wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 16:31   #1
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Thumbs up

wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.


Pisalam juz o moim problemie w jednym z watkow, niestety bez odpowiedzi.
Na poczatku kwietnia wizzair zmienil limit bagazu rejestrowanego. Teraz nie nalicza oplaty za nadbagaz, ale waga nie moze przekroczyc 32kg.
http://book.wizzair.com/useful_information/baggage/

NIestety ale ze wzgledu na ten wulkan nie moge dodzwonic sie na infolinie, a w srode bede leciec i caly czas mam nadzieje,ze mimo wszystko polece. Moze ktoras z Was jest w identycznej sytuacji i juz sie dowiedziala co i jak, bo jak ja dzwonie, to caly czas jest zajete.

Otoz bilet kupilam przed 1 kwietnia i nie wiem czy mnie obowiazuja zasady sprzed 1 kwietnia (czyli bagaz rej. do 15kg) czy obecne (czyli do 32kg). A jesli ta pierwsza opcja to czy moge cos np. doplacic zeby byc w tej drugiej opcji.
Bede wdzieczna za pomoc.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:59   #2
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

LIMIT BAGAŻU

Dla wszystkich rezerwacji dokonanych po 1 kwietnia Wizz Air wprowadza pojedynczą opłatę za sztukę bagażu rejestrowanego do 32 kg.

Jeśli dokonałaś rezerwacji przed 1 kwietnia lecisz normalnie z bagażem do 15kg. Jestem pewna na 100% , 23 kwietnia przylatują do mnie znajomi , bilet kupili w styczniu , ale zaraz po tej informacji dzwonili na callcenter i bagaż ich nie dotyczy. Nie wiem jednak czy przy jakiejś dodatkowej opłacie jest to do zmiany ..nie orientuję się.
Jak CI bardzo zależy na dodatkowym bagażu to dodatkowa walizka do 15kg kosztuje 9 funtów za jedną stronę, jeśli dokupisz ją przez internet..

Swoją drogą moja mama ma jutro samolot o 6 rano . Dodzwoniła się do informacji i jeszcze nic nie wiedzą .. Kazali jej teraz , poprzez formularz zrezygnować z lotu , wtedy otrzyma zwrot kosztów biletu obniżony o tranzakcje kartą i ubezpieczenie ..
Możę jednak śledzić całą noc informacje Wizzair bo lot w każdej chwili może zostać przywrócony , nawet 2 godziny przed odlotem . Na lotnisko sam dojazd zajmuje półtorej godziny - jak nie zdąrzy, nie odwoła , pieniądze przepadają ..

Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2010-04-19 o 18:06
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 23:00   #3
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

Dziekuję Ci bardzo za odpowiedz.
Szkoda, że ani Twojej Mamie nie udało się poleciec ani moj lot jutro sie nie odbedzie. Pozdrawiam.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:58   #4
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

Podnoszę wątek, bo już sama nie wiem jak to jest z tym bagażem. Dopiero dziś doczytałam, że można mieć zamiast dotychczasowych 15kg to 32kg. A jak leciałam do PL to z potem na czole pakowałam się, żeby nie przekroczyć okrutnego 15kg. A tu sie nagle okazuje, że ja mogę mieć torbę wypchaną na 32kg.
A mętlik mam bo jak pisałam informacja dotarła do mnie dziś, ja zapakowałam się pewnie na więcej niż 15kg a TŻ krzyczy, że źle zrozumiałam. Bo to łączna suma 32kg czyli jak wykupuje dodatkowy bagaż to z tym dodatkowym max32kg. I sama nie wiem co robić
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:01   #5
edz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 47
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

jak co roku, wybrałam sie na oboz mlodziezowy tym razem do Hiszpanii, liniami wizzair oczywiscie mielismy podana wage bagaza glownego 15 kg, wiec kazdy sie tak spakowal. na lotnisku w Katowicach, poinformowali nas ze wizzair zmienil cos tam cos tam i bagaz moze miec 32 kg. nie będe mowic jaka byla reakcja wszystkich
edz95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:34   #6
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

Bagaz moze miec 32kg, ale to nie oznacza ze wykupujac 1 bagaz masz 32kg. Mozna kupic walizke (czy tez 2) 15 lub 20 kilogramowa. Mozesz wiec kupic np 2 walizki po 15kg i bedziesz miala 30kg czyli miescisz sie w limicie...
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 03:19   #7
Avonka81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: wizzair-brak limitu wagi na bagaz rejestr.

Dodam tylko, że do 32kg można mieć jeszcze 10kg podręcznego. Czyli razem 42kg. Testowałam kilka dni temu
Avonka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.