Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 21:02   #2971
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A to nie wiem co masz Najważniejsze aby działała
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:09   #2972
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ajajaj... wczoraj trochę wyszło z mojej guli na policzku... dzisiaj trochę wyszło... i mam taką otwartą ranę z tego nie będzie za ciekawie- wielki czerwony bolący strup gojący sie wieki. najlepiej zasuszyć co nie? byle jak najszybciej móc o nim zapomnieć... nie boję się o blizny, jakoś nigdy się mi nie robią
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:51   #2973
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

elewyn, doceń to, co masz ja czasami mam wrażenie, że mam większą skłonność do tworzenia się blizn niż pryszczy
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:57   #2974
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
elewyn, doceń to, co masz ja czasami mam wrażenie, że mam większą skłonność do tworzenia się blizn niż pryszczy
oj, oj, znam to, skłonność do blizn mam nawet przy minimalnych wypryskach
__________________
[...] nie rozmawia z nikim. Nie zależy mu na towarzystwie. Zwycięzca jest sam.
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:21   #2975
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny, czym się najlepiej wypaćkać, żeby zniwelować czerwone plamki - pozostałości po pryszczach?

myślicie, że ten kremik babydream mógłby tutaj dać radę?
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:30   #2976
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
dziewczyny, czym się najlepiej wypaćkać, żeby zniwelować czerwone plamki - pozostałości po pryszczach?

myślicie, że ten kremik babydream mógłby tutaj dać radę?
chodzi Ci o plamki które są tuż po pryszczu, czy takie już zabliźnienia? Jesli te pierwsze to krem babydream ( w moim przypadku ten nagietkowy) spisuje sie nieźle- pomaga zagoić się takiej rance po pryszczu, natomiast na blizny nie dziala
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:03   #2977
wrobelek87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Jesli o mnie chodzi, to zadna sila woli nie zadziala dopoki mam w domu lustro i dobre oswietlenie. Dlatego jak chcialam sobie zrobic detoks od wyciskania, wykrecilam zarowki, ktore znajduja sie przy lustrze w lazience, bo to tam zazwyczaj dokonuje dziela zniszczenia mojej twarzy xD i ograniczylam w ten sposob wyciskanie, a cera poprawila sie. Takze jesli chcemy oduczyc sie tego jakze uzalezniajacego nawyku musimy leczyc przyczyne a nie skutki, w tym wypadku pryszcze sa skutkami, a dogodne miejsce do wyciskania przyczyna (lub jedna zz wielu) naszej niemoznosci opanowania sie od wyciskania co sadzicie na temat mojej teorii?

Edytowane przez wrobelek87
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:06
wrobelek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:48   #2978
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wrobelek87 Pokaż wiadomość
Jesli o mnie chodzi, to zadna sila woli nie zadziala dopoki mam w domu lustro i dobre oswietlenie. Dlatego jak chcialam sobie zrobic detoks od wyciskania, wykrecilam zarowki, ktore znajduja sie przy lustrze w lazience, bo to tam zazwyczaj dokonuje dziela zniszczenia mojej twarzy xD i ograniczylam w ten sposob wyciskanie, a cera poprawila sie. Takze jesli chcemy oduczyc sie tego jakze uzalezniajacego nawyku musimy leczyc przyczyne a nie skutki, w tym wypadku pryszcze sa skutkami, a dogodne miejsce do wyciskania przyczyna (lub jedna zz wielu) naszej niemoznosci opanowania sie od wyciskania co sadzicie na temat mojej teorii?
W takim razie jutro wykręcam słońce za oknem! przy biurku mam wmontowane lusterko i przy takim oświetleniu widać wszystko.
__________________
[...] nie rozmawia z nikim. Nie zależy mu na towarzystwie. Zwycięzca jest sam.
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:53   #2979
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
chodzi Ci o plamki które są tuż po pryszczu, czy takie już zabliźnienia? Jesli te pierwsze to krem babydream ( w moim przypadku ten nagietkowy) spisuje sie nieźle- pomaga zagoić się takiej rance po pryszczu, natomiast na blizny nie dziala
tak, tak, chodzi mi o plamki, które zostają po wyciśnięciu pryszczola przez moje długaśne pazurska w takim razie lecę zaaplikować sobie baby dream, bo dziś go właśnie nabyłam
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:55   #2980
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Hello,
ja 2 dni z rzedu dalam wycisk lewemu poliku, tak to twarz mam w miare ale lewo poliko wyglada fatalnie - syfy, slady po syfach i wyciskaniu plus zaskorniki

Poza tym, zrobilam postep maluje sie przy dziennym swietle, mam dobrze kryjacy fluid i jakos to wyglada(szczegolnie to lewe poliko) ...
No ale weszlam dzis do drogerii Yvex Rocher ( wiadomo sztuczne swiatlo) zobaczylam sie w lustrze i pomyslam Oh my Gosh, wygladam fatalnie
Powiem wam ze co lustro to inaczej (lepiej czy gorzej) wygladam
No ale to w YR to jakies takie niekorzystne, choc nieszczegolnie jasne wrecz takie przytlumione swiatlo .... ale kazda niedoskonalosc na dekolcie, twarzy bylo widac.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:51   #2981
dominiqa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Witam wszystkich
Jestem tutaj nowa, i także mam problem, bo jestem uzależniona od wyciskania czegokolwiek. To mnie strasznie męczy i bardzo chciałabym się pozbyć tego wstrętnego nawyku, bo w trądziku mi nie pomaga, a wręcz pogarsza sprawę.
dominiqa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 20:58   #2982
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

sikoreczka111 i Coldold bo wlasnie chcialam sobie zamowic zel hialuronowy i albo e serum lemon albo z kwasami aha/bha10% . I Tun mpoje pytanie czy naprawde ta stronka sprawdzona i ile trzeba czekac na dostawe? Aha i do Cb Coldold czy to serum ci sie sprawdza w zwalczaniu przebarwien? Bo z tym sie wlasnie wacham pomiedzy nim a tym silniejszym z kwasami aha.

A u mnie nie najgorzej juz prawie tydzien nie wyciskam i slady powoli schodza...wyszly mi 2 sredniej wielkosci syfek na zuchwie a reszta ok zasuszam Acnefanem
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:04   #2983
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja zelu nie zamawiałam, bo czytałam o nim niezbyt przychylne opinie, jeśli chodzi o tonik z kwasem, to uważam, że jeszcze za wczesnie na kwasy , chyba, że nie opalasz sie zupełnie teraz lub stosujesz wysoki filtr . Ja mam to serum lemon i jestem mega mega zadowolona , uważam, że pomaga, na przebarwieia , ale zapewne tonik z kwasem działa zdecydowanie lepiej ( ja bede go uzywac ale za jakieś 2 - 3 miesiące)

ja przesyłke zwykle po tygodniu od wysłania kasy dostaję

jedyna moja uwaga jest taka, że efekty lepsze widac po 1 - 2 , wiec jak nie zobaczysz odrazu to nie poprzestawaj uzywać
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:08   #2984
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja zelu nie zamawiałam, bo czytałam o nim niezbyt przychylne opinie, jeśli chodzi o tonik z kwasem, to uważam, że jeszcze za wczesnie na kwasy , chyba, że nie opalasz sie zupełnie teraz lub stosujesz wysoki filtr . Ja mam to serum lemon i jestem mega mega zadowolona , uważam, że pomaga, na przebarwieia , ale zapewne tonik z kwasem działa zdecydowanie lepiej ( ja bede go uzywac ale za jakieś 2 - 3 miesiące)

ja przesyłke zwykle po tygodniu od wysłania kasy dostaję

jedyna moja uwaga jest taka, że efekty lepsze widac po 1 - 2 , wiec jak nie zobaczysz odrazu to nie poprzestawaj uzywać
Aha rozumiem. No wlasnie jestem bardziej za tym serum Lemon choc wiem ze efektuy lepsze beda po toniku...ale on jest chyba dosc mocny to nie chce za bardzo kombinowac jak juz szkola. A co do zelu to ja czytalam o nim b dobre opionie. Nawet dziewczyna z tradzikiem pisala ze wgl sie nie blyszczyi jej nie zapycha. I tez zastanawiam sie czy brac go
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:31   #2985
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Aha rozumiem. No wlasnie jestem bardziej za tym serum Lemon choc wiem ze efektuy lepsze beda po toniku...ale on jest chyba dosc mocny to nie chce za bardzo kombinowac jak juz szkola. A co do zelu to ja czytalam o nim b dobre opionie. Nawet dziewczyna z tradzikiem pisala ze wgl sie nie blyszczyi jej nie zapycha. I tez zastanawiam sie czy brac go
wlasnie, to cale serum Lemon mi sie ciagle w myslach przewija... moze by pomoglo na moje przebarwienia moze w przyplywie gotówki (haa kiedy to bedzie?) zakupie sobie ten specyfik...
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:43   #2986
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
elewyn, doceń to, co masz ja czasami mam wrażenie, że mam większą skłonność do tworzenia się blizn niż pryszczy
raz miałam jedną, taką jak mam na rękach [tu jakoś się mi gorzej goi] czyli jasny środek i ciemna obwódka, ale po paru peelingach nie było po niej śladu
Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Hello,
ja 2 dni z rzedu dalam wycisk lewemu poliku, tak to twarz mam w miare ale lewo poliko wyglada fatalnie - syfy, slady po syfach i wyciskaniu plus zaskorniki

Poza tym, zrobilam postep maluje sie przy dziennym swietle, mam dobrze kryjacy fluid i jakos to wyglada(szczegolnie to lewe poliko) ...
No ale weszlam dzis do drogerii Yvex Rocher ( wiadomo sztuczne swiatlo) zobaczylam sie w lustrze i pomyslam Oh my Gosh, wygladam fatalnie
Powiem wam ze co lustro to inaczej (lepiej czy gorzej) wygladam
No ale to w YR to jakies takie niekorzystne, choc nieszczegolnie jasne wrecz takie przytlumione swiatlo .... ale kazda niedoskonalosc na dekolcie, twarzy bylo widac.
też mam teraz najgorszy lewy policzek.. a o tych sklepowych światłach to ani nie mów... jak się kiedyś zobaczyłam w jednej przebieralni to myślałam że nie wyjdę z niej dopuki sklep pusty nie będzie
Cytat:
Napisane przez dominiqa93 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem tutaj nowa, i także mam problem, bo jestem uzależniona od wyciskania czegokolwiek. To mnie strasznie męczy i bardzo chciałabym się pozbyć tego wstrętnego nawyku, bo w trądziku mi nie pomaga, a wręcz pogarsza sprawę.
Witamy witamy
pocieszę cię tym, że 90% nas, gdyby nie wyciskało nie miałoby tego problemu, w tym ja

Miął pierwszy dzień niewyciskania w moim godzinnym planie to dla mnie ogromny sukces co prawda świerzbiły paluszki, ale najbardziej kuszące delikwenty zapaćkałam na cały dzień i git
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 22:34   #2987
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
wlasnie, to cale serum Lemon mi sie ciagle w myslach przewija... moze by pomoglo na moje przebarwienia moze w przyplywie gotówki (haa kiedy to bedzie?) zakupie sobie ten specyfik...
No wlasnie tez mam taka nadzieje.... z tego co czytalam to jest taki sredni, ale sikoreczka mowi ze daje rade. No nic zastanowiie sie jeszcze troszke i moze w nast tyg zamowie
Siedze wysmarowana aloesem
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 22:36   #2988
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No wlasnie tez mam taka nadzieje.... z tego co czytalam to jest taki sredni, ale sikoreczka mowi ze daje rade. No nic zastanowiie sie jeszcze troszke i moze w nast tyg zamowie
Siedze wysmarowana aloesem
spróbować można. moze cos poradzi. ja tymczasem stosuję cytrynę i muszę powiedzieć, ze działa!
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 22:48   #2989
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

na mnie naprwdę działa , używam od 3 miesięcy gdzieś i gdzieś po miesiącu widziałam róznicę, teraz wyskakuje mi cos tylko wtedy gdy zbliża sie okres ( i są to 1 - 2 krosteczki, a nie wielkie wulkany ) , jeśli wtedy nic nie ruszam to wszystko jest miodzio

na przebarwienia też pewnie działa w jakims tam stopniu, wiadomo tonik z kwasem ten najmocjiejszy mega złuszcza i sama zamierzam się z nim zakolegować za 2 miesiące , ale nie zostawię lemona, bo lemona mozna stosować cały czas a kwasy aha tylko przez pewien czas

dodatkowe plusy lemona to nawilzenie , moja skora jest w dużo lepszym stanie jest taka zdrowsza
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 23:01   #2990
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
na mnie naprwdę działa , używam od 3 miesięcy gdzieś i gdzieś po miesiącu widziałam róznicę, teraz wyskakuje mi cos tylko wtedy gdy zbliża sie okres ( i są to 1 - 2 krosteczki, a nie wielkie wulkany ) , jeśli wtedy nic nie ruszam to wszystko jest miodzio

na przebarwienia też pewnie działa w jakims tam stopniu, wiadomo tonik z kwasem ten najmocjiejszy mega złuszcza i sama zamierzam się z nim zakolegować za 2 miesiące , ale nie zostawię lemona, bo lemona mozna stosować cały czas a kwasy aha tylko przez pewien czas

dodatkowe plusy lemona to nawilzenie , moja skora jest w dużo lepszym stanie jest taka zdrowsza
hm a na dlugo wystarcza taki jeden zestaw serum Lemon?
Widzę na BU jeszcze serum rozjaśniające. Moze takie by sie lepiej sprawdziło na blizny i przebarwienia?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 00:36   #2991
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

mi starczy na ok 4 miesiące prawie codziennego używania
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 08:33   #2992
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

hej, hej wczoraj wysmarowałam się babydream na noc, na to jeszcze walnęłam punktowo maść z wit A. i jak trochę się to wszystko wchłonęło, to poprawiłam moją dziwną maścią cynkową z kwasem salicylowym

i teraz jak wstałam, ojojoj! jak się sobie podobam
zaczerwienienia prawie zniknęły, większe strupki goją się z większym tempem i tylko tak się zastanawiam, co na moją przeoraną twarz najbardziej pomogło - babydream, maść cynkowa czy wit. A?
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:05   #2993
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
sikoreczka111 i Coldold bo wlasnie chcialam sobie zamowic zel hialuronowy i albo e serum lemon albo z kwasami aha/bha10% . I Tun mpoje pytanie czy naprawde ta stronka sprawdzona i ile trzeba czekac na dostawe? Aha i do Cb Coldold czy to serum ci sie sprawdza w zwalczaniu przebarwien? Bo z tym sie wlasnie wacham pomiedzy nim a tym silniejszym z kwasami aha.
No więc ja uwielbiam HA, aktualnie używam odżywczego żelu hialuronowego, jak mi się skończy kupię ten 2%.

Na razie serum z kwasem nie używam, poczekam aż słoneczko bardziej się schowa. Ale uwielbiałam go i ten zapach Z pewnością przyśpiesza gojenie i zmniejsza blizny, no i przede wszystkim dba o czystość porów więc można liczyć na mniej niespodzianek.
Teraz mam zestaw olejków na blizny, o dziwo mnie nie zapycha (swoją drogą ostatnio dochodzę do przykrych wniosków, że tylko delikatne, naturalne mieszanki mi nie szkodzą, kupne kremy mi nie służą) bardzo fajnie przyspiesza gojenie, ale w między czasie zrobiłam sobie parę masakr (?) i nie mogę zauważyć spektakularnych efektów, ale... na pewno kupię ponownie jak mi się skończy. Polecam także olejową formę wit. C. Używam co drugi dzień pod filtry, super sprawa, ale wolałaby większe stężenie, to z zestawu 10% jest odrobinę za słabe, kiedy sama sobie mieszałam, dawałam nawet ponad 15% i wtedy było widać zmiany z dnia na dzień.
Do tego jakiś fajny hydrolat np. oczarowy (ale te, po wczorajszej dyskusji na NP kupowałabym z EcoSPA).
Do oczyszczania OCM a jesienią dołożę tonik z kwasem salicylowym i heja, liczę na spokój z cerą.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:42   #2994
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No więc ja uwielbiam HA, aktualnie używam odżywczego żelu hialuronowego, jak mi się skończy kupię ten 2%.

Na razie serum z kwasem nie używam, poczekam aż słoneczko bardziej się schowa. Ale uwielbiałam go i ten zapach Z pewnością przyśpiesza gojenie i zmniejsza blizny, no i przede wszystkim dba o czystość porów więc można liczyć na mniej niespodzianek.
Teraz mam zestaw olejków na blizny, o dziwo mnie nie zapycha (swoją drogą ostatnio dochodzę do przykrych wniosków, że tylko delikatne, naturalne mieszanki mi nie szkodzą, kupne kremy mi nie służą) bardzo fajnie przyspiesza gojenie, ale w między czasie zrobiłam sobie parę masakr (?) i nie mogę zauważyć spektakularnych efektów, ale... na pewno kupię ponownie jak mi się skończy. Polecam także olejową formę wit. C. Używam co drugi dzień pod filtry, super sprawa, ale wolałaby większe stężenie, to z zestawu 10% jest odrobinę za słabe, kiedy sama sobie mieszałam, dawałam nawet ponad 15% i wtedy było widać zmiany z dnia na dzień.
Do tego jakiś fajny hydrolat np. oczarowy (ale te, po wczorajszej dyskusji na NP kupowałabym z EcoSPA).
Do oczyszczania OCM a jesienią dołożę tonik z kwasem salicylowym i heja, liczę na spokój z cerą.
No ja zdecydowalam ze kupuje zel hialuronowy ale 1% i serum Lemon. Na jesien zamawiam tonik
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:29   #2995
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Hej zyjecie? Co tu tak cicho...przeciez wakacje sie skonczyly
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:55   #2996
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Hej zyjecie? Co tu tak cicho...przeciez wakacje sie skonczyly
(wszystkie żyją i powstrzymują się przed wyciskaniem, stąd tak tu cicho )

Zauwazyłam, że jedno przebarwienie czy jakas tam pozostałość po wyciśniętym pryszczu chyba ze stycznia trochę się rozjaśniła. Brawo....jedno wyciśnięcie a ślad na kilka miesięcy. I to jeszcze nie całkiem zniknęło
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:58   #2997
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja się pochwalę,że od piątku nie wyciskam
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:09   #2998
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

tez mam skłonność do blizn Dlatego muszę stosować coś rozjaśniającego, tzn. tonik ogórkowy ziajowy i krem Bambino, który przy dłuższym stosowaniu dokonał cudu na mojej twarzy.
co do oświetlenia, to w kompleksy wprawiają mnie lustra w rossmanie, te przy kosmetykach...jak koło nich przechodzę, to zawsze 'looknę' jak wyglądam i za każdym razem to same - zaczerwieniona, tłusta twarz z równie czerwonymi wypryskami, widać też każdą blizkę, a fe! Precz z lustrami!
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:27   #2999
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
tez mam skłonność do blizn Dlatego muszę stosować coś rozjaśniającego, tzn. tonik ogórkowy ziajowy i krem Bambino, który przy dłuższym stosowaniu dokonał cudu na mojej twarzy.
co do oświetlenia, to w kompleksy wprawiają mnie lustra w rossmanie, te przy kosmetykach...jak koło nich przechodzę, to zawsze 'looknę' jak wyglądam i za każdym razem to same - zaczerwieniona, tłusta twarz z równie czerwonymi wypryskami, widać też każdą blizkę, a fe! Precz z lustrami!
ja mam to samo, nienawidzę luster... Ale jedyne pozytywne co z nimi związane to to ze zawsze wyglądam w nich blado A bladość swoją lubię
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:38   #3000
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja takich luster tez nie lubie
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.