Kosmetyki mineralne Aromaleigh - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 15:47   #61
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dla Ciebie Cathy 3Y nie jest zbyt zolty?
nie mam zielonego pojęcia, bo go na oczy jeszcze nie widzialam
Ale używam Winged Butter i jeżeli jest trochę podobny, to jest szansa, ze będzie pasował... Bo jeżeli 2Y jest taki jak Fawn, to zdecydowanie odpada. Z kolei 3YL jest dla mnie ciut za bardzo szarawy...
Dla mnie też móglby być ten podkład odrobinę bardziej kryjący w te dni, kiedy coś mam do ukrycia, ale w pozostałe krycie dla mnie jest wystarczające
Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Wysłałam
Jak dobrze pójdzie, to przesyłka (list polecony priorytetowy) będzie jutro u Ciebie

dziękuję za wysyłkę i za szczegółowy opis kolorów
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:36   #62
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cathy, 3Y JEST zolty. Przy nim Roselyn EG, ktory uwazalam za bardzo zolty, wyglada jak jakis przyszarzaly bez. Dzisiaj wysmarowalam sie 3Y i wygladalam ok, ale odcinal mi sie na zolto od szyi. Wyslac Ci reszte probki?
Zamawiam 3YL. Tez zaluje, ze te podklady odrobinke mocniej nie kryja. Sa swietne, ale przy mojej cerze bede na pewno musiala uzywac zamiennie z Cover Me.
Dostalam 3 probki cieni z kolekcji Plush Eyes: Well-Suited, Buttoned Up i Prim Tweed. Pierwszy jest srebrno-szary, dwa pozostale brazowo szarawe, nie potrafie opisac ich koloru i uchwycic roznicy miedzy nimi, ale oba to wspaniale, prawdziwie jesienne kolorki. Na pewno ktorys z nich zamowie w pelnym wymiarze, korzystajac z promocji.
Ostatni z moich nabytkow, odzywka do rzes - cudo. Generalnie teraz moge miec tusz za 5 zlotych, obojetnie czym sie pomaluje, wyglada to spektakularnie. Przypomina mi primer do rzes Lancome ale oczywiscie sklad ma duzo fajniejszy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:08   #63
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, 3Y JEST zolty. Przy nim Roselyn EG, ktory uwazalam za bardzo zolty, wyglada jak jakis przyszarzaly bez. Dzisiaj wysmarowalam sie 3Y i wygladalam ok, ale odcinal mi sie na zolto od szyi. Wyslac Ci reszte probki?
dziękuję, ale już Biedronqa mi do testu wysłała, więc sobie sprawdzę, co to za żółtek
Ja żółtki lubię Jak test przejdzie, to pewnie bigowi się nie oprę, bo ja strasznie te podkłady ich polubiłam (choć tylko formułę voile na razie testowałam), mimo ich średniego krycia
Tak czy inaczej - dzięki
Cytat:
Ostatni z moich nabytkow, odzywka do rzes - cudo. Generalnie teraz moge miec tusz za 5 zlotych, obojetnie czym sie pomaluje, wyglada to spektakularnie. Przypomina mi primer do rzes Lancome ale oczywiscie sklad ma duzo fajniejszy.
musiałaś to pisać?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:02   #64
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Teraz slodko: Kasiu, ale ona jest w promocji!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:51   #65
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Teraz slodko: Kasiu, ale ona jest w promocji!
Wy mnie musicie wyjątkowo nie lubić i chcecie, bym z torbami poszła

ale czy Ty mówisz o tej?
Bo tu promocja, jeżeli była, to się chyba skończyła Chociaż i bez promocji cena przyzwoita... No i te -20% ...
A mnie kusi ta nowe serum do brwi i rzęs z EGM :mdleje:
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:39   #66
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cathy, to ta. Ja tez sie czailam na ta z EGM ale tak dlugo nie wprowadzali, ze mialam dosc.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:07   #67
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

melduje, ze podklad aromaleigh 1n przetrwal orange warsaw festiwal, nawet deszcz podczas razorlightow. Poza tym daje mi efekt porcelanowej skory, co mi sie bardzo podoba.
chce duze pudlo, dzieki Kasiu, to Twoja zasluga ze ich odkrylam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 09:41   #68
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Rozi az tak dobrze? Napisz prosze jak ten kolor ma sie do EDM Sandy Fair, a najlepiej do Fair Neutral
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:55   #69
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozi az tak dobrze? Napisz prosze jak ten kolor ma sie do EDM Sandy Fair, a najlepiej do Fair Neutral
kurcze, fair neutral juz nie mam...edm i egm u mnie zachwywaly sie porownywalnie, z plusem dla egm, ale aroma rzadzi!
przede wszytskim zero efektu ciasta na twarzy no i efekt lalki z porcelany...
wracam dzis do domu to na pewno porównam do sandy. maja tez jeszcze jaśniejsza alternatywę, alabaster 00 pewnie jak zbledne totalnie i tym sie zainteresuje.
wlasnie kliknelam duze pudlo, ostatni dzien promocji!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:58   #70
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

pranie ta odżywka do rzęs, jest bezbarwna jak rozumiem i czy sama na rzęsach coś daje? czy trzeba na nią płożyć tusz?
a ktoś posiadał odżywkę z SN, jakieś porównanie?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:04   #71
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Przyznam sie,ze naogladalam sie zdjec i nie mam pojecia na jaki kolor postawic
Dla mnie najlepsze sa EGM June Cover Me,Lauress Soft Tan Ethereal,EDM Fairly Light Intensive czy Linien Intensive.
Korci mnie przetestowanie ich podkladow choc obecnie zawojowal mnie Lauress

Cienie wydaja sie bajeczne patrzac na foty Cat czy reszte tego,co znalazlam w sieci

Tyyyle pokus
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 12:25   #72
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

zagłosowałam wczoraj na nich w tym jakimś tam konusie małych firm czy coś takiego to pod wpływem maila o tytule "aromaleigh needs your help" a jeszcze nic z ich rzeczy nie testowałam, ale spróbować muszę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:35   #73
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zagłosowałam wczoraj na nich w tym jakimś tam konusie małych firm czy coś takiego to pod wpływem maila o tytule "aromaleigh needs your help" a jeszcze nic z ich rzeczy nie testowałam, ale spróbować muszę
ja też to zrobiłam kilka dni temu i nawet miałam pisać na blogu o tym, zeby wspomóc ich swoim głosem, ale potem wczytałam sie w regulamin i okazało się, ze głosować mogą jedynie osoby z terenu USA ale i tak oddałam głos, moze uznają
Dla niewtajemniczonych - Aroma bierze udział w jakims programie, gdzie głowną nagrodą jest dotacja dla małych przedsiębiorstw i od wygranej dzieli ich jeszcze trochę głosów (sa w pierwszej dziesiątce). Nie wiem, czy tu na wizażu mozna takie rzeczy propagować, dlatego później na blogu jednak o tym napiszę, bo myślę, że warto pomóc Aromaleigh w rozwoju

Aniu
- proszę bardzo i cieszę się, ze Ci podkład przypadł do gustu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:41   #74
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

wiem, że tylko z USA, bo koniecznym było wybrac stan- bez tego nie dalo sie zagłosowac. ale wybrałam losowo któryśtam i głos zaliczyło (chyba)

czy ktoś podpowie, jaki odcień byłby zbliżony do EDMowego light neutral? albo EGM whitney, coś w te strony
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:09   #75
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

dziewczyny z kategorii sandy fair i fair neutral!
zamowilam 4 probki podkladow i oczywiscie nie moglam sie powstrzymac przed mieszaniem, ale zapisze swoje obserwacje:
00 alabaster jest jaśniejszy od najjaśniejszych podkładów edmu, neutralny
1n- piekny! poziom jasności w okolicach mieszanki fair neutral i sandy fair (nie mam ich w czystej postaci), bardziej zimny ale odrobinę.
1wl- mimo domieszki szarych tonów zdecydowany żółtek tak samo 1cn jest zimny. Wszytskie są w okolicach sandy fair/fair neutral z odpowiednimi podtonami, znacznie bardziej zauważalnymi, może są trochę ciemniejsze ale jest to łatwe do skorygowania alabastrem. Ja tak właśnie zrobiłam, wymieszałam alabastra z 1n i wyszło idealnie.
nadal efekt porcelanowej skóry, podbijamy pastelowymi meteorytami, jestem zakochana w swojej skórze nie chwaląc się
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:50   #76
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Rozi poleglam po twoim opisie Promocja sie skonczyla ale jest znizka za pierwsze zamowienie, wiec pewnie we wrzesniu cos klikne
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:57   #77
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Braworka, odzywka jest biala i gesta, raczej nie nadaje sie do kladzenia solo choc tez mialam taka nadzieje. Ale po przejechaniu nawet byle jak tuszem, nawet jeden niedbaly raz, rzesy sa slicznie wydluzone i zawiniete.
Ja ostatnio mieszam podklad Voile z kremem i jest baardzo przyzwoicie. Tylko ten kolor taki sobie.. z kolei czysty 3Y jest za zolty, najlepiej bym wyszla na mieszaniu z tym szarawym 3YL. Nie wiem czy chce mi sie bawic w mieszanie dwoch podkladow skoro mam niezastapiona Roselyn EGM.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 16:44   #78
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Dostałam swoje próbki .
Cienie wyglądają fajnie w woreczkach. Na powiece jeszcze nie próbowałam.
Balsam do ust Melancholia bardzo mi się podoba. Kolor sympatyczny, fajny zapach. Wzięłam jeszcze Pinafore, ale wygląda całkiem inaczej, niż na zdjęciu. Nie jest prawie w ogóle różowy.
Podkład wtapia się cudownie . I w końcu pasuje mi jasność. Wzięłam 1W, 1WL. Teraz się dziwię, że łudziłam się, że Olive Fair EDM nie wygląda wcale na za ciemny. Duża różnica jest między nimi.

Mogłaby mnie któraś z was poratować odrobiną 1Y? Myślę o zamówieniu pełnego wymiaru, ale nie jestem całkowicie pewna, czy 1W jest idealny. Mogę oddać próbkę 1WL i wszystkie inne z wymiankowego. Wystarczy mi naprawdę minimalna ilość, na jedno użycie. Muszę poznać ten kolor. Bardzo proszę .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:10   #79
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;14293965]Dostałam swoje próbki .
Cienie wyglądają fajnie w woreczkach. Na powiece jeszcze nie próbowałam.
Balsam do ust Melancholia bardzo mi się podoba. Kolor sympatyczny, fajny zapach. Wzięłam jeszcze Pinafore, ale wygląda całkiem inaczej, niż na zdjęciu. Nie jest prawie w ogóle różowy.
Podkład wtapia się cudownie . I w końcu pasuje mi jasność. Wzięłam 1W, 1WL. Teraz się dziwię, że łudziłam się, że Olive Fair EDM nie wygląda wcale na za ciemny. Duża różnica jest między nimi.

Mogłaby mnie któraś z was poratować odrobiną 1Y? Myślę o zamówieniu pełnego wymiaru, ale nie jestem całkowicie pewna, czy 1W jest idealny. Mogę oddać próbkę 1WL i wszystkie inne z wymiankowego. Wystarczy mi naprawdę minimalna ilość, na jedno użycie. Muszę poznać ten kolor. Bardzo proszę .[/QUOTE]
jest szansa na fotki ?
Niestety, nie ma 1Y, bo chętnie bym Cię poratowała
ja najprawdopodobniej będę organizować dziś albo jutro zbiorowe zamówienie i szukam jakiś cieni, które warto by jeszcze wziąć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 18:33   #80
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
jest szansa na fotki ?
Niestety, nie ma 1Y, bo chętnie bym Cię poratowała
ja najprawdopodobniej będę organizować dziś albo jutro zbiorowe zamówienie i szukam jakiś cieni, które warto by jeszcze wziąć
Dzięki za dobre chęci .

Zrobiłam swatche. Aparat i oświetlenie na lepsze nie pozwoliły. Generalnie cienie są piękne i niesamowicie się mienią i bardzo łatwo nakładają . Nie mam jeszcze pojęcia jak z trwałością.
Od lewej:
- dominion ( rocks! sonic eyes )
- morbid curiosity ( gothic lolita eyeshadow ); wpada raczej jakby w lawendę
- passion ( pure eyes frost ); po nałożeniu robi się jakby brązowy
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:39   #81
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;14296196]Od lewej:
- dominion ( rocks! sonic eyes )
- morbid curiosity ( gothic lolita eyeshadow ); wpada raczej jakby w lawendę
- passion ( pure eyes frost ); po nałożeniu robi się jakby brązowy[/QUOTE]
Dominion Dopisuję do listy
Morbida mam (robiłam fotki na blogu) i jakoś mnie nie zachwycił..
Dzięki za zdjęcia

Robię zamówienie z Aromaleigh w poniedziałek, więc jeżeli ktoś ma ochotę się dołączyć, to zapraszam
do TEGO wątku

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-17 o 19:11
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:48   #82
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

pranie- dziękuje za odpowiedz, ja potrzebuje takiej, z żebym mogła stosować też solo.

---
a trafiłyscie może na jakieś opinie ich eye/lip base?

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:06
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:48   #83
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Witam wszystkie maniaczki minerałow!
Nigdy wczesniej nie kupowalam, ani nie uzywalam prawdziwych, mineralnych kosmetykow, ale w koncu uleglam i zamowilam sobie zestaw probek na Aromaleigh

A do tego przyczynila sie cathy Zobaczylam jej blog i wpadlam...

Oto moja kolekcja baggies
Jeszcze niczego nie testowalam oprocz szminki Pout - jest mieciutka, ladnie sie naklada i wyczuwalnie nawilza usta, super! Reszte moich zbiorow potestuje jutro, szczegolnie podklad, korektor i cienie
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:51   #84
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

nie wiedzialam ze sa probki szminek- ide organizowac zamowienie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:03   #85
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Sa szminki, blyszczyki...Moja szminka jest na drugim zdjeciu pierwsza od lewej i na moich krzywulasnych ustach na ostatnim zdjeciu. W opakowaniu slicznie mieni sie drobinkami, na ustach jest lekko perlowa. Jest bardzo kremowa...
Gratis dostalam jeszcze balsam do ust przezroczysty, nazywa sie sugarplum fairy (przedostatnie zdjecie) Tego jeszcze nie testowalam.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:23   #86
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Pastereczko - jak wiesz, ja wczoraj składałam jedno, a dzisiaj czekam na zmianę rzeczy w promocji (jeszcze 40 minut obowiązują aktualne ) i też planuję złożyć następne

Ł@siczk@ - przepraszam
Fajne zakupy - jak już przetestujesz, napisz coś o nich
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:21   #87
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

No wiec tak Dzis wykonalam calutki makijaz moimi probkami (oprocz tuszu i brazera - niemineralne).
Najpierw korektor - uzylam Light Beige, jest bardzo kremowy, swietnie tuszuje cienie pod oczami, bardzo dobrze sie wchlania/rozprowadza, tak, ze daje mu 5/5 pkt. Mam jeszcze do wyprobowania odcien Neutral Fair.

Podklad - odcien C2 Glissade, dla mnie idealny, mam cere, ktora najlepiej wyglada wlasnie w chlodnych odcieniach bezu, nawet z odrobina rozu. Podklad jest niesamowicie miekki, jak mgielka, w ogole nie czuje go na twarzy, kryje bardzo delikatnie, bez korektora sie nie obejdzie. Ogolna ocena 4/5

Cienie - dzis testowalam dwa - Azalea i Earthly Delights, pieknie sie mienia, praktycznie w ogole nie osypuja, bardzo latwo rozcieraja Zobaczymy pod koniec dnia, jak z trwaloscia Na razie daje 5/5

Calosciowo makijaz wyglada bardzo delikatnie, swietliscie, podoba mi sie!
Czuje, ze w pazdzierniku poleci kolejne zamowienie do Aroma
Tak na marginesie, to ilosc kosmetyku w probce (nawet w baggie) jest jak dla mnie ogromna, wiec nie widze sensu kupowac wiecej niz to (moze oprocz podkladu i korektora). Myslalam, ze taka torebusia starczy na dwa/trzy razy, a juz widze, ze na znacznie dluzej. No i przy tym cena do jakosci i wydajnosci super
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:38   #88
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Potrzebuję pomocy. Jestem w trakcie domykania zamówienia i mam zonka. Zamówiłam próbki plus odżywkę do rzęs za kwotę 21$. Nie mam pojęcia jaki rodzaj przesyłki wybrać. Wiem, że zapłacę 5$ natomiast co tu kliknąć? Będę wdzięczna za sugestię.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:41   #89
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

4 od dolu o ile pamietam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 09:13   #90
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
4 od dolu o ile pamietam
Dziękuję Ci Pastereczko za pomoc
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.