Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 19:13   #571
rascus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanie jeśli mam siwe włosy to farbując się na jasny blond będę musiała użyć rozjaśniacza.
rascus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:53   #572
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez rascus Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeśli mam siwe włosy to farbując się na jasny blond będę musiała użyć rozjaśniacza.
Raczej nie, bo przy włosach pozbawionych całkowicie barwnika nic już do rozjaśnienia nie zostaje. Wystarczy farba blond, na pudełku której wyraźnie pisze, że pokrywa siwe włosy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:22   #573
rascus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziękuje za odpowiedż .w poniedziałek idę do fryzjera i trochę się bałam że zniszczę sobie włosy
rascus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:10   #574
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wczoraj kupiłam farbę loreal preference Y-Hollywood. Najpierw zrobię próbę na jakimś pasemku. Boję się czy nie wyjdzie za ciemny ten blond? Może lepiej z czymś go pomieszać? Dzisiaj wieczorkiem będę eksperymentować.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:51   #575
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam farbę loreal preference Y-Hollywood. Najpierw zrobię próbę na jakimś pasemku. Boję się czy nie wyjdzie za ciemny ten blond? Może lepiej z czymś go pomieszać? Dzisiaj wieczorkiem będę eksperymentować.
Erolek, nie miałam odcienia Hollywood, ale pamiętaj, że bardzo jasny blond nie jest tak bardzo jasny jak wskazuje jego nazwa. Bardzo jasny blond Hollywood ma jasność jak na jego próbniku. Tak wogóle, to wszystkie farby mają dany poziom jasności/ciemności taki jaki jest przedstawiony na próbniku a na opakowaniach farb, to te kolory są oświetlane, zmieniane photoshoprem. Na wszystkie kolorki patrzymy na próbniki, bo na próbniku znajduje się właściwy odcień wszystkich kolorów a na opakowaniu jest zazwyczj jaśniejszy o 1 ton niż próbnik i to zmyla wiele osób.
Zrób próbę na pasemu i koiecznie zdaj nam relację jaki kolor wyszedł. Wiele dziewczyn chwali sobie ten kolorek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:03   #576
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam farbę loreal preference Y-Hollywood. Najpierw zrobię próbę na jakimś pasemku. Boję się czy nie wyjdzie za ciemny ten blond? Może lepiej z czymś go pomieszać? Dzisiaj wieczorkiem będę eksperymentować.
Wszystko zależy od tego, jaki masz wyściowy, naturalny kolor. Ale Hollywood absolutnie nie jest ciemny. Jest, zgodnie z nazwą, bardzo jasny. Na już rozjaśnionych włosach może nawet wyjść wręcz za jasno. Na naturalnych różnie, to przecież nie jest blond rozjaśniający.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 20:20   #577
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

właśnie zmyłam farbę z pasma włosów. Cóż, Hollywood nie jest dla mnie. Nawet nie ruszył malutkiego odrostu przy skórze. Kolor wyszedł troszkę ciemniejszy od mojego blondu. Tak więc jutro idę dalej szukać. Jeśli uda mi się znaleźć kolor Bardzo bardzo jasny blond naturalny, to chyba się zdecyduję. Nie chciałabym sięgać po jakiś rozjaśniacz, bo szkoda mi włosów.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 07:37   #578
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanie jesli na wlosy rozjasnione poloze farbe (garnier 100% ultra jasny blond popiel) to wyjdzie mi cos konkretnego?:P
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm


Edytowane przez aiwlys88
Czas edycji: 2008-11-06 o 07:38
aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 08:53   #579
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jesli na wlosy rozjasnione poloze farbe (garnier 100% ultra jasny blond popiel) to wyjdzie mi cos konkretnego?:P
Lepiej tego nie rób, bo raczej nie będziesz miała na włosach konkretu. Będą w najlepszym razie za białe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 11:10   #580
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

właśnie kupiłam jedno-ostatnie-opakowanie Loreal Preference bardzo bardzo jasny blond naturalny. Pewnie na całośc nie starczy jedno opakowanie. Ale na odrosty jako taki-chyba że gdzieś dokupię jeszcze jedno opakowanie. Dzisiaj będę znowu próbować na pasemku. Ciekawe co wyjdzie. No i widiziałam w sklepie nową farbę Loreala Excell10. Ładny kolor bardzo bardzo jasny blond. Pytanie jak wychodzi na włosach i jak z jego trwałością?
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 11:29   #581
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Lepiej tego nie rób, bo raczej nie będziesz miała na włosach konkretu. Będą w najlepszym razie za białe.
W takim razie co moge zrobic zeby otrzymac kolor taki sloneczny albo slomkowy? interesuja mnie raczej cieple kolory bede bardzo wdzieczna za pomoc
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm


Edytowane przez aiwlys88
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:31
aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 18:56   #582
Sandy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam problem... Naturalny kolor moich włosów jest trudny do określenia, jakiś taki szary ciemniejszy... Włosy mam obecnie blond (coś pod beżową platynę podchodzi) , miesiąc temu farbowałam całościowo włosy farbą palette A10 popielaty blond , odrosty wyszły rude, mimo, że farba rozjaśniała o jakieś 2-4 ton, natomiast reszta włosów wyszła biała Później farbowałam farbą Garniera jasny beżowy blond, odrosty przybrały kolor troszeczkę jaśniejszy... Po tygodniu ufarbowałam Joanny "szlachetna perła" (bardzo ładny kolor) , włosy przybrały kolor beżowa platyna, a odrosty kolor słomiany... Zaczynają mi się pokazywać ciemne odrosty. Mam do Was pytanie: jaką farbę wybrać, aby nie trzeba było używać wcześniej rozjaśniacza, która pokryje ciemne odrosty, słomiany kolor włosów i platynowy, żeby wyszły wszystkie jednolite w jakimś ładnym kolorku blond... ? PROSZĘ O POMOC i o odpowiedź !
Sandy18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:59   #583
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
W takim razie co moge zrobic zeby otrzymac kolor taki sloneczny albo slomkowy? interesuja mnie raczej cieple kolory bede bardzo wdzieczna za pomoc
Spróbuj farby L'Oreal Excellence "złoty blond", niestety nie pamiętam numeru (sprawdź nazwę na pudełku, zresztą dziewczyna na opakowaniu ma takie właśnie włoski). Daje śliczny , złocisty kolor i jest przyjazna dla już rozjaśnianych włosów.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 00:08   #584
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Morelle, Hollywood pewnie, że nie jest ciemnym odcieniem. To bardzo jasny blond w tonacji naturalnej, bo pozbawiona jest odcienia złotego-czyli ciepłego i zimnego. W efekcie wychodzi lekko ciepły i naturalny odcień. Ale zawsze patrzymy na dany kolor na jego próbniku, bo to jest nieadekwatne pisząc, że na włosach rozjaśnionych wyjdzie mega jasno-wiadomo, że tak wyjdzie, ale to nie jest jego właściwy kolor a ten prawidłowy kolor, np. Hollywood to próbnik a nie opakowanie farby (jak mawiał mój fryc)
Ja robiłam Goldwellem poziom 9N-to bardzo jasny naturalny blond na włosach rozjaśnionych już farbą superjasny popielaty blond z Loreal Excellence Blonde Supreme, po którym miałam platynowo-popielaty kolor (niebiały, bo platyna niejedno ma imię a nawet jest w odcieniach ciepłych, ale to wiem, że wiecie) i musiałam Goldwellem ocieplić włosy i w efekcie wyszła mi dziecinna, lekko słoneczna platyna, ale 9N-bardzo jasny blond naturalny nie jest odcieniem platyny słonecznej tylko na moich już wcześniej rozjaśnionych włosach uzyskałam taki kolor.
Tak samo jest z odcieniem Hollywood-bo bardzo jasny blond naturalny to kolor z próbnika a niestety nie z opakowania, chociaż w świetle dziennym moje włosy lubią przyjmować kolor z opakowania farby zaś wieczorem przyciemniają się do koloru próbnika.
Serdecznie pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:26   #585
Sandy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby BLOND

up up
Sandy18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 06:52   #586
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No i melduję siez pofarbowanymi włosami. Mój meżczyzna dokupił mi jeszcze jedno opakowanie Loreal Preference bardzo bardzo jasny blond naturalny. Najpierw na paśmie próba a potem poszła farba na całość. Jestem bardzo zadowolona. Kolor włosów wyszedł mi jasny ale w ciepłej tonacji. Podejrzewam, że moje włosy maja taki pigment, że zawsze jest ten odcień taki lekko złotawy. Mi to pasuje bo mam piegi i zielone oczy ;-). Dzisiaj albo jutro z rana w dziennym świetle postaram się zrobić fotkę. Jestem bardzo bardzo zadowolona.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:11   #587
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja to sie czaje zeby zrobic juz blond na całosci bo odrosty mam...
oczywiscie wczesniej rozjasniane...
tylko zastanawiam sie jakie kolory zmieszac
kolezanka mi poradzila zeby zmieszac dwie Garniera
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:29   #588
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
No i melduję siez pofarbowanymi włosami. Mój meżczyzna dokupił mi jeszcze jedno opakowanie Loreal Preference bardzo bardzo jasny blond naturalny. Najpierw na paśmie próba a potem poszła farba na całość. Jestem bardzo zadowolona. Kolor włosów wyszedł mi jasny ale w ciepłej tonacji. Podejrzewam, że moje włosy maja taki pigment, że zawsze jest ten odcień taki lekko złotawy. Mi to pasuje bo mam piegi i zielone oczy ;-). Dzisiaj albo jutro z rana w dziennym świetle postaram się zrobić fotkę. Jestem bardzo bardzo zadowolona.
Erolek, bo bardzo bardzo jasny blond naturalny-pozbawiony jest odcienia ciepłego i chłodnego, co w efekcie osiągniemy lekko ciepły kolorek. Poza tym, przy zielonych oczach i piegach masz też taki pigmet, że wybrana farba blond ociepla się. Jeśli możesz, to wstaw zdjęcie i będziemy podziwiać Twój nowy blondzik Fajnie, że wszystko dobrze wyszło i jesteś zadowolona
Poza tym, do zielonych oczu i piegów cieplejsze blondy bardzo pasują
A i kolor bardzo bardzo jasny blond-to kolor z próbnika a nie z opakowania, bo na opakowaniu wiesz graficy komputerowi to magicy
Pozdrawiam

Sandy-ciężka sprawa, bo za duż już kładłaś farb blond i mogą kruszyć się i odpadać. Odrosty powinnnaś robić farbami prof. a nie głównianym szajsem typu Pallette, gdzie kolor wychodzi nie taki, żółty i jeszcze niszy włosy a całość włosów powinnaś wytonować farbą o jak najmniejszej zawartości amoniaku, np. Alfaparf, aby ich nie zniszczyć i po to, abyś nie miała problemu z łamaniem się włosa. Ale to już trochę skomplikowane może być jak dla Ciebie, bo jeśli potrafiłabyś to sama zrobić, to ok.
Tu trzeba zastosować dwie farby prof.-jedna na odrosty superrozjaśniająca, np. beżowa a na resztę wybrać ten sam odcień, co farba też beżowa, ale nie rozjaśniająca i z obniżoną zawartością amoniaku.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-07 o 16:35 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:45   #589
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Johnw57, a masz jakieś doświadczenie z farbami Kadus? Bo chciałam się zapisać do fryzjera gdzie właśnie pracują na tych farbach, niestety nie mam w najbliższej okolicy Welli czy L'oreala.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 18:06   #590
kasiuleeek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jezuu jestem załamana... Poprostu rycze... wczoraj zacgcialo mi sie innego odcienia blondu..takiego spokojnego bo teraz mam takie zolto białawe... uzylam farby bardzo jasny perłowy blond z loreala i wyszedł mi fioletowo-sino-rozowy kolor ! poprostu tragedia ;( jestem umowiona jutro na sciaganie koloru...modle sie aby dalo się przywrocic znowu moje biale wloski ;(
kasiuleeek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 10:26   #591
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Johnw57, a masz jakieś doświadczenie z farbami Kadus? Bo chciałam się zapisać do fryzjera gdzie właśnie pracują na tych farbach, niestety nie mam w najbliższej okolicy Welli czy L'oreala.
Witaj, z farbami Kadus nie ma żadnego doświadczenia-nie robiłam nimi. Widziałam tylko, że mają szerokę gamę kolorystyczną. Ale jeśli jesteś umówiona do fryca, to przecież specjalista będzie wiedział, co ma zrobić

Kasiulek, z farbami jest tak, że trzeba wiedzieć dokładnie jaki ma się obecnie kolor i co nakładamy na nie, wtedy nie zrobiłabyś sobie "rewolucji" na głowie.
A kolor bardzo bardzo jasny blond perłowy z Excellence wychodzi chłodno-naturalnie i wpada w odcień różu. Pamiętajcie, że tylko kładą kolor na włosy niefarbowane można w przewidzieć efekt kolorystyczny a jak miało się już farbowane a raczej rozjaśniane włosy, to powinno zrobić się demakijaż włosa (to tak jak na stary makijaż nakładasz nowy makijaż i zamiast ładnie wyjść-efekt jest paskudny) a po demakijażu włosa położyć wybrany odcień. Jeśli nie chce się bardzo przeprowadzać demakijażu, to wtedy trzeba wiedzieć jaki kolor się ma obecnie i co w takim przypadku można położyć, aby był ładny kolor.
Np. jeśli ma się ciepły blond a marzy o chłodnym odcieniu, to nie wolno położyć na nie farby superrozjaśniającej w odcieniu popielatym, bo wyjdzie Wam zieleń. W tym przypadku można położyć bardzo jasny popiel, ale nierozjaśniający lub farbę superjasną, ale nie w odcieni popielu-kładzie się w odcieniu natural, beż, słoneczny.
Jeśli masz platynę-zimną - białawe włosy i położysz na nie bardzo bardzo jasny blond perłowy, to wyjdzie szaro. Tego też nie robi się.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:35   #592
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ok, dziękuję
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:30   #593
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zamieszczam zdjęcia mojego koloru blond. Robiłam farbą Loreal Preference bardzo bardzo jasny blond naturalny. Dla porównania wklejam zdjęcie z moim kolorem, który miałam przed farbowaniem.
DSC006621.jpg

DSC006661.jpg

DSC006691.jpg

DSC006311.jpg
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:48   #594
Sandy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Bardzo fajny kolorek Ci wyszedł
Sandy18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:27   #595
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Rozjasnilam wlosy z ciemnego blondu farba rozjasniajaca i moje wlosy wygladaja tak jak na zalaczonym zdjeciu, teraz sie zastanawiam co zrobic zeby nadac im kolor nieco jasniejszy,bo ten obecny wpada w zolty...a nawet rudy sama nie wiem wierze ze uda sie cos zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,4 KB, 407 załadowań)
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:26   #596
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Rozjasnilam wlosy z ciemnego blondu farba rozjasniajaca i moje wlosy wygladaja tak jak na zalaczonym zdjeciu, teraz sie zastanawiam co zrobic zeby nadac im kolor nieco jasniejszy,bo ten obecny wpada w zolty...a nawet rudy sama nie wiem wierze ze uda sie cos zrobic
Nie wpada w rudy, jest lekko ciepłym odcieniem, pomyśl może go tylko ochłodzisz i już
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:18   #597
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Najlepsze farby BLOND

W sumie juz mozesz śmiało pomalowac na jakis fajny blond
ja dzisiaj sobie kupiłam farbe Safiry Kwiat Wanilii
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:18   #598
Sandy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wygląda bardzo naturalnie... Jednak jak chcesz go rozjaśnić to kup farbę Palette A10 i myślę, że powinno wyjść coś fajnego, farba dodatkowo rozjaśnia włosy o jakieś 2-4 tony Mi z żółtawych zrobiło śliczny kolor podchodzący pod platynę Pozdrawiam

Edytowane przez Sandy18
Czas edycji: 2008-11-10 o 13:20
Sandy18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:42   #599
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Smile Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzieki dziewczyny za porady niestety z tym nalozeniem farby musze poczekac, bo po tym jak nalozylam farbe rozjasniajaca to nalozylam takze farbe jasny blond na dol wlosow ktore byly ciemniejsze i mniej wiecej kolor sie wyrownal takze dolaczam do grona blondynek i mam nadzieje ze przy nastepnym farbowaniu takze pomozecie pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:05   #600
Honia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny, mam pytanko... Ale zaczne od poczatku. 30 października br. pofarbowałam włosy na czerwono (czerwien granatu-profesjonalna farba fryzjerska Londa), Po paru dniach stwerdziłam , ze zdejme ten kolor dekoloryzatorem ELGON, gdyż po nałożeniu tego czerwonego, na górze głowy był piekny czerwony kolor, z tyłu na karku z kolei były jeszcze prześwity mojego blondu. Po zastosoniu dekoloryzatora miałam bardzo jasne włoski, kupiłam farbę Garniera średni blond 9.13, nałożyłam, wyszedł ciemny blond z przeswtami fioletu! Potem kupiłam i nałożyłam jakis jasny blond, nic to nie dało. Obecnie farba sie troche wypłukała, ale nadal mam kosmiczny blond sredni z efektem fioletu . Chce wrócić do jakiegos sredniego-jasnego blondu.
Mam pytanie: czy znów nałożyć dekoloryzator, potem natomiast
Garnier Color Naturals Farba do włosów nr 113 Superjasny Beżowy Blond ??


Czy ta farba 113 zawiera znów rozjasniacz?
Proszę o porade, nie chce zniszczyc dodatkowo lub stracic włosów

pozdrawiam
Honia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.