egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 20:43   #4111
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Basiu, czarnowlosa20 - miałyście na zajęciach praktycznych depilację brazylijską i robiłyście sobie wzajemnie na zajęciach?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:47   #4112
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

inverso ja niestety nie :/
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:01   #4113
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

My jesteśmy zafascynowane depilacją brazylijską ...

Mam w grupie kobietkę po 40 i ona jest przeciwna takiej depilacji, ale gdy ma depilację nóg to zawsze się do niej zabieram by chociaż te włosy wystające z majtek usunąć i zawsze na mnie krzyczy ;D Jest też dziewczyna co ma 25l, i jest 8miesięcy po porodzie i się wstydzi tego jak wygląda jej wagina itp, ale za depilację pupy zawsze mi dziękuje uśmiechem.

Hmm, a dacie radę wyobrazić sobie dziewczynę 20lat z wielkim gąszczem, nigdy nie golącą się na bikini, a ma chłopaka i wiadomo co robią ... I się dorwałyśmy do niej, by zobaczyła jakie to uczucie - miesiąc gładkości. Ale jak krzyczała, że aż chciałam jej z płaskiego strzelić
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 06:08   #4114
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Inverso nie miałam takiej depilacji, ale uważam, że to indywidualna sprawa co kto chce mieć w intymnym miejscu, ja nigdy nie usuwam całego owłosienia w okolicach bikini, bo jak to robiłam, to czułam się niekomfortowo, mam też bardzo wrażliwą skórę i problem krostek, choć od kiedy nauczyłam się częstszych peelingów ciała i szorowania skóry szorstką gąbką to problem wrastających włosków wiele się zmniejszył...

Co do projektu z woskowania, proponowałabym Ci napisanie w diagnozie skóry więcej cech skóry na nogach, ponieważ diagnoza to wszystkie cechy wymienione z treści zadania plus cechy skóry zdiagnozowanej, za to dostajesz punkty, więc jeszcze dodaj, że jakklientka ma cerę normalną, to jest gładka, dobrze napięta, jędrna, dobrze nawilżona, brak objawu skórki pomarańczowej, zawsze w diagnozie musisz wymienić z głowy cechy skóry dodatkowo

Do przeciwskazan jeszcze: miesiączka, egzema, hemofilia, zmiany pigmentacyjne

A kolejność w zabiegu woskowania:
-Ułożenie pacjentki w wygodnym miejscu
-Wykluczenie przeciwskazań podgrzanie wosku i sprawdzenie temperatury
-odłuszczenie skóry i posypanie talkiem
-nałożenie wosku zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa pod katem 60-90'
- przyklejenie paska na wosk tak aby zostało go przy końcu by można swobodnie go złapać
-energiczne potarcie i odklejenie paska szybkim ruchem w kierunku przeciwnym jego wzrostowi ciągnąc go blisko przy skórze a nie w górę,
drugą ręka jednocześnie naciągamy skórę
-usuwamy resztki wosku za pomocą oliwki
- myjemy nogi chusteczkami nawilżanymi
- nakładamy krem lub balsam łagodzący po depilacji
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:33   #4115
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A miałyscie na zajeciach mikrodermabrazje? i czy to moze byc na egzaminie?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 15:55   #4116
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

oj chciałybyśmy mieć ale sprzętu brak, generalnie to tylko raz wapozon użyty i zaraz się zepsuł; ani mikro ani kawitacji, masakra jakaś; dlatego czytam co mogę bo jakbym na szkolną wiedzę liczyła o dyplomie pomarzyć mogę; projektów nie piszemy, testów nie rozwiązujemy, a jak wspominam o egzaminie końcowym to każdy zdziwiony, że ja o takich rzeczach myślę jak to jeszcze tyle czasu;
martwi mnie ten egzamin końcowy bo mi na nim bardzo zależy, a może się mylę i nie trzeba aż tyle się uczyć???? co myślicie???
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:01   #4117
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

izapus czytaj i ucz się ile możesz, bo to bardzo ważne, pisz sobie projekty, bo wtedy utrwalisz sobie wiele wiadomości, ja na swoje 100% na dyplomie zapracowałam przez 2 lata, ale to była systematyczna nauka, ale też bardzo dużo praktyki, ja nie mogę narzekać, bo nasza pracownia była wyposażona świetnie i w podstawowe urzadzenia, a także mikrodermabrazję, nawet paznokcie żelowe miałam w programie,robiłyśmy też kwasy i wiele innych szkolen, np przedłużanie rzęs, ale to wszystko to była nasza inicjatywa i inicjatywa mojej Pani kosmetolog prowadzacej, zawdzięczam jej bardzo wiele, wszystkiego nas wyuczyła co umiała, starała się jak mogła no i umnie z grupy na ponad 20 osób tylko 3 nie zaliczyły.No i my ćwiczyłysmy zabiegi na sobie nawzajem, każda para miała swoje łóżko i swój sprzęt, jak np był pedicure to było tyle frezarek ile par ćwiczących, no i największa zaleta szkoła refundowana z powiatu, nie płaciłam za szkołę a jedynie co miesiąc za kosmetyki profesjonalne na których ćwiczyłyśmy zabiegi moja pani nawet przyniosła swoje kosmetyki, bandaże i pokazała nam zawijanie ciała zabieg Egyptos,świetny przy cellulicie i ja zapamietałam to, co i jak robimy, jaka technika i wogóle, zrobiłam to jako jedyna z grupy na egzaminie końcowym, tzw zawijanie bandażami zimnymi, no i zdałam dzięki temu o tym napewno cie nie naucza, poczytaj sobie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 18:50   #4118
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

BASIU dziękuję za wsparcie psychiczne, za szkołę płacimy, ale kosmetyki cieniutkie, brak całych serii tylko wszystkiego po trochu, a frezarki nie mamy ani żadnych sprzętów, czytam tutaj Wasze pomysły i projekty, więcej sie tu dowiedziałam niż na zajęciach
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:04   #4119
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izapus Pokaż wiadomość
BASIU dziękuję za wsparcie psychiczne, za szkołę płacimy, ale kosmetyki cieniutkie, brak całych serii tylko wszystkiego po trochu, a frezarki nie mamy ani żadnych sprzętów, czytam tutaj Wasze pomysły i projekty, więcej sie tu dowiedziałam niż na zajęciach

a z jakiej szkoly jestes?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:33   #4120
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

żak
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:21   #4121
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Każda szkoła ma swoje wady i zalety ... w zeszłym roku narzekałam na nudne zajęcia w salonie kosmetycznym - ciągle manicure i masaż twarzy przez pół roku i nic więcej. A teraz robimy wszystko na co mamy ochotę, i nawet kosmetyki gabinetowe 'ziaja pro' ze szkoły dostałyśmy by nie marnować kosmetyków kosmetyczki. Ale minusem jest podwyżka czesnego od września, o której nie miałyśmy pojęcia ... i zbliżająca się miesięczna przerwa semestralna, co wg mnie nie ma najmniejszego sensu ;/

PS. Ja chodzę do Profesji ;/
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 08:25   #4122
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izapus Pokaż wiadomość
żak

ehehe no to witaj w klubie , nie mow jeszcze,ze z Kołobrzegu ?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:12   #4123
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

nie , ja z centrum Polski
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:43   #4124
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A ja sobie dziś załatwiłam w jednym gabinecie w moim mieście, że będę sobie przychodziła gdzieś dwa razy w tygodniu, podpatrywać różne zabiegi. Chcę zobaczyć, jak to wygląda gdzie indziej i może nauczyć się czegoś nowego. Studio jest duże i mają sporo klientek, więc okazja do przyuczenia się świetna.
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:28   #4125
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

uważam ,że to dobry pomysł, sama miałabym ochotę na taką wizualną naukę, napewno więcej w głowie zostanie niż taka sucha teoria
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:36   #4126
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Tawerna Pokaż wiadomość
A ja sobie dziś załatwiłam w jednym gabinecie w moim mieście, że będę sobie przychodziła gdzieś dwa razy w tygodniu, podpatrywać różne zabiegi. Chcę zobaczyć, jak to wygląda gdzie indziej i może nauczyć się czegoś nowego. Studio jest duże i mają sporo klientek, więc okazja do przyuczenia się świetna.
Hmm, też tak planowałam zrobić ... ale we większości gabinetów słyszałam odmowę, bo np. klientka się nie zgodzi by ktoś patrzył na zabieg lub może być kontrola a ja nie mam żadnego papierka by przebywać w gabinecie ;/

A Ty sobie załatwiłaś to jako praktyki? Czy tylko tak dodatkowo?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:01   #4127
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

dlatego możesz poprosić w szkole o wystawienie takiego zaświadczenia, że na praktykach jesteś wtedy kontrola niestraszna;
ja często w gabinetach słyszałam, że konkurencji sobie douczać nie będą, a jedna z dziewczyn na praktykach słyszała, jak kosmetyczka jedna do drugiej powiedziała " nie pokazuj wszystkiego, zasłaniaj, nie musi wszystkiego widzieć"
szkoda gadać!!!
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:01   #4128
justynee217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczyny znacie może jakieś stronki gdzie powinny być testy ?? z tamtego rocznego egzaminu ??
justynee217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:33   #4129
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

podaj maila to Ci prześlę

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

podaj maila to Ci prześlę

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

albo na chomiku u inverso88
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 08:50   #4130
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

izapus wiem o czym mowisz z tymi gabinetami, u nasjest dokladnie to samo .

Wlasnie dziewczyny mam prosbe , wrzucilybyscie zadania projektow jakie macie - ale bez rozwiazania chcialabym sobie pocwiczyc sama.
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:24   #4131
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
izapus wiem o czym mowisz z tymi gabinetami, u nasjest dokladnie to samo .

Wlasnie dziewczyny mam prosbe , wrzucilybyscie zadania projektow jakie macie - ale bez rozwiazania chcialabym sobie pocwiczyc sama.
jeśli chcesz to napiszę Ci temat zadania z egzaminu z czerwca 2010, tego co ja pisałam, bo mam arkusz w domu,tylko w poniedziałek bo dzisiaj ani przez weekend nie znajde czasu,ok?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:21   #4132
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz to napiszę Ci temat zadania z egzaminu z czerwca 2010, tego co ja pisałam, bo mam arkusz w domu,tylko w poniedziałek bo dzisiaj ani przez weekend nie znajde czasu,ok?

pewnie wielkie dzieki
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:58   #4133
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U mnie znajdziecie wszystko ... www.chomik uj.pl/inverso88
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:57   #4134
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

czesc, no ja wlasnie dzisiaj mialam w spa zajecia z zabiegu antycelulitysowe na ciało , rewela sie czuje po tym,ale z ta baba co nas prowadzi to napewno egzaminemu nie zdamy :/
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:11   #4135
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Kanzaki, a nie możecie poprosić o zmianę nauczyciela? Albo poinformować dyrekcję o tym problemie? U mnie takie akcje zawsze pomagają ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 09:35   #4136
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Kanzaki, a nie możecie poprosić o zmianę nauczyciela? Albo poinformować dyrekcję o tym problemie? U mnie takie akcje zawsze pomagają ...
no wlasnie nie mozemy,bo caly czas ktoras sklada skargi i nic to nie daje. Wczoraj jak mialysmy ten zabieg to ta kobit acaly czs siedziala,wiec sie jej pytamy czy by nam cos opiwedziala o tym zabiegu ,a ona jedno zdanie i koniec, no to dalej ja ciagniemy za jezyk jakie sa przeciwskazania,a ona dwa slowa i mowi nooo ogolne ,przeciez wiecie . Nosz kuzwa , niewiem jak to bedzie.Ona wogole jakas poryta , dostalam za projekt zaliczeniowy 5-,ale za to,ze sie spoznilam 10min na zajecia obnizyla mi ocene do 4 ,no przeciez to jest nienormalne . Nic ja napewno bede w tej sprawi edzwonic do dyrektorki w poniedzialek. Ogolnie my jestesmy pierwszym kierunkiem kosmetycznym w żaku w kołobrzegu ,a teraz poszla od wrzesnia nastepna grupa,ta szkola oolnie to chyba nie ma dobrej opinii, niestety przekonałam sie o tym dopiero w drugim semetrze i bylo mi juz szkoda sie wycofac szczegolnie,ze szkola nie jest tania.
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:27   #4137
justynee217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

do izapus to jest moj meil justynee217@poczta.onet.p l a na chomiku sprawdzalam ale jakos wogole nie chce mi sie wyswietli wiec bylabym wdzieczna zebys mi przeslal ;-)
justynee217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:08   #4138
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez justynee217 Pokaż wiadomość
do izapus to jest moj meil justynee217@poczta.onet.p l a na chomiku sprawdzalam ale jakos wogole nie chce mi sie wyswietli wiec bylabym wdzieczna zebys mi przeslal ;-)
a założyłaś sobie tam konto? po rejestracji możesz pobierać wszystkie pliki, ja stale swojego chomika powiększam o nowe pliki.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kanzaki26 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie mozemy,bo caly czas ktoras sklada skargi i nic to nie daje. Wczoraj jak mialysmy ten zabieg to ta kobit acaly czs siedziala,wiec sie jej pytamy czy by nam cos opiwedziala o tym zabiegu ,a ona jedno zdanie i koniec, no to dalej ja ciagniemy za jezyk jakie sa przeciwskazania,a ona dwa slowa i mowi nooo ogolne ,przeciez wiecie . Nosz kuzwa , niewiem jak to bedzie.Ona wogole jakas poryta , dostalam za projekt zaliczeniowy 5-,ale za to,ze sie spoznilam 10min na zajecia obnizyla mi ocene do 4 ,no przeciez to jest nienormalne . Nic ja napewno bede w tej sprawi edzwonic do dyrektorki w poniedzialek. Ogolnie my jestesmy pierwszym kierunkiem kosmetycznym w żaku w kołobrzegu ,a teraz poszla od wrzesnia nastepna grupa,ta szkola oolnie to chyba nie ma dobrej opinii, niestety przekonałam sie o tym dopiero w drugim semetrze i bylo mi juz szkoda sie wycofac szczegolnie,ze szkola nie jest tania.

to ja radzę żebyś także zadzwoniła ze skargą do głównego oddziału żaka, i opowiedz że na zajęciach nic nie robicie, że uczą was niekompetentne osoby.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:50   #4139
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Mhm u mnie też różnie bywa z tymi zajęciami, najbardziej obawiam się makijażu, bo ostatnio zauważyłam, że mają niektóre kolorowe kosmetyki przeterminowane. ;/
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:06   #4140
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Tawerna Pokaż wiadomość
Mhm u mnie też różnie bywa z tymi zajęciami, najbardziej obawiam się makijażu, bo ostatnio zauważyłam, że mają niektóre kolorowe kosmetyki przeterminowane. ;/
Hmm, no moja kosmetyczka z salonu też już żałuje nam swoich fajnych kosmetyków z Bielendy czy Afrodity ... Dlatego też zgłaszamy do sekretariatu zapotrzebowanie na kosmetyki, dajemy karteczkę z listą potrzebnych nam artykułów i muszą nam kupić, i kupują nam Ziaja Pro - co wcale nie jest taka rewelacyjna ;/

A jeśli chodzi o zajęcia z makijażu, to zawsze noszę pełną kosmetyczkę moich malowideł, pędzelków czy szpatułek - bo nie wyobrażam sobie by mnie potraktowały pędzlami po innej osobie ... W salonie jest kuferek z jej malowidłami, którymi maluje klientki jak przychodzą na makijaż i jest też kuferek szkolny w którym są tak stare kosmetyki, że się przeraziłam ostatnio ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.