Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-18, 19:17   #3151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Fryzjerzy przewa¿nie zawsze pytaj± czym w³osy by³y farbowane - je¶li odpowied¼ brzmi ,,Palette,, to napewno bêdzie k±piel rozja¶niaj±ca lub dekoloryzacja.

Melina
...co tam?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 19:18
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:42   #3152
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
To sie módl teraz, ¿eby jakakolwiek inna farba chwyci³a Ci kolor po palecie
Kole¿anka moja po palecie dosta³a strupów na g³owie i porobi³y siê jej z tego guzy, a w³osy wy³azi³y gar¶ciami. 6 mc trwa³a diagnoza co jej jest. Wysz³o w koñcu, ¿e zatru³y j± toksyny z tej farby (ponoæ wyj±tkowe badziewie, a stê¿enie tego w farbie jest tym wiêksze im ciemniejszy kolor wybieramy). Zatrucie by³o tak du¿e i na tyle powa¿ne (kilka lat farbowania na czarno paletk± zrobi³o swoje), ¿e trafi³a do szpitala z podejrzeniem nowotworu. Po roku wiemy, ¿e to nic z³o¶liwego.... ale co przesz³a to jej. Nadal siê leczy i przeklina producenta paletki. Z ostatnich wie¶ci wiem, ¿e chce pozwaæ producenta do s±du.
W tym wzglêdzie farby profesjonalne te¿ s± jednak lepsze i bardziej delikatne.
Aczkolwiek jak ju¿ raz co¶ Ciê uczuli³o to rób próbê uczuleniow±, ju¿ zawsze przed farbowaniem jak±kolwiek farb±.
Ty wiesz, ¿e ja mia³am podobnie? :/ Farbowa³am Feniksem, potem przesz³am na Joannê i zaczê³a mnie swêdzieæ g³owa, mia³am paskudne strupy, a naskórek schodzi³ p³atami normalnie (³upie¿ to nie by³ na pewno, bo ³upie¿ A¯ tak strasznie nie wygl±da :/) Dopiero teraz mi przechodzi, a przecie¿ ju¿ 2 razy zd±¿y³am zmieniæ farbê. Lubi³am Feniksa, bo kolor by³ ³adny, ale niszczy³ nieziemsko i wypada³y po nim w³osy.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:47   #3153
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kasia swietny kolor, jesli chodzi jednak o allvaves to z tego co pamietam niemal kazdy na poczatku blyskal czerwienia, ale tez znikal; swietny polysk na wlosach

kathy nie jechalas dzisiaj 523?? bo widzialam takie piekne rude loki, ale nie wiem jak wygladasz, (masz rudo zrobione brwi??)
w ogole to cala warszawa jest obstawiona tymi ekologicznymi modnymi farbami, ciekawe czy jest ktos z nich stale zadowolony (slyszalam, ze wychodza coraz ciemniej i srednio ze sciaganiem koloru)
no tak z zamawianiem trzeba uwazac, mnie zawsze wyhamuja jesli zamawiajac nie sprawdze komentarzy; ale najdluzej czekalam na ... maszyne do tipsow, 1,5 miesiaca (a w komentach bylo, ze dlugo sie czeka)

agusiaki nie wiem jak teraz , ale z tego co pamietam nic im nie wplacilam wiec pewnie opcja za pobraniem istniala, niemniej dla mnie to byla porazka nie zamowienie

melina jak efekt/?
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:53   #3154
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy powiem tak: HELL YEAH!
Kolor BARDZO mi siê podoba, w³a¶nie o to mi chodzi³o w moich poszukiwaniach! Widzê w nim lekki ton czerwieni (co jak s±dzê jest obecne zawsze przy refleksie ...,44 - jest on tak intensywny), ale mnie to nie tylko nie martwi, ale i odpowiada, bo takie tony dobrze siê komponuj± z moj± cer±. Zobaczymy jak to bêdzie z wyp³ukiwaniem.
T¯ oczywi¶cie zafundowa³ mi miejsca "niedofarbowane", ale na szczê¶cie na spodnich warstwach w³osów, wiêc o ile nie zawieje silniej, to nie bêd± widoczne Zrobi³am te¿ p³ukankê octow± i a¿ by³am zaskoczona ró¿nic± w fakturze w³osów, nie wiedzia³am, ¿e a¿ tyle to daje. Bardzo dziêkujê wszystkim za rady, Kathy szczególnie
Po wyp³acie skuszê siê jednak na Vitality's, zachwyca mnie ta pojemno¶æ. Tylko nie wiem jeszcze czy 7,44, czy bêdê z 8,44 mieszaæ
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:54   #3155
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna
brwi br±zowe
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:04   #3156
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy powiem tak: HELL YEAH!
Kolor BARDZO mi siê podoba, w³a¶nie o to mi chodzi³o w moich poszukiwaniach! Widzê w nim lekki ton czerwieni (co jak s±dzê jest obecne zawsze przy refleksie ...,44 - jest on tak intensywny), ale mnie to nie tylko nie martwi, ale i odpowiada, bo takie tony dobrze siê komponuj± z moj± cer±. Zobaczymy jak to bêdzie z wyp³ukiwaniem.
T¯ oczywi¶cie zafundowa³ mi miejsca "niedofarbowane", ale na szczê¶cie na spodnich warstwach w³osów, wiêc o ile nie zawieje silniej, to nie bêd± widoczne Zrobi³am te¿ p³ukankê octow± i a¿ by³am zaskoczona ró¿nic± w fakturze w³osów, nie wiedzia³am, ¿e a¿ tyle to daje. Bardzo dziêkujê wszystkim za rady, Kathy szczególnie
Po wyp³acie skuszê siê jednak na Vitality's, zachwyca mnie ta pojemno¶æ. Tylko nie wiem jeszcze czy 7,44, czy bêdê z 8,44 mieszaæ
ja farbujê 8.44 vitalitys teraz i nic z czerwieni nie ma.

A czy ja przegapi³am Twoja fotkê, czy¶ jej nie doda³a jeszcze?



heksa - a d³ugo farbowa³a¶ t± farb±? Bo objawy masz ³udz±co podobne... Tyle, ¿e u niej stan by³ juz tak powa¿ny, ¿e mia³a wielkie guzy na ca³ej g³owie i w tych miejscach zero w³osów. Ja obstawia³am nowotwór od razu Jeszcze biedna karmi³a maleñstwo w tym czasie i musia³a natychmiast odstawiæ córciê od cyca
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:04   #3157
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy powiem tak: HELL YEAH!
Kolor BARDZO mi siê podoba, w³a¶nie o to mi chodzi³o w moich poszukiwaniach! Widzê w nim lekki ton czerwieni (co jak s±dzê jest obecne zawsze przy refleksie ...,44 - jest on tak intensywny), ale mnie to nie tylko nie martwi, ale i odpowiada, bo takie tony dobrze siê komponuj± z moj± cer±. Zobaczymy jak to bêdzie z wyp³ukiwaniem.
T¯ oczywi¶cie zafundowa³ mi miejsca "niedofarbowane", ale na szczê¶cie na spodnich warstwach w³osów, wiêc o ile nie zawieje silniej, to nie bêd± widoczne Zrobi³am te¿ p³ukankê octow± i a¿ by³am zaskoczona ró¿nic± w fakturze w³osów, nie wiedzia³am, ¿e a¿ tyle to daje. Bardzo dziêkujê wszystkim za rady, Kathy szczególnie
Po wyp³acie skuszê siê jednak na Vitality's, zachwyca mnie ta pojemno¶æ. Tylko nie wiem jeszcze czy 7,44, czy bêdê z 8,44 mieszaæ
No to bardzo siê cieszêa na przysz³o¶æ to mieszac koniecznie Vitality's.
Mój T¯cik raz mnie tak za³atwi³ ¿e by³o sporo plamek, ale zafarbowa³am nastêpnego dnia - bo mam alergiê na tym punkcie. Zobaczysz jaki piêkny bêdzie kolor po 1 i 2 myciu - bêdzie bardziej rudy - lisi. Je¶li chodzi o ocet to 1 x na tydzieñ mo¿na sobie tak± p³ukane zafundowaæ. Wstawisz zdjêcie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:08
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 20:12   #3158
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³a¶nie poszukujê jakiej¶ fotki Vitality's w ¶wietle dziennym, bo ja dobrze siê czujê w takich ciemniejszych rudo¶ciach, wiêc mo¿e dla mnie on by³by dobrym rozwi±zaniem. Ale kolejny raz na pewno wymieszam, bo zawsze ³atwiej przyciemniæ ni¿ rozja¶niaæ
To jutro mknê po ocet! Zrobiê zapasy A fotkê oczywi¶cie wstawiê, tylko pomy¶la³am, ¿e najlepiej w ¶wietle dziennym, wiêc jutro.

My¶lê, ¿e nastêpnym razem wybiorê siê z farba do znajomej fryzjerki do domku, albo poproszê mamê, bo mam teraz d³u¿sze w³osy (jak na mnie) i co¶ czujê, ¿e T¯ bêdzie coraz bardziej bezradny
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:21   #3159
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³a¶nie siedzê z Vitality's na w³osach Tradycyjnie T¿ malowa³ Mia³ dosyæ proste zadanie, bo malowa³ od razu ca³o¶æ (której nie zosta³o mi za du¿o ), ale mia³am pochwaliæ to chwalê
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:24   #3160
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie siedzê z Vitality's na w³osach Tradycyjnie T¿ malowa³ Mia³ dosyæ proste zadanie, bo malowa³ od razu ca³o¶æ (której nie zosta³o mi za du¿o ), ale mia³am pochwaliæ to chwalê
A jaki numerek???

A przepraszam, przeoczy³am, ¿e pisa³a¶ o 8,44. Mam nadziejê, ¿e bêd± fotki

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:26 Powód: za szybko piszê, za wolno my¶lê
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:27   #3161
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie siedzê z Vitality's na w³osach Tradycyjnie T¿ malowa³ Mia³ dosyæ proste zadanie, bo malowa³ od razu ca³o¶æ (której nie zosta³o mi za du¿o ), ale mia³am pochwaliæ to chwalê
Ciekawa jestem czy bêdziesz zadowolona, zdaj relacjê.
A ja my¶la³a ¿e tyko mój taki dobryT¯ oczywi¶cie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 20:28   #3162
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy w takim razie to nie Twoje loki dzisiaj widzialam , ale panna miala niesamowity kolor, czysta rudosc zupelnie bez czerwieni i zolci a sam pomarancz (az sie chcialo zapytac czym robi)

melina grautuluje i czekam na fotki

rozstrzepaniec no to witamy Nowego Rudzielca (fotki mile widziane)

ja swoje wlosie dzisiaj potraktowalam alpecinem i placenta, mam nadzieje, ze wreszcie pozbylam sie czerwieni bo wczorajsze mycie koloru nie ruszylo.
za to zamowilam dzisiaj mix czy co to tam jest z rb, bede podkrecac kolorek.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:28   #3163
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki numerek???
zabrzmia³o nie¼le
szybki numerek??

Ja te¿ czekam na fotke i chêtnie porównam z moim. Bêdê robi³a we czwartek drugi raz 8.44.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:33   #3164
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie poszukujê jakiej¶ fotki Vitality's w ¶wietle dziennym, bo ja dobrze siê czujê w takich ciemniejszych rudo¶ciach, wiêc mo¿e dla mnie on by³by dobrym rozwi±zaniem. Ale kolejny raz na pewno wymieszam, bo zawsze ³atwiej przyciemniæ ni¿ rozja¶niaæ
To jutro mknê po ocet! Zrobiê zapasy A fotkê oczywi¶cie wstawiê, tylko pomy¶la³am, ¿e najlepiej w ¶wietle dziennym, wiêc jutro.

My¶lê, ¿e nastêpnym razem wybiorê siê z farba do znajomej fryzjerki do domku, albo poproszê mamê, bo mam teraz d³u¿sze w³osy (jak na mnie) i co¶ czujê, ¿e T¯ bêdzie coraz bardziej bezradny
My¶lê ¿e dzienne bêdzie lepsze, ja ostatnio sama nak³ada³am farbê i wysz³o git, 2 niewielkie plamki z ty³u pod w³osami - mo¿esz te¿ sama nak³adac a T¯ta poprosiæ o sprawdzenie czy aby wszystko pokryte.

Agusiaki
To straszne co napisa³a¶ o Palette, ogólnie s³ysza³am ¿e farby z ciemnym barwnikiem s± du¿o bardziej szkodliwe ni¿ te ja¶niejsze.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:39   #3165
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
.
Agusiaki
To straszne co napisa³a¶ o Palette, ogólnie s³ysza³am ¿e farby z ciemnym barwnikiem s± du¿o bardziej szkodliwe ni¿ te ja¶niejsze.
Ano w³a¶nie. To samo powiedzia³ jej lekarz alergolog (wybitny specjalista, znany na ca³y nasz kraj). Rozja¶niacze i farby blond mog± zniszczyæ w³osy, ale to nikogo jeszcze nie zabi³o. Czarna farba to przekleñstwo, bo te toksyny dostaj± siê do krwi powoduj±c w nie tylko koszmarne reakcje alergiczne, ale w najgorszym wypadku tak¿e nowotwory, a nawet..... ¶mieræ w skrajnym przypadku.
Powiedzia³ te¿, ¿e nie wszystkie farby maj± taki sam sk³ad, ale palett wymieni³ jako jedna z najgorszych w tym wzglêdzie.

No to ja biegiem z czekoladowego br±zu zrobilam siê ruda
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:46
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:46   #3166
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki
Dobrze ¿e dziewczyna wysz³a z tego ca³a i zdrowa.

S³ysza³am ¿e farby tzw bez amoniaku (który odparowuje) maj± jaki¶ inny du¿o bardziej toksyczny zamiennik?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:49   #3167
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy mam pytanie jaka jest róznica miedzy kolorem Majirel 7.44 a tymi Vitality's co Ty robisz 7.44 i 8.44?

I jeszcze pytanie o ten ocet? Czy ja mam tez go uzyc po farbowaniu?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:58   #3168
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mam pytanie jaka jest róznica miedzy kolorem Majirel 7.44 a tymi Vitality's co Ty robisz 7.44 i 8.44?

I jeszcze pytanie o ten ocet? Czy ja mam tez go uzyc po farbowaniu?
To jeden i ten sam kolor, ale mo¿e byc ró¿nica bo 2 ró¿ne firmy a co firma to obyczaj, nie stosowa³am 7.44 oddzielnie tylko w po³±czeniu z 8.44 pó³ na pó³. Ocet jak najbardziej dla ka¿dego po farbowaniu po to aby domkn±æ ³uskê w³osa - rewelacjafarba siê du¿o mniej wyp³ukuje i w³oski l¶ni± jak diamenty
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:25   #3169
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina czekam z niecierpliwo¶ci± na zdjêcia Cieszê siê, ¿e Ci siê podoba, ciekawa jestem jak farba bêdzie siê wyp³ukiwa³a. Ja na moje po³o¿y³am Deliê, w³a¶ciwie trochê z nudów Rudy kolor jest fascynuj±cy i ci±gle chce siê przy nim kombinowaæ. Zamówi³am te¿ mixa miedzianego, wiêc tak jak Julianna bêdê podkrêca³a kolor
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 21:26   #3170
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ocet jak najbardziej dla ka¿dego po farbowaniu po to aby domkn±æ ³uskê w³osa - rewelacjafarba siê du¿o mniej wyp³ukuje i w³oski l¶ni± jak diamenty
Aha a jest jakas recepta jak to stosowac? czy z czyms rozcienczyc czy tak sobie polac w³osy i w jakiej ilosci ??
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:29   #3171
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@

na szklankê przegotowanej ciep³ej wody 2 ³y¿ki octu, studzimy i polewamy w³osy jako ostatni etap czyli po sp³ukaniu od¿ywki. Potem ju¿ nie sp³ukujemy tej p³ukanki i przystêpujemy do stylizacji, suszenia itp.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:59   #3172
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³osy pofarbowane Kolorek ¶liczny - zgodnie z obietnicami - bez grama czerwieni Chwyci³o w miarê równomiernie. Odrosty nieco bardziej pomarañczowe a koñcówki trochê br±zowawe, ale nie rzuca siê to w oczy po wyschniêciu w³osów. Próbowa³am zrobiæ fotki (w zasadzie A. próbowa³), ale zupe³nie nie ³apa³y koloru. Spróbujê jutro w ¶wietle dziennym zrobiæ kilka zdjêæ i wtedy wieczorem wrzucê
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:06   #3173
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy pofarbowane Kolorek ¶liczny - zgodnie z obietnicami - bez grama czerwieni Chwyci³o w miarê równomiernie. Odrosty nieco bardziej pomarañczowe a koñcówki trochê br±zowawe, ale nie rzuca siê to w oczy po wyschniêciu w³osów. Próbowa³am zrobiæ fotki (w zasadzie A. próbowa³), ale zupe³nie nie ³apa³y koloru. Spróbujê jutro w ¶wietle dziennym zrobiæ kilka zdjêæ i wtedy wieczorem wrzucê
To dobrze ¿e jeste¶ zadowolona, nastêpnym razem jak ufarbujesz tym samym kolorem kolor bêdzie jeszcze lepszy. Wiem w sztucznym ¶wietle straszne jest przek³amanie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:13   #3174
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath podkrecanie koloru jest swietne, wsytarczy kreatywnosc i masz niepowtarzalny kolor

za to moja czerwien jest nieco odporniejsza tym razem, jeszcze troche jest, nastepnym razem krocej trzymam na koncowkach
dzisiaj testuje paste subrimy na grzywce i jest rewelacyjna polecam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:49   #3175
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Przybywam z obiecanymi fotkami. Wystawia³am ³eb przez okno jak mog³am, ale dzisiaj to ¶wiat³o samo w sobie jest kiepskie. Generalnie mój entuzjazm nieco opad³, bo w ¶wietle dziennym ten kolor nadal jest dla mnie trochê za jasny, wobec czego zastanowiê siê powa¿nie nad Vitality's 7,44 bez dodatków, Kathy pisa³a ¿e jest ciemniejszy, mo¿e to co¶ dla mnie...???:conf used:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.44.jpg (30,7 KB, 96 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.44ma.jpg (30,3 KB, 55 za³adowañ)

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-23 o 14:16
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:03   #3176
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina - bardzo zbli¿ony kolor do mojego (zobacz u mnie w albumie), ale u mnie wychodzi jako¶ tak bardziej "soczy¶cie". Mo¿e to wina zdjêcia.
W ka¿dym razie ³adnie. I musze to napisaæ - masz cudowna porcelanow± cerê, która ¶licznie siê komponuje z rudym Serio, zauroczy³a¶ mnie
Jutro rzucê 8.44 na moje w³osy i porównamy kolorki
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:06   #3177
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

O kurcze, trochê innego efektu siê spodziewa³am. U mnie wychodzi zdecydowanie intensywniej. Mo¿e przy kolejnym farbowaniu kolor by siê wzmocni³, ale nie jestem w tym specjalistk± i inne dziewczyny musia³yby siê wypowiedzieæ. Chocia¿ widzê, ¿e ju¿ przymierzasz siê do eksperymentów z inn± farb±, co jest zrozumia³e, bo ka¿da z nas szuka swojego idea³u. W koñcu najwa¿niejsze jest, ¿eby¶ Ty by³a zadowolona.
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:16   #3178
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Melina - bardzo zbli¿ony kolor do mojego (zobacz u mnie w albumie), ale u mnie wychodzi jako¶ tak bardziej "soczy¶cie". Mo¿e to wina zdjêcia.
W ka¿dym razie ³adnie. I musze to napisaæ - masz cudowna porcelanow± cerê, która ¶licznie siê komponuje z rudym Serio, zauroczy³a¶ mnie
Jutro rzucê 8.44 na moje w³osy i porównamy kolorki
Dziêkujê Ci bardzo, faktycznie cera to jest to, co mi siê w ¿yciu uda³o W sensie, ¿e bezproblemowa raczej, chocia¿ dobranie podk³adu to horror Zastanawiam siê jeszcze czy nie powinnam celowaæ w co¶ co ma jaki¶ czerwony, albo mahoniowy ton...
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:49   #3179
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina,

Bardzo jasno wyszed³ ten kolorek - ale wydaje mi siê, ¿e to gra ¶wiat³a-postaraj siê zrobiæ jeszcze raz w ¶wietle sztucznym z lamp± i porównamy
Ja za to zauwa¿y³am u ciebie piêkne d³ugie rzêsy

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
siskath podkrecanie koloru jest swietne, wsytarczy kreatywnosc i masz niepowtarzalny kolor

za to moja czerwien jest nieco odporniejsza tym razem, jeszcze troche jest, nastepnym razem krocej trzymam na koncowkach
dzisiaj testuje paste subrimy na grzywce i jest rewelacyjna polecam
Pasta z kolorem? czy raczej stylizacja?chêtnei poznam co¶ nowego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:10   #3180
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ok, kupilam Majirel 7,44 + oxyd 6%...w nast tyg bede robila dekoloryzacje i farbowanie i bede rudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdjecia Wam oczywiscie pokaze, przed dekoloryzacja - po - i po farbowaniu
to dopiero bedzie sza³...nigdy nie mia³am rudych
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.