie biorac pod uwage naszej sklepowej ceny)a jest tylko 8g. I ciekawe kiedy byla w sklepach, ale chyba nie tak dawno...
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:37   #3553
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie wiem, czemu tak jest, ale na kartę w mbanku trzeba czekać łącznie miesiąc. i jak tu człowiek ma wytrzymać? 77 się wczoraj pojawiły i równie nagle zniknęły.
Ogólnie dość sporo wrzucili cieni z Chanela, także tych pojedynczych, bo były duże braki Są też blue notes, najnowsze granaciki, ale widziałam na żywo i ten granacik jest bardzo brudnym, szaroburym granacikiem i chyba nie byłby dobry. Z Diora wrzucili susnet cafe, najbardziej rozchwytywany zestawik 5 ostatnimi czasy, bardzo perłowy, ale ja mam i jakoś nie pieję na ich widok - starość.. no i mam wielką nadzieję na błyszczyk w moim ulubionym kolorze 002 z plastic, czyli żarówiasty różowy długo nie było boję się tylko trochę, że jak ta karta doleci w końcu, to będę musiała ją gdzieś zgubić niby przypadkiem, bo mogłabym wykupić wszystkie limitowanki, jakie tylko są na Tru. Widziałyście promocyjny zestaw Chanel za 86 zł, uprzednio za 130? oczywiście zdjęcie usunęli, ale pamiętam, że były fajne brąziki, o ile to brąziki oczywiście.
widziałam też wspaniałe balsamy do ciała z jakiejś nieznanej mi firmy creme brulee i inne smakołyki.

jak człowiek się odchudza, to przynajmniej krem do ciała zostaje smakowity

Mariola, gdzie Twój biotherm?
Ha ! Mój Biotherm jest..... na moje buźce od rana
Jest super !!!!!! Niemal lepszy od HR. Leciutki, śliczny kolor, idealnie stapia się z buzią, świetnie rozsmarowuje. Jak dla mnie idealnie kryje i buzia wygląda super świeżo Jestem zachwycona Nie ciemnieje, nie wysusza
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:37   #3554
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja się musze pożalić
UC Bytom złapał mi paczkę, wysłałam im potwierdzenie złożenia zamówienia 2,5 tygodnia temu i do tej pory nie ma tej paczki. Dodzwonić się też tradycyjnie nie mogę Denerwuje się czy w ogóle tą paczke dostanę...


Sądziłam że już dawno otrzymałaś swoją paczuszkę Aniu.
Co oni? W kulki sobie lecą w tym UC?

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:24   #3555
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki adres mailowy Truskawki wpisujecie płacac przez Paypal?
Sprobuje tej metody, bo boje sie znow historii z kodem karty
przy płaceniu wybierasz zakładkę PayPal, i podajesz swój adres mailowy, jaki masz zarejestrowany w PayPal, następnie guzik "authorize payment" naciskasz jeden raz.
I tyle Potem jest przycisk (na potwierdzeniu zamówienia przenoszący na stronę PayPal, gdzie się logujesz i potwierdzasz płatność.
Tfu tfu odpukac, jeszcze mnie ten sposób nie zawiódł
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:37   #3556
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Sądziłam że już dawno otrzymałaś swoją paczuszkę Aniu.
Co oni? W kulki sobie lecą w tym UC?

nie mam pojecia, denerwuje mnie to że w Polsce wszystko jest niezorganizowane, robią co chcą, wysyłają zawiadomienie a potem to już nic nie wiadomo. Po co podaja nr telefonu gdzie można otrzymać informacje skoro dodzwonienie sie jest praktycznie niemozliwe. Nie wiem czy dostali to potwierdzenie? 3 tygodnie odprawiać małą paczuszkę to gruba przesada
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:43   #3557
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Chcialam podziękować noskowi za truskawkowe zakupy

Mam już Clinique podklad i Bamboo Och i ach
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:44   #3558
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
chodzi o tego chanela: Travel Collection Multi Use Colour Palette?
ja mialam na niego chec juz wczesniej, jak byl w promocji przed gwiazdka..
ma juz ktos ta paletke?ciekawa jestem czy warto, bo jednak troche kosztuje (nie biorac pod uwage naszej sklepowej ceny)a jest tylko 8g. I ciekawe kiedy byla w sklepach, ale chyba nie tak dawno...
Jeżeli chodzi Wam o tę paletkę na promocji w Tru, to ja ją mam
Kupowałam na allegro, nie na Tru, pewnie jakiś rok temu.
Generalnie jestem zadowolona, jest taka uniwersalna - lubię ją brać na wyjazdy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:58   #3559
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Zastanawiam się nad czymś fajnym do mycia buzi Mam już Shiseido, ale chciałabym coś z Biothermu. Zastanawiam się nad tymi 3-ma. Który radzicie wziąć ? Czy każdy jest może kiepski ? Zależy mi głównie na tym, zeby nie ściągał buzi, ładnie się pienił, nie szczypał w oczy jak np. Dermedic, a jakby do tego miło pachniał to już byłabym happy
1/ http://oth.strawberrynet.com/product...33360&goChar=B
2/ http://oth.strawberrynet.com/product...37933&goChar=B
3/ http://oth.strawberrynet.com/product...29973&goChar=B
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 20:07   #3560
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Geoniu, który błyszczyk chanel zamówiłaś?Chciałam dzis naocznie poogladać błyszczyki chanelki nr 12bonbon, 13tutti fritti, 15sorbet i 17Pink candy, byłam w 2 douglasach i nigdzie ich nie mieli No i jak tu którys zamówić?
No ja np. mam 98 i bardzo sobie chwalę mega drobinkowy,ale te drobinki nie są wyczuwalne na ustach no i nie klei się
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super. To czekamy na relację i pierwsze wrażenia.

Dziękuję za wsparcie. Przy moim bambusie w końcu coś drgnęło. Jest "processing".
O , no widziesz, w spólne trzymanie kciuków zawsze pomaga Bambusa będę testować dopiero jutro wieczorem
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja się musze pożalić
UC Bytom złapał mi paczkę, wysłałam im potwierdzenie złożenia zamówienia 2,5 tygodnia temu i do tej pory nie ma tej paczki. Dodzwonić się też tradycyjnie nie mogę Denerwuje się czy w ogóle tą paczke dostanę...
Spróbuj dzwonic z samego rana, ja się tak właśnie dodzwonilam. Ale ogólnie to faktycznie troche długo im zajmuje
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:12   #3561
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No ja np. mam 98 i bardzo sobie chwalę mega drobinkowy,ale te drobinki nie są wyczuwalne na ustach no i nie klei się

O , no widziesz, w spólne trzymanie kciuków zawsze pomaga Bambusa będę testować dopiero jutro wieczorem

Spróbuj dzwonic z samego rana, ja się tak właśnie dodzwonilam. Ale ogólnie to faktycznie troche długo im zajmuje
spróbuję jutro
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:17   #3562
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
nie mam pojecia, denerwuje mnie to że w Polsce wszystko jest niezorganizowane, robią co chcą, wysyłają zawiadomienie a potem to już nic nie wiadomo. Po co podaja nr telefonu gdzie można otrzymać informacje skoro dodzwonienie sie jest praktycznie niemozliwe. Nie wiem czy dostali to potwierdzenie? 3 tygodnie odprawiać małą paczuszkę to gruba przesada
Oczywiście że przesada.
A wysyłałaś do nich poleconym to potwierdzenie?

Aniu - trzymam mocno kciuki.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

O , no widziesz, w spólne trzymanie kciuków zawsze pomaga Bambusa będę testować dopiero jutro wieczorem
Pomaga.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:20   #3563
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Reese mam podobny problem. Przeczytaj koniecznie ta informacje o Urzedzie Celnym w Bytomiu. http://aukcja.onet.pl/phorum/read.ph...329&t=1329&v=f
Nie brzmi to pocieszajaco. Tez dzis probowalam sie dodzwonic z uporem maniaka i nic. Czekam dopiero 3 dni. Co bedzie dalej? Strach myslec, a zalezy mi na czasie, konczy mi sie waznosc karty kredytowej, musze zdazyc wyslac papiery z prosba o zwrot cla do Truskawki, to trwa do 2 tygodni z tego co piszecie.
No wlasnie dziewczyny, mam w zwiazku z tym pytanie. Czy moge Truskawce zasugerowac numer konta na ktore maja mi zwrocic pieniadze za clo? Czy tez zwracaja pieniadze zawsze na konto z ktorego placocno za zakupy?
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:21   #3564
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Chciałam ogromnie podziękować przemiłym osóbką, a mianowicie anmarie i Maggie za pomoc w truskawkowych zakupach Dziękuję dziewczyny
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:25   #3565
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi Wam o tę paletkę na promocji w Tru, to ja ją mam
Kupowałam na allegro, nie na Tru, pewnie jakiś rok temu.
Generalnie jestem zadowolona, jest taka uniwersalna - lubię ją brać na wyjazdy

tak, wlasnie o nia
szkoda ze nie ma jej na KWC, jest podobna Aqualumieres, ale to chyba jest cos innego a ta z truskawki jest wydajna?rozumiem ze sa w niej 4 cienie,2 pomadki i 2 blyszczyki, tak? jak sie sprawuja cienie,ladne kolory?
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:10   #3566
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
tak, wlasnie o nia
szkoda ze nie ma jej na KWC, jest podobna Aqualumieres, ale to chyba jest cos innego a ta z truskawki jest wydajna?rozumiem ze sa w niej 4 cienie,2 pomadki i 2 blyszczyki, tak? jak sie sprawuja cienie,ladne kolory?
Aqualumieres są inne z tego co pamięteam.
Tak, tu są 4 cienie, dwa błyszczyki i dwa wielofunkcyjne cosie Te cosie można nakładać też jako róż na policzki. I dla mnie tych dwóch cosi mogłoby nie być
Ale cienie są fajne - takie delikatne brązy, ale z perłą, nie matowe, do bardzo delikatnego (wg moich kryteriów ) smoky w sam raz.
Błyszczyki też są fajne
Myślę że za tę cenę warto.
Ale z drugiej strony mogę nie być obiektywna, bo ja uwielbiam takie wielofunkcyjne paletki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:13   #3567
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
Reese mam podobny problem. Przeczytaj koniecznie ta informacje o Urzedzie Celnym w Bytomiu. http://aukcja.onet.pl/phorum/read.ph...329&t=1329&v=f
Nie brzmi to pocieszajaco. Tez dzis probowalam sie dodzwonic z uporem maniaka i nic. Czekam dopiero 3 dni. Co bedzie dalej? Strach myslec, a zalezy mi na czasie, konczy mi sie waznosc karty kredytowej, musze zdazyc wyslac papiery z prosba o zwrot cla do Truskawki, to trwa do 2 tygodni z tego co piszecie.
No wlasnie dziewczyny, mam w zwiazku z tym pytanie. Czy moge Truskawce zasugerowac numer konta na ktore maja mi zwrocic pieniadze za clo? Czy tez zwracaja pieniadze zawsze na konto z ktorego placocno za zakupy?
o rany No to pięknie się tam dzieje. Może faktycznie trzeba dzwonić i skarżyć. Już pal licho cło, zapłacę, trudno sie mówi, ale nie wierzę że to aż takie trudne policzyć wypisać papierki i w drogę, a jak mają za mało ludzi to niech nie zatrzymują tyle paczek

Asiu, wysłałąm mailem bo tak sobie życzą
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:13   #3568
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Obiecałam sobie, że najpierw wykończę moją listę, a potem dopiero będę kupować kosmetyki spoza listy. No i co? No i
Kliknęłam wczoraj Sunset Cafe Diora.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:21   #3569
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ha ! Mój Biotherm jest..... na moje buźce od rana
Jest super !!!!!! Niemal lepszy od HR. Leciutki, śliczny kolor, idealnie stapia się z buzią, świetnie rozsmarowuje. Jak dla mnie idealnie kryje i buzia wygląda super świeżo Jestem zachwycona Nie ciemnieje, nie wysusza
Mariola, kusicielko Od dawna się czaję na ten podkład i miałam nadzieję,że będzie okropny
Możesz mniej więcej opisać jego kolor i czy nie włazi w pory?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:21   #3570
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, że najpierw wykończę moją listę, a potem dopiero będę kupować kosmetyki spoza listy. No i co? No i
Kliknęłam wczoraj Sunset Cafe Diora.
Margaretko daj koniecznie znać jak się sprawdza ta paletka, ok?
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.